Water wordt duurder, niemand weet hoeveel Buurtvereniging Groene Velden wil een speeltuin Uitslagen BEKENDMAKING Jongeren Renswoude willen een eigen home Gemeenten niet op de hoogte van nieuwe tarieven Slijk Jeugdsoos Kerk wees jeugd de deur op discussiebijeenkomst KANARIE G. MULDER GENERAAL-KAMPIOEN Winkeliers op de bon VDC2 hoekte winst oj) Amerongen 2 Veenendaal in cijfers Gevonden en verloren Volksdansen, sport en bingo Met auto op fietspad Nieuw systeem van kapper K. Visser Causeri over de landbouw J. H. Sterk bedankt Sint 21ste in Scherpenzeel Schaken dacht ikzer Dammen Initiatif op rotman i er ontstaan Klaverjassen met Advendo FEEST RENSWOUDE Ook de jeugd van Renswoude komt 111 beweging. Gedesillusioneerd GEMEENTE ONTEVREDEN NOOIT THUIS DONDERDAG 19 NOVEMBER 1970 VEENENDAAL Wat er van Veenendaal moet worden blijkt alle maal uit het structuurplan „Randje Randstad" dat deze week is geïntro duceerd. Wat Veenendaal vandaag al (of: slechts) te bieden heeft is te zien op een inventarislijstje dat deel uit maakt van de stapels informatief papier die in de als tentoonstellings ruimte ingerichte trouwzaal tot en met de 26ste van deze maand voor iedereen klaar liggen. Voor wie er nooit bij stil heeft gestaan hier de opsomming: Uit voorraad leverbaar heeft Vee nendaal: bouwrijp industrieterrein, kantoor- en winkelruimte in 't cen trum, en goed drinkwater uit eigen bron. Er zijn 273 winkels, 1 koop avond per week, en 3 weekmarkten. Er is 1 burgemeester, 4 wethouder, 21 raadsleden, 30.123 inwoners, en 8802 huizen. Er is voor 10.387 per nen werkgelegenheid (o.a. 25 grote en middelgrote industrieën), 1 stree- kihstituut voor werkvoorziening van minder-validen, 1 gewestelijk ar- beidsbureau. In Veenendaal zijn verder: geen parkeermeters, maar wel voor 4000 auto's extra perkeerruimte in het centrum, 2 busdiensten, 1 spoorsta tion en 1 rijksweg (12). Eer is wel een rioolwaterzuivering, geen vuilnisbelt. Er zijn 2 r.k. kerken, en 16 protes tantse. Verder 8 bankkantoren, 5 ma kelaars in onroerend goed en 10 auto dealers. Veenendaal biedt werk aan 139 gezinsverzorgsters, er is 1 bejaar dencentrum naast 441 bejaardenwo- ningen, 1 dienstencentrum voor be jaarden, 3 apotheken, 1 ziekenhuis en 2 sauna's. Er zijn 2 technische scholen, 2 huishoudscholen, 1 ly ceum, 3 mavo-scholen en 1 vor mingsinstituut voor werkende jon geren. Vergeet verder niet de koren molen, de bijenmarkt, het kermis terrein en lampegietersavond, of het ene carillon, de twee harmonieën, de oratoriumvereniging en de muziek school. Er zijn ook nog 11 cafés, 14 slijte rijen en 1 chinees. Er is (nog) geen schouwburg, 1 plaatselijk dagblad en 1 openbare leeszaal-bibliotheek. Veenendaal kent 179 verenigingen, 1 ontmoetingscentrum voor buitenlan ders, 6 wijkgemeenschappen, 1 wan delpark, 5 speeltuinen en 2 jeugd centra. Er zijn 4 kegelbanen en 1 sportschool, 1 sportpark, 1 overd^ljte tribune, 18 voetbalvelden, 1 overdekt zwembad, 1 openluchtbad en 1 sporthal. Wie wensen heeft, die min of meer samenhangen met de toekom stige ontwikkeling van de gemeente, kan die uiten op donderdag 26 no vember om 8 uur 's avonds, op de hoor- en inspraakavond over het structuurplan in het raadhuis. g (Van een onzer verslaggevers VEENENDAAL Wat hangt de waterverbruikers in Scherpenzeel, Kenswou- de en Woudenberg boven het hoofd? Welke tarieven moeten zij gaan betalen als de watervoorziening in hun gemeenten wordt overgenomen door 't Waterlei dingbedrijf Midden-Nederland? Niemand die het weet, ofschoon algemeen wordt verwacht dat het water in elk geval duurder wordt. Tot nu toe leverde de Waterleiding maatschappij Veenendaal het onmis bare