Veenendaals dagblad Britse handelsattaché vrijgekomen Buiten Geheimzinnige X zendt kaartje Nieuw coneeptprogram van confessionelen Geen spoor van ontvoerde consul A r DROSTE Zorgen over NS-plan sluiting losplaatsen Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei Kamerleden willen Haags hotel Bouwkader wilde f 400,- niet Drie jaar voor moord in Zevenaar SURINAAMSE REGERING PROTESTEERT BOUWFONDS VERSPEELDE f 5,5 MILJOEN TELEGRAM GELDERSE G.S. NAAR STAATSSECRETARIS: Boze man schiet door ruiten van bar Opklaringen Geen spoor in Delftse moord MACHINIST TREIN KAN OVERWEG SLUITEN VANUIT CABINE Geen winterse Sinterklaasdag MONTREAL - De Canadese seperatisten die de Britse handelsattaché James R. Cross twee maanden gevangen hebben gehouden zijn donderdagavond met een helikop ter naar het internationale vliegveld van Montreal over gebracht, waar zij direct aan boord gingen van een vlieg tuig met bestemming Cuba. Cross was tevoren door hen vrijgelaten. Een woordvoerder van de Quebecse politie heeft ver klaard, dat zeven personen een vrijgeleide voor Cuba hebben gekregen. Ruw minnespel 2 GEZONDHEID T ransavia-kwestie STAKINGEN IN HEEL SPANJE Door hulp aan ondernemer El EN NAAM IN LETTER IS Bur. voor redactie en administratie: Prins Bernhardlaan 28, Veenendaal, Telef. 08385-10550 (adm.), 10757 en 10955 (red.), Giro 1321600. Losse nummers 0,25; Abonnement 1,13 p.w., 4,85 p.m., 14,30 p.k. VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei", opgericht in 1926. Uitg.: Wegener's Couranten Concern n.v. Advertentietarieven op aanvraag. VRIJDAG 4 DECEMBER I970 - 44e JAARGANG no. 284 Ontvoerders Cross naar Cuba Gisteren is de ontvoerde Britse diplomaat James Richard Cross ter vrijlating met een politieauto naar het eiland St. Helenae exter ritoriaal gebied van het Cubaanse consulaat te Montreal, gebracht. In de auto zitten de ontvoerders Jaques Lanctot achter het stuur) en Mare Charbonneau. Cross moet zich op de achterbank van deze auto bevinden, achter de kranten die tegen zij- en achterruiten zijn aangebracht. Gisteravond leidden onderhandelin gen tussen de overheid van de Canade se provincie Quebec en de ontvoerders van Cross tot een akkoord: Cross zou worden vrijgelaten en de ontvoerders zouden een vrijgeleide krijgen. Cross (49) heeft sinds 5 oktober ge vangen gezeten. Zijn ontvoerders zijn leden van het Bevrijdingsfront voor Guebec, een extremistische organisatie, die zelfstandigheid voor Quebec na streeft en sinds enkele weken bij de wet verboden is. Gistermiddag omsingelde een grote legermacht het huis in een buitenwijk van Montreal, waar Cross gevangen werd gehouden. De ontvoerders dreig den na de ontdekking het huis op te EINDHOVEN Het kader van een hekwerkfabriek te Eindhoven en haar zusterorganisatie een betonbedrijf NV in Oirschot, ziet op sociale en economi sche gronden af van de vierhonderd gulden. Het besluit daartoe is genomen op een speciaal belegde kadervergade ring. Tkoor de stille vochtige lucht van november en december wordt de scherpe lijfsreuk der op sex be luste zeugen lang vastgehouden en met grote gewisheid volgen de evers door dik en dun het spoor. Ge zult niet gauw zien, hoe in de beertijd de zever van de hete drift in de warrige baard druipt en bij deze exaltatie kan het gebeuren dat zo'n bedachtzame sinjeur de be dachtzaamheid uit het oog verliest. Ook is het in 't beschermende nachtelijk duister gebeurd dat het tot mesaillance kwam met een zog, die op de eenzame heidehofstee on voorzichtig erwijs niet uit de wei kamp werd binnengehaald. Uit zulk een illegitieme verbintenis worden dan afstammelingen geboren, waar aan de boer geen plezier beleeft, want ze aarden meer naar de on behouwen vader, dan naar de tam me, weinig energieke moeder. Soms worden ze door liefhebbers, die op