Is het iets voor jou SAVAL service controleur buitendienst BLOEMENDAAL' elke week in kleur verzamelwerk in 96 afleveringen De Bijbel in 1970 Rijk verzamelwerk in kleur Deskundige toelichting Extra: proza en poëzie Nog een extra: het Bijbelverhaal voor Kinderen Nu kennismaken voor 75 cent De krant kunt u niet missen GEEN DAG! Adm.- en/of assur.-kantoor Tuin schuttingen A. C. betonbouw „Groot-Schuylenburg" te Apeldoorn TWEEDE KOK of TWEEDE KOOKSTER leerling verpleegster/verpleger leerling ziekenverzorgster/verzorger Garage Deze klant vanu leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. r' HUWELIJK Heer 29 jaar Dame 25-30 jaar De Bijbel, het Boek van wijsheid en avon tuur. Ontroerend, aangrijpend, eeuwen oud en altijd nieuw. Uitspraken bij een recente opiniepeiling: „Je hoeft niet gelovig te zijn om belang stelling te hebben voor de Bijbel." „De Bijbel Gods Woord." „Ik weet zo weinig van de Bijbel en dat vind ik een gemis." Voor alle mensen van vandaag en morgen verschijnt er dezer dagen een nieuwe, eigentijdse uitgave van diezelfde Bijbel. Een opzienbarend initiatief van drie grote uitgeverijen - De Geïllustreerde Pers N. V., N.V. Uitgeverij Spaarnestad en Neder landse Rotogravure Maatschappij N.V. - in samenwerking met Nederlandse Bijbel instellingen. Deze nieuwe Bijbeluitgave verschijnt als een prachtig verzamelwerk: 96 weekaf- leveringen van 36 kleurige pagina's elk. Natuurlijk staat de onverkorte Bijbeltekst - in de vertalingen van het Nederlandsch Bijbelgenootschap en de Katholieke Bij belstichting - centraal. Maar dit verzamel werk van de Bijbel biedt nog zoveel meer afbeeldingen van op de Bijbel geïnspireer de schilderijen, tekeningen, etsen, kaarten - Bijbelvoorstellingen van overal en alle tijden. Ook recente foto's van heilige ste den en plaatsen. Al die kleurrijke afleve ringen worden gebundeld in zeven witte verzamelbanden met gouden belettering. In elke weekaflevering toelichting en com mentaar van mensen die de Bijbel door en door kennen: ds. J. J. Buskes, prof.dr. J.C.Hoekendijk, ds.S. J.Ridderbos, prof. dr.R.Schippers, prof. dr. Nic.J.Tromp, prof. dr. W. C. van Unnik, kardinaal J. G. M. Willebrands, Gerard Wijdeveld en vele anderen. Elke week extra een prachtige kunst- druk-reproduktie van een schilderij,een gravure, een tekening - vanzelfsprekend in kleur. Daarbij gedichten en proza van beroemde schrijvers en dichters. Deze aparte sector wordt bijeengebracht in een speciale band Wekelijks ook: een Bijbelfragment, spe ciaal voorkinderen naverteld door Bertus Aafjes, rabbijn J. Soetendorp, en andere bekende auteurs. Met prachtige illustra ties van de Bergense tekenaar Kees de Kort. Maak eerst kennis met de eerste afleve ring van het nieuwe verzamelwerk De Bijbel en beslis pas daarna over een abon nement. De afleveringen kosten 1.50 per week - uitsluitend bij abonnement ver krijgbaar-, maar het kennismakingsnum mer wordt beschikbaar gesteld voor de helft: 75 cent. Invullen en opsturen van de bon is vol doende voor kennismaking met een kost baar boekenbezit, dat geleidelijk en be taalbaar wordt opgebouwd. (Chr. Inrichting voor Geesteszwakken) In onze inrichting vaceert de functie van Deze functionaris (esse) zal onder leiding van en in samenwerking met de eerste kok belast worden met de bereiding van de voeding van 1100 per sonen. Algemene informatie Hij/zij dient theoretisch behoorlijk onderlegd te zijn. Ervaring in het inrichtingswezen en/of horeca- sector strekt tot aanbeveling. Minimum leeftijd 25 jaar. Bijscholingsmogelijkheden zijn aanwezig Hulp bij het zoeken en vinden van een passende woonruimte zal geboden