EN W. IN BELEIDSNOTA „Raadsleden, kom uw licht toch bij ons opsteken Gemeente Rhenen kent ^nauwelijks geheimen" Gelderse Vallei' exposeert in '7 NVV-gebouw Plastic zakken in Amerongen KERKDIENSTEN HOORZITTING OVER GEMEENTEBEGROTING CHEVROLET Handleiding voor de raad Mist VALLEI? Belt Subsidie voor gezinsverzorging After Tea bij ,De Instuif* Tien mille voor ontspanning 0 p E L CPB viert feest bij 2e lustrum oorliereidings- besluit Eist Storten van grof vuil Deze sticker op een auto zegt: tot op een honderdste millimeter nauwkeurig uitgelijnd, gebalanceerd. Elektronisch. Abi heeft er de apparatuur voor. Tjoent camber, caster, toespoor, uitspoor exakt volgens voorschrift van de fabrikant. En u hebt Abi vlakbij. Dus... Reorganisatie vuilophaaldienst Geld voor herinrichting schoolgebouw CROQUETTEN genoeg ONDOORZICHTIG POSITIEF HAARKLOVERIJEN U UW 10550 11079 V.A.B. MIDDENSTAND LUSTRUM Petit Restaurant MAISON KRAMER ZONDAGSDIENSTEN VKIJUAI» li NUVfcMBbR 1970 TÖUËNEN In de beleidsnota van burgemeester en wethouders, die de be groting voor 1971 begeleidt, wordt onder andere aandacht besteed aan de ver houding overheid-burgers. V olgens het gemeentebestuur wordt door de bur gers terecht de vraag gesteld naar het hoe en waarom van de daden van de overheid. Een antwoord daarop te geven behoort tot de plicht van de overheid wier bestaan wordt gerechtvaardigd uit haar taakstelling, namelijk de belan genbehartiging van de burgers, aldus de nota. Reeds in de beleidsnota voor de begroting van 1970 werd aan deze materie aandacht besteed. Volgens burgemeester en wethouders is speciaal de vraag om openheid van het bestuur en de openbare behandeling van beleidsbeslissingen in het bijna verstreken jaar sterk naar voren gekomen. Een gesprek met enkele fractievoor zitters uit de raad van Rhenen had de openheid tot onderwerp. Naar aanleiding daarvan wordt een afzonderlijke nota gewijd aan het onderwerp „Politieke de mocratisering". Het dagelijks bestuur van de ge meente Rhenen wil nog eens extra on derstepen dat het nauwelijks gehei men kent. behalve dan die waarbij pri- vé-belangen van burgers zijn betrok ken. Het wijst erop dat het gemeente huis iedere dag geopend is, alle ambte naren dan bereikbaar zijn en burge- eester en wethouders regelmatig hun spreekuur hebben. Getracht wordt ook brieven van inwoners zo snel mogelijk tè behandelen en met betrekking tot aangevraagde vergunningen zo spoedig mogelijk een beslissing te nemen. Het wordt ook betwijfeld of er grote drempelvrees bestaat bij het bezoeken van het gemeentehuis. B. en W. geloven ook niet dat er op dit punt in de ge meente sprake is van ontevredenheid, iteraard zal er wel eens gemopperd worden op het gemeentebestuur, omdat aan een bepaald verlangen van een in woner (huisvesting, bijstand, bouwver gunning) niet kon worden tegemoet ge komen. Wanneer dan van de zijde van B. en W. de motieven die tot een be paalde beslissing hebben geleid, worden duidelijk gemaakt, is er misschien voor de burger wel teleurstelling, doch van de zijde van' het gemeentebestuur geen gebrek aan openheid. In het bestuur valt aan het nemen van teleurstellende beslissingen niet al tijd te ontkomen, hoe vervelend dit voor de persoon in kwestie en voor het gemeentebestuur ook mag zijn. ..Wel moeten wij nog enige drempel frees bij de nieuwe en vaak ook nog bij de oude raadsleden constateren", al dus de burgemeester en wethouders, „wanneer het gaat om het inwinnen van inlichtingen bij ons of bij de ge meentesecretaris. Wij kunnen niet al tijd bereiken dat onze pré-adviezen