Auto na botsing totaal verbrand 0 P Man uit Kesteren dood in vlammen Nat.-ouderavond Ouders willen ook 'n woordje meespreken Double Trouble wil het verdorde culturele jeugdleven opvijzelen Sociëteit voor de. oudere jongeren Bavianen gaan mantel uitvegen E CHEVROLET Schietiiitslageii Zondagsdiensten Schakers Rhenen op verlies Per vlot over de Stille Oceaan V.A.B. MARKTEN BURGFRUIKE SI AND SCHERPENZEEL GEEN PROPAGANDA BURGERLIJKE SlAND LEERSUM BURGERLIJKE STAND VEENENDAAL COMMISSIE Cultureel Workshop VRIJDAG 6 NOVEMBER 1970 ADVERTENTIE KfRPGSTKIN imtWK*T>AAI arr-MOToM ■Of RHENEN Op de rots van de mantelbavianen in Ouwehands Die renpark krijgt de leider van de troep nu toch wel duidelijk concur rentie van een snel opgroeiende jon geman. Tot voor kort aanvaardde het tweede mannetje de leider van de kolonie a's vanzelfsprekend, maar nu hij al een flinke mantel krijgt en de oude man, die al vele jaren de kolonie onder zijn hoede heeft, wat begint af te takelen, komt de jongeman langzaam maar zeker wat meer op de voorgrond met de bedoeling de leiding over te nemen. Dat kan tot een enorm gevecht lel den tussen de twee bavianen. Zo gaat het ook in de vrije natuur bij een leiderswisseling. Het eerste twistpunt is er inmiddels al. Eén van de vele vrouwen op de rots heeft een kleintje gekregen, maar zowel de oude als de jongeman wedijveren om het hardst wie nu eigenlijk wel de echte vader is. Bei de mannen zijn even gek op het jong en deze vadertrots kan de inzet worden van een eerste gevecht op grote schaal. Volgens de heer Ouwe hand kan het tijdstip, waarop de jonge baviaan de leiding van de troep overneemt van de „ouwe heer" niet ver meer verwijderd zijn. Maar misschien is de oude nog zo vitaal dat hij eerst nog eens flink de jon geman in de meest letterlijke bete kenis de mantel uitveegt! KHENEN Donderdagmiddag is de 36-jarige fabrikant G. Drost uit Keste ren op de Cirebbeberg ter hoogte van restaurant „De Koningstafel" verongelukt, toen hij rijdende in de richting Khenen wilde uitwijken voor een uit de Badweg komende personenauto en frontaal op een vrachtwagen botste. De heer Drost was op slag dood. De chauffeur van de vrachtwagen werd uit de cabine geslingerd en liep een hoofdwond op. Onmiddellijk na de botsing stond de wagen van het slachtoffer in lichter laaie. Het stoffelijk overschot van de automobilist zat klem tussen de wrak stukken. Nadat de brandweer van Rhe- nen met de blussingswerkzaamheden gereed was, hadden de brandweerlieden met irizet. van het zwaarste materieel nog ongeveer een uur nodig om de ver koolde resten van het slachtoffer le kunnen bevrijden uit de totaal in el kaar gedrukte wagen. De vrachtwagen liep zware frontschade op. De auto, die plotseling de hoofdver keersweg opreed en waarin twee dames zaten, is doorgereden. Omstanders heb ben het kenteken opgenomen. Vermoe delijk hebben cje beide inzittenden niets van de botsing achter hun rug gemerkt. LEERSUM De collecte voor het geestelijk gehandicapte kind, heeft in Leersum het bedrag opgebracht van 1515.38. SCHERPENZEEL