Industrie en middenstand in gesprek over structuurplan Weinig alternatieven voor Randje Randstad Veel cijfers op d.o.o. «int bank-receptie Groenendal als naam na de samenvoeging Reinigingsrecht wordt stuk hoger Interland in Veenendaal „Vergunning of anders vloeit bloed" Voorstel B. enW. Scherpenzeel: Danlesploeg Israël komt volleyballen GEWAARDEERD CADEAU Discussie op wijkavond over oorlog en vrede' Nieuw hoofd voor Bantuinschool Begroting van Sclierpenzeel is sluitend damestoernooi volleybal Historisch boek op stapel Noodlokaal voor kleuterschool Plastic zak in Scherpenzeel: •eetU#k.yew?d Jeugd-kerk Besef Onderzoek van dode vissen Sint op bezoek dacht i/cZcr Gymnasten in actie REIN KOK ROND DINSDAG 24 NOVEMBER 1970 VEENENDAAL Een heetgebakerde woningzoekende Veenendaler veroor zaakte gisteren in het gemeentehuis moeilijkheden. Hij verklaarde dat hij beslist een vergunning voor een huis moest hebben, en anders zou er bloed vloeien. De heer Kramer van de gemeente belde om politie-assistentie. Bij het verschijnen van de twee agenten, die het vertrek van de dreigende man som meerden, verdween deze zonder verde re moeilijkheden. Hij kreeg overigens toestemming om tijdelijk te gaan wo nen in een onbewoonbaar verklaarde woning. RENSWOUDE Maandagavond 30 november wordt in de geref. kerk te Renswoude een wijkavond gehouden, met de bedoeling om als gemeente on derling eens van gedachten te wisselen over, het oorlogsvraagstuk. Materiaal voor de discussie komt voor in een brochure die is uitgegeven door het modesamen van de generale synode der Geref. Kerken. Deze bro chure is in alle gereformeerde gezinnen afgegeven zodat men bijtijds kennis kan nemen van de gedachtengang van de noemde synode. VEENENDAAL Rond honderd vertegenwoordigers uit de Veenendaalse handel en industrie reageerden gisteravond positief op de uitnodiging van het gemeentebestuur om mee te denken over het structuurplan „Randje Randstad". Het aandeel dat middenstanders aan de discussie leverden was aanzienlijk gro ter dan de bijdrage van de industrieën en dat zou gehoord de uitlatingen van de planologen symptomatisch kunnen zijn voor de ontwikkeling van de industriële sector in de toekomst. Veenendaal gaat tot 1985 allereerst mikken op het aantrekken van dienst verlenende bedrijven en kantoren; niet alleen om variëteit te brengen in de werkgelegenheid maar meer om een hoger gekwalificeerde beroepsbevolking binnen te halen. De middenstanders in het oude cen trum kregen de geruststellende mede deling dat de Hoofdstraat niet direct voor alle verkeer zal worden afgesloten als de noord- en zuid-aansluiting en van de Rondweg-west zijn gerealiseerd. Het plan om het gehele centrum tot voetgangersgebied te verklaren is af hankelijk van bijvoorbeeld parkeermo- gelijkheden en het realiseren van voor zieningen in de culturele sector. De suggestie een geheel nieuw win kelcentrum buiten de bebouwde kom te bouweq kreeg geen voet aan de grond. Het zou de dood van de centrumwinke liers betekenen terwijl tevens een con cessie zou moeten worden gedaan aan het gezelligheidselement. Daarnaast was iedereen het met ie dereen eens dat door een afsluiting van de Hoofdstraat zonder meer de voet ganger in de ruimte zou verdrinken. Veel waarde werd gehecht aan vol doende parkeermogelijkheden gezien de RHENEN Tot hoofd van de open bare lagere Bantuinschool is door de gemeenteraad van Rhenen benoemd de heer A. Vrielink te Kerkenveld. De heer Vrielink, die omstreeks 1 februari 1971 in dienst zal treden, is de opvolger van de heer Kappeteijn. steeds toenemende autodichtheid. Al met al werden door het gezelschap weinig alternatiehen voor het plan in zijn huidige opzet aangedragen. Gister morgen werd ook een begin gemaakt om de leerlingen van