iets bijzonders uit zijn, wel ge kocht. Een goed bezet zwartwildrevier zoals ons land er op de Veluwe enige telt, biedt echter genoeg mo gelijkheden tot regulair liefdesver keer onder gelijken, al gaat de vrijage lang niet altoos van een leien dakje door de onderlinge con currentie, want naijver en rivali teit staan in deze periode op het eerste plan. Het moet een bijzonde re belevenis zijn, bij het samentref fen der stoere, potige dieren, die eikaars nabijheid op geen enkele wijze dulden, tegenwoordig te we zen, vooral, wanneer zulke keilers in sterkte aan elkaar gewaagd zijn. Ze vechten, de lopers vast in bos- turf en strooisel verankerd, schou der aan schouder, trachten elkaar met de houwers in de onderkaak te verwonden, terwijl de een de an der probeert neer te drukken, om de meest kwetsbare delen te vin den, want het harde, verkorste zwoerd geeft weinig kans op een geslaagde aanval. 4-12-'70 A. B. WIGMAN blazen als de politie Cross zou trachten te bevrijden. De regering maakte bekend dat Cross binnen enkele urenin vrijheid kon zijn, wanneer niemand zich zou bemoeien met de gang van zaken, die met de ontvoerders was afgesproken. Daarop begon men te onderhandelen. Enkele uren later verliet een aantal auto's, onder zwaar politiegeleide, de voor het publiek afgezette straat, waar in het huis van de ontvoerders ligt. In die auto's zaten de ontvoerders en ook James Cross. Doel van de stoet was St. Helena, het eiland waarop in 1967 de Wereldten toonstelling is gehouden. Daar werden de ontvoerders overgedragen aan de Cubaanse consul Ramirez, die Cross ook in „bewaring" nam en naar het Cubaanse consulaat bracht. Per helikopter werden de ontvoerders vervolgens naar het vliegveld van Montreal gebracht, waar al sinds vele uren een groot transportvliegtuig van de Canadese luchtmacht klaar stond om hen naar Cuba te brengen. De Cubaan se regering werkte nauw samen met de Canadese om alles zo vlot mogelijk te doen verlopen. Cross bevond zich toen nog steeds op het Cubaanse consulaat. Hij kreeg zijn vrijheid terug zodra de zeven mensen op Cuba waren aangekomen. De zeven mensen die legen Cross werden uitgewisseld zijn: Jacjues Lanctot en zijn vrouw en zoon, Cossette Trudel en zijn vrouw, die een zuster van Lanctot is, en Mare Carbonneau. Over de identiteit van de zevende is niets bekend. Premier Bourassa heeft donderdag in het parlement meegedeeld, dat hij een telefoongesprek had gehad met Cross. Cross vertelde hem, dat hij in goede gezondheid verkeerde en dat hij don derdag voor het eerst sinds zijn ontvoe ring, de zon had gezien. Premier Bou rassa gaf nog te kennen, dat Cross ook met zijn vrouw in Bern een telefoonge sprek heeft gehad. In Ottawa verklaarde de Canadese premier, Pierre Trudeau, voor het par lement, dat de onderhandelingen met de FLQ donderdagochtend waren be gonnen. Het eiland St. Helena was enige tijd geleden reeds door de Canadese rege ring tot plaats van uitwisseling aange wezen en tot exterritoriaal gebied ver klaard van Cuba, voor de tijd van de uitlevering. Vijf dagen na de ontvoering van Cross, dus op 10 oktober, werd de Que becse minister van Arbeid, Pierre La- porte, door de FLQ ontvoerd. Zijn lijk werd op 18 oktober gevonden in de kofferruimte van een auto. Het vrijgeleide geldt niet voor de moordenaars van Laporte. JAMES CROSS tenslotte vrij ARNHEM De rechtbank in Arn hem heeft vanmorgen de 44-jarige Ibra- kim E. uit Zevenaar overeenkomstig de eis veroordeeld tot 3 jaar gevan genisstraf voor het doodschieten van zijn landgenoot Kais J. EIwuar. die in nieuwbouwwijk woonde als hij. Tijdens de zifting, 14 dagen geleden, bleek dat voornamelijk de roddel van de vrouwen uit de buurt de oorzaak was van de ruzie met dodelijke afloop. De officier van justitie laakte vooral de vrouw van het