in die zin uitputtend zijn, dat daarin van uit eeen grijs verleden alle factoren die tot een bepaald voorstel bijdragen, worden vermeld. Het is ook niet altijd terzake dienende, maar wel kan het voorkomen, dat bekendheid met achter gronden een ander licht op de zaak werpt; voor de ambtenaren en ons is een bepaalde zaak dikwijls gesneden koek. terwijl zij voor een raadslid on doorzichtig kan blijven. Omdat wij ervan overtuigd zijn, dat er altijd nog vragen over kunnen blij ven, willen wij een dringend beroep doen op de raadsleden om daarover van tevoren bij ons of bij de gemeentese cretaris hun licht op te steken. Zij kun nen dan volledig worden geïnformeerd over alle achtergronden van een be paalde zaak". Burgemeester en wethouders geven ftrvolgens aan op welke wijze de ge meenteraadsleden een aantal positieve dingen kunnen bereiken. De volgende handleiding werd daartoe opgesteld: „wanneer u de gemeentesecretaris hulp vraagt, doet u daarmee een beroep op zijn wettelijke taak om u hulp en bijstand te verschaffen"; „de informatie van de zijde van ons of van de gemeentesecretaris geeft het oordeel, dat u zichzelf vormt over zaken waarmee burgers u benaderen, meer waarde omdat u dan de feiten van twee kanten hoort"; u bevordert een goede gang van zaken tijdens de raadsvergaderingen. Vermeden wordt het tijdrovende en weinig boeiende geven van inlichtin gen"; „nu de gemeente 'groeit en de te behandelen zaken ingewikkelder wor den, mag van de voorzitter en de wet houders niet worden verwacht, dat zij van elke kleinigheid, die zich in de ge meente afspeelt, of van elk detail, dat aan een raadsvoorstel is verbonden, al les afweten. Antwoorden op dit soort vragen moeten dan ook meestal vaag of ontwijkend zijn of althans die indruk wekken. Een belichting van de zaak in een rustig gesprek kan veel misver standen bij voorbaat wegnemen"; „wij geloven ook, dat het vragen van inlichtingen bovendien de image van de raad naar buiten zal verhogen, omdat de aandacht op de hoofdlijnen van het beleid kan worden gericht". De laatste vergadering gaf op dit punt enkele sprekende voorbeelden te zien. Vragen over de investeringen, af schrijvingen en andere zaken rond de waterleidingmaatschappij of opmerkin gen over grondtransacties en reke ning-courant-overeenkomsten kunnen dan worden vermeden of van een zake lijker ondergrond wórden voorzien, al dus B. en W. Burgemeester en wethouders haasten zich vervolgens na de opsomming van deze richtlijnen er met nadruk op te wijzen, dat zij met deze regels niet be doelen te zeggen dat in de raadsverga dering niet velerlei onderwerpen ter sprake kunnen en mogen komen. Het kan volgens het college dikwijls wense lijk zijn om bepaalde niet op de agenda voorkomende zaken aan de orde te stellen of door een vraag B. en W. de gelegenheid te geven een bijkomende zaak toe te lichten of''recht te zetten. „Dit zal echter alleen tot ieders .te vredenheid kunnen gebeuren, wanneer wij in staat zijn een volledig antwoord te geven na ons intern van de nodige informatie te hebben voorzien", aldus burgemeester en wethouders, die ken nelijk moe zijn van de regelmatig te rugkerende haarkloverijen in de raad. u dan tven a.u.b. voor Veenendaal AMERONGEN De in Leersum ge vestigde Stichting Interkerkelijk So ciaal Centrum, die in januari '68 de so ciale dienstverlening van de Hervormde Gemeente Amerongen heeft overgeno men, heeft de gemeente om subsidie ten behoeve van de gezinsverzorging ver zocht. B. en W. van Amerongen adviseren de raad financiële medewerking te ver lenen. De subsidie is gelijk aan de rijkssub sidie met dien verstande dat door de gemeente ook een gedeelte van de zgn. hulpdagen (extra dagen waarop onge diplomeerd personeel werkzaam is) wordt gesubsidieerd, dit in tegenstelling tot het rijk dat deze hulpdagen in het algemeen niet subsidieert. De subsidie omvat: 35 in de uitgaven van salarissen van gezinsverzorgsters 35 o in de uitgaven van salarissen van gezinshelpsters bij bejaarden en chronisch zieken. 