het voortgezet onderwijs wegwijs te maken in „Rand je Randstad". Op de foto een groep scholieren die gistermiddag werd voorgelicht.. SCHERPENZEEL De gemeentebe groting van Scherpenzeel voor 1971 is sluitend. B. en W. stellen de raad voor het ontwerp in handen te stellen van de hegrotingscommissie, waarin zitting hebben de heren N. J. van Egdom, J. Schimmel en G. J. Deunk. De kapitaalsdienst sluit met een to taalbedrag aan investeringen van 15.873.886,-. Het woningbedrijf sluit met een totaal van 679.573,-, de Vlees keuringsdienst met 177.647,-, het Zwembedrijf met 100.000,-. De eigen dommen van de gemeente zijn tegen brand e.d. verzekerd voor een bedrag van 16.521.000,-. De ontwerp-begrotingen zijn momen teel in druk. Ze zijn opgezet aan de hand van de door de raad vastgestelde besluiten en veranderingen. De in pro gramma opgenomen kapitaalsobjecten zijn niet opgenomen. Wel opgenomen zijn de voor 1970 goedgekeurde kapi taalsobjecten die in uitvoering zijn, of n6g in uitvoering moeten worden geno men. LUNTEREN Het bloed kruipt waar het niet gaan kan. Dat bleek ook gistermiddag in hotel Floor in Lunteren waar het, puikje van het bankwezen uit de omgeving acte de présence gaf om een lid van de bankiersfamilie te com plimenteren met zijn 25-jarige loop baan. Daar jubileerde de heer B. Haze- leger, directeur van de Coöp. „Lunte ren", die ondermeer een vestiging in Ederveen heeft. Omdat directeuren nu eenmaal dagelijks met getallen omgaan werd er door verschillende sprekers druk gegoocheld met cijfers; in dit ge val alleen maar om aan te tonen welke groei de bank onder leiding van de heer Hazeleger heeft doorgemaakt. Het balanstotaal van de Coöp. Lunteren vertienvoudigde in de afgelopen 25 jaar van 3 1/2 miljoen in 1945 tot ruim der tig miljoen bij het opmaken van de laatste rekening. Namens bestuur, Raad van Toezicht en het bankpersoneel bood voorzitter J. D. van der Voort de jubilaris een gouden horloge aan. Me vrouw Hazeleger kreeg bloemen. Daar na volgden nog tal van sprekers onder wie de Edese wethouder H. Alberts. Daarna was er voor iedereen gelegen heid het echtpaar Hazeleger te felicite ren. AMERONGEN Het volleybaltoer nooi voor damesteams van de sportver eniging Amerongen is gisteravond in het Dorpshuis gewonnen door D.O.O. 1 uit Utrecht. Dit team kreeg de beker en de wisselbeker. Tweede werden de dames van het Amerongse team o.l.v. W agens- veld en derde het tweede D.O.O.-team. De overige uitslagen waren: 4 Ame rongen (Kroes), 5. Maarn, 6. Utrecht (A), 7. Amerongen (Van Dijk) en 8. Utrecht (B). De prijzen werden uitgereikt door wet houder G. J. van Barneveld. Op humo ristische wijze sprak hij zijn bewonde ring uit voor het vertoonde spel. De wedstrijden werden goed geleid door de heren De Haas en Leppers. SCHERPENZEEL -- Na vier jaar voorbereiding wil de vereniging ,,Oud Scherpenzeel" een boekwerk over de ge schiedenis van de gemeente het licht doen zien. Het wordt uitgegeven in sa menwerking met het Genootschap Ne derlandse Historiën. Door deze samen werking zijn de kosten van de vereniging belangrijk gereduceerd, maar zij vraagt de gemeenteraad om een eenmalige sub sidie van 775, SCHERPENZEEL Voor de kleuter school aan de Beukenlaan wordt het adem halen in de nabije toekomst wel licht wat gemakkelijker. B. en W. van Scherpenzeel willen de school de be schikking geven over een noodlokaal dat nu nog bij de openbare basisschool aan de Dorpsstraat staat. Het kan verplaatst worden naar de zogeheten weide van Van Setten, ten zuidoosten van de kleuterschool. Op de ze manier wordt enig soelaas geboden in de problemen van het Scherpenzeel - se kleuteronderwijs, dat kampt met een enorme wachtlijst. Het lokaal is vrij gekomen, sinds de verbouwing en uitbreiding van de ba