Sensatie op sensatie in Deventer GO AHEAD LEGT PSV DE WIL OP Feijenoord actief tegen NEC MIST GELUK TEGEN TWENTE Weinig te genieten bij DWS-Telstar Utrecht won van H.S. MW maakt Sparta punt afhandig u 1 RA rri 5ENBANK Morele zege Excelsior op ADO: 0-0 Haarlem bang voor Ajax: 0-5 Totozoals het moest Stand van zaken AZ deelde de punten met Volendam Leandro Faggin overleden Duitse Lotto DEVENTER De 14.000 toeschouwers in het Go Ahead- stadion hebben van hun favorieten een onverwachte Sinterklaas- surprise ontvangen. In een sensationele en spectaculaire wedstrijd, die door Go Ahead volledig werd gedicteerd, deelden Go Ahead en PSV de punten (33). Het publiek kreeg sensatie op sensatie te verwerken. In een hoog tempo werd PSV de wil opgelegd. a 6) Zege Dynamo Zagreb GRIMMIGER x v, V i O 'I 'h.% Kleine veldslag Bohspromotor Hartman geeft licentie terug Winst Celtic MAANDAG 7 DECEMBER 1970 i in i n i— Spelmoment ut? de ♦epdwfrffff 9r> Ahead—PSV. pH| MMF ROTTERDAM Het angstige NAC heeft dank zij een uiterst defensieve spelopvatting de schade bij Feijenoord tot drie doelpunten kunnen beperken. De uitslag geeft echter in het geheel geen afspiegeling van de krachtsver houding. Het actieve Feijenoord, waar in Moulijn zijn linksbuitensplaats be zette, had in Van Hanegem en Hasil de grote uitblinkers. Het tweetal verzette enorm veel werk op het zware veld en lanceerde de Rotterdamse voorhoede voortdurend met scherpe passes. Ook toen NAC na ruim een half uur via treffers van Van Hanegem met 2-0 achterstond, bleven de Bredanaars vol harden in de defensieve tactiek. Veel had NAC te danken aan zijn doelman Kitzman, die een uitstekende wedstrijd speelde. Scheidsrechter Klopper be hoedde voor de rust NAC voor een gro tere achterstand toen hij de Rotterdam se protesten, nadat Kindvall in het strafschopgebied was onderuit gehaald, wegwuifde. Na de hervatting was NAC nergens meer. Feijenoord combineerde vaak voortreffelijk en zelfs Israël dook her haaldelijk in de voorhoede op. Eén schot van Hasil op de paal leidde kort na de rust een periode in, waarin NAC niet meer van de eigen helft kwam. Feijenoord kreeg legio kansen, maar er kwam slechts een treffer uit. Dat doel punt was een juweel. Kitzman werkte uitlopende de bal weg, waarna Van Ha negem van zeker veertig meter de bal in de richting van het doel kopte, de teruggekomen Kitzman sloeg de bal nog tegen de lat, maar daarna had HaarlemAjax 05 FC UtrechtHolland Sport 21 FeijenoordNAC 30 Go Ahead—PSV 3—3 NEC—FC Twente 0—0 MWSparta 33 ADO-^Excelsior 00 AZ '67Volendam 11 DWS—Telstar 0—0 (1) ADO 14 11 3 0 25 28—6 (3) Feijenoord 14 9 4 1 22 31—10 (2) Sparta 14 8 6 0 22 24—11 (5) Ajax 14 9 3 2 21 33—8 (4) FC Twente 14 8 5 1 21 19—4 (6) PSV 14 8 3 3 19 30—11 (8) FC Utrecht 14 7 2 5 16 22—24 (7) NEC 14 5 5 4 15 20—13 (10) Go Ahead 14 4 4 6 12 14—19 (9) Holl. Sport 14 3 5 6 11 14—13 (11) MW 14 3 5 6 11 13—20 (12) DWS 14 2 6 6 10 10—19 (15) Telstar 14 2 5 7 9 15—26 Volendam 14 3 3 8 9 15—27 (14) NAC 14 2 4 8 R 14—28 (13) Haarlem 14 1 6 7 8 12—26 (17) Excelsior 14 2 4 8 8 14—30 (18) AZ '67 14 0 5 9 5 8—36 Programma a.s. zondag: HaarlemA.Z. '67 AjaxFC Utrecht Holland Sport—Feijenoord N.A.C.Go Ahead P.S.V.N.E.C FC Twente— M.V.V. SpartaA.D.O. ExcelsiorD.W.S. TelstarVolendam Kindvall geen moeite meer Wery een niet te missen kans te bieden. Feijenoord: Treytel; Romeijn (Bos kamp), Israël, Laseroms en Schneider; Hasil en Jansen; Wery, Kindvall, Van Hanegem en Moulijn. NAC: Kitzman; Van Gorp, Vermeu