IAIwieringa Mmode WONINGGIDS "ongeschoold"? wat heet noubngeschookf Oosterse tapijten KINDERWAGEN Fa. L. Of niet soms (39#7 5 89.75 h.van brandwijk makelaar-taxateur onroerend goed RIJPSTRA - RHENEN vertegenwoordiger Fa. J. v. d. Bosch Slimme machines 's een computer-operator soms in groter verband maakt doen het domme werk bij Damm. Bij Damm bent u in enkele dagen een fijn- mechanisch vakman. Niet op 'n papieren diplomamaar in uw loonzakje! Wij zeuren bij Damm niet over diploma's. Wij willen met u praten over wanneer u kunt beginnen. En hoeveel u gaat verdienen, meteen! Bel meteen Apeldoorn nummer 05760-17241, na 6 uur 's avonds 05760-18389 Dat zijn wij ook. Sportieve (dames japon in bonded jersey. Stijlvol, lekker warm, prettig te dragen in aubergine, bruin en zwart. En heel betaal baar. Neem zo'n tuniekpak bijvoorbeeld. Of zullen we het knickerbocker noemen? Want zo is het ook te dragen. Is dat niet geinig. t'Is gebreid. De kleuren zijn paars, bruin, cerise en zwart. Een heel apart pak en even bizonder van prijs 69.7 5 De grote mode is deze overgooier. Gemaakt van wol. De col en mouwen zijn gebreid en kontrasteren in kleur. In zwart/wit en bruin/beige. achterbergsestraatweg 4a telefoon 08376-2169 VRIJDAG 23 OKTOBER 1970 KERKEWIJK 5 VEENENDAAL „VAN DELFT" en „KOELSTRA" Groot assortiment U kunt bij ons de wagen Van uw keuze reserveren, geheel vrijblijvend, en levering op afroep. VEENENDAAL. Hoofdstraat 43-45 Frans Halslaan 26 moei je zien ukiI men/en mct'n gezond /tel her/en/ en*n poor stevige honden bij Domm kunnen verdienen! N.V. Damm Zoon injApeldoorn is een fijn-mechanisch bedrijf, waar met de modernste apparatuur precisiewerk wordt gemaakt. Zoals onderdelen voor computers en kantoormachines. Deze produkten worden in serie vervaardigd door machines die alles kunnen wat vroeger alleen door mensen met een lange vakopleiding en veel ervaring gedaan kon worden. Die vakopleiding en ervaring kunt u dus bij Damm missen en tóch fijn-mechanisch werk doen. U kunt namelijk wat geen machine kan: denken! De machine aan het werk houden en controleren. Dus wat heet "ongeschoold"? ongeschoold omdat hij niet alles kan wat'n machine kan? O zo! Damm biedt ongeschoolden trouwens nog heel wat meer dan een uitstekende beloning. Er zijn goede extra premies en prestatietoeslagen. Er is winstdeling en vakantiegeld. Er is gratis bedrijfskleding. Mensen die uit een andere plaats naar Damm in Apeldoorn komen werken kunnen een gratis pendeibusje ter beschikking krijgen. En het belangrijkste van alles: Damm biedt zekerheid! Het is een groeiende onderneming, die onlangs een tweede fabriek in Apeldoorn heeft geopend. N.V. Damm Zoon deel uit van het grote OGEM concern waarin samen zo'n tienduizend mensen werkenuw toekomst is veilig. Wilt u één voorbeeld Een 24 jarige enthousiaste medewerker, die op onze slimme machines met verstand zijn handen weet te gebruiken en bij ons in ploegen dienst werkt verdient na een korte inwerkperiode gemiddeld f 240,— bruto per week. Iets minder kan ook, maar dan werkt u niet in ploegendienst. Ja, bij Damm gaat u veel verdienen en belangrijk werk doen. Kom dus praten. Al was het alleen maar om precies te horen en te zien wat bij Damm kunt bereiken. En vraag maar naar de Heer Stoutjesdijk van Personeelszaken. Ook kunt u elke werkdag onder werktijd langskomen om te praten. Bovendien is er maandagavond tussen 7 en 9 „spreekuur". U ziet: alle gelegenheid om snel spijkers met koppen te komen slaan! N.V. Damm Zoon - Apeldoorn Molenstraat 71 Telefoon (05760) -17241 Wees bij de tijd 3 UI c. Z tn z Hoofdstraat 92, Apeldoorn Roggestraat - Velperplein, Arnhem utrechteeetraat 40. Amersfoort Voor een onzer relaties, een middelgrote drukkerij in het midden dee lands, met enkele specialisaties, zoeken wij contact met gegadigden voor de functie van tot wiens taak wordt gerekend drukwerkorders te verwerven bij bestaande relaties en tevens op eigen initiatief nieuwe contacten te leggen binnen het hem toevertrouwde rayon. Daarvoor it van belang, dat men reeds beschikt over voldoende vakkennis, teneinde potentiële opdracht gevers zo goed mogelijk inzake de grafische uitvoering te kunnen informeren. Wij denken aan iemand, die reedt, hetzij ais vertegen woordiger in de grafische industrie, hetzij ais calculator of werk^orbereider, contact met opdrachtgevers heeft onderhouden. Leeftijd 25-35 jaar. Het salaris zal in overleg worden vastgesteld en Is mede afhankelijk van o.a. ervaring en leeftijd. Candidaten dienen bij voorkeur reeds woonachtig te zijn in het midden des lands. Geïnteresseerden wordt verzocht hun sollicitaties, waarin gegevens omtrent opleiding, ervaring en solli citatiemotief, te richten aan het Laboratorium voor Toegepaste Psychologie, Vossiusstraat 54 - 55 te Amsterdam-Z.; op enveloppe vermelden: SA 1561.

De Vallei | 1970 | | pagina 12