Utrechtse huisarts IV. van ,Nog iedere dag stranden er huwelijken door woningnood RESTAURATIE VAN DE BOROBOEDOER WORDT BEKEKEN Honderden kwamen Dali's werk bezien Achttien landen in Songfestival Bomans triplo in Tom Poes en de erf pachter Surink on van Studio tslagen Den Haag is bezig met regionale omroep Afkes Tiental niet in DDR. REX HARRISON GAAT WEER TROUWEN RONOtities VANAVOND Radio: Franse componisten MORGEN „Blij ven zoemen Respect Vlucht MARTEN Ruimtevrees programmaos TELEVISIE TOONDER STRIP TELEVISIE RADIO MAANDAG 23 NOVEMBER 1970 I K „In Utrecht ga an leder jaar gemid deld tachtig huwelijken kapot als ge volg van de woningnood", zei onlangs de Utrechtse huisarts W. van Thiel. Hij deed deze opmerkelijke uitspraak tij- dons een persconferentie, waar de ac tiegroep Huis-Nou (HuisvestingNood Utrecht) zich presenteerde. Je schrikt weer eens wakker bij zo'm opmerking. Want Utrecht zal waarach tig niet alleen staan in die ellende. Bij na ieder e gemeente in ons land kent woningnood, dus is het aan te nemen, dat ook elders huwelijken aan deze el lende kapot gaan. Je filosofeert, dat het eigenlijk een beschamende zaak is: Alle knappe kop pen van ons land hebben samen in 25 jaar tijd geen kans gezien de woning nood op te lossen, zodat iedere Neder lander een redelijke woning heeft, waar hij als volwaardig mens kan wonen. Binnen enkele jaren waren de gevol gen van de watersnoodramp wegge vaagd, omdat alle Nederlanders er als één man achter gingen staan. Als wij Deltawerken willen bouwen, dan dóen wij dat. Geen probleem. Maar de wo ningnood oplossen... nee, dat gaat ons boven de pet. Ook de Utrechtse actie-groep Huis-Nou zegt die problemen niet te kunnen oplossen. „Maar wij willen de openbare mening beïnvloeden. Wij wil len de overheid steeds opnieuw laten weten dat er iets niet klopt. Wij willen de woningnood blijven signaleren. Kor tom: Wij willen gewoon als een lastige mug blijven zoemen", zegt huisarts Van Thiel. Hij wordt dagelijks geconfronteerd met de menselijke ellende, die de wo ningnood veroorzaakt. Tijdens eerder genoemde persconferentie zei hij ,,'s Avonds komen de mensen jankend aan je deur en dan geef je ze maar weer een zenuwdrankje. Je weet zelf natuurlijk best, dat het niet helpt, want het essentiële probleem los je niet op". Ook de overheid onderkent de pro blemen. Zeer binnenkort zal het minis terie van Cultuur, Recreatie en Maat schappelijk Werk een rapport publice ren over de problemen van jong gehuwden. En het ministerie wil er wél alvast van zeggen, dat die problemen vooral betrekking hebben op de wo ningnood. I Vanuit zijn dagelijkse praktijk zegt huisarts Van Thiel: „Ik weet niet of het aantal van tachtig huwelijken, dat hier in Utrecht per jaar kapot gaat, klopt. Ik heb het nooit gelezen in het jaarver slag van een maatschappelijk bureau. Maar ik geloof er wel in. Ik zie immers iedere dag om mij heen dat er huwelij ken stranden of dreigen te stranden, al leen omdat de mensen geen goede wo ning hebben". dien de was te drogen hangt? Vindt u het dan zo gek, dat. het astmatische kind niet voldoende lucht krijgt en dat vader regelmatig midden in de nacht in paniek aan mijn deur komt bellen om hulp? Ik kén een geval, waar een gezin met een astmatisch kind in een oud lekkend huisje langs de Vecht woont. De Vecht is het open riool van Utrecht. Dat gezin heeft de ramen dicht moeten timmeren om de ratten buiten te hou den". „Ik deel de hele dag zenuwpilletjes uit aan mensen die in dergelijke om standigheden moeten leven. U moest eens weten, wat bijvoorbeeld inwoning voor veel mensen