len, Graaumans en Bakker; v. d. Driesch en Quaars; Bish (Pogrzeba), Bouwmeester, Visschers en Brouwers. Reeds in de veertiende minuut drukte Go Ahead het veldoverwicht uit in een doelpunt van Hoekema, 1-0. De vreugde in het Deventerkamp werd nog groter, toen Warnas in de 37e minuut uit een vrije schop op de rand van het straf schopgebied via de binnenkant van de paal voor de tweede maal langs Van Be veren schoot: 2-0. Go Ahead bleef het tempo opvoeren. PSV kreeg geen schijn- van kans en waren de Eindhovenaren eens doorge drongen tot het Deventer-doelgebied dan stond doelman Colin Withers de schoten van De Vrindt, Mulders en Willy v.d. Kuijlen in de weg. Ook na de rust was Go Ahead de betere ploeg. De jongens van trainer Hughes maakten echter de fout het middenveld prijs te geven, waardoor PSV iets gevaarlijker kon worden. Toen kwam de sensatie. Binnen drie minuten zette PSV de 2-0 achterstand om in een 2-3 voorsprong. In de 68e en 69e minuut scoorde Johan De vrindt en nog geen minuut later bewerkte Go Ahead-aanvoerder Gerard Somer de bal in het strafschopgebied met de han den. De goed leidende scheidsrechter Van Gemert. kon niets anders doen dan naar de witte stip wijzen. Willy van der Kuijlen schoot de bal feilloos in: 2-3. Go Ahead herstelde zich echter pn vijf minuten voor het einde tikte Dick Beek uit een voorzet van Hoekema de val langs Van Beveren: 3-3. Go Ahead: Whiters; Kolkman. War nas, Somer en Koenders; Smid, Veen- stra en Hoekema (De Winkel); Geels, Beek en Verdonk (Van Marwijk). PSV: Van Beveren; v.d. Dungen, Strik. Radovic en Van Stippent; Vos en Hiddink; Schmidt Hansen. Devrindt, v.d. Kuijlen en Mulders. Scheidsrechter Van Gemert; toeschouwers 14.000. I 2 3 Fc. Utrecht-Holl. Sport [x|| Go Ahead-P.S.VI II |[x1 N.E.C.-Fc. Twente I II l[xj M.V.V.-Sparta DDIS] D.W.S.-Telstar □0 A.Z. '67-Vol en □□O Veendam-Heerenveen I II l[Xl Heracles-Vitesse |xj| 11 Helmond Sport-D.F.C[x]| Cambuur-Blauw Wi« DEO Fortuna-Roda JCI II Ifxl R.B.C.-P.E.C Eindhoven-A.G.O.V.VDD0 BQ het kantoor van de sporttotalisator had zich zondagavond nog niemand aan gemeld met dertien juiste voorspellingen. Er was slechts één melding van twaalf goed. De cijfers van de toto van het afgelopen weekeinde, nummer 21, zijn: deelnemers 766.342, die zorgden voor een inleg van f 1.663.096.-. Het beschikbare prijzen- bedrag is f 748.393.-, waarvan f 261.938.- voor de eerste- en de derde prijs en f 187.098.- voor de tweede prijs. De extra prijs is f 37.419.- groot. NIJMEGEN Het kleine beetje ge luk dat een elftal dat voortdurend in de aanval is, nodig heeft, miste NEC zon dag in de sfeervolle oostelijke derby te- ALKMAAR Het was geen hoog staand. maar wel spannend voetbal in Alkmaar, waar in stromende regen en op een glad veld AZ*67 en Volendam tot een gelijk spel (1-1) kwamen, het geen precfes volgens de verhouding was. In de eerste helft was Volendam beter. Na de rust kwam AZ'67 zo fel terug dat de gasten nog blij mochten zijn met dit gelijke spel. Volendam had dit voor een groot deel te danken aan doelman Ruiter, die di verse spectaculaire reddingen verricht te. Volendam nam in de eerste helft volkomen verdiend de leiding. In de 25e minuut nam Kras een vrije schop en de toestormende Hoogland kopte fraai in: 0-1. Die voorsprong was een gevolg van directer en gevarieerder spel. Na rust zou dat anders worden. AZ'67 speelde vinnig en in een hoger tempo. Dat leidde reeds na dertien minuten tot de gelijkmaker, toen de Volendam- defensie De Jager buitenspel