REGERING BESLIST VOLGEND JAAR OVER GOEDERENTREIN „Rhenen-Amersfoort" wordt wellicht gauw opgeheven In toekomst toch nog reizigersvervoei Dames naar Apeldoorn KERKDIENSTEN Vragen opvolging van mevr. Clous LANCÖME Rein Kok Hardleers Knoeier Zak VERLOVINGSRINGEN Horlogerie v. Manen dacht ik Zcr Bijna vier mille voor Pakistan Hockey Vijftig procent opslag voor raadsleden VVV houdt kerstboom hoog Werk groep D'66-PPR buitenspelmaar zal lach woordje meespreken Gewest gaat schaatsen op Blauwe Kamer TOENEMING DOORGELICHT Deze sticker op een auto zegt: tot op een honderdste millimeter nanwkeurig uitgelijnd, gebalanceerd. Elektronisch. Abi heeft er de apparatuur ▼oor. Tjoent camber, caster, toespoor, uitspoor exakt volgens voorschrift van de fabrikant. En u hebt AN vlakbij. Dus... HOUDING DUJDELIJK? VRIJDAG 4 DECEMBER 1970 (Van een onzer verslaggevers) VEENENDAAL De geruchten dat de spoorlijn RhenenAmersfoort binnenkort naar alle waarschijnlijk heid zal worden opgeheven, blijken een grond van waarheid te bezitten. Gister morgen deelde een woordvoerder van de afdeling voorlichting van de Neder- iandsche Spoorwegen in Utrecht des gevraagd mede dat er sinds kort over leg tussen het Ministerie van Verkeer en Waterstaat en de Nederlandsche Spoorwegen bestaat over het al of niet voortzetten van de exploitatie van deze lijn. Een regeringsfunctionaris bevestig de dat. De lijn Rhenen - Amersfoort wordt de laatste jaren nog uitsluitend ge bruikt voor goederenvervoer en is doordat er weinig goederen worden vervoerd een zeer onrendabel traject voor de Nederlandsche Spoorwegen. NS hebben dan ook enige tijd geleden een aanvraag ingediend bij het ministerie van Verkeer en Waterstaat, dat het laatste woord heeft. Het ministerie moet de Nederland- sehe Spoorwegen ontheffen van de ver voersplicht die nog geldt voor de be treffende spoorlijn. De heer Meijer, ambtenaar van de afdeling voorlichting van de Neder landsche Spoorwegen in Utrecht, kon gisteren geen antwoord geven op de vraag of de NS het verlies niet geheel of ten dele kan opvangen door weer reizigers te gaan vervoeren op het tra ject Rhenen - Amersfoort. De voorlich tingsfunctionaris: „Ik weet niet wat er met die spoorlijn gaat gebeuren als het ministerie ons ontheft van de (goede- ren-)vervoersplicht. Het is met het oog op de toekomst bepaald niet uitgesloten dat men toch start met passagiersver voer op dit traject. In het plan „Spoor naar '75" wordt namelijk ook Veenendaal genoemd. Ir. verband met de te verwachten grote bevolkingstoeneming van Veenendaal zou het wel eens nodig kunnen zijn de gemeente weer direct aan te sluiten op het spoorwegnet. Die mogelijkheid moet in elk geval worden opgengehou- den". Volgens de heer Meijer is het niet uitgesloten dat de lijn Rhenen - Amersfoort daardoor weer voor reizi gers vervoer in gebruik wordt genomen, hoewel een aftakking van het traject Arnhem - Utrecht ook tot de mogelijk heden behoort. Volgend jaar spreekt, aldus een me dedeling van voorlichtingsambtenaar Met ee heer Visser ben ik hel roe rend eens, dat het weinig zin heeft via de plaatselijke pers een nietes-welle- sproza voor de lezers te gaan schrijven. Hiervoor zijn andere en meer doeltref fende mogelijkheden, zoal* b.v. een on derling en wat mij betreft een open baar gesprek. Hoewel ik in de dagelijkse praktijk geen volle week nodig heb om een brief in elkaar te zetten, kan ik het waarde ren dat de heer Visser op weloverwo gen wijze hiervoor een volle week