Ziln>r<& plantaardig S\ec^s 9 Hm a real cigarette CAMEL met of zonder filter25 voor f 1.75 U krijgt méér mogelijkheden met de Grote Winkler Prins Tijdelijk met twee voordelen Alken de prijs verschilt met maatwerk. VRIJDAG 20 NOVEMBER 1970 Ct. Er Is veel wat u wilt weten en moet weten. Met de nieuwe Grote Winkler Prins weet u méér, ontzaglijk veel meer! De grootste Nederlandse encyclopedie: 16.000 bladzijden, 100.000 onderwerpen. De tweede oplage in twintig luxe banden gaat verschijnen. Teken nü in 1vóórintekenprijs:beslissnel, O de 3-delige Kleine Winkler verdien honderd gulden X Prins gratis in bruikleen In iedere boekhandel kan men. u er alles over vertellen, óók over het aantrekkelijke betaalsysteem. Een uitvoerig model-exemplaar ligt ter inzage. heer per pakje wereldberoemde Camel kwaliteit Alle mannen zijn gelijk gebouwd. O ja, oppervlakkig bekeken beeft u groot gelijk. Want allemaal hebben ze voeten, benen, buik- taille-borst-schouders, een hals en een hoofd. Plus armen. Maar weet u, wij vakkleermakers van Stijlgroep bekijken dat anders. Voeten, hals en hoofd hakken we er sowieso al af. Oninteressante details, wat ons betreft. Resteren romp en ledematen. Die hebben we bij niet minder dan 10.000 mannen opgemeten. Wat we vermoedden kwam uit: om te zorgen dat iedere Nederlandse man een goed kostuum kan kopen moet iedere maat in maar liefst 12 varianten worden uitgevoerd. Normaal'lang-kort-extra lang. Die alle vier in slank en gezet. Vervolgens de extra gezette maat. En tenslotte de S-mannen. De letter zegt 't al. Al met al meer dan 50 maten. Ach ja, je bent vakkleermaker of je bent 't niet. En bij Stijlgroep zijn we dat toevallig. Daarom krijgt ieder kostuum ook een Si'rO'Set behandeling. Op die manier bent u zeker van de plooihóudendheid. Ander bewijs van ons vakmanschap: het Wolmerk. Vaklui werken nu, eenmaal niet graag met namaak. En voor u betekent dat Wolmerk: blijvende kwaliteit. Diepere kleuren. Beter ventileren. Stijlgroep-etiket met Wolmerk, een niet te kloppen duo.

De Vallei | 1970 | | pagina 8