sisschool. Het wordt gehuurd van de Scherpenzeelse firma Van Heek. Als bij het kleuterschool wordt gevoegd, moe ten enkele voorzieningen worden aan gebracht, zoals een toiletgroep en ber gruimte. In totaal zal er een bedrag van f 10.500,mee gemoeid zijn. De gemeenteraad wordt gevraagd dit be schikbaar te stellen. SCHERPENZEEL Een praat- punt van de eerste orde wordt de gemeenteraad van Scherpenzeel woensdagavond voorgeschoteld. Er moet worden gepraat over de naam die de nieuwe drie-eenheid Wouden berg, Scherpenzeel en Renswoude krijgt, als de samenvoeging van de drie gemeenten haar beslag mocht krijgen. Het college van burgemees ter en wethouders doet in zijn voor stel een paar aanbevelingen, waarbij is afgestapt van de suggestie om de nieuwe gemeente maar onder de noem'er „Scherpenzeel" te vangen. Op de voordracht staan nu: Groe nendal, Kolfschoten en Westerwoud. Scherpenzeel heeft zich nooit af kerig getoond van de samenvoe gingsgedachte. Men beschouwt zich als de aangewezen kern van de drie, de grootste kern, ofschoon Wouden berg de grootste gemeente is. Dat komt, zeggen B. en W. omdat de op pervlakte van Woudenberg groter is. Desondanks zou de naam „Scher penzeel" voor de nieuwe gemeente zo gek nog niet zijn, als gekozen zou moeten worden uit de bestaande drie. Het college laat deze gedach» tengang echter verder voor wat ze is en spreekt een voorkeur uit voor een nieuwe naam. Zo wordt meteen een reeks gevoe ligheden omzeild: Renswoude voelt helemaal niets voor de samenvoe ging, en Woudenberg ook niet, of schoon de socialistische fraltie daar er niet afwijzend tegenover staat. Voor beide zou het echter waar schijnlijk weer een harde dobber zijn om in de toekomst onder de noemer „Scherpenzeel" te vallen. Hoe het ook zij, het Scherpenzeel se college doet nu een eigen voor stel, waarin een aanbeveling is ver disconteerd van de commissie voor naamkunde en nederzettingsgeschie denis. Deze komt met de naam „Westerwoud", die is geïnspireerd door een middeleeuwse aanduiding van een groot moerasbos dat eens de Gelderse Vallei bedekte. Evenals de gemeenteraad van Renswoude wil len B. en W. dit eigenlijk niet zon der meer accepteren. Ze wijzen erop dat het bedoelde bos weliswaarhet grondgebied van Leusden en Wou denberg bedekte, maar niet dat van Renswoude en Scherpenzeel. Rens woude tilde er uiteindelijk niet al te zwaar aan, en beperkte zich tot de toevoeging van een „e", zodat wat hem betreft „Westerwoude" door de beugel kan. Die toevoeging werd gedaan om verwarring te voorkomen met de Noordhollandse gemeente Westwoud, en dat is ook het bezwaar dat het Scherpenzeelse college onderkent. Het voelt voorts ook niet veel voor de combinaties „Scherwoude", „Rensseherwoude", of „Rensberg- zeel", die in de Renswouder gemeen teraad werden gelanceerd. Wel sug gereert het om de naam te nemen van een bekend landgoed of buurt schap. Dat is op Walcheren ook al eens gedaan in het geval Valkenisse. B. en W. noemen voor hun eigen zaak: Holevoet Lambalgen, Kolf schoten, Ekris, en Wolfswinkel. Originaliteit is de vroede vaderen niet vreemd. Dit mag blijken uit hun geheel eigen wijze van benade ring van de problematiek. De rede nering is aldus; het initiatief tot sa menvoeging is ontsproten bij de pla nologische diensten met o.m. als doel een „groenstrook" te behouden tus sen de stedelijke eenheden Amers- foort-Leusden enerzijds, en Veenen daal anderzijds. Die groenstrook vormt ook de verbinding tussen het Utrechtse natuurgebied „De Utrechtse Heuvelrug" en het na tuurgebied „De Veluwe". De groene zone in De Vallei is karakteristiek voor dit gebied, en zo ontstond de gedachte aan een naam in relatie daarmee. Het raadsvoorstel wordt bepaald lyrisch als het vervolgt: „Wanneer men de omgeving