Op de eiermarkt te Scherpenzeel werden aangevoerd 700.000 stuks. Door de stijgende prijs was de handel vlug en de prijzen va rieerden van 12.75 tot 13,50 per honderd stuks. De heneëieren van 9,- tot 12,50 per honderd stuks. SCHERPENZEEL De leden van de Scherpenzeelse schietvereniging schoten deze week op de binnenbaan de volgen de resultaten met buks: J. Koot 92. E- v.d. Werk 92. M. Berendse 91. A. C. van Dusschoten 91. C. Valkenburg 89. H. Pater 88. H. van Ginkel 87. J. v. Eist 86. H. D. van Droffelaar 86. J. ten Broek 85. P. Engelenburg 83. J. Koudijs 82. W. van Wessel 75. A. Blanken 74. P. ten Hoedt 72 en D. Buitenhuis 54. VEENENDAAL Onder auspiciën van de Nederlandse contactcommissie voor het Internationaal Jaar van het Onderwijs werd gisteravond in de aula van het Christelijk Lyceum een Nationale Ouderavond gehouden. Het dubbel- thema van deze bijeenkomst was „Wat verwachten de ouders van de school en wat verwacht de school van de ouders". In de suggestieve oproep aan de ouders werden een fors aantal progressieve vragen gesteld, waarover in verschillende gespreksgroepen enthousiast werd gediscussieerd. VEENENDAAL De dienst voor de artsen G. Annot, S. T. Heij, J. H. Kets. H. E. G. Pilon en W. Remme. wordt waargenomen op: zaterdag 7 nov. door dr. S. T. Heij, Hoofdstraat 26. tel. 10056. Zondag door dr. H. E. G. Pilon, Kerkewijk 82, tel. 12481. De dienst voor de artsen N. Rijlaars dam. J. Schilperoort en G. J. Verschoor wordt waargenomen op: zaterdag 7 no vember en zondag 8 november door dr. G. J. Verschoor. Sandbrinkstraat 2, tel. 2529. Apotheek: Zutdersma, Hoofdstraat 53. tel. 12123. Wijkverpleging: zr. F. Hoogerdijk. Ferd. Bolstraat 18, tel. 10217. RHENEN Artsen: zat. dr. Rienstra. Herenstraat 63. tel. 2577; zond. dr. Stegeman. Heren straat 69. tel. 2315. Tandartsen: Veenendaal en Rhenen. voor spoedgevallen bellen 08385- 19049. AMERONGEN, ELST en LEERSUM Arts: dr. Kars. Burg. jhr. H. v. d. Bosch straat 39. Amerongen, tel. 03434-1273. Wijkverpleging: Amerongen: zr. B. A. Reuijl, Kon. Wilhelminaweg 67. Ame rongen, tel. 03434-1759 (tot zaterdag 12 uur). Leersum: zr. A. v. Rijsbergen, Kon. Julianalaan 50. Leersum, tel 03434-1423 (tot maandag 8 uur). EDERVEEN. RENS WOU DE en DE KLOMP Arts: S. Th. ter Velde. Oude Holleweg 4. Renswoude, tel. 08385 - 1450. WOUDENBERG en SCHERPENZEEL Arts: H. Gerritsen. Stationsweg 10. Wou denberg. tel. 03498-1220. OPHEUSDEN Arts: de praktijken van de artsen Jon ker. Van Sllfhótit en Tromp worden waargenomen door dr Buddlngh te Ommeren, tel. 08887-213. Wijkverpleging: zr. Achterberg. Fazant straat 31, Opheusden. tel. 217. KESTEREN Arts: de praktijken van de artsen Eikc lenboom, Guepin en v. d Veen wor den waargenomen door dr. Keur in Kesteren. tel. 08886-201. W*ijk\ e"v»leging: zr. Beverloo. wijkge bouw A Ommeren, tel. 03*4- 350. Geboren: Johanna Elisabeth, d.v. M van 'en Brandhof en H. Wagens vele' (Nie -tr. 3); Rodney, z.v. H. Versteeg en J. Vermeulen (Bruinhorsterlaan 35): Suzanna Jacoha Maria, d.v. D. J. van Ekris en J. J. Verduijn (Rembrandtin. 