r Uitslecht voor het paard Ex-medewerker van Scheel beschuldigd Schietpartij in Amman Demonstraties en stakingen in Spanje Grens Het stadsvervoer in Brussel loopt terug NEO-NA ZI-BENDE BIJEEN Jane Fonda: Sc Over de grenzen Mgr. Alfrink vindt per te sensationeel over Nederland Zware storm in Engeland Politie moest optreden ROERENDE UITVAART IN ST. LAURENT DU PONT SPAAR- PLANNEN 'S Israël bouwt in Sinaï-woestijn A ijfde bejaarde overleden Pontarlier sluit schouwburg Israël bereid tot blijvend bestand bij terugtocht Sov.-raketten gewone ZZ gemengde verzekering TONEEL r WOENSDAG 4 NOVEMBER 1970 [JDNDEN Amoureuze meisjes in Londen hebben een méthode ge- vonden om de ongenaakbare militairen van de elite-garderegimenten van het koninklijk paleis te benaderen voor een afspraakje: zij stoppen brief- S jes met telefoonnummers in hun laarzen. Het zijn vooral buitenlandse meisjes, die geïnteresseerd zijn in contacten S met de .Guards". Ook stoppen zij wel briefjes onder het tuig van hun paarden. ..lk heb nog een paar avonden over", schreef een meisje, „en ik heb gehoord dat dit de nieuwste manier is om een afspraak te maken. Bel j mij alsjeblieft op." De soldaat tot wie het verzoek was gericht, was ge- trouwd. maar hij gaf het briefje door aan een collega, die het meisje onder de Big Ben ontmoette. Officieren van de Guards zijn niet al te zeer ingenomen met het nieuwe 1 a fspraak-spelletje „De jongedames vormen een gevaar voor de sol- l daten," verklaarde een van hen. „Wij laten het toe zolang het niet de spuigaten uitloopt of de parades verstoort. Maar het wordt niet aange- moedigd. .Wij kunnen niet goedvinden dat overal op de paarden stukjes papier S worden gestoken." Ondertussen gaan de meisjes gewoon door. BONN" De 65-jarige Duitser Frie- érich-Arkl Wialon die dinsdag door een Israëlische politicus ervan werd be schuldigd een oorlogsmisdadiger te zijn is niet werkzaam op bet Westduitse mi nisterie van Buitenlandse Zaken, zo is door het ministerie in Bonn bekendge maakt. Een van de leiders van de Israëlische liberale partij, Hillel Zeidel, heeft in een brief aan minister Scheel geschre ven, over bewijzen te beschikken dat Wialon, die hij een van de naaste me dewerkers van de Westduitse minister DAMASCUS Ongeregeldheden van dinsdagmiddag in Amman (Jordanië) hebben aan vijftien mensen het leven gekost en talloze mensen zouden zijn gewond, zo blijkt uit een communiqué van de Palestijnse verzetsorganisatie dat werd uitgezonden door radio- Damascus. Het Jordaanse ministerie van Bin nenlandse Zaken deelde later mee dat gewapende mannen vanuit een rijdende personenwagen het vuur hadden ge opend op een Jordaanse patrouille en daarbij een politieman doodden. De pa trouille schoot terug. De chauffeur van de auto werd op zijn beurt gedood en de andere inzittenden gingen er van door. Gelijktijdig hadden „gewapende bur gers" vanuit huizen, hotels en restau rants het vuur geopend op de patrouil le. Andere burgers staken een politie wagen in brand. Ongeveer anderhalf uur later werd een ongewapende sol daat op weg naar huis doodgeschoten in Djebel al-Hoessein, toneel van hevi ge strijd in september jl. In dezelfde wijk werd even later een sergeant ge dood. Er volgde nog een reeks van inciden ten. waarbij ook auto's van de Arabi sche waarnemersmissie onder vuur werden genomen en de wagen van een Bedoeienen-politiechef door een raket werd getroffen. In totaal vielen er vier doden (twee militairen, een politieman en de eerder genoemde chauffeur) en brandden vier militaire voertuigen uit, aldus het Jordaanse ministerie van Binnenlandse Zaken. SAO PAULO In het enige vraag gesprek dat Bernard kardinaal Alfrink in Brazilië tijdens zijn bezoek aan dat land. verleden maand, heeft toegestaan aan de pers, heeft hij verklaard dat „niemand moet geloven wat de pers schrijft over de kerk in Nederland, en