vocht. Midden-Nederland streeft er nu echter naar de watervoorziening daar over te nemen, en wel per 1 ja nuari 1971. Noch Midden-Nederland zelf, noch de betrokken gemeenten kunnen op dit moment mededelingen doen over de nieuwe tarieven. gang waren. Een dag later kregen we een brief met de toezegging dat te zij ner tijd meer informatie zou worden verschaft. Sindsdien hebben we echter niets meer vernomen, en eigenlijk we ten we wat de prijzen aangaat nog van niets.. VEENENDAAL De Veenendaalse politie heeft in de afgelopen week twee plaatselijke winkeliers bekeurd. Een van hen gaf via nummers op de kassa bons een tiental klanten gelegenheid om voor een bepaald bedrag gratis te winkelen. Hij kreeg een proces-verbaal wegens overtreding van de wet op de Kansspelen. De Andere gaf bij beste ding van een bepaald bedrag aan goe deren de klant een koffertje cadeau. Hij werd geverbaliseerd wegens overtreding van de Wet Beperking Ca deaustelsel. SCHERPENZEEL Gevonden: bril met donker montuur; witte maillot nog ingepakt; groene sjaal en groene regen broek; bankbiljet van 100,- damespa raplu; gouden ringetje met munt; crème dameslaars en grijze regenbroek. Verloren: paar blauwe kinderhand- ■choenen, bruin lederen portemonnee met veel geld en bruine lederen porte monnee met weinig geld, kralen hals ketting, knipportemonnee inhoud 50,- a 60,-, sleutelbosje en zwarte knip portemonnee. Er kan slechts worden afgegaan op de prijsverhouding zoals die er nu ligt: de Veenendaalse maatschappij vraagt een vastrecht van 24 gulden, Mid den-Nederland 36 gulden. Per kubieke meter water vraagt Veenendaal 30 cent, Midden-Nederland berekent 50 cent. Desgevraagd verklaarde een woord voerder van Midden-Nederland giste ren, dat over nieuwe tarieven nog geen zinnig woord te zeggen is. Bovendien staat nog helemaal niet vast dat de overneming op 1 januari doorgaat. Er wordt weliswaar naar gestreeft, maar volgens mij halen we het niet, zei hij. De woordvoerder deelde voorts mee dat met de gemeenten al overleg is ge weest, ofschoon: er kan er eentje tusse nuit gevallen zijn. Dat klopt, want op het gemeentehuis in Scherpenzeel weet men officieel van niets. In Renswoude is men wel enigszins op de hoogte. Burgemeester J. A. Hosang aan burgemeester van Woudenberg „In augustus zijn er inderdaad heren van Midden Nederland bij ons op bezoek geweest, om de plannen mee te delen. Er kon nog niets over tarieven worden meegedeeld, omdat ook de onderhande lingen met Veenendaal nog in volle VEENENDAAL Een groep ouders heeft een paar weken geleden de koppen bjj •lkaar gestoken en een buurtvereniging De Groene Velden opgericht. Het Is eigen lijk meer een wijkgemeenschap die voor honderd vijfentwintig kinderen een speeltuin wil aanleggen. Vijfenvijftig gezinnen zijn bij de vereniging aangesloten en dat is ongeveer driekwart van het totaal in de Nijverheidslaan, Groeneveldse- laan, Productiestraat, Laan der Techniek en Parallelweg. De vereniging heeft al een plaats uit gezocht. Naast de fabriek van Setterlai- ne ligt een stukje braak waar de eerste jaren toch nog niet gebouwd wordt en daarop kunnen wel wat speel- en klim- werktuigen worden gebouwd. De eerste opzet moet wegens gebrek aan geld wel een beetje sober zijn. De buurtvereniging draait de eerste tijd op voorschotten van de heer G. J. Schoonhoven en J. de Haas. Van de contributie, vijfenzeventig cent per ge zin per week, kunnen ook geen wonde ren gedaan worden. Daarom zullen an dere bronnen aangeboord moeten wor den. De gemeente is natuurlijk een aangewezen instantie om bij aan te kloppen. En het is vrijwel zeker dat voor de stichting van een speeltuin een subsidie