eo- dig heeft gehad om tot zijn eerste brief via deze krant aan mijn adres te gera ken. Uit zijn tweede verhaal waar voor hij in deze krant van 2 dec. jj. plaatsruimte heeft gekregen blijkt dat hij minder tijd nodig heeft gehad. Helaas is dit dan ook ten koste van de nodige zorgvuldigheid gegaan. De heer Visser blijkt óf heel slecht te kun nen lezen, óf slecht te kunnen luisteren óf op doelbewuste wijze hardleers te zijn. Op betweterige en betuttelende wijze meent hij dan adviezen te moeten geven, hoe ik dan feitelijk zou moeten reageren, zou moeten schrijven of zou moeten praten. Uw goede bedoelingen waardeer ik. maar u verwijt mij datgene waaraan u zich zelf met uw ondoordachte reactie schuldig maakt. Ik hoef mij niet te ver schuilen achter veel woorden zoals u op onelegante wijze suggereert, maar soms is het; nodig om bepaalde mensen iets duidelijk te maken, wat zij in een paar regels niet kunnen vatten. Voor het geval u de zaak in jcwestie nog niet snapt maar dan heel kort het volgende: Ik reageerde op kritische wijze op een antwoord, dat wethouder Koppenberg gaf aan de heer Coïni. In dien volgens uw oordeel het hier niet een brief betrof van de wijkgemeen- schap „De Engelenburg", maar van het Initiatiefcomité Ontmoetingscentrum Veenendaal, waarom heeft dan de heer Coïni hiertegen niets m het geweer ge bracht? En als u wethouder Koppen berg „onjuiste informatie" in de schoe nen schuift, is dat uw zaak, maar ook de betreffende wethouder heeft met geen woord gerept op mijn terzake uit gesproken kritiek... Conclusie, mijnheer Visser: ïk ga af op datgene wat in de raadzaal wordt uit gesproken en wat niet weerlegd is. Als u derhalve meent het bij het goede eind te hebben, dan moet u niet mij aan het shirtje trekken, maar dan moet u a) bij wethouder Koppenberg zijn, die dan onjuiste inlichtingen zou heb ben verstrekt en b) bij de heer Coïni, die zijn mond hield nadat ik mijn kri tiek had gespuid. Wat uw laatste opmerking betreft „laat de politiek de politiek: U houdt toch ook een beetje van D'66" is dat enerzijds een bevestiging van het feit, dat D'66 niet aan politiek doet en an derzijds een opmerking „waarvan de wens de vader van de gedachte is" Het gaat mij bepaald te ver om van liefde voor D'66 te spreken. Als u „lief de voor wilt vertalen in „construc tieve samenwerking voor de gehele plaatselijke gemeenschap" dan zeg ik: akkoord, maar dan geldt dat voor elke partij, die dit doet. M. Hendriks Roompjesgoed 155 Veenendaal (Discussie gesloten, red.) Geachte redactie. Nogmaals verzoek ik u met klem geen brieven meer te publiceren van de nonvaleur die parasiterend op mijn image naam en school tracht te maken, door zich onder het pseudoniem Klaas op te dringen als St. Nicolaas. Ik heb toch duidelijk genoeg gesteld dat er maar één echte Sinterklaas is, en dat ben ik. Uw lezers zullen het mor genavond wel merken. Het is zonde van mijn tijd, maar ik zie me genoodzaakt nog even in te gaan op Klaas' reactie op de term „beun haas" waarmee ik hem in mijn eerste brief omschreef. Hij zoekt het in een laffe uitvlucht, gebaseerd op taalkundig ongetwijfeld waterdichte argumenten. Klaas zou echter moeten weten dat het al lang geen usance meer is het heden te verklaren uit het verleden, toen in derdaad beunhaas betekende dat de al dus betitelde geen lid was van een gil de. Ik heb het nagekeken in een woor denboek, want mijn geheugen is niet zo best meer. Ik geef dat zonder, schaamte toe, want als ik iets wü