over mij". Het interview met de kardinaal werd gepubliceerd door het religieuze week blad „O Bandeirante" in Lins, een stad in het binnenland van de staat Sao Paulo. Lins is een van de steden die kardinaal Alfrink tijdens zijn reis door Brazilië heeft bezocht. Hij beklaagde zich in het vraagge sprek dat de buitenlandse pers belang stelt in de sensationele aspecten van de kerk in Nederland: „Het normale ka tholieke leven in Nederland interesseert hen hoegenaamd niet", aldus de kardi naal. „Ik zeg dit uit eigen ervaring, voegde hij daaraan toe. Elke keer dat ik in het buitenland kom ontmoet ik twee soor ten mensen: zij die het kerkelijk leven in Nederland prijzen, en nadrukkelijk verklaren dat wij de kerk zullen red den. en zij die van mening zijn, dat wij de kerk verwoesten". „Maar geen van beide groepen heeft het bij het rechte eind. Wat in Nederland werkelijk ge beurt is dat er een grondig onderzoek plaatsvindt, waardoor eenieder beter bekend wil raken met zijn eigen gods dienst". noemt, „misdadige activiteiten" in de tweede wereldoorlog bedreven zou heb ben. De brief is in het Engelstalige Is raëlische dagblad „Jerusalem Post" verschenen. Volgens Bonn is Wialon eind 1966 ge pensioneerd. Hij was een hooggeplaatst ambtenaar in het Derde Rijk en heeft tijdens de oorlog het Duitse ministerie van Financiën vertegenwoordigd in de bezette Baltische landen. Na de oorlog bekleedde hij belangrij ke posten op het ministerie van Finan ciën in Bonn. In 1962 werd hij staatsse cretaris op het ministerie van Economi sche Samenwerking en Ontwikkeling, waarvan minister Scheel toen de por tefeuille beheerde. In 1963 werd hij door enkele Russi sche groeperingen in de Sovjet-Unie beschuldigd van medeplichtigheid aan de vervolging en de moord op de Joden in de Baltische landen. Toen een offi cieel onderzoek naar zijn oorlogsverle den werd ingesteld,ging hij in 1966 met vervroegd pensioen. LONDEN Verscheidene schepen zijn dinsdag bij de Britse kust in moei lijkheden geraakt door een zware storm met windstoten tot 240 km per uur. Bij Barrow-in-Furness, in het noord westen. sloeg de 48 ton metende Britse boot „Stephilin" los van haar ankers. De onbemande treiler dreef zonder ver lichting naar zee, waar het vaartuig een gevaar opleverde voor andere sche pen. MADRID Leden van de Spaanse veiligheidspolitie hebben dinsdagavond met verscheidene charges met de wapenstok een einde gemaakt aan een beto ging van enige honderden studenten en jonge arbeiders. De demonstranten rie pen leuzen als „vrijheid" en „amnestie". Tientallen mensen werden aangehou den. In totaal hadden ongeveer 11.000 mensen gehoor gegeven aan de oproep van de links georiënteerde „arbeiderscomités" om bijeen te komen bij het station Atocha. Zij werden daar opgewacht door een sterke politiemacht. In Madrid bleven de openbare dien sten normaal functioneren, maar er werd wel gestaakt in een aantal grote metaalbedrijven, in de bouwvak en in drukkerijen. In sommige steden hielden de stakers bijeenkomsten waarop zij in koor om amnestie riepen. In de industriestad Tarrassa en in Madrid kwam het tot botsingen tussen stakers en politie. In Madrid zouden 200 mensen „bij wijze van voorzorgs maatregel" zijn gearresteerd. Bijeen komsten op straat worden door de poli tie uit elkaar gedreven. Stakingen zijn in Spanje officieel verboden. Bij de universiteit hebben groepen studenten het verkeer gehinderd. Schermutselingen met de politie volg den. In Barcelona hebben ongeveer 3000 personen een demonstratie willen hou den op de Plaza de Cataluna, in het centrum van de stad. De demonstranten riepen „politie-moordenaars" en „vrij heid". Hier werden 10 personen gear resteerd voor de menigte door de poli tie kon worden verspreid. Ook in Tarrasa, bij Barcelona, heeft de politie een demonstratie uiteen ge dreven. Van de ongeveer 500 demon stranten