kan worden verleend. Maar de vereniging zal zich niet al leen inzetten voor het scheppen van wat vertier voor kinderen in de „speel tuinleeftijd". Voor de oudere jeugd werd al gestart met een volksdansgroep in de kantine van Maco, onder leiding van mejuffrouw De Haas. Omdat de groep snel groeide, zal er straks worden gedanst in de kantine van de firma Schoonhoven. Op het programma staat verder nog het oprichten van tafeltennisclubs voor VEENENDAAL De Marokkaan M. B., gehuisvest in Lunteren, had gis teravond niet in de gaten dat hij met zijn auto op het fietspad reed toen hij onder het viaduct over de Nieuweweg doorreed. Plotseling moest de gastar beider obstakels ontwijken en via een vangrail botste hij tegen de peiler van het viaduct. De Marokkaan bleek geen rijbewijs te hebben. De auto was zo zwaar be schadigd dat hij aan het verkeer ont trokken moest worden. De bestuurder liep geen verwondingen op. jongeren en ouderen. Voor alle kinde ren wordt 2 december, alweer in de kantine van de firma Schoonhoven, een Sint Nicolaasfeest georganiseerd. En omdat de volwassenen ook deel hebben aan de wijkgemeenschap werd vorige week een bingo-avond georganiseerd. Die slaagde zo goed, dat er nog vaker bingo zal worden gespeeld. Het bestuur van de vereniging (G. J. Schouten, J. P. de Haas, E. van Essen, H. van Essen, T. Pot, H. van Fiegen, L. Slok, A. Brussaert en G. van de Poel) heeft ergens in het achterhoofd een plan voor de stichting van een jeugd huis. Dat is een erg kostbaar idee. Men is alvast begonnen met een oud-papier actie. De opbrengst daarvan is nooit weg. J VEENENDAAL Kapper K. Visser heeft voor Veenendaal een primeur. Sinds gisteren kunnen zijn klanten een afspraak maken, maar ook naar belie ven binnen wandelen om geknipt te worden. Voordat hij dat systeem in voerde liet de kapper het oude oliehuis bij het stationsgebouw uit 1893 grondig vertimmeren. Voorlopig kunnen alleen 's morgens afspraken worden gemaakt. Blijkt het systeem in de smaak te vallen, dan wordt het uitgebreid met de middag. SCHERPENZEEL Op donderdag 26 november komt de heer Reijer Brons uit Terschuur in Marktzicht spreken over het landbouwbeleid in het alge meen en de pluimveehouderij in het bijzonder. Aanvang 7.30. Ieder die be langstelling heeft is welkom en de toe gang is vrij. Redactie, Ik wil het eens hebben over de Veenendaalse jongeren die tegen woordig door het slijk gehaald worden. Ik zelf ben één van die jongeren. Er wordt dag in dag uit zoveel over de jeugd geroddeld, dat het niet mooi meer is. Dat de jeugd gebouwen kraakt, is waar, maar dat zoals de ouderen zeg gen, er onzedelijke dingen worden ge daan is absuluut niet waar. En waarom, ouderen laat u uw dochters en zoons niet vrij om naar De Instuif of derge lijke te gaan? Omdat er soms „langha rig tuig" is? Nu, u vergist u dan wel. Oké, het is waar, ze lopen er wel, maar zijn ze soms slechter dan u of wie ook? Moeten ze altijd worden uitgescholden om hun haar? Wordt een tent waar langharigen komen door u uitgeschol den voor „rottent"? Waarom loopt u al tijd met een boog om die jongens heen? Weet u .wel dat deze jongens misschien nog beter zijn dan de ouderen en de nette jongens, zogezegd? Ouderen, u wilt alleen op de jeugd afgeven, maar de goede dingen worden niet genoemd .Zoals De Vallei en De Rijnpost de jeugd soms weg zetten is zeer teleurstellend. Ouderen, zie einde lijk eens in wat de jeugd wil. Zij wil ook uw hulp voor een verblijfplaats. Laat uw zoons en dochters vrij om naar zulke tenten toe te komen. De Vallei betitelt de jeugd van Vee nendaal ook als „vrije" en dergelijke jeugd. Met andere woorden, er wordt bedoeld: ze