Enka-Ede flinke Jongens ADVERTEREN DOET VERKOPEN denk na vul in knip uit stuurop Miele beter baas op eigen bus, dan baasje voor uzelf! beter een busbaan dan een zwoegbestaan Xi er is geen betere! van 16-20 jaar nu ook in nederland tf?%, f 280,- Bij Enka-Ede werken zo'n 1500 mensen. Ze hebben allemaal te maken met de produktie van rayon-garens en de bekende „Enka-Spons" produkten. Omdat onze afnemers in de hele wereld hoge eisen stellen aan de kwaliteit van onze produkten, vinden wij het belangrijk om onze medewerkers in eigen bedrijf een goede opleiding te geven. Binnenkort start Enka-Ede met een speciale jeugd-afdeling, waar jonge mensen opgeleid worden voor een vak met toekomst Voor deze nieuwe afdeling zoeken wij Zó is dat. Wat kan je nou eigenlijk beter hebben dan een plezierige, goed geregelde baan als deze: baas op eigen bus. Héél zelfstandig werk. Met veel verantwoording, want je zit uit eindelijk met zo'n 7 a 8 ton heel best materieel op de weg en een flink aantal passagiers achter je rug. Maar daar staat wat tegenover bij de NZH. Om te beginnen krijg je een volledige oplei ding. Inclusief het halen van rijbewijs B-E (als je dat tenminste nog niet hebt) en vervolgens C-D. Na één jaar is het inkomen plusminus/1.100,-permaand. Bovendien heb je de zekerheid van prima sociale voorzieningen. En vrij reizen voor het hele gezin op het lijnennet van de NZH. Sja, als je er goed over nadenkt, dan dóe je het toch. Dan vul je toch nu die bon in en stuur je hem op. Dan kunnen we eens praten. Over u, als baas op eigen bus! ZATERDAG 7 NOVEMBER 1970 Samen met jongens van hun eigen leeftijd gaan ze in dagdienst werken in de verschillende produktie- afdelingen, zodat ze in de loop van de jaren vertrouwd raken met het hele produktieproces bij Enka-Ede. Het werk in de produktie- afdelingen wordt afgewisseld met cursussen, o.a. gewijd aan persoonlijkheidsvorming. Jonge mensen met ambitie en verantwoordelijkheidsgevoel krijgen bij Enka-Ede de kans op een béste baan-met o.a.: een goed salaris met jaarlijkse verhogingen elk jaar zes procent vakantietoeslag en twee procent kerstgratificatie een extra uitkering, afhankelijk van de bedrijfsresultaten (in de afgelopen jaren gemiddeld 8%) én 19 tot 20 dagen vakantie per jaar Wil je méér weten over deze interessante opleiding? Kom dan snel even praten bij onze afdeling Personeelszaken. Je bent er elke morgen van 8 tot 10 uur welkom - en bovendien dinsdagsavonds van 7 tot 8 uur. Je kunt ook schrijven of bellen - wij geven je graag schriftelijk of telefonisch alle inlichtingen. Ons adres is: Enka-Ede, afdeling Personeelszaken, Dr. J.C. Hartogsweg 58, Ede. Tel. 08380 -19003* Enka N.V. maakt deel uit van de AKZO-groep, die de activiteiten van een groot aantal ondernemingen in binnen- en buitenland bundelt Dexe fabriceren chemische vezels en andere chemische produkten, kunst stoffen, synthetisch leer, farma ceutische produkten, cosmetica, levensmiddelen, verven, lakken, wet en reinigingsmiddelen. word bus chauffeur Ik wil graag meer weten over deze baan bij de NZH. Daarom ontvang ik binnenkort een uitnodiging om eens te komen praten. NB. Minimum leeftijd 21 jaar. (Sorry, dat is de wet). Naam Adres Woonplaats Telefoon NA 1 Bon opsturen naar de NZH. Vermeld op de envelop dit antwoordnummer: 317, Haarlem. Dan hoeft er geen postzegel op! Leidsevaari 396 Haarlem zuigkracht regelbaar Uitzonderlijke sterke i motor, vermogen 700 watt, unieke zuigkracht, 2000 mm waterkolom luchtverplaatsing 2400 Itr per minuut extra grote papieren fifterstofzak, 5,8 liter inhoud snel verwisselbaar drievoudige filtering, daardoor gezuiverde uitgeblazen lucht nauwkeurige betrouwbare stofmeter gemakkelijke^, handgreep voetschakelaar de miele schoont zuiger s200 zuigslang met Perion versterkt verstelbare teleskoptsche zuigbuis met grote doorsnee (35 mm Mto Mïgeteng Mnstafóng, rondom draaibaar, grote aktieradtus mmmm vederlicht wendbaar praktisch ophangoog n in «li «O0IS voor het openen vso deksel zelf-oprollend extra lang snoer universele zuigmond met draal- en kniegewrïcht, ingebouwde borstel met de voet omschakelbaar voor tapijt of gladde vloerbedekking Het resultaat van 40 jaar stofzuigerervaring. Doorz'n unieke eigenschappen te goed om gewoon stofzuiger te heten. Een volmaakte 'schoonheidsspecialist' Daarnaast brengt Miele ook nog 2 kleinere modellen de S120 f 155,- en S 900 f 123,- t

De Vallei | 1970 | | pagina 12