weten kijk ik gewoon in het Grote boek. Klaas ^aat zonder meer voorbij aan de tegenwoor dig gangbare betekenis van het woord beunhaas: o.a. onderkruiper, knoeier die z'n vak niet verstaat, en (n.b.): ar beider die heimelijk ook voor eigen re- kening werkt en zo zijn patroon becon curreert. Voorts kan er ook onder worden ver staan de man die zich niet houdt aan de door een bedrijfschap uitgevaardig de bepalingen. Vooral de laatste twee zijn duidelijk op Klaas van toepassing. Ik stop ermee, Ik heb het druk ge noeg. Ik ben in u even teleurgesteld als in de figuur Klaas. U ontvangt een zeer toepasselijke surprise zonder iets erin. Misschien vergeef ik u volgend jaar, maar ditmaal grijpt u er mooi naast Adieu. St Nicolaas (de echte). Geachte redactie Ik moet u zeggen, dat ik wel wat verbaasd was ook deze week, naast een slappe reactie op mijn eerste brief, in gezonden stukken van de inmiddels onder puristen berucht geworden Klaas in uw blad aan te treffen. M'n grieven wil ik niet nog een keer spuien, ondanks mijn vermoeden dat mijn eer ste brief, getuige Klaas' antwoord, maar zeer ten dele is overgekomen. In ieder geval is het morgen 3 de cember. Overmorgen zal hij de teru greis naar Spanje wel weer aanvaar den. Voor de lezers van uw blad bete kent dit, dat zij weer voor een jaar van deze „heilige schriften" zijn gevrij waard. Het lijkt mij overigens beter, dat de Sint zijn activiteiten in het vervolg maar beperkt tot het strooien van snoepgoed, het klauteren op daken en het geven van pakjes. Het schrijven van brieven in een taal, die de Sint als Spanjaard vreemd is kan hij beter achterwege laten. Steek deze raad in uw lege zak, dan heeft u nog wat om mee terug te nemen naar Spanje, waarde Klaas. Ondanks alles. Sint, hartelijk gefeli citeerd met uw 968ste verjaardag en lk hoop, dat u mij toch niet zult vergeten. Hoogachtend. J. W. Ravestein, Ernst. RHENEN De inzameling die in Rhenen, Eist en Achterberg werd ge houden voor de nood in Pakistan en die 2429,66 opbracht, heeft nog een staar tje gekregen. Gisteren kwam nog een telefonische melding binnen uit Eist waar de leden van de Oud Gereformeerde Gemeente niet minder dan 1216,- bijeen hadden gebracht. Van de leden van de Oud Gerefor meerde Gemeente in Rhenen-stad kwam nog 301,-, zodat de totale op brengst nu 3946,66 bedraagt. Rijswijk van het ministerie van Ver keer en Waterstaat, de regering zich uit over wat er met de lijn Rhenen - Amersfoort gaat gebeuren. Dat zal het geval zijn nadat zij het VEENENDAAL Van de Veenen- daalse hockeyvereniglng De Salaman ders treden alleen de dames in het veld. Het damesteam speelt een uit wedstrijd tegen Ares in Apeldoorn. De heren en de jeugd hebben een vrij weekeinde. ADVERTENTIE Autobanden-import, Laan der Techniek, Veenendaal. telefoon 08385 - 19151. zgn. MacKinsey-rapport heeft bestu deerd, een verslag waasin het NS- bedrijftotaal wordt doorgelicht en dat ter kennis is gebracht van de Neder landsche Spoorwegen, Gedeputeerde Staten en de regering. In dit rapport wordt ook het juiste en verantwoorde aantal laad- en losplaat sen op alle NS-trajecten geadviseerd. Nadat het ministerie zijn conslusies heeft getrokken wordt ng een ad vies-aanvraag bij G.S. ingediend over een eventuele opheffing. VEENENDAAL De verhoging van de presentiegelden van 25,- tot 37,50 voor het bijwonen van raads- en commissievergaderingen werd gis teravond lang niet door ieder raadslid als een sinterklaaspresentje ervaren. De verhoging met