zijn er hier 15 gearresteerd, onder wie een priester. In San Sebastian tenslotte verzamel den zich op drukke straathoeken stu denten en arbeiders. Twintig van hen zijn gearresteerd. De deelnemers aan een internationaal toneelfestival in Madrid zijn eveneens geconfronteerd met de actie voor am nestie. Een uitvoering van een West duits gezelschap werd onderbroken door de jeugdige Spaanse actrice Julia TEL AVIV Via de radio is bekend gemaakt. dat Israël in de bezette Si- nai-woestijn een „logistisch stelsel heeft voltooid ten bate van defensieve en offensieve behoeften, dat het moge lijk maakt te voldoen aan alles wat de strijdkrachten nodig hebben of .willen gaan doen." Men beschikt nu over een vervoersy steem dat het niet meer noodzakelijk maakt, dat materiaal uit Israël zelf moet worden aangevoerd. Er is onder meer een ijsfabriek gebouwd en de vol tooiing van een ziekenhuis nadert, al dus de uitzending. Tijdens de drie maanden van de wa penstilstand zijn, zo werd bekendge maakt, miljoenen (Israëlische) ponden besteed aan het handhaven en verster ker der vooruitgeschoven posities, ter wijl wegen, watervoorzieningen en het evacuatiestelsel werden „verbeterd". Pena, die pamfletten uitdeelde waarop algemene amnestie voor alle politieke gevangenen werd geëist. De Westduitse vertegenwoordiger Helmut Karasek vroeg dinsdag namens een aantal dele gaties de invrijheidstelling van de gearresteerde actrice. Zij dreigden zich anders van het festival en het congres terug te trekken. Regeringsvertegen woordigers antwoordden daarop dat de congressisten zich met toneel en niet met politiek moesten bezighouden, en dat zij met deze kwestie niets te maken hadden. Na een schorsing verklaarde congresvoorzitter De Carranza dat hij stappen zou doen om de vrijlating van Julia Pena te verkrijgen, waarop het Congres zijn werkzaamheden zal voor zetten. De 24-jarige actrice Julia Pena is dinsdagmiddag in vrijheid gesteld. Naar schatting zijn er ongeveer 500 politieke gevangenen in Spanje. Meer dan 1.000 anderen zijn volgens deze schatting in afwachting van hun proces of de uitslag van hoger beroep voorlo pig op vrije voeten. BRUSSEL De brand in het bejaar dentehuis in Gosselies bij Charleroi heeft een vijfde slachtoffer geëist. Dinsdag is in eén ziekenhuis in Jumet namelijk nog een 82-jarige dame over leden die er maandag met ernstige brandwonden was opgenomen. Zoals bekend brak in de nacht van zondag op maandag brand uit in een door de Zusters van Liefde geleid be jaardentehuis. In het vuur, dat de ge hele nacht woedde, kwamen drie be jaarde mensen om, terwijl een van de zusters, die zware brandwonden had opgelopen bij pogingen om mensen uit de vlammen te redden, maandag in een ziekenhuis in Jumet overleed. Een tragisch beeld van een moe der die in tranen uitbarst bij de kist met het stoffelijk overschot van SAINT LAURENT DU PONT De gehele bevolking van St. Laurent Du Pont heeft dinsdagochtend afscheid ge nomen van de doden die gevallen zijn bij de brand van zaterdagavond in een danszaal. In het gymnastieklokaal van het plaatsje waren de 142 kisten gezet die de resten bevatten van de slachtoffers, wier gemiddelde leeftijd niet hoger is dan twintig jaar. Voor een altaartje waren bloemkransen opgestapeld, waaronder die van de Franse president, een namens de regering der Verenigde Staten en kransen van de inwoners van St. Laurent Du Pont. BRUSSEL l)e maatschappij voor intercommunaal vervoer in Brussel (MIVB), die het Brusselse tram-, auto- personeel blijft daarvan geregeld 151 procent in de remise staan. Sedert 1960 kampt het bedrijf met bus- en (nog onvolledige) metronet ex-1 een voortdurend en toenemend tekort ploiteert, heeft haar reizigersbestand in nauwelijks vijf jaar tijds zien teruglo pen van bijna 226 miljoen passagiers tot net 179 miljoen. Het bedrijf beschikt over 637 motorwagens en 