25% in de uitgaven van salarissen van gezinshelpsters bij niet-bejaarden en niet-chronisch zieken. Tot 17.30 uur Van 17.30- 19.30 uur 's Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenen 3328 Nwe Veenendaalseweg 159 VEENENDAAL De Stichting Jeugdwerk „De Instuif" organiseer! aanstaande zaterd'ag een dansavond waarop de bekende popgroep After Tea zal optreden. t Voor leden bedraagt de toegangsprijs f 3,- en voor niet-leden f 4.-. LEERSUM „Hier zijn gewoon geen woorden voor". Met deze uit spraak reageert de heer Cornielje, hoofd van de afdeling ontspanning en recreatie van „De Hoogstraat" in Leersum op het resultaat van de woensdag in het complex gehouden bazaar. De opbrengst ligt rond de tien mil le en daarvan is de leiding van „De Hoogstraat" wat ondersteboven. „Als we dank moeten gaan bren gen aan iedereen die hieraan heeft meegeholpen", aldus de heer Cor nielje, „dan ben ik morgenvroeg nog bezig, maar wij zijn toch wel diep onder de indruk van het werk van de jongens van Kamp Overberg en van Valkenheide en de l^eersumse en Gorkumse middenstand. Maar ook het particulier initiatief was gewel dig .Nogmaals, er zijn geen woorden voor..." Hij beklemtoonde nog eens dat de tienduizend gulden uitsluitend zullen worden gebruikt om de patiënten van „De Hoogstraat" ontspanning te bieden. ADVERTENTIE KIRPESTEIN V MNkNDAAL EDERVEEN De christelijke Platte landsvrouwenbond afdeling Ederveen gaat donderdag 19 november het twee de lustrum vieren met een feestavond in een lokaliteit aan de Essenburg te Ede. Het feestprogramma dat geheel door eigen leden zal worden verzorgd vermeldt ondermeer een terugblik over de afgelopen tien jaar en na de pauze de opvoering van het toneelstuk „Een vrijer op het dak". Tussen de bedrijven door is er gelegenheid het bestuur te feliciteren. ADVERTENTIE RHENEN De burgemeester van Rhenen maakt bekend, dat de raad de zer gemeente in zijn vergadering van 27 oktober 1970, nummer 3, heeft besloten te verklaren, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het gebied van het dorp Eist, zoals djt op de bij het be sluit behorende kaart is aangegeven. Tevens heeft de raad besloten te be palen, dat het verboden is binnen meer genoemd gebied /.onder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders de daarin im uapaqiutïezsfjaM. jo apieedaq te voeren. Rhenen, 29 oktober 1970 De burgemeester voornoemd, L. Bosch v. Rosenthal C7 RHENEN Geconstateerd wordt, dat de laatste tijd grote hoeveelheden afval, dozen etc. worden gestort in de contai ner op het voormalige woonwagenkamp aan de Utrechtsestraatweg alhier. Burgemeester en wethouders wijzen betrokkenen er op. dat hiermede in strijd wordt gehandeld met het bepaal de in de Algemene Politieverordening der gemeente Rhenen en men daardoor een strafbaar feit pleegt. Grote hoeveelheden afval etc. dienen te worden gestort op de gemeentelijke vuilstortplaats aan de overzijde van de Rijn. waar een ieder terecht kan tegen betaling van een geringe vergoeding, te weten f 1,— per m3, te betalen ten ge meentehuize. Burgemeester en wethouders doen een beroep op de ingezetenen grote hoeveel heden afval niet meer te storten in de bovengenoemde container. Tegen overtreders zal streng worden opgetreden. Rhenen, 30 oktober 1970 Burgemeester en wethouders voornoemd. De burgemeester. L. Bosch v, Rosenthal. De secretaris, W. C, Pietene Autobanden-import, Laan der Techniek, Veenendaal. telefoon 08385 - 19151.