wilde zet ten, maar dat op een pass van Liberda te laat deed. De AZ-voorwaarts schoot daarop de bal langs de uitlopende doel man Ruiter: 1-1. Daarna heeft Ruiter nog enkele malen op fraaie wijze red dingen verricht hij stopte o.a. scho ten van Vredenburg en van Liberda op fabelachtige wijze en behoedde zijn ploeg daarmee voor een nederlaag. AZ'67: Vooys; Mol. Kabel, Van Veen en Vonk; Stapper, Schmidt en Twisk (Van de Ban); De Jager, Liberda en Vredenburg. Volendam: Ruiter; De Boer (Jan Jonk), Jac Jonk, Hans Jonk en Plat; Zwarthoed, Perk en Hoogland; Kras, Bond en Majoor. AMSTERDAM De wegblijvers hebben ditmaal groot gelijk gehad. Want er viel bij DWS - Telstar in een zeer winderig en nat Olympisch Sta dion vrijwel niets te genieten. Beide ploegen waren te beducht om uit deze ontmoeting tenminste een punt te halen en verwaarloosden schromelijk de aan val. In de eerste helft ontstonden er aan beide zijden nog gevaarlijke situaties maar toen faalde de schutterij. Zo kwa men voor Telstar De Vries en Jonker in goede posities maar zij slaagden er niet in Jongbloed zelfs maar in het nauw te brengen. Voor D WSdraaide Bonsink in de twintigste minuut a la Cruyff langs drie tegenstanders en schoot vervolgens hoog over. Telstar raakte kort hierna doelman Van der Meeren kwijt, die in een botsing met de ver opgedrongen Kamminga een beenblessure opliep. Zijn vervanger, de van ZFC afkomtige Blaau, toonde zich een slagvaardig kee per, die bij een verre trap van Dijkstra bijvoorbeeld uitstekend ingreep. In de tweede helft was het alleen nog maar naargeestig koud in het stadion. De strijd speelde zich voornamelijk op het middenveld af met veel slechte passes van beide kanten. DWS: Jongbloed; Flinkevleugel, Dijkstra. Overweg en Kamminga: Bac- hofner. Bianchi en Nuninga; Muller, Bonsink en Seemann. Telstar: Van der Meeren (Blaau); Driessen, Andree, Zwaan en Wijngaar- de; De Vries en Van Egmond; Stanic (Bond), De Wit, Joker en Fens. Scheidsrechter Pijper; toeschouwers 2.000. ZAGREB De Zuidslavische voetbal club Dynamo Zagreb die aanstaande woensdag de thuiswedstrijd speelt tegen FC Twente in de derde ronde van het toernooi om de Runners Up-cup, heeft zondag op eigen terrein de competitie wedstrijd tegen Radnicki Kragujevac met 21 gewonnen. De Zuidslavische competitie staat nu tot maart 1971 stil. Dynamo Zagreb is in het herfstklas- sement op de derde plaats geëindigd met 21 punten uit 17 wedstrijden. Par- tizan Belgrado leidt met 25 punten, ge volgd door Hajduk Split met 24 punten. gen de FC Twente. De Nijmeegse ploeg speelde een voortreffelijke partij en overklaste FC Twente na rust volledig. Dat het desondanks bij 00 bleef, was in eerste instantie aan pech te wijten. FC Twente kwam nauwelijks in het stuk voor. De Enschedese voorhoede werd bekw'aam aan banden gelegd door de NEC-verdediging, die de snelle te genstanders geen centimeter vrijheid gaf. De anders altijd zo flitsende FC Twente-aanval kwam nu niet. tot com binaties, mede doordat Jeuring (tegen Eggenkamp) en Pahlplatz (tegen Dek ker en later Davidovic) weinig konden uitrichten. NEC deed er alles aan om de volle winst in de wacht te slepen, maar schoten van Dekker, Jendrossek Twentespeler Jeuring (links) in duel met Pijs van NEC. en De Jong werden door lat, paal, doel man Schrijvers of door één van de FC Twente-verdedfgers voorkotnen. NEC raakte door al die tegenslagen niet in paniek en bleef beuken op het doel van de minst gepasseerde doelman in de eredivisie. Maar het bleef zonder