Kwestie-De Ruiter kost gemeente ruim twee miljoen gulden Ruim vier ton aan schadevergoeding „Hijstaat te liegen tot hij stijf staat... Bus wordt duurder Wethouder wil kunstijsbaan bij Rhenen Yeegmachine voor IJsclub op de jubileumreceptie Vijfmaal eremetaal Drukke receptie en veel geld bij jubileum van EMM Tien gewonden in drie dagen Gewond door lange shawl Gewonde in Renswoude Op de Grebbe komt t gevaar van boven B. EIS W. VOLGEN ADVIES VAN COMMISSIE VAN GOEDE DIENSTEN Paradise" in Double Trouble Kantongerecht Wageningen Gemeenteraad uitgesteld Verloren en gevonden Beroepen Heraut-prijzen uitgereikt Belt u dan avan a.u.b. Geslaagd Bingo-dansant van Musketiers St.-Nicolaas- prijzen Eist NIET BINDEND ALTERNATIEVEN TWEE JAAR VEGEN 10550 VERDIENSTE MAANDAG 14 DECEMBER 1970 VEENENDAAL Aankoop van en schadevergoeding aan de Handelmaat schappij De Ruiter N.V. vergen een bedrag van rond twee miljoen gulden. Dat laat het college van B. en W. aan de raad weten in een pre-advies, dat de ge meenteraad in de eerste vergadering van het nieuwe jaar op 7 januari te be handelen krijgt In dit bedrag zijn begrepen de verplaatsingskosten van het be drijf uit het centrum van Veenendaal naar het Industrieterrein aan de Middel- buurtseweg. Het college volgt daarin het advies van de Commissie van goede diensten, die twee jaar geleden werd ingesteld om de geschilpunten over de verplaatsing van het bedrijf uit de wereld te helpen. De voorgestelde vergoeding voor aan koop en verplaatsing van het bedrijf bedraagt 1.411.678,-. Deze vergoeding is gebaseerd op het prijspeil van de tweede helft van 1971. De firma De Ruiter moet voor de 3500 ca grond aan de Middelbuurtseweg 87.500,- gaan betalen. Aan schadevergoeding moet volgens de commissie en B. en W. 406.580,- aan De Ruiter worden uitge keerd. Hetbedrijf had over de jaren 1959 tot en met 1969 schadeclaims ingediend tot een bedrag van 736.663,- of inclusief een rentevergoeding tot ultimo 1969 op basis van zes procent samengestelde in terest 961.837,-. Ook over 1970 en over een gedeelte van 1971 zijn nog schadeclaims te verwachten. Het bedrijf heeft de claims ingediend omdat het voor het plan Duivenweide vastgestelde bestemmingsplan geen uit breiding van gebouwen toestond waar door de expansie van het pedrijf zou xtyn belemmerd. Over het werk van de commissie van goede diensten schrijft het college on dermeer: „De door de commissie ge noemde bedragen zijn uiteraard niet bindend. Het opdragen van een geschil aan een commissie van goede diensten veronderstelt echter het vertrouwen dat een dergelijke commissie met inachtne ming van de rechten en belangen van 99 VEENENDAAL Aanstaande zater dag houdt „Double Trouble", Veenen- daals jongste jongerensociëteit in het voormalige Ruif-gebouw aan de Nieu- weweg een open avond waarop de Arn hemse beatband „Paradise" optreedt. Double Trouble is open van 8 tot 12 uur. Op Oudejaarsavond staat de deur eveneens open, dan van 8 tot 11 uur en van 12.30 tot 3 uur. Op Nieuwjaarsdag is men weer open van 8 tot 12 uur. Medewerking verleent die avond de groep „Cast Away". Met Kerstmis is de sociëteit gesloten. beide partijen naar billijkheid zal oor delen. De bereidheid om met het oor deel van een dergelijke commissie in te stemmen ligt daarbij priori in de re de. Gelet op de geest waarin het ver strekken van de opdracht aan de com missie van goede diensten is gedaan zijn wij van mening dat hun oordeel dient te worden aanvaard." De commissie brengt voor haar werk een bedrag van ruim 52.000,- in reke ning, dat op fifty-fifty-basis door beeid partijen moet worden betaald. Al eer der trok de raad als voorschot een be drag van 15.000,- uit. Voor het geval de raad of De Ruiter n.v. met de voorgestelde regeling niet akkoord gaat noemt het college enige alternatieven. Allereerst