- VEENENDAAL - De jaarlijkse vogeltentoonstelling van de kanarievereni ging ..De Gelderse Vallei" wordt donderdagavond geopend door voorzitter A. de Weert. De dag ervoor zullen de driehonderdvijftig vogels, die drie dagen in het NVV-gebouw worden geëxposeerd, worden gekeurd door de heren Chr. Verheyen, J. van Gooi, D. van Ginkel en O. van Zoggelen. AMERONGEN Met ingang van 15 februari van het volgend jaar wordt het huisvuil in Amerongen in plastie zakken opgehaald. De gemeente Amerongen ziet hierin grote voordelen en heeft daarom een nieuw contract afgesloten met Spit- mans Rcinigingsbedrjjven in Oosterbeek. Reeds in december '69 had het college van B. en W. hierover een bespreking met vertegenwoordigers van de gemeenten Cothen, Langbroek, Leersum, Leusden, Renswoude, Scherpenzeel en Wijk bij Duurstede, plaatsen waar de firma Spitman reeds was belast met het ophalen van huisvuil. Het reinigingsrecht van de gemeente Amerongen zal niet worden verhoogd. B. en W. stellen voor het bedrag van 24,- te handhaven. Tot op heden be taalde een inwoner van Amerongen dit bedrqg voor het gebruik van 1 emmer, terwijl een tweede en een derde emmer respectievelijk 12,- en 8,- kosten. B. en W. stellen de raad voor de plastic zakken door de gebruikers te la ten kopen bij^ de plaatselijke midden stand. De kosten bedragen 2,75 per 20 stuks, dus nog geen veertien cent per zak. Men heeft berekend dat de gebrui ker per jaar ongeveer 80 zakken nodig heeft, hetgeen een bedrag vergt van 11,-. De zaken waar men de plastic zakken kan kopen worden nog bekendgemaakt. Alleen zakken die zijn voorzien van een opdruk van de gemeente maximum aantal of een signatuur dragen van de gezamenlijke gemeenten worden opge haald door de fa. Spitman. Het maxi mum-aantal zakken dat per keer mag worden meegegeven met de huisvuilo- phaaldienst bedraagt vijf. Op welke dag het vuil wordt opgehaald is mo menteel gemeente niet bekend. De gemeente Amerongen is van plan om de bevolking middels aan huis- aan-huis-circulaire te informeren over het gebruik van de plastic zak en de ophaaldag. De grof-vuilophaaldienst zal normaal blijven bestaan. Hiervoor be hoeven de inwoners niet extra te beta- De werkelijke kosten die deze reor ganisatie vergt worden niet door de op brengst van de reinigingsrechten ge dekt, zodat een gedeelte hiervan ten laste van de gemeente komt. In beginsel werkt het ophalen van het huisvuil door de fa. Spitman voor de gemeente echter kostenbesparend. Zondag. 15 november VEENENDAAL Ned. Herv. Kerk: Oude Kerk, 9.30 uur: ds. Wisgerhof; 17.00 uur ds. Jongerden. Julianakerk, 9.30 uur: ds. Hiensch; 17.00 uur: ds. Van Assenbergh. Vredeskerk, 9.00 en 10.30 uur: kand. Korevaar uit Schoonrewoerd; 17.00 uur: ds. Wisgerhof. Sionskerk, 9.30 uur: ds. Jongerden; 17.00 uur: ds. Vroegindeweij. „De Hoeksteen", 9.00 uur: ds. Van Assenbergh; 18.30 uur: ds. Ooms uit Arnhem. Bejaardencentr. „de Engelenburgh", 10.30 uur: ds. Van Assenbergh. Veeneneind. 15.00 uur: dhr. Van Beu- sekom. wo. 18 nov. 19.30 u. de heer De Redelijkheid uit Den Hulst. Dijkstraat, 14.45 uur: dhr. Jonker. Herv. Gem. „Sola Fide": 10.00 uur: ds. Bodaan van Amsterdam (jeugddienst); 17.30 uur: ds. Vijzelaar. Geref. Kerk: Brugkerk, 9.00 en 10.30 uur: ds. Blan ken; 17.00 uur: ds. Ytsma. Petrakerk, 9.30 uur: Ytsma; 17.00 uur: ds. Blanken. Geref. Kerk (Vrijgem.): Poortkerk. 