76). Ondertrouwd: A. M. Doornenbal (Maarn) en B. E. Velthuizen. Getrouwd: J. M. van Veldhuisen en J. Velthuizen. Df verrassing van deze bijeenkomst kwam toen er werd „gerapporteerd" en daarbij sterk werd aangedrongen een oudercommissie of vereniging te vor men. Nog tijdens de vergadering wer den een aantal hoofden bij elkaar ge stoken en kwam het er inderdaad van. Rector J. I. Carsouw opende de Na tionale Ouderavond in Veenendaal en constateerde met genoegen dat er bij zonder veel belangstelling voor bleek te bestaan. „Vroeger ging het wat eenvou diger. want toen hadden wij als leraren een natuurlijk gezag. Er is veel veran derd maar ik voel me er bepaald niet paniekerig door. Aan deze door het mi nisterie van Onderwijs gepropageerde ouderavond willen wij wel meedoen. Ook meedoen aan het zoeken naar nieuwe dingen, want alles kan verbe terd worden. Het contact hebben met elkaar als ouders en docenten mag niet verwaarloosd worden", aldus de heer Carsouw. Niet minder dan 17 punten voor een discussie werden in de uitnodiging van de Werkgroep Nationale Ouderavond genoemd. Wie is er nou eigenlijk de baas en wat is een goede school waren slechts simpele zaken. Andere discus siepunten: ..Waarom staat feestvieren niet op het leerplan", „het jaarklassen systeem is een onding" en over sociale omgang en milieubescherming waar voor afspraken gemaakt zouden kunnen worden tussen ouders en school. Om op een redelijke wijze met elkaar van gedachten te kunnen wisselen werd in overleg met de ouders een drietal punten ter discussie gesteld: De c'ocenlen moeten in de klas zichzelf zijn. Zij moeten zich politiek stellen volgens hun overtuiging. en levensbeschouwelijk duidelijk op- Een school waar leerlingen niet leren discussiëren is geen school. Op een goede school behoren de leerlingen te leren nadenken over hun toekomstige verantwoordelijkheid voor de maatschappij. Verdoe'd over negen groepen ver- Geboren: te Utrecht: Marcellino Ro bert ino, z.v. M. J. van de Geer en H. C. Bos; Alexander, z.v. L. H- W. M. van den Brink en E. Bangonang; Alexan dra Annem; ie.d. v. L. H. W. M. van clen Brink en E. Bangonang: Vincent Barend Willem PI eter Theodorus. z.v. V. .J. A. Verkerk en H. Bulten; Dirkje Wilhelmina. d.v. J. van Doorn en A. M. C. van Bennekom. Ondertrouwd: C. A. H. M. van Oers. 22 jr. te IJsselstein en A. Kalkman, 21 'r. te Leersum. Overleden: te Rhenen W. Buitelaar, 63 jr. gehuwd met G. Kranen, te Leer- I sum; te Zeist F. J. van Burken. 62 jr. j gehuwd met C. de Bruin, te Leersum. Vertrokken personen: Fam. van Doorn. Schermlaan 27 naar Rhenen; fam. R. de Vries. Heuvelzoom 8 naar Doetinchem; dhr. J. Kroon, Rijksstraat weg 58 naar Veere; fam. P. Visser, Kon. Julianalaan 83 naar Huijbergen. dwenen de ouders daarop naar één der lokalen om onder leiding van een le raar deze punten te bespreken. Ruim een uur later kwam men in de „kuip" van de aula weer bijeen en kwamen de tongen via de rapporteurs los. Daarbij bleek dat de leraren best zichzelf mo gen blijven maar geen politieke propa ganda mogen