MMODE VSIwieringa 40,- reduktie. .De nieuwe Ascona Jd Personeel ter opleiding tot smelter ALUMINIUM DELFZIJL N.V. De krant kunt u niet missen GEEN DAG! Algemene Bank Nederland Ascona 16: TE KOOP hoofdcontroleur buitengewoon in komfort en prestaties GM interne accountantsdienst Bankorganisatie Bankcontrole Kredietverlening Automatisering. Praktijkdiploma Boekhouden, MBA, SPD, NIvRA. Ook op junioren* en kindermaten f40,* reduktie. heeft series kostuums een speciale prijs gegeven met U kunt kiezen uit zuiver scheerwol, Terlenka en Trevira. Deze kostuums zijn herkenbaar aan een groen etiketje. De individualist: buitengewoon komfort De individualist: buitengewoon om te zien Nu bij uwOpel-dealer: mmm de individualist De individualist: buitengewone prestaties F. van DOMMELEN VRIJDAG 27 NOVEMBER 1970 Pakaan. 40 gulden terug! Hoofdstraat 92, Apeldoorn Roggestraat - Velperplein, Amhem Utrechtsestraat 40, Amersfoort 000 voor een optimale binding met de weg en professioneel bochtenwerk. Andere vergelijkingsfeiten: schijf remmen met bekrachtiging vóór, trommelremmen achter. Sportschakeling met korte slag. Tweespakig sportstuur. Vrij uitzicht rondom. Komfort, ruimte, rij- en reis plezier. Ach...Opel heeft ook op dat gebied een naam op te houden. Iets wat de Ascona 16 nog eens duidelijk demonstreert. Voor: twee traploos verstelbare stoelen. Achter: een komfortabeïe driezitter op volwassen niveau. Gastvrije details: efliciente verwarming gekoppeld aan een tocht vrij ventilatie-systeem. Bagageruimte van maar liefst 560 liter. Ruite wissers met twee snelheden. N ood-knipperlichtinstallatie. Aldus presenteert de Ascona 16 zich naat buiten. Stoer, met een strakke aërodyna mische lijn zonder tierlantijnen en gevaarlijke uitsteeksels. Het karakter van de Ascona 16 is dynamisch en funktioneel en zo is ook zijn uiterlijk. Geen modeverschijnsel, maar eentrendsetter.Voor trendsetters. Ascona 16 Standaard 2-deurs 1600 motor f 7997,- .*Ascona 16 Semi Luxe 2-deurs 1600 S motor f 8568,- Ascona 16 Semi Luxe 4-deurs 1600 S motor f 9083,- Ascona 16 de Luxe 2-deurs 1600 S motor f 9380,-.* Ascona 16 de Luxe 4-deurs 1600 S motor f 9895,-.* De Semi Luxe en Luxe modellen zijn ook verkrijgbaar met de beproefde Opel volautomatische versnellingsbak. ♦Inclusief BTW en ex General Motors ContinentaL I OPEL De Ascona 16 is nieuw, zeer nieuw en tegelijk een logische ontwikkeling. Laten we zeggen de som van vele jaren autobouw en autotechniek. Dat klinkt veelbelovend inderdaad en dat is het ook. Met de Ascona 16 verwerft de automobielmarkt (met name die rondom de achtduizend gulden) zich een nieuwe dimensie, een aparte klasse. Niet alleen een prestatie-wagen en niet alleen een veel-personen- wagen, maar al die wagens tegelijk, Met daarbij de geruststellende aantekening, dat deze oprechte individualist stamt uit de grote, gerenommeerde Opel-stal. Twee motoren: 1,6 liter 68 DIN PK of 1,6 liter-S 80 DIN PK met bovenliggende nokkenas en vijfmaal gelagerde krukas, voor toppen van 145 of 155 km/u. Veilige kilometers, dankzij een brede wielbasis en een onafhankelijke ophanging met schroefveren. Voorzieningen, die garant staan houten garages - schuurtjes - bungalows enz. Voor al uw houtbouw naar Nic. Beetsstraat 33 Tel. 04108-3195. Vlijmen (N.-Br.) Voor deze functie strekt ervaring In een industriële onderneming tot aanbeveling, doch is geen voorwaarde. Aanstelling geschiedt in de functie leerling-smelter. U moet bereid zijn een interne opleiding te volgen, waarna aanstelling als smelter kan volgen. Leeftijd: 21-45 jaar. Vooropleiding: voortgezet lager onderwijs. De werkzaamheden worden in 4-ploegendienst verricht. Een leerling-smelter van 23 jaar of ouder heeft een aanvangsinkomen van 1.200,-*- bruto per maand of ca. f 276,bruto per week. In deze bedragen zijn de huurcompensatie en de 4-ploegendiensttoeslag opgenomen. Het bruto jaarinkomen is inclusief vaste toeslagen meer dan 16.700, Voor vrijwel iedereen die in dienst treedt komt een moderne goed gebouwde woning - veelal voorzien van centrale verwarming - beschikbaar. Aluminium Delfzijl N.V. kan u een nieuwe, interessante toekomst bieden. Laat u daarom voorlichten over deze plaatsingsmogelijkheid bij dit moderne bedrijf. Aluminium Delfzijl N.V. produceert nu 84.000 ton primair aluminium per jaar. De uitbreiding naar 96.000 ton per jaar is in uitvoering. Verdere uitbreidingen zijn in voorbereiding. Indien u onderstaande antwoordstrook ingevuld in een gesloten envelop, als brief gefrankeerd opzendt aan Aluminium Delfzijl N.V., Postbus 133, Delfzijl, zullen wij u gaarne uitnodigen voor een informatief onderhoud, buiten werktijd, in de omgeving van uw woonplaats. naam: geboortedatum: adres:- woonplaats: huidige functie: x SNG 6 Opleiding tot hoofdcontroleur De Algemene Bank Nederland heeft voor bezit ters van het MEAO-, HBS- of HAVO-diploma tot 22 jaar een zeer aantrekkelijke car rière uitgestippeld bij haar INTERNE ACCOUNTANTS DIENST. Deze carrière kan starten in de volgende standplaatsen/gebieden Assen, driehoek Apeldoorn- Deventer-Arnhem, Utrecht, Breda, Randstad Holland. Na een aanstelling als aankomend controleur, in welke functie zij controle ervaring opdoen, zullen zij zowel intern als extern een verdere vakopleiding moe ten volgen. De interne opleiding omvat, naast de Bankcursus, cursussen op het gebied van: De externe opleiding bestaat uit een studie voor één of meer van de vol gende diploma's Naarmate kennis en er varing groeien, wordt pro motie gemaakt. Bij gebleken geschiktheid en voldoende vakkennis (SPD-niveau) zal reeds na 8 jaar een be noeming tot kunnen plaatsvinden. In een persoonlijk ge sprek zullen wij gaarne de carrièremogelijkheden concretiseren, waarbij ge gevens worden verstrekt omtrent de inhoud van de te doorlopen functies, de daarbij behorende salariëring en verdere condities. U kunt daarvoor schrij ven of bellen naar de heer J. G. T. Bout, Personeelzakeri Hoofdkantoor, Vijzelstraat 20 Amsterdam, telefoon 020- 229570.

De Vallei | 1970 | | pagina 20