B. VAN MANEN het mooiste cadeau 'n Prisma horloge f VAN MANEN 9 STIJLGROEP 'H Adverteert in dit blad Banden kosten minder bij abi bij het rijden merkt u pas hoe véél minder! abi Gegarandeerd: een hartedief. VANwJN F 1 Wintermantels Vistram-mantels Midi-mantels monteurs en breiers assistent (mnl. of vrl.) Hc'o^rie BENZINEPOMPBEDIENDE N AO Horlogerie Horgstraot 28 - Veenendaal N.Y. HITO N.V. DIJMETA N.V. DIJMETA Hoogstraat 28 - Veenendaal Alteen de prijs verschilt met maatwerk. V.A.B. KIRPESTEIN N.V. Leuk natuurlijk, een lagere prijs. Dat voordeel hebt n bg een specialist En toch hebt u een betere reden om voor banden bij abi te komen. Elke wagen wordt bij abi getjoend, elektronisch gebalanceerd en uitgelijnd, het camber, caster, toespoor en toleranties tot op een honderdste millimeter nauwkeurig. En alios in de tijd van 'n (grabs) kop koffie! Resultaat? Banden leven langer. Kilometervreters - niet meer moe van uren tegensturen - rijden veiliger op lange ritten en bij hoge snelheden. En iedereen heeft meer plezier in zijn auto. Kom daarom naar abi voor banden! VRIJDAG 6 NOVEMBER 1970 't kan niet missen: dit is een cadeau dat jiaar bijblijft- Certina. Golden Seventies. Doublé. Groene wijserplaat. Groene Corfam band f. 198. Er zijn al Certina horloges v.a. f. 99. Komt u eens naar onze interessante kollektie kijken. horloges van Zwitserse topkwaliteit. 100 service - Eigen atelier met of zonder bontgarnering'. leuke praktische jassen ook voor nu. effen, ook in blok- en visgraatrnotief. Na verbouwing nu meer ruimte, meer keuze. Komt U ook eens rondkijken. Hoogstraat 17 Veenendaal Telefoon 12335 Ruim gesorteerd in COUPONS voor maatkostuums. Kousenfabriek te Hilversum vraagt wegens uitbreiding van haar produktie op Kornet LT en TJ dubbelcilinde> machines. Het produktieprogramma omvat bab> sokjes, sportkousen, sokken en mail lots in het betere genre. Er wordt gewerkt van maandag t.m vrijdag in 2 ploegen. Geboden wordt een hoog loon, goede arbeidsvoorwaarden en opneming in het pensioenfonds. Aanm. schriftelijk of persoonlijk, na telefonische afspraak. Geuzenweg 31a te Hilversum. Telefoon 02150-46069. Sterk groeiend bedrijf in de metaal industrie zoekt voor spoedige indiensttreding voor haar boekhoudafdeling Vereist 1. type vaardigheid 2. enige kantoorervaring, zo mogelijk op boekhoudafdeling. Gewenstmin. M.U.L.O.-opleiding. Leeftijd tot 23 jaar. Sollicitaties te richten aan Postbus 64, Veenendaal, Stationsem placement, tel. 19145. 100 service - Eigen atelier Leidraad voor niet-kostuum-kenners. Koop een kostuum en Iet meer op de prijs dan op kwaliteit en afwerking. Gevolgallerlei rampen en rampjes Akkoord,u heeft misschien 50 gulden uitgespaard.Maar binnen de kortst mogelijke tijd loopt u er ook vrij „goedkoop"bij. Hierbij een lijst van allerlei afschuwelijke kostuum mogelijkheden. Te lang? Te ingewikkeld? Alternatief: Alleen even kijken of Stijlgroep-etiket plus Wolmerk zijn ingenaaid. Bent u zeker van vakwerk uitgevoerd in de beste kwaliteit stof. Precies zuiver scheerwol. Zodat het vakwerk ook blijvend is. Geen Wolmerk. De eerste reden om met twijfelen te beginnen. Rafel-knoopsgaten Spreekt voor zich zelf. Ande re vreselijke varianten: te kleine knoopsgaten. Te grote knoopsgaten. Knoopsgaten waardoor het binnen werk steekt. Asymmetrie. Kraag, revers en zak-ldepjes moeten bij elkaar passen. Heel wat merkwaardigs is hief mogelijk. Eén brede re vers, één smalle. Streepjes die plotseling verspringen. Mismaakte schouders. Te veel schoudervulling. Te weinig. Of het allerergst: links te veel, rechts te weinig. Het zgn.Quasimodo-effekt. Rug-rimpels. Oorzaak: de schouders zijn te smaLEffekt: vagebonderig. 'Dessin-afwijkingen De kleermaker deed maar wat. De streepjes van het linkerpand gaan niet goed over in het rech ter. Zgn. Swiebertjeskolbert. Reuzen mouw-inzet. Lijkt makkelijk maar beperkt uw bewegingen. Bovendien: bij elke armbeweging trekt uw kol- bert mee. Slobber-vouwen Zie je zo: geen Si-ro-set be handeling zoals bij Stijlgroep. Open split. Verkeerde spaarzaamheid van de kleermaker. Hangkruis. Een te laag kruis zit niet lekker en beweegt lastig. Trouwens, 't is géén gezicht. GRONINGEN 1 zmver scheerwol Wij vragen voor spoedige indiensttre ding voor ons benzinestation een Aanmelden Industrielaan 12Veenendaal. Laan der Techniek, Veenendaal, telefoon 08385-19151. Madurastraat 92, Amsterdam, telefoon 020-924720. Koningsstraat 118, Hilversum, telefoon 02150-41859.

De Vallei | 1970 | | pagina 10