voeren. Zij moeten naar de mening van de ouders zich duidelijk opstellen maar mogen geen indoctrinatie plegen. De signatuur van de school is al voldoende bekend bij al degenen die hun kinderen naar deze school toesturen, vond men, toen het ging om de levensbeschouwe lijke kant van het doceren. Dat de leerlingen leren discussiëren werd toegejuicht. Een incidentele spreekbeurt vonden de ouders onvol doende. De kinderen moeten leren zich uit te drukken. Om goed te kunnen le ren moeten de kinderen echter in de eerste plaats leren goed te luisteren. Om de leerlingen vertrouwd te ma ken met wat hun staat te wachten in de maatschappij bleek het gewenst om mogelijk meer aandacht te besteden aan het vak „maatschappijleer". Een breed terrein dat volgens de bespreking van de 80-jarige oorlog voerde tot aan de situatie in Vietnam. Het jaarklassensysteem bleek niet ideaal maar volgens de discussie is het moeilijk een alternatief te vinden. Ook het toenemende gebruik van „drugs" kreeg de aandaeht. „Wij kunnen geen Geboren: Marco Roland Casparus z.v. B. C. Pil en S. W Slobbe: Piet. z.v. P. van Dooren en S. G. van den Bos; Hen- dricus Anton z.v. A. W. van Rossen en E. Schoeman; Aart Johannes Wilhelm, z.v. J. W. Blankestijn en A. Pater; Aal tje d.v. G. van Ham èn H. S. Baars; Maria Janna, d.v. C. Diepeveen en J. M de Bruin; Elizabeth Louise, d.v. B. J. Bouwman en M. L. Baars; Elisabeth Goverdina. d.v. J. H. W. Leppers en G. Kroesbergen; Silvester Thomas Anto- nius, z.v. H. Beekhuizen en M. J. L. Thomassen; Fabian z.v. F. J. Waaijen- berg en M. Cimarosti; Maria Adriana, d.v. J. van den Brink en C. M. Schuit; Annemarie. d.v. H. Sigtermans en F. Makkinga; Mirjam, d.v. J. C. Diepeveen en 1. B. J. W. B. Roelofsen. Ondertrouwd: J. F. Meulenbroek en D. Achterberg; C. Leppers en E. van Zanten; C. de Ruiter en J. Ditewig; M. C. F. Schot en W. van Ginkel; G. Spin en A. C. J. L. Teunissen; D. J. T. Ver meulen en C. W. van Leeuwen; P. van Beklfum en G. Lodder. Getrouwd: J. W. Lam en H. J. van Geerenstein; J. P. Smit en G. Hutink; C. Gerritsen en G. A. Beijk; J. van Ginkel (Amerongen) en F. Versteeg; J. A. D. Brugman en E. Elders; H. E. Warbroek (Wageningen) en C. H. An- beek; G. van den Brink en H. D. C. M. Driesman (Amersfoort); C. de Kleuver en H. Slob (Rhenen). Overleden: Petronella J. B. Bleuel, wed. van Scholte. 71 jr.; Willemijntje van de Scheur, echtg. van M. van de Heetkamp. 38 jr.; (te Rhenen) Cornelia Gerdina Bolderman, 69 jr. muren om onze school bouwen om alle verkeerde dingen tegen te h ouden", zei de heer Carsouw later. „Maar we zijn blij als de ouders ons willen helpen om de juiste oplossing voor vele problemen te zoeken." Na de rapportering werd een forum gevormd van docenten, enkele ouders en de voorzitter van het bestuur van de school, dr. Pilon. Als forumleider fun geerde drs. H. Hiensch, die bijzonder gevat de leden van het forum aan de ouders voorstelde. De leden van het fo rum kwamen evenwel nauwelijks aan bod, want er werd vanuit de Nzaal ster ke aandrang uitgeoefend om direct een oudercommissie