vanaf de onvol prezen en dominerende dorpstoren van Scherpenzeel bekijkt en in ogenschouw neemt, dat valt het di rect op, dat de naaste en verre om geving van Scherpenzeel één groene oase is (de grazige Gelderse Vallei), met daaromheen de donker gear ceerde bossen van de Utre#htse Heuvelrug ten westen van de drie gemeenten enerzijds, en anderzijds die van de Veluwe in het oosten. De drie gemeenten liggen in een groen dal, en de naam „Groenendal" is wellicht zeer passend. Zo is bij voorbeeld ook de naam Veenendaal ontstaan, aldus het college. Intussen is nog altijd niet zeker of de samenvoeging doorgaat. Provin ciale staten van Gelderland hebben er weliswaar mee ingestemd, evert- als die van Utrecht (met 23 stemmen voor en 20 tegen), maar de hogere overheid heeft het laatste woord. SCHERPENZEEL De plastic zakken gaan ook in Scherpenzeel hun intre de doen bij het transport van huisvuil. Een voorstel daartoe zal de gemeente raad woensdagavond behandelen. Financieel bezien betekent een en ander te vens een verhoging van de reinigingsrechten die de inwoners moeten betalen met meer dan vijftig procent. Naar aanleiding van het artikel in uw blad van 19-ll-'70 „Jongeren Rens woude willen eigen home" zou ik graag het volgende willen opmerken: In ge noemd artikel worden niet zulke vrien delijke woorden gericht aan het adres van de N. H. Kerk te Renswoude, zoals bijv. „De Ned. Herv. Kerk in het dorp past er voor om nog iets met de oudere jeugd te gaan doen." Het is erg jammer, dat Janny v. d. Kaa niet zo eerlijk is geweest om de juiste gang van zaken omtrent de jeugd- avond uitgaande van de Hervormde Jeugdraad aan uw verslaggever te ver tellen. Men mag toch van iemand die zo „idealistisch en ultra-actief" wordt ge noemd wel wat meer objectiviteit ver wachten. Wat was nl. het geval: Op de eerste jeugdavond waren 8 jongeren aanwezig. Duidelijk werd toen gesteld, dat het hier ging om kerkeljk jeugd werk, dat verschillende onderwerpen zouden worden besproken en dat er daarnaast ook gelegenheid zou zijn voor ontspanning. Toen er de tweede keer 55 jongeren aanwezig waren is dit, voordat de samenkomst werd geopend, tot drie maal toe ook nadrukkelijk zo gesteld. Kerkelijk jeugdwerk dat uit gaat van de Bijbel. Dit Dit ontlokte de uitroep: „Waarom moet die Bijbel er bij? „Men begreep blijkbaar niet, dat de kerk ook nog iets met de Bijbel te maken heeft. Mag men de kerk kwalijk nemen, dat ze met de Bijbel in de hand de jeugd tegemoet wil treden? Dit alles is de jongelui aan het begin duidelijk verteld. Ook is nogmaals tot drie maal toe gezegd, dat degenen, die iets anders hadden verwacht en met het door ons bedoelde jeugdwerk niet akkoord kon den gaan, volledige vrijheid hadden om te vertrekken. Ieder die zou blijven, zou zich dan aan de voor die avond gestelde regels houden. Niemand van de 55 jongeren had echter de moed om op te staan en te vertrekken, hoewel later bleek dat ze het helemaal niet met opzet van de avond eens waren en iets anders haddenverwacht. werkmogelijkzijn, (Dat er andere manieren van jeugd werk mogelijk zijn, wil ik niet ontken nen, maar dat was niet de opzet van deze avond.) De „discussie" die deze avond toen gehouden werd, mag deze naam, dacht ik, niet dragen. (Als Janny v. d. Kaa in haar jeugdhome op een dergelijke ma nier wil discussiëren, dan wens ik haar veel sterkte.) Duidelijk was voor iedereen, dat men hier niet serieus bezig was. Dat was voor de meeste jongelui ook niet de bedoeling. Als de discussieleider al „wit weg trok" dan was dat niet vanwege de woorden drank, patates en benzine (hij drink zelf ook wel eens een glaasje, eet wel eens patates en gebruikt benzine), maar dan was dat vanwege de wijze waarop deze jongelui met elkaar dis cussieerden. Men