slachtoffer, die na een woordenwisseling haar man er toe aanzette verhaal te gaan halen bij E. DELFT Voor de vierde maal heeft de geheimzinnige man in de Delftse wurgzaak van zich laten horen. Gisteren heeft de man die beweert bij vergissing vorige week dinsdag de 21-jarige Adri Lansbergen te heb ben vermoord, een prentbriefkaart naar de redactie van de Delftse Cou rant gestuurd. Hij heeft al twee keer opgebeld en een briefje geschreven. De prentbriefkaart maakt in het licht van de moordzaak-Lansbergen een lugubere indruk: een kleurige afbeel ding uit de Fabeltjeskrant, waarbij Bor de Wolf door het raam bij Truus de Mier naar binnen gluurt. Op de adreskant waren zeer gebrekkig de namen van drie straten genoteerd die de geheimzinnige afzender in zijn vorige brief ook al had aangeduid. Een van de drie straten was de Pap- souwselaan, waar Adri Lansbergen wferd vermoord. De twee andere zijn straten in de buurt, waar politiemen sen wonen. De man heeft met deze aanduiding wellicht twee nieuwe moorden willen aankondigen. „X" heeft woord gehouden: maandag kondigde hij bij de Delftsche Courant aan dat hij met vakantie zou gaan en een kaartje zou sturen. Het is wel aannemelijk, dat, hoewel de handschriften niet op elkaar lijken, de brief en de prentbriefkaart door dezelfde man zijn gestuurd. In de krantenberichten over de brief is wel over twee nieuwe adressen ge sproken, maar de straten worden niet bij naam genoemd, op verzoek van de politie. Voor de drie straatnamen die nu wel worden gepubliceerd, had de man het krabbeltje getekend dat hij in de brief aan de Delftsche Courant ook had gebruikt: een soort hakenkruis. DEN HAAG KVP, ARP en CHU hebben gisteren een nieuw con cept-gemeenschappelijk urgentiepro gramma gepresenteerd, dat in het al gemeen concreter is dan het vorige concept. Eén van de nieuwe elementen is een financiële verantwoording. Het urgen tieprogram gaat uit van een aanvaard bare stijging van de belastingdruk van een half procent per jaar. Door het niet uitkeren van de reële progressie van de loon- en inkomstenbelasting stijgt de belastingdruk al met een kwart pro cent. In het program is een drukver- zwaring van een kwart procent veron dersteld door toedoen van aanvullende belastingmaatregelen. Naar verhouding is er dan minder ruimte aanwezig voor de verdere toe neming van de reëel besteedbare parti culiere inkomens. Het program zal pas dan op een gezonde manier door de Ne derlandse volkshuisvesting worden ver werkt als de stijging van de reële be schikbare particuliere inkomens per hoofd van de bevolking beperkt blijft tot maximaal twee procent per jaar. In dat geval komt jaarlijks ca. 700 miljoen vrij voor extra overheidsuitga ven wat overeenkomt met 2.800 mil joen in de regeringsperiode 1971-1975. Hiervan- vergen ontwikkelingshulp en onderwijs (verklning (verkleining klas sen en werkende jongeren) beide meer dan 600 miljoen, woningbouw, sociale maatregelen en defensieuitgaven elk tussen 250 en 400 miljoen en het regionale beleid en het beleid ten be hoeve van de kleine zelfstandigen elk tussen 150 en 300 miljoen. (Zie ook pag. 7) De meest opvallende bijzonderheid is, dat de waarschijnlijke moordenaar op de prentbriefkaart een afzender heeft gezet. Onduidelijk maar wel leesbaar was er de naam van het Westlandsc plaatsje De Lier opge schreven met daarbij een telefoon nummer. De politie is dat nagegaan. Het nummer bleek toe te horen aan een jonge vrouw. Rechercheurs zijn onmiddel lijk poolshoogte gaan nemen, maar kwamen tot de ontdekking dat er geen enkel verband bestaat met de mogelijke dadér van het misdrijf in Delft. Het is niet duidelijk waar de kaart op de post is gedaan. De kaart droeg een poststempel zonder plaatsnaam, dat in postkantoren alleen wordt ge bruikt door sorteerders als blijkt dat