is het dan mo gelijk te trachten de gronden te ontei genen. Een andere mogelijkheid die door het college wordt aangedragen is om in overleg met gedeputeerde staten het bedrijf ter plaatse te handhaven. Ten aanzien van de welstand der bebou wing, de beplanting e.d. zullen dan ho ge eisen dienen te worden gesteld, zo meent het college. In dat geval zou de voorgestelde citytangent-west enigszins moeten worden verlegd. Deze alterna tieven gelden alleen wanneer de raad de regeling afwijst, gedeputeerde staten er niet mee akkoord gaan of De Ruiter deze bedragen niet zou accepteren en hogere bedragen zou verlangen. In dat laatste geval, zo schrijft het college, is de zaak voor de gemeente niet interessant meer. De schade claims zouden dan pp de normale (voorgestelde) wijze afgehandeld kunnen worden. Het college wijst er echter in het pre-advies met nadruk op, dat het de alternatieve oplossingen van de kwestie De Ruiter niet voorstaat. Het motiveert zijn advies met de voorgestelde bedragen akkoord te gaan letterlijk als volgt: „Voor de toekomsti ge ontwikkeling van de gemeente is de verwijdering van het onderhavige be drijf uit de kern op langere termijn wel in het belang van de gemeente. Nu zich een mogelijkheid hiertoe voordoet moet WAGENINGEN „HU staat weer te liegen, te liegen dat hU stUf staat", riep vrUdag de Edese huisvrouw G. H. B.-v. K. voor het Wageningse kantongerecht uit nadat haar tegenspeler in een voorsorteringsgeschiedenis, de 34-jarige Amster damse vloerenlegger Alexander C„ had verklaard dat mevrouw de aanrijdings- schade wel even vluchtig wilde regelen omdat ze toch all-risk verzekerd was. Bij deze aanrijding, op 6 april van dit jaar op de Nieuwe Wageningseweg in Ede, was de huisvrouw plotseling naar links gezwenkt terwijl op hetzelfde ogenblik de Amsterdammer in zijn auto voorbijsnorde. Volgens de verklaringen van de Ede- se stond zij op het moment van de aan rijding achter al lang en breed tegen de wegas voorgesorteerd, zodat eigenlijk niet zij maar de Amsterdamse vloeren legger voor de balie van mr. Van den Brand diende te staan. De getuigenver klaringen van de bij Alexander C. in zittende Hendrik C. F. en Robert M. K. bleken fataal voor haar ondanks alles fel gevoerde verweer. „Uiterst rechts van de weg rijdend, geen enkele poging tot voorsorteren en dan plotseling een knipperende richtin gaanwijzer en een eormne draai naar links, terwijl onze bestuurder al langs zij kwam", luidden de eenstemmige oordelen. Mevr. B. v. K., bevreesd voor een al te grote terechtwijzing van meerdere kanten, had ook een getuige meege bracht: haar 15-jarige dochtertje dat bedeesd en onder goedkeurende blikken van moeder het tegendeel beweerde. Officier van Justitie, mr. J. Reinders VEENENDAAL De gemeente raadsvergadering die morgenavond in Leersum zou worden gehouden gaat niet door. De voorbereiding voor de bouw van 31 woningwetwoningen is nog niet zover gevorderd dat dit in de raad kan worden behandeld. De verga dering is uitgesteld tot woensdag 6 ja nuari om 8 uur. achtte op grond van twee bezwarende verklaringen het tenlastegelegde wettig en overtuigend bewezen en vroeg vijf tig gulden boete. De kantonrechter vonniste conform. ELST Verloren: donkergroene muts en herenhandschoenen. Gevonden: bruine weekendtas. Inlichtingen: Rijkspolitie te Eist LEERSUM Ds. P. M. Brouwer, pre dikant van de Gereformeerde Kerk te Leersum heeft een beroep ontvangen naar Purmerend. VEENENDAAL De 17-jarige mej. S. P. uit Veenendaal is zondag slachtof fer geworden van haar lange shawl. Het ding raakte op de Hoofdstraat ver ward tussen ketting en tandwiel van haar bromfiets. Zij werd hierdoor om laag getrokken en kwam te vallei, waarbij ze diverse verwondingen op liep: een hoofdwond, een knieblessure, en beschadegingen aan het gebit. Het meisje