vijftig procent haal de niettemin de eindstreep, waarbij de heren H. .1. de Ruiter (V.Y.D.), Leo Coim (D'66) en M. G. H. Hendriks (K.V.P.) de aantekening kregen dat li] tegen stemden. De heer Hendriks vond dat dienst baarheid aan de gemeenschap niet in getallen moest worden uitgedrukt. De heer Coini: „Als we dit accepteren ge ven we de schijn dat we loon naar werken moeten hebben". Hij kende al leen een symbolische waarde toe aan het presentatiegeld. De heren C. G. van Hal (PvdA) en A. Visser (CH) zagen het voorstel puur za kelijk. De heer Visser voegde hieraan toe. dat het presentiegeld moet worden gezien als een redelijke tegemoetko ming die ook mensen die 's avonds werk hebben en voor een vergadering moeten verzuimen in staat stelt lid van de raad te kunnen worden. Punt van discussie over geld was ook het voorstel de gemeente-ambtenaren de 400.- uit te betalen. De heer B. van Remmerden (PvdA) amendeerde het voorstel en wilde geen verschil in leef tijd maken. (Personeel beneden 23 jaar krijgt overeenkomstig de rijksregeling minder). Hij stelde voor de ƒ400,- inte graal uit te betalen. Zijn amendement werd met zeventien stemmen tegen vier stemmen voor verworpen. RHENEN Het bestuur van de ver eniging voor vreemdelingenverkeer heeft besloten evenals in vroegere ja ren een kerstboom te plaatsen op het dak van het informatiekantoor. Na de verbouwing was het praktisch niet meer uitvoerbaar, waarna getracht is een boom te hebben op de muur op de hoek van de Molenstraat. Deze boom stond echter in een ommezien in brand en vele lampen sneuvelden of werden uit de fittingen gedraaid. Dank zij de medewerking van enkele technici zal er nu een speciale con structie voor de boom worden gemaakt, zodat deze weer op de oude vertrouwde plaats kan staan. Station-Veenendaal" is allang afgeschreven, maar het is niet uitgesloten dat het in de toekomst toch nog dienst gaat doen, als de NS de lijn Rhenen-Amersfoort weer voor reizigersvervoer gaat gebruiken. Een aftakking van het traject Arnhem-Utrecht naar Veenendaal behoort echter ook tot de mogelijk heden. ADVERTENTIE VOOR Op graveren kan gewacht worden. Hoogstraat 28, Veenendaal VEENENDAAL Ned. Herv. Kerk: Oude Kerk 9.30 uur: ds. v.d. Velde (Doom); 17.00 uur: ds. v. Assenbergh Julianakerk: 9.30 uur: ds. Wisgerhof, 17.00 uur: ds. Jongerden. Vrede6kerk: 9.00 en 10.30 uur: ds. Ho- vius (Ede); 17.00 uur: ds. Vroeginde- weij. Sionskerk: 9.30 uur: ds. Jongerden; 17.00 uur: ds. Hovius. De Hoeksteen: 9.00 uur en 18.30 uur: ds. Vroegindeweij. Bejaardencentrum: 10.30 uur: ds. Vroeg- indeweij. Veeneind: 15.00 uur: dhr. Meyer. Dijkstraat: 14.45 uur: dhr. Tanis. Here. Gemeente „Sola Fide": 10.00 uur: ds. Nijeboer en 17.30 uur: dr. Thoo- mes. Gereformeerde Kerk Brugkerk: 9.00 uur en 10.30 uur:: d«. Blanken; 17.00 uur: ds. Ytsma. Petrakerk: 9.30 ur: ds. Ytsma; 17.00 u.: ds. Blanken. Gereformeerde Kerk (Vrjj gemaakt): Poortkerk: 9.30 en 17.00 uur: ds. Pool. Chr. Gereformeerde Kerk Bethelkerk: 9.30 en 17.00 uur: prof. Oosterhof te Apeldoorn. Pniëlkerk :9.30 en 17.00 uur: ds. Brons. Geref. Gemeenten (Ned.): 9.30 en 18.30 uur: ds. Wink. Geref. Gemeente (Syn.); 9.30 en 17.00 uur: leesdiensi Ned. Prot. Bond: 10.30 uur: ds. Ver- straaten, Ede. R.