zijn weer bezig geweest. Nee! Wij vechten voor ons goed recht. Burgemeester Hosang we weten van niets SCHERPENZEEL Wegens drukke werkzaamheden heeft de heer J. H. Sterk bedankt als bestuurslid van het bejaardencentrum het Huis in de Wei. De heer Sterk zat erin als vertegen woordiger van de SGP. SCHERPENZEEL Zaterdagmiddag 21 november zal Sint Nicolaas zijn in trede doen in Scherpenzeel. Om onge veer 2 uur zal op het gemeentehuis de ontvangst plaats hebben door het ge meentebestuur. Sint zal aan de Hopese- weg worden afgehaald door de muziek vereniging Ceacilia. VEENENDAAL De uitslagen in de zevende ronde van de onderlinge com petitie van de Veenendaalse Schaakver eniging luiden als volgt: A. JonkerL. Vrijken 0-1* H. HeikampJ. de Goojer 0-1; C. v. Veen—F. Luchsinger afgebr.; C. B. van Lee—G. H. Blankestijn 1-0; J. C. v. d. Pol—L. H. Monnee afgebr.; C. BaarsM. de Kleuver 0-1; A. Blan- kespoorJ. C. v. Wettum V2-V2W. Bom—E. Zinkhaan 0-1; J. N. Elen- baasD. v. d. Bovenkamp 1-0. Afgebroken partijen uitgespeeld: J. Giri—J. Hagen 0-1; M. de Kleuver—L. H. Monnee Vfc-V». Otto de Kaste, Mr. Heemskerkstraat Veenendaal. Naschrift redactie: Jammer dat de briefschrijver een zo ver gezochte in terpretatie hanteert voor de term „vrije jeugd". Er is niets anders mee bedoeld dan „ongeorganiseerde jeugd", en dat betekent weer dat het die jeugd is, die geen deel uitmaakt van organisaties, zoals clubwerk bijvoorbeeld. Geachte redactie. Ondergetekenden willen een paar woorden richten tot de gemeenteraad van Rhenen, via De Vallei, want zonder de geniale hulp van de gemeenteraad bestaat voor ons geen kans om een jeugdsoos te krijgen. Het moet gewoon mogelijk zijn een dergelijke soos van de grond te krijgen. Om maar iets te noemen: een soort „Weerwolf", zoals destijds in Leersum, waar jeugdige per sonen zich konden amuseren met mu ziek, films, t.v., optreden van beatgroe- pen en dergelijke. Om problemen als lawaai, burenge rucht etc. lachen wij. Kortom, in prin cipe moet alles mogelijk zijn. De meest uiteenlopende activiteiten moeten kun nen worden ontplooid. Alles moet in het werk worden gesteld om het hier voor de jeugd zo aantrekkelijk moge lijk te maken. Waar wij dus zo verlangend naar uit zien is, dat dit het begin van een nieuw leven zal worden, en dat Het ontstaan van een ludieke creatie werkelijkheid zal zijn. Laten we hopen dat dit de gemeenteraad tot daden zal brengen, want de jonge generatie hier, en mis schien ook in omliggende plaatsen, wil wel eens wat. Uit welingelichte kringen vernemen wij dat de gemeente Rhenen die teleur stelling van de jeugd over het uitblij ven van een geschikt ontmoetingscen trum heeft geproefd. We zouden willen besluiten met de mededeling dat deze voornemens op z'n minst gezegd ambi tieus zijn, en ze moeten te verwezenlij ken zijn. Wij hebben alleen de vage hoop dat u na zorgvuldig kennis nemen van onze ideeën tot de slotsom zult komen, dat het allemaal nog niet zo gek is, en dat er misschien wel wat in zit. Indien dit het geval mocht zijn, hopen wij dat de gemeenteraad ons uitnodigt naar hem toe te komen .opdat we eens kunnen praten over hoe gek het plan dan toch wel is, en wat er precies in zit. O. Delfin. B. Schras, J. J. Huizinga, G. J. v. Capellen 36, SCHERPENZEEL Op de eiermarkt te Scherpenzeel werden aangevoerd 700.000 stuks. De handel was redelijk en de prijzen varieerden van 12,50 tot 13.25 per honderd stuks. De henne- eieren van 8,. tot 11,50 per honderd stuks. Burgemeester en wethouders van de gemeente Veenendaal brengen ter openbare kennis dat de raad dezer ge meente in zijn openbare vergadering van 5 november 1970 heeft besloten de