kon na behandeling in het zie kenhuis naar huis. Naar aanleiding van dit ongeval waarschuwde de politie gisteren tegen het dragen van dergelijke lange shawls op fietsen en bromfietsen. deze naar onze mening niet onbenut worden gelaten. Wij willen dan ook geen van beide alternatieven bij uw raad bepleiten." Het college verwacht dat anderhalf tot twee jaar een redelijke termijn is, waarin de kwestie-De Ruiter zijn be slag zal hebben gekregen. Na het gereed komen van dit pre-ad vies bereikte B. en W. vandaag, maan dag 14 december, een brief van de Rui ter Handelmaatschappij N.V. waarin wordt meegedeeld dat het rapport als basis voor een te treffen schikking wordt aanvaard, doch dat daarbij een aantal kostenverhogende factoren in aanmerking moeten worden genomen, terwUl nog enkele voorbehouden wor den gemaakt. B. en W. achten het niet opportuun daarop thans in te gaan. Eerst als beide partijen het rapport hebben aanvaard kan dit een onderwerp van onderhandeling worden. De Ruiter N.V. doet het aanbod gestand tot en met 31 december 1970. Deze datum is echter niet haalbaar aangezien de eerst volgende vergadering van de raad op 7 januari van het volgend jaar wordt gehouden. RENSWOUDE Vrijdagavond vond op de Utrechtseweg bij het tankstation een ongeluk plaats waarbij de heer B uit Lunteren beenbreuken en andere verwondingen opliep. Nadat eerste hulp was verleend door dr. Ter Velde werd hij per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. De heer B. wilde de rijksstraatweg Utrecht- Arnhem oversteken, liet eerst twee auto's passeren maar werd toen hij wilde oversteken door een derde ge schept. Zijn bromfiets was total loss terwijl de personenwagen zwaar be schadigd moest worden weggesleept. RENSWOUDE Zaterdagavond vond in Hotel „De Hof" de prijsuitrei king plaats van de Sint Nicolaas actie van de middenstandsvereniging „De Heraut". De voorzitter van het midden- standsgilde, J. H. .d. Brink reikten de hoofdprijs, een automatische wascombi- natie, uit aan de fam. Van de Horst wonende aan de V. Arckelweg. Ook de le en 2e prijswinnaars ontvingen hun prijs. Aleen de 3e prijswinnaar (tran sistorradio) is nog niet bekend. De win naar van deze prijs die gevallen is op HO 225183 kon zich nog melden bij C. v.d. Pavert. VEENENDAAL Op 1 januari ver hoogt de fa. De Haas de tarieven op de autodiensten. De prijsstijgingen varië ren van vijf tot twintig cent op de en kele reis tarieven. De zes dagen retour- kaart komt te vervallen. Er komt een tianrittenkaart voor in de plaats. Deze kaart blijft geldig, is niet persoonlijk en kan dus door verschillende personen worden gebruikt. Op Oudejaarsavond rijden van De Haas geen bussen in de richting Utrecht, de en De Klomp vanaf 9 uur. Utrecht, Ede en De Klomp vanaf 9 uur. In de richting Eist wordt de dienst om tien uur gestaakt. RHENEN In restaurant „De Koningstafel" hield de Rhenense IJsclub zaterdag middag receptie ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de vereniging. Naast de beide wethouders de heren T. van Lienden en J. P. Glasbergen, een deputatie van het gewest Gelderland van de Koninklyke Nederlandse SchaatsenrUdersbond en afgevaardigden van Usverenigingen uit de naaste omtrek, gaven zeer veel in gezetenen en verenigingsvertegenwoordigers blyk van belangstelling, waardoor deze receptie tot een gezellige feestmiddag uitgroeide. Het bestuur mocht talryke geschenken, enveloppen met inhoud en bloemen en bloemstukken in ontvangst nemen. Het hoogtepunt vormde de symbolische aanbieding van een gemechani seerde Usveegmachine, die kon worden aangeschaft dank zjj bijdragen van de bur- gery, talrijke bedrijven en het gemeentebestuur van Rhenen. Voorzitter D. W. de Jong memoreerde in zijn openingstoespraak de oprichting van de vereniging op 9 december 1945 in het toenmalige hotel „Het