worden. Sollicitaties kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting, Zutphensestraat 106, Apeldoorn. pparatenfabrlek N.V, - Bredn fabriceert en Installeert brandblusapparatuur met toebehoren. De afdeling die de controle behartigt is, wegens interne mutatie, aan uitbreiding toe. Vandaar dat wij graag kennis zullen maken met gegadigden voor de functie van In zijn werkgebied, dat ligt in de omgeving van Apeldoorn-Deventer-Zutphen, is hij de man die de brandblusapparatuur controleert, ter plaatse voorzieningen treft of van advies dient. Hoewel dit niet zijn doel is, kunnen daaruit commerciële activiteiten voortvloeien. Onze voorkeur gaat uit naar een presentabele technicus van 25 35 jaar, soepel in de om gang, in het bezit van LTS- of gelijkwaardig diploma, bij voorkeur met ervaring als service monteur. Als hij over een auto beschikt, wel kom, maar het is geen eis. Deze functie biedt veel variatie en eist zelfstandigheid en ver antwoordelijkheidsgevoel. Wie, alvorens te schrijven, vooraf graag inlichtingen wenst, vindt nummer 01600-22081 tot zijn dienst. Ter overname gevraagd Discretie en een spoedig antwoord worden toegezegd door de verkoopleiding van onze N V., Haagweg 241-243, Breda. Prot. Christelijk Psych. Ziekenhuis Den Haag - Loosduinen Even buiten Den Haag aan de rand van de duinen ligt ons psychiatrisch ziekenhuis, waar 750 patiënten worden verpleegd. bij dit fijne werk te worden betrokken Daarvoor heb je nodig: hartelijkheid en vakbekwaamheid Het eerste moet je meebrengen het tweede kun je verwerven als of in onze opleidingen voor de officiële diploma's ziekenverpleging B (vooropleiding: bij voorkeur MULO, INAS of daarmee gelijk te stellen opleiding) en ziekenverzorging (vooropleiding: enkele jaren voortgezet onderwijs). De praktische en theoretische scholing wordt voorafgegaan door een introductie-cursus. Op 1 maart 1971 begint weer zo'n cursus. Vraag nadere informaties b\j het hoofd personeelszaken, Monsterse- weg 93, Den Haag Loosduinen, telefoon 070687270. Aanb- onder letter A 13, bureau NAC. Wij zoeken, contact voor on ze. relatie een aardige, iets verlegen goed inkomen, i.b.v. auto. die graag d.m.v. huwelijk gelukkig wil worden, met een lieve, huiselijke kleine middenstand. Eerder huwelijk, met kinderen, geen bezwaar. Br. liefst met foto, gaarne aan A.P.A.B., no. 713, Post bus 1830, Den Haag. HUWELIJK Het oudste en grootste hu welijksbureau INTERNA- TIONAL-DEZENTA bemid delt al sinds 1949, waarbij persoonlijke behandeling in een strikt vertrouwelijke sfeer voorop staat. Ons bu reau beschikt over een mo derne IBM-computer, die de partners harmonisch selec teert. Vraag direct gratis brochure aan: Hoofdkantoor Postbus 18, I-Iattem (Gld.) of belt u Apeldoorn, Postbus 646. tel. 05760- 19218: Zwol le. Postbus 505. tel. 05200 - 35038. 3.20 x 2 m 600,— 6.30 x 3.20 m 1150,— Voor andere maten, vraag prijsopgave. Ook uitvoerbaar in hout. 2 m hoog 82,per str. m. Minder dan 10 m 15% extra Alles van gewapend beton. Levering door geheel Nederland. Voor Gelderland, Overijssel en de drie noordelijke provincies van 912 uur v.m. UL Apeldoorn 05760-81815 Admetusl. 14, Eindhoven Tel. 040-437769 Alle prezen excl. B.T.W. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. yr/coeez i Stuur mij aflevering 1 van verzamelwerk voor de kennismakingsprijs van 75 cent. per post via Geïllustreerde Pers-wederverkoper (Margriet) via Spaarnestad-wederverkoper (Libelle) via Rotogravure-wederverkoper (Eva)* ♦één hokje zwart maken naam straat plaats In open envelop zonder postzegel sturen naar Antwoon nummer 321, Haarlem.

De Vallei | 1970 | | pagina 12