9.30 uur: ds. Pool; 17.00 uur: leesdienst. Chr. Geref. Kerk: Bethèlkerk^.30 eh 17.00 uur: ds. Bies- ma. Pniëlkerk, 9.30 en 17.00 uur: ds. Brons. Geref. Gem. (Ned.): 9.30 en 18.30 uur: ds. Wink; woensdag 18 november. 14.30 en 19.30 uur: ds. Van Ravenzwaay uit Arnhem (Dank dag). Geref. Gem. (Syn.): 9.30 en 17.00 uur: leesdienst. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur: ds. Noownan te Bussum. R.-K. Kerk: Salvatorkerk, zaterdag 18.45 uur en zondag 9.00 en 11.00 uur: H. Mis. Willibrorduskerk, 10.00 uur: H. Mis. Leger des Heils: 10.00 uur: Heiligingssamenkomst en 19.30 uur: Verlossingssamenkomst. Jehova's Getuigen NVV-gebouw, Tuinstraat, zond. 9.30 u. openb. vergadering; 10.30 uur Wacht torenstudie; dinsdag 19.30 uur Theocr. bedieningsschool20.30 uur dienstver- gadering. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 u. en 6.30 u. ds. G. Westland. Ger. Kerk: 10 u. ds. P. van Strien uit Woudenberg, 6.30 u. ds. J. P. Bos. Vrije Evang. Gem.: 10.30 u. ds. W. E. v. Petegem. Deze dienst wordt gehouden in het ver.-gebouw aan de Molenweg. Ger. Gemeente: 10 u. en 6.30 u. de heer B. Roest. Ger. Gemeente Uitgetreden: 10 u. en 6.30 u. leesdienst in het verenigings gebouw aan de Holevoetlaan. R.-K. Kerk: 9.15 u. bediening H. Mis in het ver.-gebouw aan de Molenweg. RHENEN Ned. Herv. Kerk: Cunerakerk 9 u. ds. G. van Estrik uit Genemuiden. Geref. Kerk: 10.00 u. ds. J. C. Jonkers uit Renswoude; 17.00 u. ds. J. Gold- schmeding. De vijfenveertig leden tellende vere niging begint dinsdag de tentoonstel ling op te bouwen. Evenals andere ja ren wordt er weer een verloting ge houden, waarvan de trekking op de laatste dag na afloop van de expositie, za| plaatsvinden. Vorig jaar bezocht een groep leer lingen van een lagere school de ten toonstelling en dat werd zo'n succes dat de kanarievereniging nu vierhon derd kinderen van lagere scholen moet rondleiden. Een aantal vogelliefheb bers heeft er een vrije dag voor moe ten nemen om donderdag en vrijdag afle vragen te kunnen beantwoorden. AMERONGEN Een bedrag van ruim f 18.000,- vraagt het schoolbestuur van de school aan de Gasthuisstraat in Amerongen de vroede vaderen voor herinrichting van het gebouw. Men heeft het geld nodig voor aan schaf van nieuwe materialen, de in richting van een handenarbeidlokaal en het stofferen en aanbrengen van wand versieringen van een aantal lokalen. B. en W. vragen de raad medewer king te verlenen. De kinderen komen voor biologie-on- derricht en de vogelvereniging werkt mee vanwege propagandistische waarde van het bezoek. „De Gelderse Vallei" kan namelijk wel wat leden gebruiken. De vereniging draait weliswaar al vijfendertig jaar uitstekend en behaalt nationaal erkende resultaten, doch dat neemt niet weg dat het een vrij kleine club is. In janua ri wordt het vijfde lustrum om finan ciële redenen op bescheidene wijze ge vierd met een bezoek aan de nationale kampioenstentoonstelling in Eindhoven, gevolgd door een dinertje. ADVERTENTIE Alleen lekkere croquetten haalt u bij MWWWHIWW RHENEN Er zal in de gemeente Rhenen bij de behandeling van de gemeente begroting voor het jaar 1971 een geheel andere regeling worden gevolgd dan in voorgaande jaren. Alle raadsfracties hebben unaniem besloten dat er in eerste instantie een hoorzitting voor de inwoners wordt georganiseerd. Is die hoorzitting aeher de rug. dan wordt de begroting door de raad in twee af delingen behandeld. Deze zittingen zullen