Wapen van Hardenbroek" aan het Fred v. d. Paltshof. „Toen wij met de IJsclub be gonnen met als doel het grote belang van de lichamelijke opvoeding, vond men de sport in Rhenen nog maar ab surd. Wij hebben echter doorgedrukt en de IJsclub is uitgegroeid tot een ver eniging met ruim 400 leden. In de afge lopen week boekten we zelfs weer 40 nieuwe leder». We kunnen na 25 jaar zeggen, dat we de goede kant opgaan." Wethouder J. P. Glasbergen van on derwijs, sociale zaken en sportzaken bood de gelukwensen aan uit naam van het gemeentebestuur. „Het doet me goed", aldus de wethouder, „dat de ver eniging nog steeds verheugd mag zijn over de zo belangrijke ledentoename. De IJsclub heeft altijd hard gewerkt, vaak onder moeilijke omstandigheden. Voorzitter en secretaris zijn vaak door het ijs gezakt. Ik hoop, dat Rhenen bin nenkort de beschikking krijgt over een ijsbaan, waarop zó weinig water staat, dat men er niet meer doorheen zal kunnen zakken. Ik ben bezig te trach ten de kunstijsbaan vlakbij Rhenen te krijgen." Namens het jubileumcomité sprak voorzitter A. Evers. „Wij wisten, dat het bestuur van de IJsclub een bepaald idee had voor een jubileumgeschenk in de vorm van een mechanische ijsveeg- machine. We wisten ook, dat dit een kostbare geschiedenis zou worden. Dank zij de medewerking van zeer veel bedrijven, talrijke ingezetenen en het gemeentebestuur is het comité er toch in geslaagd u vandaag deze ijsveegma- chine te kunnen aanbieden." De heer Evers overhandigde de voor zitter daarop een grote foto van de ma chine, met daaromheen de namen van allen die hadden bijgedragen. „Het ap paraat was té zwaar om het onder de arm hier naar toe te nemen, vandaar dat ik het geschenk op deze symboli sche wijze overdraag," aldus de heer Evers. „We hopen dat de ijsclub er vele jaren veel plezier van mag beleven." De aanbieding van dit prachtige ge schenk werd door de talrijke aanwezi gen met een krachtig applaus begroet. Oud-secretaris-penningmeester A. J. Bovenschen herinnerde er in zijn toe spraakje aan dat de vereniging héél an dere tijden had gekend. „Vroeger moest de baan geveegd worden met man kracht." En als bewijs daarvan over handigde hij voorzitter D. W. de Jong een foto uit 1946, waarop deze met een schuiver de baan aan het vegen was... Voor de heer De Jong was dit aanlei ding te memoreren hoe hij en de heer Bovenschen gedurende 21 jaar samen het dagelijks bestuur van de vereniging hadden gevormd. De heer Bovenschen was niet alleen secretaris, maar ook penningmeester. „Bij uw afscheid enke le jaren geleden hebben wij u uitgeroe pen tot erelid van de IJsclub, maar wij zijn u altijd nog de daarbij behorende onderscheiding schuldig gebleven." Die werd door de heer De Jong nu op de revers van de heer Bovenschen gespeld. Maar inmiddels heeft de ijsclub twee ereleden. Ook de heer W. F. Schuilen- burg Sr. werd voor het voetlicht geroe pen. Zijn verdiensten werden door de heer De Jong nog eens uitvoerig uit eengezet. „De heer Schuilenburg is vanaf de oprichting de man achter de schermen geweest en hij is dat nóg, samen met zijn zoons, waarvan er nu één in het bestuur van de vereniging is opgenomen. De heer Schuilenburg heeft steeds al zijn rijdend en ander mate rieel voor de vereniging ingezet en wanneer we naar de rekening vroegen was hij nooit thuis." Onder daverend applaus kreeg hij het eremetaal op de borst gespeld. Maar nog waren de onderscheidingen niet op. Als afgevaardigde van de KNSB trad de heer Van Eek van het gewest Gelderland naar voren. Hij noemde het een eerste controlepost, die de IJsclub nu had bereikt. Daarbij wees hij er op dat het de vereniging Momentopname van de (zeer drukke) receptie van het vijftig jarige E.M.M. Links op de foto een groep majorettes uit Zeist. voor Vaenendaal Tot 17.30 uur V.n 17.30- H079 19.30 