succes. Willy van den Kerkhof moest na rust op een brancard van het veld worden gedra gen, nadat hij in botsing was gekomen met de NEC-aanvoerder Bonnen. NEC: De Bree; Kornelis, Eggenkamp. Pijs, Mellaard; Dekker, De Jong en Bonnen; Jendrossek, Davidovic en Janssens. FC Twente: Schrijvers; Van Iersel, Drost, De Vries, Huve; Notten, Van der Vall en Pahlplatz; Willy van den Kerk hof (Rooks), Jeuring en Nagy (Streuer). Scheidsrechter Brouwer; toeschou wers 20.000. UTRECHT De ook nu weer grote aanhang van FC Utrecht heeft lang moeten wachten eer kon worden geju beld. Tegen een duidelijk sterker FC Utrecht bleef doelman Louwerena tot ver in de tweede helft overeind. Het is in het Utrechtse stadion geen mooie wedstrijd geworden. Daarvoor speelde Holland Sport te defensief en daarvoor waren de Utrechtse aanvallen te doorzichtig. Het was duidelijk dat de mannen van trainer Cor van der Hart naar Utrecht waren gekomen met de opdracht om er tenminste één punt vandaan te halen. Steeds had Holland Sport zeven tot acht verdedigers voor het doel, waarbij Roodnat en Van Mau- rik als eenzame spitsen fungeerden. Hoewel de FC Utrecht hierdoor meer in de aanval kon zijn, waren de tegensto ten van de Hagenaars toch niet onge vaarlijk. Roodnat en Vèn der Bol kre gen voor rust goede kansen. In de tweede helft werd het spel wat grimmiger, vooral Holland Sport wilde ten koste van alles de nul vasthouden. In de 25e minuut nam FC Utrecht een voorsprong toen de bal uit een vrije schop van Blaauw door Van Veen voor de voeten van Nieuwenhuis werd ge kopt, die weinig moeite had om Louwe- rens van dichtbij te passeren: 1-0. Nog geen twee minuten later stond de thuisclub al op 2-0, doordat Krons- horst zwak terugspeelde en Teunissen zich ertussen drong en raak schoot. FC Utrecht dacht er nu al te zijn en begon zich aan „galleryplay" te bezondigen. Daardoor kon Holland Sport ineens wat gevaarlijker worden. Roode kwam een maal alleen voor Van Ledden en twee minuten voor het einde schoot Van Maurik uit een voorzet van Roodnat in: 2-1. FC Utrecht: Van Ledden; Van Ou- denallen, Van Stijn, Adriaanse en Blaauw (Hildebrand); Olsen (Teunissen) en Van der Merict; Nieuwenhuis, Groe nendijk en Van Veen. Holland Sport: Louwerens; Valken- hoff, Kronshorst, Verlangen en Dorjee; Van der Bol (Van der Vaart), Muller en Roode; Roggeveen, Van Maurik en Roodnat. Scheidsrechter: Keizer, toe schouwers 16.500. PADUA Op 37-jarige leeftijd is zondag de Italiaanse baanwielrenner Leandro Faggin, winnaar van twee gouden medailles (achtervolging en één kilometer tijdrit) op de Olympische Spelen van Melbourne en drievoudig wereldkampioen bij de beroepsachter volgers, in Padua overleden. Faggin, die ook twaalfmaal de Ita liaanse titel bij de beroepsachtervolging veroverde en eenmaal 's werelds sterk ste was als amateurachtervolger, leed aan een ernstige ziekte sinds de lente van dit jaar. Zijn laatste overwinning was die in de zesdaagse van Montreal in 1969. MAASTRICHT In de laatste twee minuten heeft MW een zekere overwin ning prijsgegeven, doordat doelman Körver Nol Heijerman op ongeoorloofde wijze tegen de grasmat werkte en daarmee was Sparta van een voorsprong van 1-0 via een achterstand van 1-3 weer gelijk gekomen en was een dreigende ne derlaag verijdeld. Het was een heel aardige en boeiende wedstrijd met vooral MW, dat veel in de aanval was, sterk in het creëren van kansen. De afwerking was echter min der. Sparta ontwikkelde bij tijd en wijle eveneens aanvalslust, maar