betekent, ook wan neer eigen getrouwde kinderen bij ou ders of schoonouders inwonen. Op den duur kunnen de mensen niet meer te gen de problemen op. En dan komen zij op mijn spreekuur met maagklachten, huilbuien of met klachten over hoofd pijn. De mensen zien er geen gat meer in. Zij worden verbitterd". „Ik ken talloze gevallen, waar vader het huis ontvlucht. Of wat te zeggen van de echtparen, die niet bij elkaar kunnen wonen: Waar de man bij zijn ouders blijft wonen en de vrouw bij haar ouders, domweg omdat zij geen kamers kunnen vin den. Vader mag dan 's avonds bij zijn vrouw op bezoek ko men. Maar hij moet dan wél zorgen voor middernacht weer weg te zijn. Dat zijn schrijnende gevallen en die huwe lijken zijn gedoemd te mislukken." Als huisarts heft hij de waarschu wende vinger: „Hoe vaak zie je niet. dat er domweg veel te veel mensen bij elkaar wonen in een kleine ruimte. Het besmettingsgevaar is daar groter dan waar ook. In mijn praktijk word ik ze ker één keer per week geroepen bij dit soort mensen, omdat z ij meer dan wie LEEUWARDEN Het boek Afkes Tiental van Nienke van Hich- tum mag in Oost-Duits- land niet worden gele zen, omdat het in strijd is met de wettelijke be palingen in de DDR. Toen op 5 september een beeldengroep van Afkes Tiental werd ont huld, werd een groot aantal ballonnen met kaarten de lucht ingela ten. Iedere vinder van een kaart zou het boek ontvangen. Eén van de vinders was Edeltraud Boffl uit het Oostduitse Saubach. VVV-directeur S. Soepboer kreeg het boek echter weer terug gestuurd. Afkes Tiental is een in 1902 verschenen kin derboek. dat handelt over een arbeidersgezin in Warga. Nienke van Hichtum is het pseudoniem voor Sjouke Maria Troel stra- Bokma de Boer, de eerste vrouw van Pieter .lelie Troelstra. de op richter van de SDAP. DEN HAAG Het ingenieursbu reau Nedeco in Den Haag zal een drie jaar durende technische studie maken ter voorbereiding van de restauratie van de Boroboedoer. Op verzoek van Indonesië heeft Nederland uit de ont wikkelingsgelden 540.000 gulden uit getrokken voor de bekostiging van de ze studie. Zoals bekend treedt de Nedeco coördinerend op in een internationale actie om de uiteindelijke restauratie, Öie volgens een voorlopige raming ruim 20 miljoen gulden zal kosten en zes jaar zal vergen, mogelijk te maken. Indonesië heeft zelf voor de restaura tie 3,6 miljoen gulden gereserveerd en Duitsland heeft ruim 2 miljoen gulden toegezegd voor de restauratie zelf en LONDEN De Britse acteur Rex Harrison gaat weer trouwen, voor de vijfde maal. Dat wil zeggen zodra hij „wettig vrij man is", want de 62-jarige acteur is nog gehuwd met de 43-jarige actrice Rachel Roberts, van wie hij sinds december verleden jaar geschei den leeft. De nieuwe mevrouw Harrison wordt de 34-jarige Elizabeth Harris, ex-vrouw van de Ierse acteur Richard Harris en dochter van een Engelse edelman. Harrison was eerst getrouwd met Noela Thomas, toen met Lilli Palmer en daar op met de Britse filmcomedienne Kay Kendall, die overleden fe. voor de opzet van bijbehorende toeris tische faciliteiten, die in totaal nog eens acht miljoen gulden zullen gaan kosten. Er zijn voor de restauratie voorstu dies gemaakt door Indonesische, Neder landse en Franse deskundigen. Honderden en honderden wonin gen worden er uit de grond ge stampt, maar het blijven er te weinig! Ook nu nog, een kwart eeuw na de Tweede Wereldoorlog, lijden vooral de minder draagkrachtigen vaak jaren lang onder de woningnood. ook last hebben van infectieziekten". „Weet u wat het betekent om een kind te hebben dat aan astma lijdt