schreeuwde door de zaal, bezigde woorden als „zuipen", zocht vast platen uit voor na de pauze; kortom men maakte er een bende van. Daarom werden ze tenslotte de deur gewezen. Waarom heeft Janny v. d. Kaa daar over niets tegen uw verslaggever ver teld? Vond ze de sfeer daar soms zo goed, dat ze het niet nodig vond om daar iets van te vertellen? Als ze vervolgens beweert dat de N.H. Kerk er voor past nog iets met de oudere jeugd te gaan doen, dan heeft ze het mis. Op vrijdagavond 11 december organiseert de jeugdraad weer een jeugdavond. Daar worden jongelui ver wacht die bereid zijn op een serieuze wijze te discussiëren over allerlei ac tuele onderwerpen, die van uit de Bij bel worden be naderd en die zich daar naast ook op een gezellige wijze willen ontspannen. De Hervormde Jeugdraad past er echter wel voor om een gelegenheid te scheppen, waar de jongelui „mee kun nen draaien in de kleurrijke ontspan- ningscarroussel". (zie artikel). Dit is m.i. niet de taak van de Kerk. M. Held. Dorpsstr. 8b, Renswoude. Geachte redactie, Met belangstelling las ik in uw krant van maandag jl. het bericht over mijn intocht in Scherpenzeel onder het kopje „St.-Nicolaas op politieke toer". Graag wil ik u attent maken op een aantal onjuistheden, in de hoop dat u er in volgende jaren lering uit zult trekken. U vermeldt terecht dat ik in Scher penzeel de hoop uitsprak dat ik hier ook welkom zal zijn als de samenvoe ging met Woudenberg en Renswoude zijn beslag heeft gekregen. Of dat ge beurt kan ik niet beoordelen. Terecht ook tekent u aan dat ik in Woudenberg de bevolking opriep zich tegen diezelf de samenvoeging te verzetten. Ik maak echter bezwaar tegen uw conclusie, dat hierin een ongerijmdheid besloten zou liggen. Dat kunt U niet beoordelen. Ik zal u vertellen waarom niet. Het is buiten kijf dat welke samenle ving dan ook mij volkomen koud laat. Ik sta boven alle partijen. Dat neemt niet weg dat ik mij tegelijk met alle partijen verbonden voel, en dat is iets dat u wellicht nooitzultdo orgronden Ik verzoek u dan ook publikaties van dergelijke strekking voortaan achter wege te laten, omdat ik u terzake niet tot oordelen bevoegd acht. Zulke din gen begrijpt slechts een kind, en vol wassenen behoren zich er niet mee te bemoeien. Toch ben ik blij dat u althans een vermoeden hebt van hetgeen de reden is van mijn optreden: ik ben een heilig- man, en daar kan een leek niet tegen op. Bravo! Dat is ongeveer het besef dat slechts diegenen is voorbehouden, die zich noodgedwongen schikken in het onvermijdelijke. Een besef dat een rustgevend effect heeft. Daar zou men meer aan moeten denken. De vraag naar het waarom van bijvoorbeeld mijn eigen bestaan, het geheim van mijn lange leven, en een volgens vele sugge sties herhaaldelijk waargenomen ver schil in gedaante en uiterlijk voorko men belemmert slechts het dóórbreken van dat besef. Ik lig er niet wakker van, maar het doet me wel verdriet. Ik heb alleen het beste met de mensen voor, en dat laat ik merken door duidelijk te maken dat ik ieders belangen hoogacht. Ik hoop dat u voortaan tot tien zult tellen alvo rens te overwegen stukjes als dat van maandag te plaatsen. Desondanks mag u gerust uw schoen zetten. St.