-K. Kerk: Salratorkerk .zaterdag 18.45 uur en zondag 9.00 en 11.00 uur; H. Mis; Willibrorduskerk, 10.00 uur: H Mis. Leger des Heils: 10.00 uur: Heilieings- samenkomst en 19.30 uur Verlos singssamenkomst. Jehova's Getuigen: NVV-gebouw .Tuin straat: zondag 9.30 uur: openbare le zing; 10.30 uur: Wachttorenstudie; dinsdag 19.30 uur: Theoc. school; 20.30 uur: dienstvergaden ng. SCHERPENZEEL N. H. Kerk: 9.30 en 18.30 uur: ds. G. Westland (HD). Geref. Kerk: 10.00 uur: ds. J. P. Bos; 18.30 uur: ds. P. v. Strien (Wouden berg). Vr(je Evang. Gem.: 10.30 uur: evang. C. de Geer (Woudenberg) in verenigings gebouw Molenweg. Geref. Gem.: 9.30 en 18.30 uur: dhr. B. Roest Ger. Gem. (uitgetr.): 9.30 en 18.30 uur: leesdienst in noodgebouw Holevoet- laan. R.-K. Kerk: 9.15 uur: bediening H. Mis in verenigingsgebouw Molenweg. RENSWOUDE N. H. Kerk: 9.30 en 18.30 uur: ds. L. v.d. Peut. Geref. Kerk: 10 en 18.30 uur: ds. J. C. Jonkers. R.-K. Kerk: zaterdag 18.45 uur: Eucha ristieviering in gebouw Geref. Kerk. AMERONGEN N. H. Kerk: 10.00 uur: ds. G. Kaastra; 18.30 uur: dhr. S. Andringa. De Uit hof: 10.00 uur: Jeugdkapel. RHENEN Hoe ingewikkeld het effect kan zijn van politieke samenwerkings vormen op gemeentelijk niveau demonstreert op het ogenblik de gecombineerde werkgroep van de Politieke Partij Radikalen en D'66 in Rhenen. Sinds mevrouw I. E. Clous-Veen veertien dagen geleden bedankte voor het lidmaatschap van de gemeenteraad is de naam van haar opvolger nog steeds een groot vraagteken. Gisteren wees burgemeester Bosch in zijn functie van voorzitter van het cen trale stembureau logischerwijze num mer twee van de kandidatenlijst aan als opvolger van mevrouw Clous, na melijk de heer W. J. M. v. d. Voort. Of deze het raadslidmaatschap aanvaardt is echter nog lang niet zeker. Hij wil zijn beslissing mede laten afhangen van het oordeel van de werkgroep D'66-PPR, ofschoon hij desgevraagd verklaart momenteel de bijeenkomsten van die groepering niet meer bij te wo nen. Hij voelt er weinig voor om als niet-autonoom raadslid zitting te ne men. De kwestie van het al of niet auto noom zijn van het raadslid is juist het breekpunt geweest tussen de werkgroep en mevrouw Clous. Op 5 oktober be sloot zij na een vergadering met de werkgroep de banden te verbreken en voortaan als onafhankelijke in de raad op haar stoel te blijven zitten. De oorzaken van de breuk waren volgens een door beide partijen gete kende verklaring verschillen in politie ke inzichten, die een vruchtbare sa menwerking onmogelijk maakten. In een Vallei-interview v.oegde het raads lid er een dag later aan toe dat het „generatieverschil" een rol had ge speeld, naast o.a. het door de werk groep voorgestane roulatiesysteem voor raadsleden. Enkele dagen later verklaarde echter drs, J. B. Griffioen van het PPR-actie- centrum dat mevrouw Clous niet de ge wenste progressieve mentaliteit bezat, en dat zij niet begreep wat de ideeën van D'66-PPR inhouden voor de per soonlijke houding tegenover samenle ving en politiek. Dezelfde dag verklaarde mevrouw T. Verkroost te Eist namens de werkgroep dat zowel de heer v. d. Voort als de heer D. J. Bovenschen (de nummers 2 en 3 van de kandidatenlijst) zich uit de werkgroep hadden teruggetrokken. Op 19 november tenslotte besloot mevrouw Clous het raadslidmaatschap op te ge ven tijdens een vergadering van de plaatselijke afdeling van D'66. Een dag later berichtte ir. H. Koster in een in gezonden brief dat D'66 het „hardwer kende raadslid" ongaarne zag vertrek ken. Formeel bezien behoeft van een com plexe situatie geen sprake te zijn. In wezen heeft de werkgroep D'66-PPR niets uit te staan met de bezetting van de nu vrijgekomen raadszetel. Me vrouw Clous dong bij de raadsverkie