en dan met pak-weg vier mensen (onder wie ook vader en moeder) in één klein kamertje te moeten slapen waar boven- Dokter Van Thiel heeft respect voor de opgroeiende kinderen, die in derge lijke huis elijke omstandigheden vaak toch nog kans zien een middelbare schoolopleiding te volgen en huiswerk te maken. „Vooral dat laatste is in die gezinnen een dagelijks terugkomend probleem. Die ki nderen groeien op in een hopeloze situatie". De actiegroep Huis-Nou, waarvan dokter Van Thiel lid is, wil deze ellen de blijven signaleren. „Ellende, die je vooral tegenkomt bij de mensen met lagere inkomens. Zij staan vaak al zo'n jaar of tien als woningzoekende geregi streerd. Soms krijgen zij een flat in de nieuwbouw aangeboden, maar de huren van die huizen zijn zo hoog, dat deze mensen het niet kunnen betalen. Men sen met veel geld en relaties weten zich veelal wel te redden. Maar degenen die weinig verdienen blijven in de misère zitten." Hij v ertelt: „Ik ken een gezin met zes kinderen, dat jarenlang in twee kleine kamertjes woonde. Eindelijk kreeg dat gezin ergens een flatje. Het gevolg was dat de moeder en haar kinderen angst gevoelens kregen. Een soort ruimte vrees. De kinderen hadden de grootste moeite om zich om te schakelen naar een situatie, waarin zij als volwaardige mensen konden leven. Zij konden 's nachts niet in slaap komen. Dat heeft maandenlang geduurd. Er moest zelfs een huisarts aan te pas komen. Kijk, dat is mij altijd bij gebleven als een ten hemel schreiend geval. ROTTERDAM De belangstelling voor de Dali-tentoonstelling in het Rot terdamse museum Boymans Van Beu- ningen was dit weekeinde overweldi gend. Gistermiddag stonden honderden mensen, onder wie veel jongeren, in de rij voor het museum om een kaartje te Salvador Dali opende zelf een tentoonstelling van zijn werken in het Rotterdamse Boy mansmuseum. De meester staat hier met zijn vrouw Gala bij een van zijn werken De drie Koningen. zondag ruim 4200 bezoekers geweest, kopen. In totaal zijn er zaterdag en Het Eurovisie Songfestival gaat een totaal vernieuwde toekomst te gemoet. Volgend jaar zal het om dat de Ierse zangeres Dana dit jaar in Amsterdam won in de Ierse hoofdstad Dublin worden gehouden. Dat gebeurt op zaterdag 3 april en er zullen achttien landen aan mee doen. Vooral dat laatste is opmerkelijk. Want de belangstelling voor het Eu rovisie Songfestival was de laatste jaren zo gedaald dat in maart van dit jaar in de Amsterdamse RAI maar twaalf landen vertegenwoor digd waren. Met het aantal van achttien deel nemers is men weer gekomen op het peil dat in 1965 en 1966 werd be- In het Gelders programma van de RONO wordt vandaag een vraagge sprek uitgezonden met de edelsme den de heren Zwolloo uit Ooster beek. Dit in de rubriek „Kunst in Gelderland", die wordt samengesteld door Adrie de Waard uit Wagenln- gen. In het natuurprogramma „Greui en Bleui" heeft Martien Haffmans een vraaggesprek met de heer Kra mer uit Hoenderloo, voorzitter van de vereniging tot behoud van het Veluws hert. Op zoek naar mensen, voor wie het geloof aan hun leven een werke lijke inhoud, een nieuw perspectief en ware betekenis gegeven heeft, ziet Godfried Bomans na vele jaren zijn broer Arnold en zijn zuster Wally terug. Broer en zus hebben hun leven lang In een klooster doorgebracht, in een verkozen onpersoonlijke een zaamheid. Hun broer daarentegen stónd in diezelfde tijd steeds in het licht van de publieke belangstelling. Hier ontmoeten drie mensen el kaar die, hoewel in hetzelfde huis opgegroeid, in bijna een halve eeuw een volkomen andere wereld hebben