biggenmarkt, welke elke dinsdag van 8.00 uur tot 13.00 uur pleegt te worden gehouden op het marktplein, met in gang van 1 januari 1971, op te heffen. Veenendaal, 15 november 1970. Burgemeester en wethouders voornoemd. OVERBERG Mevrouw Marijs-Vis- ser spreekt morgenavond in de kleuter school van Overberg voor de Christelij ke plattelandsvrouwenbond over Jeho vah's Getuigen en wij. VEENENDAAL De Veenendaalse damclub versloeg deze week Amerongen 2 in het gebouw het Trefpunt met 13-7. De Veenendalers kregen al spoedig een ruime voorsprong door snelle over winningen van Verhoef, Stempvoort en E. de Kleuver. Persoonlijke uitslagen: V.D.C. 2 Amerongen 2: G. RotterdamA. v/d Kolk 2-0; A. Kalter— H. de Groot 2-0; E. de Kleuver—G. Zomeren 2-0; D. BoumanW. Viegen 1-1; E. Schaap Verkerk 0-2 ;R. de GooyerW. Putman 2-0;H. MeerveldW. v/d Grift 0-2; M. StempvoortV. Dam 2-0; H. Verhoef— M. Kleinveld 2-0; G. KoudijsE. v/d Grift 0-2. Totaal 13-7. (Van een onzer verslaggevers) Zij wil niet meer en masse naar Zeist, Amersfoort en Veenendaal „brommen" om daar mee te kunnen draaien in de kleurrijke ontspan ningscarrousel. doch zij wil een ei gen ontmoetingscentrum in het kas teeldorp. Vijf mensen zijn gemobiliseerd om te vechten voor een eigen home. Dit vijftal Janny van de Kaa, Gert Veldhuizen, Ton Oosterink, El- ly Veldhuizen en Jenny van de Bo venkamp gaat trachten een ge bouwtje te bemachtigen (mejn gokt op de vroede vaderen) en enkele medewerkers aan te trekken om een ontmoetingscentrum te creëren waar de jeugd van Renswoude zich gaat thuisvoelen. Dat doen zij op hun eigen manier, want de N.H.-Kerk in het dorp past ervoor om nog iets met de oudere jeugd te gaan doen. Op een discussie-avond onder auspiciën van de kerk onlangs in Rehoboth werd een groep van 55 jeugdigen zelfs resoluut de deur ge wezen toen het gesprek op drank, patates en sigaretten kwam. „Ons initiatief om te komen tot een eigen jeugd-ontmoetingscentrum is eigenlijk op een rotmanier ont staan", vertelt de bijna 21-jarige Janny van de Kaa, een idealistisch en in Renswoude ultra-actief meisje. „Enige tijd geleden gaven wij ge hoor aan een uitnodiging van de N.H.-kerk om op een jongerenavond eens wat te discussiëren over be paalde onderwerpen zoals ontspan ning e.d. Er was niet zoveel jeugd aanwezig op deze avond, waarop la ter een quiz en wa$ geïmproviseerde spelletjes werden gedaan, doch op de tweede jeugdbijeenkomst kwa men ongeveer 55 jongens en meisjes. Voordien hadden wij adviezen inge wonnen bij de heer Van Berkel, die voor de ouderen ook wat meer re creatieve mogelijkheden in Rens woude wil, en we waren bepaald optimistisch." Maar op de betreffende avond, waarvoor de kerk een gespreksleider had uitgenodigd, werden de jonge ren al gauw gedesillusioneerd. Jan ny van de Kaa: „Het onderwerp van gespreg was „Wat doe je met je geld?". De antwoorden van de jon geren moesten op een briefje bij de discussieleider worden ingeleverd." Welnu, die antwoorden zorgden ervoor dat de man wit wegtrok. Hij zag de woorden drank, patates en benzine voor de brommers en sta- 'melde „Drank drank Zijn niet geringe verbazing culmineerde ten slotte in de kreet dat de jeugd ge bouw Rehoboth onmiddellijk moest verlaten. Janny van de Kaa: „We zijn toen echter niet „verloren" naar huis ge gaan. Op die avond is in feite het groepje van vijf ontstaan, dat zich gaat inzetten voor een eigen ont moetingscentrum." Wat gaat er ge beuren? Janny van de Kaa: „We zouden graag een gebouwtje van de ge meente willen hebben. Dat mag van alles zijn, want de jeugd zelf gaat het opknappen en geschikt maken voor ontmoetingscentrum. Verder zien we uit naar geschikte mensen