217 aanhang wagens die op 23 tramlijnen ingezet kunnen worden en over 491 bussen voor 31 lijnen. Maar bij gebrek aan aan personeel. Op sommige momenten blijkt dat tegenover het aanwerven van 500 nieuwe personeelsleden 600 tot 700 ontslagnemingen staan. De directeur van het bedrijf heeft meegedeeld dat het personeel in de re gel maar twee jaar in dienst blijft. Meer dan de helft vindt dat het veel te weinig verdient en 20 procent van de genen die ontslag nemen, doet dit van wege wrijvingen met de passagiers^ In de afgelopen tien jaar heeft men steeds meer vrouwen en buitenlanders moeten aanwerven. Zeven procent van het personeel bestaat thans uit vrou wen. Van de 159 vrouwelijke trambe dienden zijn er 135 van Belgische na tionaliteit en 24 (onder wie een Chine se) zijn vreemdelingen. De MIVB heeft overigens geen slechte ervaringen met de vrouwelijke werknemers. Ze zijn in telligenter, stabieler en over hel alge meen beter voor hun werk geschikt dan de mannen, aldus het oordeel van de maatschappij. Van de in totaal 562 trambedienden die vreemdelingen zijn, komen er uit Afrika, Azië, Amerika en uit een groot aantal Europese landen. Meer dan de helft heeft de Marokkaanse nationali teit. Er zijn verder veel Itafianen en Fransen, maar ook een Egyptenaar, een Israëliër, een Jordaniër, drie Haïtianen. een man uit Paraguay, een Noor en 20 Zuidslaven. Dit veelvoud van nationali teiten levert soms een Babylonische spraakverwarring bij het bedrijf op. Die vreemdelingen die het Frans of Ne derlands machtig zijn worden in de buitendienst ingezet. De anderen wer ken bij de onderhoudsdiensten. Het soms zeer chaotische Brus selse verkeer speelt de tram- en bus diensten grote parten bij het correct uitvoeren van de dienstregeling. 40 tot 45 minuten vertraging is geen zeld zaamheid en de directeur ziet deze si tuatie pas verbeteren als over 20 jaar een volledig ondergronds metronet ge reed zal zijn. Een proef die enige tijd geleden ge nomen werd met een tram die, op ver zoek van de reizigers op iedere wille keurige plaats stopte, is een volledige mislukking geworden. „Drie vingers voor Adolf'een angstig beeld tijdens de op- S richtingsbijeenkomst van een nieu- we rechtse beweging in West-Duits- land, de VerzetsactieOngeveer 3000 personen vanwie velen lid van de NPD, zworen verzet te zul- len plegen tegen het Duits-Rus- sisch verdrag en aan te sturen op l een „volksraadpleging" over nieu- we verkiezingen voor de bondsdag. De SPD heeft reeds om maat- regelen tegen deze neo-nazi bewe- ging gevraagd bij de regering. FINSTERWOLDE Zondagavond heeft de rijkspolitie te Finsterwolde na een tip in de berm van de Nieuweweg te Beerta drie dode honden gevonden. Twee andere dieren waren zo ernstig gewond, dat ze ter plaatste moesten worden afgemaakt. Volgens verklaringen van een Duitse automobilist, zouden de honden uit een rijdende auto zijn gegooid. CLEVELAND (Ohio V.S.) De Ame rikaanse actrice Jane Fonda is in een cel van de gevangenis van Cuyahoga County gezel, nadat zij een doua ne-ambtenaar, die haar had willen onderzoeken toen zij aankwam op het (internationale) Hopkins-vliegveld van Cleveland, een schop had toege diend. Ook had zij een politieagent geschopt. De actrice kwam uit Canada en bij aankomst vroeg men haar de inhoud van haar reistas te tonen. Hierna zou zij door een vrouwelijke ambtenaar worden gevisiteerd. Jane Fonda werd toen woedend en gaf de ambtenaar een geduchte schop. Een collega van hem, die te hulp schoot, kreeg er ook een. Jane Fonda moest toen mee naar het politiebu reau. De filmactrice was op weg naar een universiteit in Ohio, waar zij studen ten zou toespreken. Jane Fonda is in staat van beschuldi ging gesteld wegens mishandeling van een douanebeambte en een poli tieagent en wegens onwettige invoer van „koopwaar", die volgens de douane bestond uit drugs: 2.000 ta