een postzegel niet is afgestempeld. De politie probeert via mogelijke bijzon derheden in het stempel de plaats na te gaan waar de kaart op de bus is gedaan. Ook zullen rechercheurs trachten uit te zoeken waar er moge lijk in de afgelopen dagen kaarten als deze zijn verkocht. Tot nu toe heeft de politie geen werke lijk spoor gevonden naar de moorde naar. Ook de vele telefonische tips hebben nog niets bruikbaars opgele verd. UTRECHT NS en PTT heb ben een systeem ontwikkeld waarbij het de machinist moge lijk wordt radiografisch vanuit zijn cabine de overweginstallaties in werking te stellen zonder dat de trein tot stilstand hoeft wor den gebracht. Vorige week is dit systeem, een wereldprimeur vol gens NS, bepriefd op het baan vak Sauwerd-Roodeschool, waar momenteel nog doorgaande trei nen op stations en haltes moeten stoppen om de overweginstallatie in werking te laten treden. Het nieuwe systeem werkt on geveer als volgt: wanneer een trein een langs de spoorbaan staande radio-ontvangkast is ge naderd, moet de machinist een in de radio-installatie in de cabine ingbouwde knop indrukken. Hier door zendt hij een radiosignaal uit naar de radio-ontvangkast. Deze draadloze opdracht wordt in de kast „vertaald" en gaöt via een kabel naar de relaiskast van de bomen en knipperlichten. In april of mei aanstaande hoopt NS deze draadloze bedie ning op de stations Winsum, Baf- lo, Usquert, Uithuizen en Uit- huizermeeden in gebruik te stel len. PARAMARIBO De regering van Suriname heeft haar gevolmachtigde minister in Nederland, dr. Polanen, op gedragen te protesteren tegen het ver bod door de Rijksluchtvaartdienst van Transavia-vluchtcn voor de Surinaamse Luchtvaartmaatschappij, en de Neder landse regering mee te delen dat Suri name op het standpunt blijft staan dat de eerste vlucht met een toestel van Transavia moet doorgaan. „De regering van Suriname stelt zich op het standpunt dat ingevolge de tri partite luchtvaartovereenkomst de SLM volkomen gerechtigd is binnen het ko ninkrijk vluchten op de zuid-Atlanti sche route zonder voorafgaande toe stemming uit te voeren en heeft dit standpunt ter kennis van de Neder landse regering en de Rijksluchtvaart dienst gebracht. De eerste vlucht, die volledig was volgeboekt met 150 beta lende passagiers en ongeveer 30 verte genwoordigers van pers, radio en tv en enkele vertegenwoordigers van reisbu reaus als genodigden, dreigt door het verbod van de Rijksluchtvaartdienst geen doorgang te zullen vinden. De Surinaamse regering heeft de ge volmachtigde minister in Nederland op gedragen te protesteren tegen het ver bod van de RLD en aan de Nederlandse regering mede te delen dat zij haar standpunt handhaaft dat de eerste vlucht met een toestel van Transavia moet doorgaan", aldus de Surinaamse regeringsvoorlichtingsdienst. ST. JEAN-DE-LUZ Dc Wcstduitse consul-generaal in Bordeaux, Christian Sell, heeft in St. Jean-de-Luz nabij de Spaanse grens een gesprek gehad met de leider van een organisatie die Baskische vluchtelingen in rankrgk hulp verleent. Doel van het gesprek was de Westduitse diplomaat nader in te lichten over de ontvoering van de honorair consul van de Bondsrepubliek in San Sebastian, Eugen Beihl, en over de achtergronden van deze actie van Baskische nationalisten. Sell sprak met Telesforo De Monzon, de voorzitter van de organisatie „Anai-Artea" (onder broeders) die in St. Jean De Luz wonnt. Het onderhoud werd bijgewoond door andere functio narissen van de organisatie, onder wie de penningmeester, een priester uit Pa rijs. Na afloop wilden de deelnemers aan het gesprek geen mededelingen doen. Intussen werd in welingelichte krin gen in Madrid vernomen dat de illegale Baskische afscheidingsbeweging ETA heeft verklaard dat zij niet verant woordelijk is voor de ontvoering van