uur ,,Uf® 's Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenen 3320 Nwe Veenendaalseweg 159 LEERSUM Het was zaterdagmid dag een drukte van belang op de recep tie van muziekvereniging EMM. Het leek of iedere inwoner van Leersum de hand wilde drukken van het bestuur. Als eerste spreker nam de heer Rate- rink namens Floralia het woord. Hij vond het prettig een zo oude vereniging te kunnen complimenteren en dankte het bestuur voor de steeds voorbeeldige samenwerking met Floralia. Het geheel ging vergezeld van een cadeau onder couvert. Ook andere verenigingen lie ten hun gelukwensen vergezeld gaan van cadeaus. De brandweer kondigde zich aan met loeiende sirenes, en felici teerde op het bordes van Vogelesang het bestuur. Ook de voorzitter van HDS, de heer Wagensveld was aanwe zig en kon zijn broer, voorzitter van EMM gelukwensen met dit jubileum. Burgemeester mevr. s'Jacob kwam na mens de gemeente Leersum haar geluk wensen aanbieden. Zij vond het pret tig dat E. M. M. de oudste vereniging van Leersum is, maar ook dat deze mu ziekvereniging steeds voor ieder en voor allen klaar staat om medewerking te verlenen. Burgemeester s'Jacob kwam namens het gevormde comité om EMM een geldbedrag aan te bieden namens de bevolking van Leersum, zij overhandig de voorzitter Wagensveld een cheque van 3870. De burgemeester was ech ter nog niet klaar. Bij het gemeentebe stuur is het de gewoonte elke jubile rende vereniging voor elk jaar een be drag aan te bieden van 10. Burge meester s'Jacob vond het prettig nu aan het bestuur van EMM een bedrag van 500 te kunnen geven. De heren H. van Hussel, J. van Hus sel en W. van Amerongen werden in verband met hun 25-jarig lidmaatschap gehuldigd en in het bezit gesteld van een zilveren speld. De heer Van Ame rongen die ook 25 jaar commissaris van toezicht is geweest werd nog vereerd met een sigarenaansteker. De heer J. van Hattum die reeds 50 jaar lid is van EMM werd door de muziekfederatie ge huldigd en ontving de speld met oor konde. Namens EMM werd de heer Van Hattum een barometer aangeboden. De bevriende muziekvereniging Ons Genoegen uit Amerongen kwam een se renade brengen. Dit was een fraaie de monstratie die werd vooraf gegaan door de Majorettes uit Zeist. beslist niet altijd voor de wind was ge gaan. Daarom meende hij dat het een grote voldoening moest zijn deze mijl paal te hebben bereikt. „Onze produk- tiemaatschappij gaat steeds meer eisen stellen voor de vrijetijdsbesteding, daarom is het werk van uw vereniging zo belangrijk". Onderwijl maakte de heer Van Eek bekend, dat de bestuursleden D. W. de Jong, J. Baars en J. Mulder waren be noemd tot lid van verdienste van de KNSB. Onder luide bijval werden de onderscheidingen aan de jubilarissen uitgereikt. De heer De Jong is vanaf de oprichting voorzitter en de heren Baars en Mulder zijn 25 jaar lid en praktisch 25 jaar bestuurslid. Voorzitter De Jong dankte ten slotte allen die aan het welslagen vam deze receptie hadden bijgedragen, een recep tie die in de ochtenduren vooraf was gegaan door rolschaatswedstrijden voor de jeugd in de gemeentelijke hal aan de Veerweg, waarvoor enorm veel be langstelling bestond en waar aan alle deelnemers een verrassing werd uitge reikt. Komende zaterdag wordt in hotel „De Stichtse Oever" een feestavond aangeboden aan de leden van de ver eniging. Zodra er ijs is worden er fees ten en wedstrijden georganiseerd op „De Blauwe Kamer" in de Grebbe, waar zaterdag aan een hoge lichtmast eenzaam en verlaten de vaderlandse driekleur wapperde ten teken dat de IJsclub „Rhenen" vijfentwintig jaar was geworden. RHENEN De gcvaarlUke S-bocht op de steile helling van de Grebbeberg, even vóór de sluis en pal voor hotel „De Grebbe", heeft gedurende de laatste drie dagen tien slachtoffers geëist. Zaterdagmiddag vloog een 