leren kennen. Dit wordt uit hun bijzonder boeiende gesprekken direct duide lijk. De NCRV laat de kijkers deze ontmoeting meemaken in een pro gramma onder de titel „Bomans in triplo" een bewogen confrontatie dat vanavond wordt uitgezonden om 21.10 uur en werd samengesteld door Jan van Hillo. Deze week verschijnt tevens een boek waarin de tekst van deze uit zending is afgedrukt. Bovendien staan in deze uitgave de teksten van de programma's „Bomans in Rome" en „Bomans in Israël", met een per soonlijke toelichting van Godfried Bomans. NEDERLAND I 18.45 NOS: (K) De Woefs en de La- maars. 18.55 NOS: (K) Journaal. 19.04 VARA: Coronation Street, feuilleton. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 VARA: (K) Liedjes van Louis Davids. 21.10 Achter het nieuws. 21.35 De Gouddieven, film. 22.25 NOS: (K) Journaal. 22.3(V—23.00 TELEAC: Nascholing huisartsen - (2). NEDERLAND II 18.45 NOS: (K) De Woefs en de La maars. 18.55 NOS: (K) Journaal. 19.04 NOS: Intern. Agrar. Nieuws. 19.30 NCRV: (K) De avonturen van Tom Sawyer, serie. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 NCRV: Memorandum van een dokter, feuilleto 21.10 Bomans in triplo een bewo gen confrontatie!. 22.15 Hier en Nu: actualiteitenrubr. 7037 Heer Bommel at de volgende dag met lange tanden van de ochtend- pap. die Joost lusteloos binnenbracht. „Ik hoop, met uw goedvinden", sprak de bediende, „dat u beter hebt geslapen dan ik. Het is héél betreurenswaardig om de port in de fundamenten te zien lopen wanneer men met grote zorg een maal tijd heeft bereid en getableerd. Trouwens, de scheur in de kelder werkt nog steeds". „Bel maar een metselaar op", zei heer Olie landerig. „En we kunnen gisteravond maar beter vergeten, als je begrijpt wat ik bedoel". „Zoals u wilt", gaf de knecht toe. Hij verliet het vertrek op hetzelfde moment, dat Tom Poes de kamer binnenkwam. „Ik heb vannacht nog eens over gister avond gedacht", begon die. „Het is toch een vreemde geschiedenis met die aardbe ving in de kelder". Heer Bommel legde zijn lepel neer en er verscheen een toornige uitdrukking in zijn omwalde ogen. „Begin jij nu ook al?" vroeg hij. „Ik ben met grote krachtsinspanning bezig om alles te vergeten. Maar hoe kan ik dat doen, wanneer iedereen me tegenwerkt?" „Hm", zei Tom Poes. „Ik heb zo het idee, dat u de erfpacht waar die heks om kwam beter kunt betalen. Anders komt er narigheid, dat voel ik". Nu bewolkte heer Ollie nog meer. Hij sloeg met de vuist op de tafel, zodat de havermout uit het bord spatte, en met overslaande stem riep hij uit: „Ik wil er niets meer over horen! Niets meer over een erfpacht die door een boosaardig vrouwspersoon verzonnen is om mij voor aap te zetten! Niets, versta je?" reikt. Toen waren er ook achttien deelnemers. In 1967 en 1968 liet De nemarken als eerste verstekgaan en in 1969 deed ook Oostenrijk niet meer mee. Het festival kwam hele maal aan een zijden draad te han gen toen vorig jaar ook Noorwegen, Zweden, Finland en Portugal niet meer kwamen opdagen. Na de voortreffelijke prestatie organisatorisch en televisie-tech nisch die de NOS in maart lever de, Is de belangstelling weer geste gen en alle landen die weggelopen waren zijn nu weer terug. Alleen Denemarken heeft te ken nen gegeven er nog niets voor te voelen. In de plaats daarvan heeft zich voor de eerste maal Malta aan gemeld. Dat maakt alles bij elkaar dat in april in Dublin voor het voetlicht komen: België, West-Duitsland, Fin land, Frankrijk, Groot-Brittannië, Ierland. Italië, Joegoslavië, Luxem burg, Malta, Monaco, Nederland, Noorwegen, Oostenrijk, Portugal, Spanje, Zweden en Zwitserland. Vanavond zendt de NCRV om 20.20 uur het tweede programma uit in de reeks „Componisten in het in terbellum. Herinneringen van een muziekliefhebber". Stonden in het eerste programma Nederlandse componisten centraal, deze keer haalt dr. C. Rijnsdorp herinneringen op aan Franse compo nisten uit de periode tussen de beide wereldoorlogen. DUITSLAND I 10.00 Nieuws. 