Beihl. Het zou het werk zijn van een kleine groep die drie maanden geleden uit de beweging werd gestoten. In St. Jean-De-Luz werd donderdag avond het vermoeden geuit, dat de Bas- ken de ontvoerde honorair-consul on danks de bijzonder strenge bewaking van de Spaans-Franse grens wellicht al naar Frankrijk hebben gebracht. Uit San Sebastian is donderdagavond gemeld dat niet geïdentificeerde perso nen daar vier schoten hebben afge vuurd op een gebouw in de binnenstad waar de bureaus van een aantal kran ten gevestigd zijn. De stakingen en protesten in Spanje nemen met het uur toe. In Barcelona zijn zestien leden van de vereniging „Vrienden van de Verenigde Naties" in hongerstaking gegaan. Hetzelfde wordt gedaan door een deel van de gevange nen in deze stad. Op het middaguur was de staking bij de grote bedrijven in Bilbao de hoofd stad van Baskenland vrijwel totaal. In San Sebastian is ook op grote schaal het werk neergelegd. HOEVELAKEN Het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten heeft een strop van ruim 5,5 miljoen geleden. Oor zaak daarvan was het uit de financiële moeilijkheden helpen van een van de aannemers, die in Noord-Holland grote opdrachten voor het fonds uitvoert. Volgens de directie verkeerde het aannemingsbedrijf midden 1969 in ern stige financiële moeilijkheden. „Een eventueel faillissement van dit bedrijf zou voor het Bouwfonds en de toekom stige bewoners zeer onaangename ge volgen hebben", zo meldt de directie. „De dan nodig wordende heraanbe steding bij andere aannemingsbedrijven zou grote financiële schade en vertra ging in de bouw opleveren." Samen met de grootste schuldeisers van het aanne mingsbedrijf heeft het Bouwfonds daarom een stichting in het leven ge roepen, die de zaken van het bedrijf verder beheerde. De directie houdt het voor mogelijk, dat ook in 1970 hierdoor een strop zal worden geleden. Het bedrag van 5,5 miljoen is ten laste van de jaarrekening 1969 gebracht. ADVERTENTIE Van "A tot Z" Koninklijke Droste Kwaliteit (Van een onzer redacteuren) ARNHEM Gedeputeerde Sta ten van Gelderland hebben staatsse cretaris M. J. Keyzer van Verkeer en Waterstaat een telegram gezon den waarin ernstige bezorgdheid vVordt geuit over het voorstel van de NS-directie aan de staatssecre taris om het aantal los- en laad plaatsen in Gelderland zó drastisch te beperken dat niet meer dan een tiental gehandhaafd zou blijven. Het telegram luidt: ..Met zorg kennis genomen van plannen tot sluiting groot aantal laad- en los plaatsen in onze provincie. Nemen zonder meer aan dat geen enkele beslissing door u wordt genomen zonder dat wij tevoren de gelegen heid hebben gehad daarover met u te spreken". De staatssecretaris heeft G.S. bij brief van 27 november laten weten wat de voorstellen van NS inhou den. Als deze aanvaard zouden wor den zouden dc volgende laad- en losplaatsen van NS gesloten worden: Aalten. Barneveld-Dorp, Barne- veld-Voorthuizen, Culemborg, Die- ren-Doesburg, Ede-Centrum, Gel- dermalsen, 't Harde, Harderwijk. Kesteren, Laren-Almen, Lochem. Nunspeet, Nijkerk, Nijkerk-Haveh, Ressen-Bemmel. Terborg, Doetin- jhem-West, Twello, Varsseveld Veenendaal-De Klomp. Wezep Zaltbommcl, Zelhem en Zevenaar. Ook heeft NS de sluiting van enke le goederenlijnen met daaraan gele gen laad- en losplaatsen voorge steld: ApeldoornHattemerbroek; te sluiten laad- en losplaatsen: Het Loo, Wenum, Vaassen, Ernst, Epe, Heerde en Hattem; ApeldoornEerbeek (te sluiten: Beekbergen); DoetinchemZelhem (te slui ten: Zelhem): WinterswijkBorculo (te slui ten: Groenlo, Eibergen, Neede en Borculo). De Kamer van Koophandel en abrieken' voor Zuidwest-Gelder and (te Tiel) heeft dinsdag al naar aanleiding van het NS-voorstel een protesttelegram gezonden aan de Tweede-Kamercommissie van ver keer en waterstaat en dit aan