24-jarige automobiliste uit de bocht. Haar auto was totaal vernield. Zelf kwam zy met de schrik en een paar snijwonden vrU- De avond daarvoor kwam een wagen met vier inzittenden de berg af. Hij reed een uit de tegenovergestelde rich ting komend niets vermoedend echt paar uit Eist frontaal aan. De van de berg afkomende wagen reed met zo'n grote snelheid, dat de chauffeur in de bocht de macht over het stuur kwijt raakte. Zes personen moesten min of meer zwaar gewond worden overge bracht naar het Wageningse ziekenhuis. Onder hen bevond zich het onderwij zers-echtpaar uit Eist. Nog een dag eer der vloog ee wagen met drie inzitten den uit de bocht, waarover wij reeds berichtten. Nauwelijks waren de in de bocht vernielde betonpalen door rijks waterstaat weer „ingepoot" of zater dagmiddag waren ze weer afgeknapt. Tegen één van de schotten van de in de bocht staande kiosk zit geronnen bloed, afkomstig van een slachtoffer dat als een raket door de achterruit van de wagen vloog en met het hoofd tegen de kiosk belandde De man moest met her senletsel naar het ziekenhuis. Hotelhouder P. van Londen is drie dagen in touw geweest. Hij dringt er op aan hem aan een brandblusser te hel pen en een brancard. Maar nog liever zou hij zien dat er verkeerslichten wer den geplaatst, opdat men tegen de berg RHENEN Mej. Janine van de Haar slaagde te Utrecht voor het diploma van zwemonderwijzeres. Het examen werd afgenomen in „Den Hommel" te Utrecht. Mej. v.d. Haar is werkzaam in het Sportfondsenbad te Wageningen. ELST W Musketiers organiseert op zaterdag 19 december haar tweede bingodansavond van dit seizoen in hotel De Stuyvenberg, aanvang 8 uur. Er zijn weer prachtige prijzen te winnen, ter wijl de dansmuziek verzorgd wordt door The River Trio uit Eist. Tijdens deze avond zal door de directie van ho tel De Stuyvenberg voor een speciale v.errassing worden gezorgd. op kan rijden, zonder dat men als arge loos weggebruiker plotseling van uit de tegenovergestelde richting wordt „door boord" door een tegenligger die de kluts kwijt geraakt is. De heer Van Londen blijft bij zijn voorspelling dat er binnenkort doden zullen vallen, wanneer niet rigoureus wordt ingegrepen om de roekeloze rij ders tegen zichzelf in bescherming te nemen en de automobilisten, die de berg „opkruipen", te beschermen tegen het geweld dat van boven komt. ELST Een dezer dagen vond in de muziektent aan de Beatrixstraat de trekking van de verloting plaats, die in het kader van de St. Nicolaasactie door de Elsterse Contractgroep van Winke liers werd georganiseerd. Deze trekking werd verricht door de Rijkspolitie te Eist. De hoofdprijs, een damesfiets, werd gewonnen door de fam. Van Zwetselaar, Vissersweg 22 te Eist. De overige prij zen, waaronder als voornaamste een elektrische deken, een elektr. mixer en een haardroogkap, werden gewonnen door de families v.d. Bos, Elsterseweg 2, Bouter, Irenestraat 17, Klomp Irenestr, 15, v. Silfhout, Oudeweg 14, Van Vie- gen-Vervat Rijksstraatweg 36A, Krab Franseweg 84, Henzen, Franseweg 113, De Scheele Franseweg 44, Bielsma Ver bindingsweg 6, V. Heusden Woudweg 8, Wisgerhof Rijksstraatweg 207, Drost Driftweg 3, V. Mourik Rijksstraatweg 41, Hovestad Rijksstraatweg 219, V. Om meren Franseweg 121, V. Burken Zwijnsbergen 27, V. Riemsdijk Franse weg 111, Hensen School weg 86, Zomer Rijksstraatweg 70, V. Dam Irenestraat 1, V. Garderen Schoolweg 49, V. Omme ren, Elsterseweg 19, Valkenburg School weg 77, Bijsterbos Schoolweg 110, Meij er Engweg 16, V. Ree Rijksstraatweg 28, V. Duren Rijksstraatweg 244, Wil deman Rijksstraatweg 246, Jacobs Els- terweg 15, V. Dijk Beatrixstraat 34, V, Ingen Veenendaalsestraat 16 en v.d. Berg, Paardekop 2. De prijzen zijn alle af te halen bij Woninginrichting C. Wijkniet, Rijks straatweg te Eist.

De Vallei | 1970 | | pagina 3