-Nicolaas Momenteel wordt per vuilnisemmer f 15,- per jaar betaald, en als de zak ken worden ingevoerd wordt het f 24,- per jaar. Bovendien moet voor de zak ken zelf gemiddeld f 11,- per jaar wor den uitgegeven. De prijs van elf gulden is het resul taat van een berekening, die als uit gangspunt heeft, dat de gemiddelde ge bruiker per jaar 80 zakken nodig heeft. Ze kosten 2,75 per twintig stuks, en zullen te krijgen zijn bij nader aan te wijzen detaillisten. De inhoud van een zak is groter dan die van een vuilnisemmer. Er gaat 45 liter in, en in een emmer 33. Maximaal mogen 5 zakken per keer (éénmaal in de week) worden meegegeven aan de ophaaldienst. Grof vuil producerende bedrijven moeten containers aanschaf fen. Het transport van het vuilnis komt in handen van firma Spitman's Reini gingsdienst te Oosterbeek. ADVERTENTIE GEEF IETS DAT WORDT, GEEF EEN VAN (tot 5 december dubbel zilverzegels, of zilverzegels én loten; grabbelen voor de kinderen, bij cadeaus van 10 en hoger een extra presentje!) DROGISTERIJ/PARFUMERIE Gelderland, hoek Hoogstraat VEENENDAAL - Telefoon 12656 VEENENDAAL De in het week einde waargenomen dode vissen in de vijver van De Grote Pekken zijn giste ren door Gemeentewerken verwijderd. Enkele exemplaren worden opgestuurd naar de Rijks Seruminrichting voor on derzoek. Op deze manier wil men ach ter de oorzaak van de sterfte zien te komen. SCHERPENZEEL Zaterdagmiddag 28 november vindt in Philalethes weer het jaarlijkse Sint Nicolaasfeest plaats voor de kinderen van de bestuurders- bond van het NW. Vertoond worden een aantal leuke films. In de pauze krijgt men chocolademelk en tenslotte is er voor de kinderen nog een cadeautje. VEENENDAAL De volleybalvereniging Panters organiseert op zaterdag 2 ja nuari het jaarlijkse Panters-volleybaltoernooi, ditmaal in de nieuwe sporthal aan de Spoorlaan. Als sluitstuk van dit toernooi organiseert Panters in samenwerking met de Nederlandse Volleybal Bond de dames-interlandwedstrijd NederlandIs raël. Voor de eerste maal in de (sport)geschiedenis krijgt Veenendaal een inter landwedstrijd binnen zijn grenzen. Een en ander vereist een omvangrij ke organisatie. De totale kosten liegen er dan ook niet om. Maar het bestuur van Panters is optimistisch en rekent op de avond van de 2e januari op een vol huis. De technisch directeur van de NeVoBo, de heer Joh. v. d. Haar, zal dezer dagen een bezoek komen afleggen in Veenendaal om met het bestuur van Panters de accommodatie te bezichtigen en om over de organisatie overleg te plegen. Voorzitter R. J. Sipkema van Panters is bijzonder enthousiast over deze hele affaire hoewel hij zich terdege bewust is van alle consequenties die hieraan verbonden zijn. Het besluit is genomen na rijp beraad en op papier is de orga nisatie al helemaal rond. Secretaris F. H. Schoemaker deelt deze mening volkomen en rekent ver der op de medewerking van de ge meente Veenendaal in casu de sport stichting. Enkele kleine moeilijkheden zijn in middels opgelost en niets staat Panters nu meer in de weg om Veenendaal een sportief evenement van de bovenste plank te bieden. In de middaguren wordt het Panters- volleybaltoernooi georganiseerd. Vanaf ongeveer twee uur komen de dames en heren van Panters tussen de lijnen met nog enkele hoofd- en overgangsklas sen, terwijl vermoedelijk daarnaast nog een poule wordt geformeerd van de reserve-ploegen. Maar de organisatie hiervan is nog niet helemaal rond. AMERONGEN Aan de jaarlijkse gymnastiekproeven, georganiseerd door de sportvereniging Amerongen in het Dorpshuis namen 250 jongens en meis jes deel. Het volbrengen der proeven leverde een diploma op, terwijl tevens een extra diploma beschikbaar was voor de drie best genoteerden in elke groep. De uitslagen waren als volgt: Meisjes 6 en 7 jaar: le Henny Keiman, 2e Anneke Meijer, 3e Petra Geijten- beek. Meisjes 8 en 9 jaar: le Rolanda v.d Brink, 2e Agnes v. d. Gaag, 3e Janine Kuijt. Meisjes 10 jaar: le Sarie Pluijgers, 2e Betsie Henzen, 3e Lida Drost. Meisjes 11 jaar: IE Dicky Breescho- ten, 2e Gaby van Rooij, 3e Magda Cor- sten. Jongens 6 en 7 jaar: 1 Gerrit Bree- schoten, 2e Bert Derksen, 3e Eric van der Louw en Leo Wynia. Jongens 8 en 9 jaar: 1 Gerard Kruijer en Aaldert Pluygers, 2e Bert van Zo merden en 3e Kan Willem van Ree.

De Vallei | 1970 | | pagina 3