het was moeilijk tegen dit MW op te boksen, dat in Brokamp, Bonfrère en Prins uit blinkende spelers bezat. BI Sparta was vooral Jan van der Veen bijzonder actief. MW was in de tweede helft fel in zijn actie en het was voor Sparta moeilijk zich staande te houden. Pas na de treffers van Den Rooyen en Bro kamp. toen MW de verdediging ver sterkte, kregen de Rotterdammers weer vat op het spel. Dat leidde tot de tumul tueuze slotminuten. Het Maastrichte publiek kon weinig waardering opbren gen voor het besluit van scheidsrechter Van Ravens de charge van Körver te gen Heijermans met een strafschop te beboeten. Het bekogelde de scheidsrech ter op diens tocht naar de kleedkamer met zitkussentjes. MW: Körver; Szefer, Herben. Qua- dackers en Pleumeekers; Den Rooyen, Bonfrère en Prins; Brokamp, Zenden (Mraz) en Hoenen. Sparta: Doesburg; Venneker, Ter Horst, Eijkenbroek en Vissers; Van der Veen (Van Staveren) en Walbeek; Heijerman, Kowalik (Koudijzer), Klijn- jan en Kristensen. Scheidsrechter: Van Ravens; toe schouwers 7000. N -l&l I#-Tr'-' «*i - i - DEN HAAG Het gelijke spel van 00 dat de nummer 17 uit de eredivisie Excelsior, in Den Haag tegen koploper ADO behaalde, was voor de Rotterda|m- mers een morele overwinning. Hun zelfvertrouwen zal door dit derde punt uit twee wedstrijden aanzienulijk zijn toegenomen, temeer daar de met veel inzicht keepende Van der Roer zijn doel weer schoon hield. Nu was ADO in deze wedstrijd zich zelf niet. Het miste Weimar (kniebles sure en familieomstandigheden) en kort na het begin viel Van der Burch met een dijbeenblessure uit. Vlak door rust moest ook centrale verdediger Mans veld de strijd staken, nadat hij in een scrimmage bedolven was onder mede- en tegenstanders. ADO creëerde wel een langdurig overwicht, maar het speelde de ba! steeds door het centrum en negeerde, vooral in de tweede helft, met name de linkervleugel. Schoenmaker en Berg UTRECHT Zes minuten voor het einde van de in de derde klas se D West 1 gespeelde Utrechtse derby Stichtse BoysUltrajectum gaf scheidsrechter Pluk er de brui aan. Het publiek was in groten ge tale het veld opgerend, er werd geduwd, geschopt en geslagen. Aanleiding tot dit incident was de geblesseerde speler Kaub van Ul trajectum, die na aanvankelijk ach ter het doel te hebben gezeten, een ligplaats had opgezocht in het strafschopgebied. De elftalleider van Stichtse Boys. de heet Gijsen, wilde deze speler weer naar de kant slepen, er kwa men spelers bij die daar niet mee akkoord gingen. Dit alles had tot resultaat dat het publiek er zich mee ging gemoeien en er een klei ne veldslag ontstond. Overigens was het tot deze chaos een spor tieve wedstrijd. De uitslag van de zaterdag gehouden trekking van de Duitse Lotto, 6 uit 49, was als volgt: 14, 16, 23, 33, 34, 41. Extra getal 45. Olympisch getal 7515. kwamen niet aan hun opbouwende taak toe, de eerste niet omdat hij door Bak ker werd geketend, de Noor niet omdat het gladde veld hem teveel was. Het „gat" op het middenveld moest worden overbrugd door lange, hoge passes. Maar in het strafschopgebied voor Van der Roer verdrongen de verdedigers van Excelsior elkaar, zodat Couperus niets kon beginnen. Het was geen pech dat ADO in deze fase niet scoorde. Het was de verdienste van Excelsior, dat vaak negatief, doch doeltreffend te werk ging. De beste kans was trouwens nog voor de Rotterdammers, die inval ler Van Toorn tien centimeter voor het door Thie verlaten doelv langs zagen schieten. ADO: Thie; Van der Burch (Van