10.05 Journ. van gis- terav. 10.30 Rep. 11.10 Eine aufre- gende kleine Frau, spel. 12.00 Film- rep. 12.50 Intern. persoverz. 13.00-13.30 Journ. 16.35 (K) Nieuws. 16.40 Voor de kinderen. -16.50 Idem. 17.10 Idem. 17.25 (K) Rep. 17.55-18.00 (K) Nieuws. DUITSLAND II 17.30 (K) Nieuws en weerber. 17.35 Lassie-serie. HILVERSUM I NCRV: 7.00 Nieuws. 7.11 Het le ende woord. 7.16 (S) Op het eerste gehoor: klass. en mod. muz. (gr). (7.25 Horen en zien: 7.30 Nieuws; 7.32-7.50 Hier en Nu: actualiteiten). 8.00 Nieuws. 8.11 Te laudamus: lan»- damus: gewijde muz. (gr.). 8.30 Nieuws. 8.32 (S) Voor de huisvrouw. (9.00-9.10 Gymnastiek voor de huis vrouw). 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Bijbelse verken ning. 10.15 (S) Fragmenten uit ope ra's van Verdi (gr.). 11.00 Nieuws 11.03 Het wassende water, vervolg- hoorspel. 11.30 Voor de zieken. 11.55 Mededelingen. KRO: 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevarieerd progr (12.22 Wij van het land; 12.26 Mede delingen t.b.v. land- en tuinbouw. 14.30 (S) Pizzicato: muzikaal mid dag-magazine. Ü6AQ-16.02 Nieuws). AMSTERDAM Han Surink, *a- kelijk leider van de toneelgroep Studio uit Amsterdam, is op staande voet ontslagen. Dit heeft de algemene medewer kersvergadering van Studio zater dagmiddag besloten met 23 stemmen voor en 5 tegen. De heer Surink wordt verweten dat hij „mededelingen aan de pers heeft gedaan over interne 'aangele genheden die de positie van Studio en haar medewerkers aantasten en een onjuiste weergave geven van de werksfeer in Studio". Vorige week maakte Han Surink bekend dat hij per 1 september van het volgend jaar zijn ontslag heeft aangeboden omdat hij voor zichzelf geen plaats meer zag in de nieuwe experimentele opzet en werkwijze van Studio. 22.40 Avondsluiting. 22.50 NOS: (K) Journaal. 22.55-23.15 TELEAC: The seventh key - (2). DUITSLAND I (Regionaal progr. NDR: Polizeifunk ruft, serie. 18.30 (K) Actualiteiten. 18.45 (K) Zandmannentje. 18.55 (K) Sport. 19.26 (K) Julia, serie. 19.59 Progr.overz. WDR: 8.20-8.45, 10.20- 10.45 en 12.10-12.35 Schooltel. 18.00 (K) Progr.overz. Aansl. (K) Die selt- samen Methoden des Franz Josef Wanninger. serie. 18.30 (K) Voor de kleuters. 18.40 (K) Hier und Heute, met nieuws. 19.25 (K) Filmrep.) 20.00 (K) Nieuws en weerber. 20.15 (K) Filmrep. 21.00 (K) Amusem.progr. 21.45 (K) Document. 22.30 (K) Nieuws, weerber. en comment. 22.50 Der Be- ginn, Hong. film. 23.55 (K) Nieuws. DUITSLAND II 18.05 (K) Actualiteiten en muz. 18.40 (K) Sind Sie frei, mademoisel le. serie. 19.10 (K) Der Kurier der Kaiserin, serie. 19.45 Nieuws, actua liteiten en weerber. 20.15 Disc. Aansl. Nieuws. 21.00 Die Zwillinge und der Mkrder, Franse speelfilm. 22.20 (K) Nieuws en weerber. 