die ons van adviezen kunnen dienen en eventueel kunnen meehelpen bij het runnen van het centrum. Enkele particulieren hebben hun steun al toegezegd. Wat we in het home gaan doen? De formule moeten we nog vinden, maar in eerste instantie denken we aan een gezellige ontmoetingsplaats waar de jeugd kan discussiëren, aan handvaardigheid kan doen, het for ceren van een toneelcabaretgroepje, platen draaien, wat dansen enz. Het is echter niet de bedoeling om er een discobar van te maken. Ons staat een gebouw voor ogen, waar de „zoekende" jongeren zichzelf kunnen zijn." Het vijftal heeft nog geen contact met de gemeente Renswoude gehad. Reacties van de N.H.-kerk bleven uit. Hoe reageert de lokale jeugd op de ontspanningsmogelijkheden in Renswoude? Janny van de Kaa: „Op JANNY v.d. KAA verveling het gebied van de sport is men in de wolken. Dat is geweldig nu de nieu we sportzaal gereed is gekomen. Maar voor de rest is er niets in het recreatieve vlak. Hierover zijn mijn leeftijdgenoten dan ook bepaald on tevreden. Momenteel knalt men naar Veenendaal en andere plaatsen in de omgeving en vaak doet men b.v. in Veenendaal ook weinig meer dan zich vervelen. Juist daaruit ontstaat de baldadig heid. Ik ben ervan overtuigd dat die verveling alle kwaad in de hand werkt." Zij praat er met enige veront waardiging over, iets' dat niet zo verwonderlijk is, want ze zegt (niet zonder afgrijzen): „Ik ben gewoon bang om niets te doen. Als ik som mige mensen zie die helemaal pas sief zijn, dan wapen ik mezelf erte gen om ooit nog eens zo te worden". Janny van de Kaa doet zelf ontstel lend veel. In de sport is zij erg actief (vol leybal, tafeltennis, scheidsrechteren en bestuurslid van s.v. Renswou de en de scheidsrechtervereni ging groep Veenendaal e.d.), zij is hulp in de plaatselijke bibliotheek („Literatuur heeft mijn interesse"), lid van de Historische Vereniging „Oud-Renswoude" en is weer in de personeelsvereniging gedoken van het bedrijf waar zij als secretaresse op de inkoop werkzaam is. De uit spraak van pa en ma Van de Kaa dat „Janny nooit thuis is" is dan ook overbodig. Hoe denkt het vijftal vechters voor een ontmoetingscentrum aan de financiën te komen? Janny van de Kaa: „Aanvankelijk gaan we contributies heffen, later wellicht gevolgd door een inzame ling in het dorp. Dat geld komt er wel. Op dit moment zij we al blij met de omstandigheid dat een aantal particulieren in principe zijn mede werking heeft toegezegd. Nu het gebouwtje nog H VEENENDAAL De kanarievereni ging „De Gelderse Vallei" organiseert in het NV V-gebouw aan de Tuinstraat haar driedaagse vogelshow. De jury die geen gemakkelijke taak had, heeft de Goud Agaat, met 90 punten van de heer G. Muller, tot ge neraal kampioen van de show gekozen. Verder zijn de belangrijkste prijzen behaald door de heer J. W. Schuurman stamkampioen (4 vogels van één kleur) met Rood 355 punten. Stelkampioen (2 vogels van één kleur) werd de heer J. W. Jansen met zijn Rood Brons die 178 punten behaalde. Kampioen enkelvoudige vogel werd de heer G. Muller met Goud Agaat, met 90 punten. De Dominant-Wit won de derby-prijs. Deze vogel is van de heer A. v. Dijk. De vogelshow is nog geopend tot zater dagavond 9.00 uur. Op de foto: Keurmeesters in actie. EDERVEEN De redactie van het clubblad van de vv Advendo houdt donderdag in café Markzicht de tweede klaverjaswedstrijd van dit seizoen. Er zijn weer prachtige prijzen beschikbaar gesteld door de redactie. Men kan zich voor deelname opgeven tussen half acht en acht uur bij de redactie-leden in genoemd café. Ook niet-leden kun nen aan de klaverjaswedstrijden deel nemen,

De Vallei | 1970 | | pagina 3