niet openbaar zyn. In derde instantie wordt de begroting in een openbare slotzitting van de voltal lige gemeenteraad aan de orde gesteld. Wanneer de hoorzitting zal worden ge houden, was gistermiddag nog niet bekend. Our Geref. Gem.: 10.00 en 18.00 u. lees dienst. Geref. Gem. in Ned.: 10.00 en 17.30 uur leesdienst; woensdag 18 nov. 15.00 en 17.30 u. ds. Van Beek uit Opheusden (Dankdag). Geref. Gem. (Syn.), Achterbergsestraat- weg, 10.00 en 17.30 u. leesdienst; woensdag 18 nov. 14.30 en 19.30 u. ds. G. Wisse uit Elspeet (Dankdag). Ned. Prot. Bond: 10.30 u. ds. W. F. Mon- ne uit IJsselstein. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 18.30 u. ds. L. v. d. Peut. Geref. Kerk: 10.00 en 18.30 u. ds. J. Overduin uit Veenendaal. R.-K. Kerk: Zaterdag 18.45 u.: Eucha ristieviering in geb. geref. kerk. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 u. de heer Lief- ting uit Voorthuizen; 18.30 u. de heer Konings uit Putten. Geref. Gem. (in Ned.): 9.30 en 18.45 uur ds. Aangeenbrug. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 15.00 u. lees dienst. EDE Oud Geref. Gem.i 10.00 en 15.30 uur ds. J. v. d. Poel. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 10.00 u. kand. J. W. Glashouwer; 18.30 u. dhr. S. Andrin- ga uit Overberg. De Uithof 10.00 uur Jeugdkapel. Geref. Kerks: 10.00 en 17.00 u.: ds. Fer- werda uit Veenendaal. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 10.00 u. dhr. Andringa, 18.30 u. ds. J. van Noort. Oud Geref. Gem.: 10.00 en 18.30 u. lees dienst. ELST Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 18.00 u. ds. J. van Malenstein. LEERSUM Ned. Herv. Kerk: 10.00 u. ds. E. H. Broekema, 18.30 u. ds. B. Koole. Geref. Kerk: 10.00 en 17.00 u. ds. P. M. Brouwer. Oud Geref. Gem.: 10.00 en 18.00 u. lees dienst; donderdag 19 nov. 19.30 u. dhr. A. v. d. Meer. KESTEREN Herv. Kerk: 10.00 en 18.30 u. ds. J. v. Vliet uit Nederhemert. OPHEUSDEN Ned. Herv. Kerk: 10 en 18.30 u. ds. Muil wijk. Geref. Gem. (Syn.): 10 en 18.30 u. ds. J. Karens. Geref. Gem. in Ned.: 10 en 18.30 u. ds. Van Beek. VEENENDAAL De dienst voor de artsen: G. Annot, S. T. Heij, J. H. Kets, H. E. G. Pilon en W. Remrne wordt waargenomen op za. 14 nov.: W. Rem me, Markt 10, tel. 12061; zo. 15 nov.: G. Annot, Kerkewijk 56, tel. 10198. De dienst voor de artsen N. Rijlaar- dam, J. Schilperoort, G. J. Verschoor wordt waargenomen op za. 14 en zo. 15 nov. door J. Schilperoort, Kerkewijk 40. tel. 12134. Apotheek: Zwaaiplein, Telefoon 19101. Wijkverpleging: Zr. J. C. Gerrits, Schrijverspark 76 III, Veenendaal. Tandartsen: Veenendaal en Rhenen voor spoedgevallen bellen 08385 19049. RHENEN Artsen: za. dr. Stegeman, Herenstraat 69, tel. 2315; zo. dr. Rienstra, Heren straat 63. tel. 2577. AMERONGEN, ELST, LEERSUM Arts: dr. Ossendorp, tel. 1678. Wijkverpleging: zr. A. Schreuders, Kon. Wilhelminaweg 63, Amerongen, tel. 03434—1576 tot zaterdag 12 uur, daar na Leersum: zr. J. Rijlaarsdam, Mr. Bosweg 9, Leersum, tel. 034341423 tot maandag 8.00 uur. SCHERPENZEEL. WOUDENBERG Arts: W. C. van Vulpen, Dorpsstraat 192, Scherpenzeel, tel. 034971220. EDERVEEN, RENSWOUDE en DE KLOMP Arts: J. H. Rademaker, Hoofdweg 50, Ederveen, tel. 08387201. OPHEUSDEN De praktijken van de doktoren Bud- dingh, Van Silfhout en Tromp wor den waargenomen door dokter Jonker uit Opheusden, tel. 08887393. Wijkverpleging: zr. H. Budding, Dode- waard. tel. 088851218. KESTEREN De praktijken van de doktoren Eikelen boom, Keur en Van der Veen worden waargenomen door dokter Guepin in Ommeren, tel. 3448250.

De Vallei | 1970 | | pagina 5