bletten dexedrine, compazine en ca- lium. De 32-jarige actrice kan ver oordeeld worden tot een maximum van vijf jaar gevangenisstraf en/of een boete van tienduizend dollar op beschuldiging van drugsmokkel. Op mishandeling van een federaal amb tenaar de douanebeambte staat maximaal drie jaar eri'ot vijfduizend dollar boete. Mishandeling van een politieman is een gemeentelijke over treding, die afzonderlijk wordt be recht. Jane Fonda werd tweemaal op borg tocht vrijgelaten. Eenmaal door de federale en eenmaal door de gemeen telijke autoriteiten. Een eerste gerechtelijk verhoor is vast gesteld voor de 9de november. De actrice is geruime tijd actief betrok ken bij campagnes tegen de oorlog in Vietnam. haar zoon. die bij de rampzalige brand in de dansgelegenheid in St.- Laur ent-du-Pont om het leven kwam. De uitvaartplechtigheid was kort en van eep grote eenvoud. De Franse mi nister van Arbeid, Joseph Fontanet, las een boodschap voor van president Pompidou, waarin de Franse president verklaarde dat een dergelijk drama in de huidige maatschappij vermeden dient te worden. Daarna volgde een rouwmis. Na de plechtigheid, die slechts een kwartier duurde, werden de kisten naar de begraafplaats gebracht. Zij werden gevolgd door een lange stoet mannen en vrouwen. Onder de families van de omgekome nen is inmiddels het plan gerijpt, een soort vereniging te vormen, waarvan de juridische vorm nog moet worden be paald, die de toedracht en de omstan digheden van de brand grondig wil la ten onderzoeken. Tijdens de gehele dienst hoorde men mensen snikken erf sommigen waren zo overmand door hun verdriet, dat zij met hun vuisten op de kisten sloegen en de namen van de slachtoffers uitrie pen. Noeste bergbewoners moesten zich door kinderen of broers laten onder steunen en kalmerende middelen ne men. Na de dienst kregen de familieleden nog gelegenheid afscheid van hun dier baren te nemen. De stoffelijke resten van de geïdenti ficeerde slachtoffers zullen naar de om ringende dorpen voor de teraardebe stelling gebracht worden. Heden zal hier de massabegrafenis plaatshebben van de niet-geïdentificeerde slachtof fers van de ramp van zaterdag op zon dag. Deze eiste de levens van 144 men- sen, twee van hen zijn in ziekenhuizen aan de opgelopen brandwonden gestor- PONTARLIER De burgemeester van de Oostrfranse stad Pontarlier heeft besloten de plaatselijke schouw burg te sluiten. Dit naar aanleiding van de rampzalige brand in de dancing bjj Grenoble die 144 jongelui het leven kostte. De burgemeester vindt dat de schouwburg, die ook als danszaal werd gebruikt, niet voldoet „aan de letter van het veiligheidsreglement van 1865". Het gebouw stamt uit het einde van de vorige eeuw. OTTAWA Israël is pas bereid een permanent bestand in het M idden-Oos- ten te aanvaarden wanneer Rusland zijn raketten van de westelijke oever van het Suezkanaal terugtrekt. Dit zei premier Meir van Israël tij dens haar 24-uurs bezoek aan de Cana dese hoofdstad Ottawa. Israël is wel bereid het morgen aflo pende bestand van negentig dagen langs het Suezkanaal te verlengen zo lang de tegenpartij niet met schieten begint. Later deze week brengt mevrouw Meir een bezoek aan Engeland waar zij met premier Heath en minister van buitenlandse zaken Douglas-Home zal spreken. Zij zal ongetwijfeld fel te keer gaan tegen het Britse vredesplan dal Douglas-Home eind vorige week be kend maakte. Volgens dat plan moet Israël zich uit praktisch alle bezette Arabische gebie den terugtrekken in ruil voor een rechtvaardige en permanente vrede. Is raël heeft het plan reeds als „een stap terug" afgewezen. In Cairo is gisteren een tweedaagse conferentie begonnen tussen president Sadat van Egypte, het Libische staats hoofd Gadaffi en president El-Nimeiri van Soedan. Voornaamste onderwerpen van ge- j sprek zullen zijn het wankele bestand tussen het Jordaanse