in te stellen of een ou dervereniging op te richten. Geruime tijd werden de oorspronkelijke discus siepunten vergeten en zocht men naar een vorm van beter contact tussen ou ders en school. Direct na de vergade ring werd een voorbereidingscommissie gevormd die volgende week reeds aan de slag gaat. Rector Carsouw toonde zich na afloop bijzonder tevreden over het verloop en de inhoud van de vergadering. „Ik heb echt gemerkt dat de ouders veel be langstelling hebben en daar kan ik al leen maar blij om zijn. Dat er nu een oudercommissie komt juich ik van har te toe." VEENENDAAL In het gebouw naast de gatholicke kerk aan de Nieuweweg zal op zeer korte ter mijn een gelegenheid verrijzen, die tegemoet komt aan een leemte in de Veenendaalse samenleving. Voor het eerst zullen de wat oudere Veenen daalse jongeren, die nu met hun ziel onder de arm lopen of gedwongen zijn uit te wijken naar plaatsen in de omgeving voor wat amusement en communicatie, terecht kunnen in het gebouw van „Double Trouble". Op dit moment wordt er nog met alle macht gewerkt om het gebouw op tijd klaar te krijgen, want de be doeling van het bestuur is, om de ruimte op zaterdag 14 november of ficieel in gebruik te nemen. De gedachten van het bestuur gaan uit naar een soort sociëteit, waar iedereen zich zal thuisvoelen. Er komt ook een discobar, eventueel met een diiscjockey, zodat èr ook ge danst kan worden, maar voor de mensen, die rustig met elkaar willen praten is er ruimte en mogelijkheid genoeg. „We zullen de muziek geen over heersende rol laten spelen", aldus bestuurslid H. de Graaf, „en we streven ernaar het publiek een beter soort muziek aan te bieden. Liefheb bers van Heintje en Wilma zullen hier niet aan hun trekken komen." „De kosten van deze hele onder neming zijn voor eigen rekening, maar we willen proberen een stich ting te formeren, zodat wij voor ge- meentelijke subsidie in aanmerking komen. We zijn toch net zo goed een culturele instelling! We hebben erg veel medewerking ondervonden van de politie en de gemeente, maar die mensen zitten ook opgescheept met al die wetjes en verordeningen. We hopen dan ook dat maandag de ruimte wordt goedgekeurd, zodat niets ons meer in de weg staat om het verdorde culturele jeugdleven op een wat hoger peil te brengen". De organisatie bestaande uit H. de Graaf, J. van Son, H. van Manen, J. Hensen en H. Kaasjager zal probe ren een vergunning te krijgen om de gehele week geopend te zijn, zodat liet sociëteitsidee nog d'ichter wordt benaderd. Er zijn tussen het geluid van de hamerslagen enhet spatten van de verf dus veel hoopvolle geluiden te horen uit de monden van de enthou siaste cultuuropvijzelaairs, en de he ren rekenen er op, dat met de mede werking van de Veenendaalse jeugd, het idee een groot succ< zal wor den. „Het moet lukken, want er be staat een grote behoefte aan zo'n ruimte in Veenendaal. Eindelijk zul len de jongeren ergens terecht kun nen". De openingsavond is gepland op zaterdag 14 november en vanaf 16.30 uur kunnen de belangstellenden al kennis maken