22.30-23.15 Filmforum. Dane, het Ierse zangeresje dat dit jaar het songfestival won. DEN HAAG De Stichting Haagse Regionale Omroep is begon nen met het samenstellen van voor beelden van regionale radio- en tv-uitzendingen. Bij het samenstel len van de proefprogramma's wordt niet gestreefd naar het maken van dag- of avondvullende uitzendingen, maar van programmablokken, die een regionale aanvulling betekenen voor wat de Nederlandse Omnrp- stichting biedt. De stichting wil uitzendingen tot stand brengen van voor de Haagse agglomeratie (waartoe naast Den Haag ook Wassenaar, Voorburg, Rijswijk, Zoetermeer, Leidschendam en Nootdorp behoren) bestemde ra dio- en tv-programma'svan kunst zinnige opvoedkundige of voorlich tende aard, zonder partijpolitiek of confessioneel kenmerk. Volgens de heer Chr. J. Buijten- dijk, lid van het stichtingsbestuur, zou met de op geluids- en beeldband op te nemen proefprogramma's een serie proefuitzendingen gegeven moeten worden. De technischemogelijkheden acht hij daarvoor in Den Haag geen en kel probleem. Er zijn namelijk rond 8.000 aansluitingen op het CAS- systeem, met diverse kanalen, en studio's en proefstudio's zijn er in Den Haag eveneens. Voor uitzendingen van een Haagse Regionale Omroep is echter ook een algemene maatregel van bestuur no dig, aldus de heer Buljtendijk. Overheidsvoorlichting: 17.00 Ni^üws uit de Nederlandse Antillen. Spre ker: J. L. Braam. KRO: 17.10 Voor de kleuters. 17.15 Hai!: jeugdpro gramma. Politieke Partijen: 18.19 Uitzending van de Politieke Partij Radikalen. KRO: 18.30 Nieuws. 18.41 Actualiteiten. 19.00 Licht ensemble en solisten. 19.45 Evangelie zonder masker, lezing. 20.00 (S) Mixtuur: moderne en klassieke muziek (opn.) 20.50 Ons kind - onze school, docu mentaire (4). 21.05 Klassieke kamer- muz. (gr.). 21.30 Babel: kunstkroniek. 22.25 Overweging. 22.30 Nieuws. 22.40 Den Haag vandaag. 22.50 Me dedelingen. 22.52 Kontekst: magazi ne waarin op de dingen wordt door gepraat. 23.15 (S) Sticker, licht pla- tenprogramma. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 (S) Dag met een plaatje: licht grammofoonmuziek. 8.00 Nieuws. 8.11 Radiojournaal. 8.20 (S) Dag met een plaatje (vervolg). (8 30-8.33 De Groenteman. 8.50 Mor genwijding. NOS: 9.00 Uitgebreide reportage of herhaling NOS-Pro- gramma. 9.40 Muziek uit de Midde leeuwen en Renaissance (opn.). AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen: populair ver- zoekpl .progr. (11.00 Nieuws.) 11.30 Rondom 12: programma voor de vrouw. (Om 11.55 Beursberichten.) 12.30 Overheidsvoorlichting: Uitzen ding voor de landbouw. 12.40 Knip perlicht radio verkeers-magazine. 13.00 Nieuws. 13.11 Radiojournaal. NOS: 13.30 Spiegel van België: mu ziek en nieuws van onze zuiderbu ren. 14.00 Popthema's en swingses- sions: progr. voor liefhebbers en verzamelaars van jazz uit de jaren 1935 1955. 14.25 Rostrum of com posers 1970: moderne muz. uit Dene marken (opn). 15.00 Van ta-ta tot to tale taal: rubriek over het leven in de taal. AVRO: 15.10 Muziekmiddag. waarin o.m. om 15.10 (S) Nieuwe grammofoonplaten; om 18-°® Nieuws; om 16.03 Muzikale lezing; om 16 25 Hedendaagse pianomuziek en om 16.50 Omroeporkest met 'Mo derne muz. 17.30 Trefpunt: discus sie-rubriek. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. 18 25 (S) Instrumentaal ensemble met zangsolist. 18.55 (S) Big Band Beat: moderne muziek. 19.25 Paris vous parle. 19.30 Nieuws. 19.35 Van avond: gevarieerd programma. 22.30 Nieuws. 22.38 Radiojournaal. NOS: 22.55 (S) Signaal: muziek van eigen tijd. 23.35 Horizon: Buiten-Europese blaasinstrumenten. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II VARA: 9.00 Nieuws. 9.02 Plaatjes oor de pep. (10.00 Nieuws). 11.00 Nieuws. 11.03 Een opvallend vrolijke levarieerde visite licht platenpro- gramma. (12.00 Nieuws.) 13.00 Nieuws. 13.03 Ekspres: licht platen- orogramma. 14.00 Nieuws. 14.02 De Eddv Becker Show. 15.00 Nieuws. 15.03 Drie-Draai. 16.00 Nieuws. 16.03-18.00 Mix: 120 minuien rijp en troex al1* *oer*n_ 'TOQ PieuwaJ

De Vallei | 1970 | | pagina 6