leger en de Pales- tijnen, en de verzwakking van het Ara- bische oostfront tegen Israël. In Warschau begonnen gisteren Duits-Poolse onderhandelingen over een verdrag dat een betere ver standhouding moet scheppen tussen de beide landen. Walter Scheel, de Westduitse minister van Buitenlandse Zaken, staat voor een netelige opgave. Na voorbespre kingen, die bijna een jaar hebben ge duurd. is het centrale geschilpunt de Oder-Neisse-grens nog steeds niet uit de weg geruimd. Scheel kan het zich niet veroorloven zonder verdrag terug te keren naar Bonn: hij is veroordeeld tot succes. He toenaderingspolitiek van de rege ring-Brandt jegens Oost-Europa i« de laatste tijd niet veel opgescho ten. Op de veelbelovende onderteke ning van het verdrag van Moskou is weinig concreets gevolgd, en de vurig gehoopte tegemoetkoming van de Russen inzake West-Berlijn laat op zich wachten. Zou men in Warschau niet tot een ak koord komen wat nog steeds niet is uitgesloten dan dreigt heel de toenaderingspolitiek vast te lopen. Tegelijk kampt de regering met bin nenlandse zorgen: de inflatie heeft algemeen een geprikkelde stemming doen ontstaan. |^oor het ontbindingsproces in de li berale partij is de parlementaire basis van de regering afgebrokkeld. Rechtse politici en de organisaties der verdrevenen uit de Oder-Neissegebie- den maken stemming tegen de Oost-politiek. Ook voor de binnen landse positie van Brandt en de zij nen is succes in Warschau bitter no dig. lAoch wat staat hun in de Poolse hoofdstad te wachten? Polen eist wat Bonn niet volledig kan geven: de onvoorwaardelijke defini tieve erkenning van de Oder-Neisse- grens. Reeds tegenover de eigen bevolking in de geannexeerde gebieden kan War schau zich niet permitteren om nog WALTER SCHEEL op slappe koord langer onzekerheid te laten bestaan over de nu al een kwart eeuw oude grens. Ook wil Warschau zich dekken tegen de toekomstige - situaties, waarin de grote mogendheden, of een herenigd Duitsland, nog eens zouden tornen aan de huidige gebiedsverdeling. In West-Duitsland denkt niemand se rieus aan het aanvechten van de Ode^-Neissegrens. Toch mag minister Scheel de grens niet definitief erken nen, omdat de Bondsrepubliek niet geheel Duitsland vertegenwoordigt en omdat de grondwet en het soevcreini- teitsverdrag met de Westelijke bond genoten een grensregeling voorbe houdt voor een toekomstig vredesver drag. Het zoeken is nog steeds naar een for mule die de kloof tussen het Poolse en het Duitse standpunt zo goed mo gelijk overbrugt. Vlet zulk een moeizaam compromis moet de regering dan verschijnen voor een parlement waarin zij maar een krappe meerderheid heeft. Erger nog: de grenserkenning zou door het constitutioneel gerechtshof kunnen worden verklaard tot een zaak die de grondwet raakt. Dan zou een meer derheid van twee derden vereist zijn voor de goedkeuring van het verdrag, en die zou waarschijnlijk niet zijn te krijgen. Al met al moet Scheel in Warschau een politieke koorddans ondernemen, waarvoor hem later, in de Bondsdag in Bonn, op z'n best een mager ap plaus wacht. De vurig gewenste „ver zoening" met Polen wordt aldus een koele en langdurige zaak. Het vreemdste daarby is dat W.-Duitsland en Polen geen gemeen schappelijke grens hebben. ADVERTENTIE BI] De Waerdye alle rentebaten plus koerswinsten aan de verzekerden, minus Va*/, voor onze bemoeiingen. Bij Stad Rotterdam Leven alle rente baten boven Vi#/« eveneens. Bi) een gemiddelde marktrente van 8°/o, of een gemiddeld dividend plus koersstijging van 8°/o op Robeco- aandelen, stijgt, zowel bij Stad Rot terdam Leven als bij de Waerdye, een afgesloten spaarplan in een onge ëvenaarde mogelijkheid van f50.000.- na 30 jaar tot f 115.000.-: stijging 130V». Verkoop uitsluitend vla assurantie bemiddelaars. a Assurantieconcern Stad Rotterdam f SR 1 anno1720

De Vallei | 1970 | | pagina 11