met de nieuwe ruim te. Het programma begint om 19.30 uur, en voor deze eerste maal zal er een band optreden, nl. een jazz- workshop bestaande uit: H. van He- mert - tenorsax, H. Troost - altsax, D. Schoonderbeek - bas en P. van Kreeg - drums. Verder zal er mode worden geshowd door boetiek. „Sig- nor" en heeft het bestuur nog een „verrassing" achter de hand. Deze eerste maal zal „Doublé Trouble" voor iedereen vrij toegan kelijk zijn. maar daarna zal men met een ledensysteem gaan werken. De leden moeten dan wel ouder zijn dan achttien jaar. Het. lidmaatschap bedraagt vijf gulden per séizoen. Al leen leden zullen worden toegelaten, maar op kleding of uiterlijk zal niet worden geselecteerd en de consump tieprijzen zullen aan de lage kant worden gehouden (in de geest van een pilsje voor een piek). Eindelijk dus een gelegenheid voor de Vee nendaalse jeugd om te laten zien, dat het „verdorde culturele jeugdle ven" tot het verleden behoort, RHENEN De schaakclub Rhenen speelde een competitiewedstrijd tegen Oosterbeek in de tweede klasse groep A van de Oostelijke Schaak Bond. De Rhenenaren verloren met 7-3. De uit slagen waren als volgt: RhenenOosterbeek: J. H. v.d .Berg- J. J. Schreuder VrM. ter Haar-H. A. Borgman 0-1; C. ter Beek-J. van Doorne 1-0; A. van Manen-H. v. Hou ten 0-1; J. Verwoert-R. v.d. Weide V2-V2; C. P. de Joode-R. M. A. Louwers 0-1; J. Notermans-dr. J. C. Noorlander V2-V2; M. J. Scheeres-F. W. Rietmeijer 0-1; B. van Doorn-D. Jansen V»-1/*; J. W. D. Aarden-C. v. Asma 0-1. MOOLOOLABA Vier mannen zijn er in geslaagd met een vlot van balsa hout van Zuid-Amerika naar Astralië te zeilen. Donderdagavond kwam de expeditie, die in mei van dit jaar uit Ecuador was vertrokken, aan bij de badplaats Mool- oolaba in de staat Queensland. Aan boord bevonden zich de Spanjaard Vi tal Alzar, de Fransman Marcel Modena, de Chileen Gabriël Salas en de Cana dees Norman Terrenault, alsmede hun kat Minet. Toen het vlot genaamd „La Balsa" de kust naderde, werd het door een plezierboot op sleeptouw genomen, on danks protesten van de vier mannen die hun reis van 11.000 km zonder hulp wilden voltooien. Ongeveer 2000 men sen heetten de avonturiers welkom. Het doel van de tocht was, aan de tonen dat eeuwen geleden Zuidameri kanen de Stille Oceaan moeten hebben kunnen oversteken. Zondag 8 november 1970 VEENENDAAL Ncd. Herv. Kerk Oude kerk, 9.30 uur ds. Jongerden; 17 uur ds. A. Vroegindeweij. Julianakerk, 9.30 uur ds. Noordergraaf, Ede; 17 ubr ds. Jongerden. Vredeskerk, 9 en 10.30 uur ds. A. Vroeg indeweij; 17 uur ds. Van de Velde, Woerden. Sionskerk, 9.30 uur ds. Wisgerhof; 17 uur ds. Van Dijk, Monster. De Hoeksteen, 9 uur ds. De Vries, Drie bergen; 17 uur ds. Wisgerhof. Bejaardencentrum, 10.30 uur ds. P. van Assenbergh. Veeneind, 15 uur ouderling Jonker. 