Vliet). De Zoete, Martsveld (De Caluwe) en Korevaar; Advocaat, gberg en Schoenjnaker; Pas, Couperus en Hes- ad. Excelsior: Van der Roer; G. den But ter. Tetteroo, Mühlenbruch en Van r Heijden; Bakker, Libregts, De Boom en Kleingeld; Van Toledo (Van Toorn) en Kwakkernaat. Scheidsrechter Godding; toeschou wers 15.000. DEN HAAG Bokspromotor Gerard Hartman uit Capelle aan de IJssel heeft de Nederlandse Boks Bond zijn licentie teruggeven. In een brief aan het hoofdbestuur zet hij de redenen van zijn besluit uiteen, waarvan de voornaamste zijn: de wed strijdresultaten, ontevredenheid over de medewerking van het bondsbestuur in kwesties die het beroepsboksen aangaan en het feit dat de bond, volgens Hart man „zichbaar onderscheid" maakt tus sen de verschillende promotors inzake het toekennen van wedstrijden. Hartman sluit de mogelijkheid van te rugkeer in de „arena" niet uit: „indien de verschillende toezeggingen en belof ten aan de diverse promotors, in het af gelopen jaar door de NBB gedaan, wor den verwezenlijkt, zal ik me naar alle waarschijnlijkheid weer beschikbaar stellen; mits daar ook van bondszijde belangstelling voor bestaat. HAARLEM Haarlem wan bang voor Ajax. Het bleek In de eerste 25 minuten toen de Amsterdammers in de striemende regen de strelende combina ties niet vonden, maar Haarlem slechts aarzelend over durfde te stappen naar een iets meer aanvallende speeltrant. Het bleek ook doordat Haarlem geen persoonlijke dekking durfde toepassen tegen de Ajacieden. Een belangrijk gedeelte van de Haar lem-kern bestaat uit spelers zoals Pa- ternotte, Hoeben. De Haan, Vester en Burgers, die bij Amsterdamse clubs niet, of niet meer aan bod kwamen voor de topformatie. In plaats van mandekking koos Haarlem voor ruimte-dekking, maar het middel bleek erger dan de kwaal. GLASGOW Celtic, de tegenstander van Ajax in de kwartfinales van het toernooi om de Europa Cup voor lands kampioenen, heeft zaterdag in Dundee de competitiewedstrijd tegen Dundee United met 21 gewonnen. Vorwarts Berlin, tegenstander van PSV in de kwartfinales van het toer nooi om de Europa Cup voor bekerwin naars, heeft zaterdag in Oost-Berlijn de competitiewedstrijd tegen Carl Zeiss Jena gelijkgespeeld met De enige ruimte, die Haarlem redelijk kon afschermen, wa* de omgeving van Johan Cruyff. De andere/ Ajacieden, ze ker de middenvelders eh de verdedi gers, konden zich naar hartelust uitle ven., Tien Ajacieden waren een voortdu rend gevaar voor de achterhoede van Haarlem en alleen Karei Vesters kon, in de eerste helft (hij werd na rust ver vangen) enig tegenwicht geven met een aantal goede passes. Vesters was de scharnier waar de Haarlemploeg om had moeten draaien, maar juist hij til de de ploeg uit zijn evenwicht. Het eer ste doelpunt ontstond na een overtre ding van hem tegen Keizer, de derde treffer na een duidelijk aanwijsbare fout. Na rust bleef Ajax op onmisken bare wijze superieur, ook nadat Cruyff halverwege de tweede periode was ver vangen door Krol. Ajax wilde zijn ster-speler niet te veel risico laten lo pen en hem daardoor de kans ontne men dinsdag in de benefietwedstrijd voor Mario Coluna in Lissabon met het, Europese elftal te spelen. Haarlem: Paternotte; Wentink. Hoe ben, De Haan en Koopman; Vester» (Boszhart) en Burgers; De Jong, Huljg. De Goede en Breevoort. Ajax: Suurbier, Vasovic. Hulshoff en Neeskens; Rijnders en Mühren; Swart, Cruyff (Krol), Van Dijk en Keizer. Scheidsrechter Boogaerts; toeschou wers 16.500.

De Vallei | 1970 | | pagina 9