G.S. laten weten. De universiteit van Madrid, waar vandaag de colleges na een vakantie van drie dagen weer hadden moeten beginnen, zal tot aanstaande maandag gesloten blijven. De regering zou hier toe besloten hebben om ongeregeldhe den te voorkomen. De universiteit van Madrid is met 6.000 studenten de groot ste van Spanje. Donderdagmiddag om half twee heeft de militaire rechtbank in Burgos de eerste zitting van het proces tegen 16 Baskische nationalisten gesloten. Op verzoek van de openbaar aanklager werd donderdag een uiteenzetting over de beschuldigingen voorgelezen. Het proces werd vanmorgen om negen uur hervat. Men verwacht dat de officier van Justitie, die gisteren drie uur nodig had om de aanklacht voor te lezen, tegen zes van de verdachten de doodstraf zal eisen. Achter ieder van de zestien, van wie enkelen handboeien om hadden, stond een politieman. Onder de verdachten zijn drie vrouwen en twee priesters. De verdediging wordt gevoerd door zestien advocaten. Op de kleine publieke tribu ne verdrongen zich ongeveer 125 men sen. De politie heeft naar schatting 200 tot 300 belangstellenden niet toegelaten. Ook de zestiende verdachte, de 24-jarige Arantza Arruti Odriozola, die in een psychiatrische kliniek was opge sloten, is voor de zeven leden tellende krijgsraad gevoerd. De verdedigers van de vrouw, wier echtgenoot ook terecht staat, zeiden dat men niet verwacht had dat ook zij in het massaproces be recht zou worden. ARNHEM De 31-jarige H. v.d. B. heeft vannanht uit woede over een woordenwisseling vroeger in de avond met de eigenaar, twee kogels door de ruiten van de El Mexico bar gejaagd in dc Spqkerlaan. Er werd niemand getroffen. V.d. B. had van de eigenaar een vat bier losgekregen. Omdat dit niet zo vlot verlopen was als hü zich voorgesteld had, kwam hjj later gewapend terug. Hy vuurde op manshoogte door de rui ten van de bar en verdween. Reeds drie kwartier later greep de politie de dader (die als revolverheid bekend staat) in een ander café. Hy had zich inmiddels van zün wapentuig ontdaan. DEN HAAG De Tweede-Kamerle den dr. K. van Dijk (VVD) en dr. H. A. Schuring (CHU) geloven dat het Haagse hotel „Du Passage", dat een paar maanden geleden werd gesloten ge schikt is als logeergelegenheid voor Kamerleden. In een brief aan de Kamervoorzitter, mr. F. J. F. M. van Thiel, zeggen zij dat dertig Kamerleden meer dan 125 kilo meter van het Binnenhof wonen. Er zijn in Du Passage ruim zestig kamers beschikbaar, die zonder veel moeite kunnen worden gebruikt als werkver trek en slaapkamer. De Haagse Passagemaatschappij is niet afkerig van deze oplossing, maar wil op korte termijn weten of de plan nen doorgang kunnen vinden. (Van onze weerkundige medewerker) In 1969 was het weer op 5 decem ber winters. Dit jaar treft de oude baas overdag in Gelderland onge veer normale temperatuurverhou- dingen (maximaal 7 tot 9 graden C) en bovendien flink wat zonne schijn. Een verspreide bui is nog wel mogelijk. De nacht van zaterdag op zondag wordt tamelijk koud, met de moge lijkheid van wat vorst. Ook in de afgelopen nacht werd in Midden-Nederland op anderhalve meter hoogte plaatselijk al -1 gra den afgelezen, in Denemarken -4 graden. Tijdens het weekeinde blijft het weer veranderlijk in een westelijke stroming van polaire oceaanlucht tussen een hogedruk van 1030 mil libar boven Spanje en en abnor maal diepe depressie van 948 miU libaar ten zuidwesten van IJsland. Weersverwachting van het KNMI tot zaterdagavond: Aanvankelijk zwaar bewolkt, met plaatseiyk regen. Morgen verspreide opklaringen maar ook hier en daar een bui. Minder koude nacht. Morgen over dag dezelfde temperaturen als vandaag. Matige tot krachtige zuidwesteiyke wind. Morgen: zon op 08.30, onder 16.30; maan op 13.03 uur.

De Vallei | 1970 | | pagina 1