zing op 3 juni mee met een lijst zonder partijgebonden naam: strikt genomen de lijst Clous. Dat haar achterban ge formeerd was door D'66-ers en PPR- aanhangers doet daaraan niets af. Niets is logischer dan opvolging door de tweede kandidaat, de heer Van der Voort, die evenals mevrouw Clous, lid is van D'66. Als deze zich straks niet tot opvolging bereid verklaart, evenals volgens aankondiging de heer Boven schen. daagt de kans voor de nummers 4 en 5, mevrouw Griffioen (voorzitster van de PPR) en ir. Koster (D'66). W. J. M. v.d. Voort Voorlopig echter blijft de keus aan de heer Van der Voort. Hij wil op dit mo ment nog geen uitspraak doen. Eerst wil hij officieel op papier zien dat hij als opvolger van mevrouw Clous is aangewezen, en dan ondanks alles het oordeel van de werkgroep in zijn over wegingen verdisconteren. Het wordt door ingewijden mogelijk geacht dat de voorzichtigheid voort spruit uit de wetenschap dat een groep kiezers, die op 3 juni lijst Clous stemde in de veronderstelling feitelijk te kie zen voor hetzij D'66, hetzij PPR, zich zal blijven roeren, en zal blijven spre ken van „zetelroof", zoals dat ook en kele malen via ingezonden brieven in deze krant ls gedaan. De enige conclusie van dit moment kan slechts zijn, dat duidelijkheid in Rhenen op het ogenblik niet voor het opscheppen ligt. Geref. Kerk.: 16 en 17 uur: ds. A. M. de Hoogh. Ned. Prot. Bond: 16.30 uur: ds. Th. var Veen (Zeist). OVERBERG N. H. Kerk: 10.00 uur: dhr. S. Andringa; 18.30 uur: ds. J. van Noort. Oud Ger. Gem.: 10 en 18.30 uur: lees- dienst. ELST N. H. Kerk: 9.30 uur: ds. C. G. Baart (Heteren); 18.00 uur: ds. K. v.d. Rrfl (Ede). LEERSUM N. H. Kerk: 10.00 uur: d*. B. Kool» (HD); 18.30 uur: ds. Nijeboer (Veen endaal). Geref. Kerk: 10.00 uur: ds. G. l^ugtig- heid; 17.00 uur: ds. Lugtlgheid. Oud Ger. Gem.: 10 en 18 uur: leesdienst. RHENEN N. II. Kerk: 9.00 uur: dr. H. Bout (Utrecht). Geref. Kerk: 10.00 uur: ds. A .M. de Hoogh (Amerongen); 17.00 uur: ds. J. Goldschmeding. Oud Geref. Gem.: 10 en 18 uur: lees dienst. Ger. Gem. (Syn.): 10 en 17.30 uur? lees dienst. Ger. Gem. in Ned.: 10 en 17.30 uur: lees dienst. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur: ds. W. T. Monné (IJsselstein). ACHTERBERG Oud Ger. Gem.: 8 december: 19.00 uur dhr. v.d. Meer (Oosterland). EDERVEEN N. H. Kerk: 9.30 uur: ds. Jonkers (Ede); 18.30 uur: ds. Spilt (Ede). Ger. Gem. in Ned.: 9.30 en 18.45 uur: ds. Aangeenbrug. Oud Ger. Gem.: 9.30 en 15 uur: lees dienst. EDE Oud Ger. Gem.: 10 en 15.30 uur: ds. v.d. Poel. KESTEREN N. H. Kerk: 10.60 uur: ds. v.d. Poel (Ede); 18.30 uur: ds. v. Wijnen (Lien- den). OPHEUSDEN N. H. Kerk: 10 en 18.30 uur: ds. Muil wijk. Ger. Gem. (Syn.): 10 en 18.30 uur: ds. J. Karens. Ger. Gem. in Ned.: 10 en 18.30 uur: ds. Van Beek. RHENEN Het bestuur van de ijs- club „Rhenen" heeft van het bestuur van het Gewest Gelderland van de KNSB bericht ontvangen dat de gewes telijke kampioenschappen korte baan 1970/1971 op de banen van de Rhenense IJsclub zullen worden verreden. Dit ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de schaatsvereniging in de Grebbe- stad. Ijs en weder dienede worden deze wedstrijden voor dames en heren, zo wel junioren als senioren gehouden op „De Blauwe Kamer" in de Grebbe. De heren rijden 160 m en de dames 140 m. ADVERTENTIE verkrijgbaar bij Drogisterij Parfumerie (ielderland/hk. Hoogstraat VEENENDAAL - Tel. 12656 (Vandaag en morgen nog dubbel zilverzegels

De Vallei | 1970 | | pagina 5