11 nov. 19.30 uur ds. v. Ent-Braat (Scherpenzeel). Dijkstraat, 14.45 uur de heer Meijer. Herv. Gemeente „Sola Fide" 10 uur ds. Tigchelaar en 17.30 uur ds. Nijeboer. Geref. Kerk Brugkerk 9 en 10.30 uur ds. Ytsma; 17 uur ds. Ferwerda. Petrakerk, 9.30 uur ds. Ferwerda; 17 u. ds. Ytsma. Geref. kerk (vrijgemaakt). Poortkerk, 9.30 uur ds. R. Zijlstra, Eems- dijk; 16.45 uur leesdienst, Chr. Geref. Kerk. Bethelkerk, 9.30 en 17 uur kand. Van de Kamp te Amsterdam. Pniëlkerk, 9.30 en 17 uur prof. Van Gen- deren te Apeldoorn. Geref. Gemeente (Ned.) 9.30 en 18.30 uur ds. Wink. Geref. Gemeente (syn.). 9.30 en 17 uur ds. Van Ravenswaay (Arnhem) H.A. Ned. Prot. Bond 10.30 uur ds. Verstraaten te Ede. R.K. Kerk. Salvatorkerk, zaterdag 18.45 uur en zon dag 9 uur en 11 uur H. Mis. Willibrorduskerk, 10 uur H. Mis. Leger des Heils. 10 uur Heiligingssamenkomst en 19.30 u. Verlossingssamenkomst. Jehova's Getuigen NVV-gebouw, Tuinstraat, zond. 9.30 u. openb. vergadering; 10.30 uur Wacht torenstudie; dinsdag 19.30 uur Theocr. bedieningsschool; 20.30 uur dienstver- gadering. RHENEN Ned. Herv. Kerk Cunerakerk, 9 uur ds. S P. v. Assen bergh (Veenendaal). Geref. Kerk 10 uur ds. J. Goldschmeding; 17 uur ds. A. M. de Hoogh (Amerongen). Oud Geref. Gem. 10 en 18 uur leesdienst. Geref. Gem. in Ned. 10 en 17.30 uur leesdienst. Geref. Gem. (Syn.) 10 en 17.30 uur leesdienst; woensdag 19.30 uur ds. Karens (Opheusden). Ned. Prot. Bond 10.30 uur ds. J. Leerink (Soest). ACHTERBERG Geref. Gem. 11 nov. 10 en 19 uur ds. Wiltink (Doe tinchem), dankdag. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk 9.30 uur ds. J. C. Terlouw (Vierhouten); 18.30 uur ds. S. P. v. Assenbergh (Veenendaal). Geref. Kerk 10 uur ds. J. P. Bos; 18.30 uur ds. Bol m.m.v. zr. T. J. de Jong. Vrjje Evang. Gem. gl0.30 uur ds. W. E. van Petegem en evang. J. Kits (Doorn); 20 uur idem, Geref. Gemeente 10 en 18.30 uur de heer B. Roest. Geref. Gemeente (uitgetr.) 10 en 18.30 uur leesdienst in noodgebouw Holevoetlaan. R.K. Kerk 9.15 uur bed. H. Mis in verenigingsge bouw Molenweg. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk 9.30 en 18.30 uur ds. L. v. d. Peut. Geref. Kerk 10 en 18.30 uur ds. J. C. Jonkers. R.K. Kerk Zaterdag 18.45 uur Eucharistieviering in gebouw Geref. kerk. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk 9.30 uur ds. Bos (Lunteren); 18.30 uur ds. Cuperus (Ede). Geref. Gem. in Ned. 9.30 en 18.45 uur ds. Aangeenbrug Oud Geref. Gem. 9.30 en 15 uur leesdienst. EDE Oud Geref. Gem. 10 en 15.30 uur ds. v. d. Poel. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk 10 uur ds. J. van Noort; 18.30 uur ds. G. Kaastra. De Uithof: 10 uur Jeugd- kapel. Geref. Kerk 10 uur ds. A. M. de Hoogh; 17 uur ds. J. Goldschmeding (Rhenen). OVERBERG Ned. Herv. Kerk 10 en 18.30 uur de heer S. Andringa. Oud Geref. Gem. 10 en 18.30 uur leesdienst. ELST Ned. Herv. Kerk 9.30 en 18 uur ds. J, van Malenstein. LEERSUM Ned. Herv. Kerk Geen opgave. Geref. Kerk 10 en 17 uur ds. G. Lugtigheid. Oud Geref. Gem. 10 en 18 uur leesdienst. KESTEREN Ned. Herv. Kerk 10 uur ds. De Jong (Nw. Lekkerland); 18.30 uur ds. Das (Rijswijk). OPHEUSDEN Ned. Herv. Kerk 10 en 18.30 uur ds. Muilwijk. Geref. Gem. (Syn.) 10 en 18.30 uur ds. J. Karens. Geref. Gem. in Ned. 10 en 18.30 uur ds. Van Beek.

De Vallei | 1970 | | pagina 5