ASSISTENTEN r v_ BROUWER,KLOES en co. registeraccountants bilthoven - den haag - rotterdam - zutphen een ervaren systeemanalist Enkele ervaren programmeurs Zonnig Zuid-Frankrijk 60 cent per m2 administratieve kracht (mannelijk) personeelseetzaal assistente inspecteur Burgerziekenhuis Amsterdam CHEF VERKOOPAFDELING REESINK BEGIN 1971 GOED HET BURGERZIEKENHUIS IS WERKELIJK ANDERS Chemische reinigingsbedrijf vraagt te huur winkels/ winkelwoonhuizen GEMEENTE DEVENTER Informatiecoupon. sa oiois Technisch Specialist bij de Landmacht. Ooit aan verple ging gedacht? psychiatrisch ziekenhuis st. bavo noordwijkerhout psychiatrisch centrum "sancta maria" noordwijkerhout ZATERDAG 19 DECEMBER 1970 k> Voor onze kantoren te Bilthoven, Den Haag, Roterdam en Zutphen zoeken wy U bent assistent-accountant, studeert voor 't praktijkdiploma of het diploma MBA of bent misschien zelfs al begonnen met de studie voor het SPD of NIvRA- opleiding. U zou wel eens willen veranderen, mits er dan ook goede toekomstmogelijkheden zijn. Als middelgroot accountantskantoor kunnen wij u die mogelijkheden bieden. U krijgt bij ons een goed salaris met een premievrij pensioenregeling. Dat salaris is uiteraard in overeenstemming met uw praktijkervaring en uw studie resultaten. Uw studiekosten zijn voor onze rekening, en, hoewel misschien nifet voor iedereen van direct belang, onze autokostenregeling is up to date. Gezien ons werkgebied is het best mogelijk, dat uw huidige woonplaats geen enkel probleem oplevert. Heeft u belangstelling, schrijft u dan naar ons kantoor te Zutphen, IJsselkade 10, telefoon 05750-5946. Een eventueel gesprek kan ook in de avonduren plaatsvinden op een van de genoemde kantoren. Op 1 maart 1971 begint de nieuwe opleiding tot verpleegster of verpleger, dipl. Ziekenverpleging A. EISEN leeftijd op 1 maart tenminste 17 jaar en 7 maanden, diploma HAVO, MAVO (Mulo 4), INAS, Culemborg, AW 2 of gelijkwaardige opleiding. Heb je niet het vereiste diploma Wij leiden ook op tot een geldige toelating. Daarvoor kun je vol staan met ongeveer 3 jaar ulo o.d. Je wordt dan adspirant-leerling(e Salaris voor beide groepen 376,75 bruto per maand, plus vrije kost en inwoning, exclusief de verhogingen over 1971. Leerlingen ontvangen na 3 maanden 14% onregelmatigheidstoeslag. Schrijf aan de geneesheer-directeur of meld je bij de adjunct-directrice, Linnaeusstraat 89, Amsterdam- Oost. Tel. (020) 94 26 74. Tricotage- en Kousenfabrieken L. TEN CATE N.V. Geesteren (O) Wij zijn een snelgroeiende industrie, waar diverse textielprodukten worden vervaardigd. Al deze produkten worden onder merk ver kocht en genieten een goede reputatie, zodat de vraag voortdurend toeneemt. In verband hiermede moeten wij onze computerafdeling, die beschikt over een derde generatiecompu ter met o.a. papertape input en disk units, versterken met een aantal medewerkers te weten: Een opleiding op M.B.A.-niveau achten wij hiervoor noodzakelijk. Beheersing van Coboi wordt op prijs gesteld. Voor al deze mensen hebben wij een prettige baan in een plezierige omgeving en met goede sociale en financiële voorwaarden. Sollicitaties gaarne schriftelijk onder vermel ding van opleiding en ervaring bij onze Perso neelsafdeling. Voor inlichtingen zijn wij dage lijks te bereiken op onze Personeelsafdeling van half negen tot vijf uur onder nummer 05492-361. Reiskosten worden vergoed. U kunt ook 'n brief schrijven om inlichtingen. De bewoners kunnen eventueel als filiaal houders optreden. Geen investering. Goede verdiensten mogelijk. Aanbiedingen zijn geheel vrijblijvend. Discretie verzekerd. Br. lett. B6 bur. NAC. A AN GEBODEN in Nog enkele fraaie percelen grond nabij dc stad Béziers, gelegen in het begin van het heuvelland- schép met een riant uitzicht over de wijntuinei; tot aan de Middellandse Zee. Bosrijke omgeinvg, forellenbeken, wijngaarden, jachtgronden, natuur parken, cultuur-historische bijzonderheden, brede zandstranden, 300 dagen zon per jaar. Geen bouw- plicht of verbod. Geschikt bijv. voor vakanties en geldbelegging. Uitzonderlijke documentatie, maquette, off. ka dastrale kaarten etc. etc. Zeer goede referenties- Percelen vanaf 5000 m2 ha) voor slechts Informaties uitsluitend op 19, 20 en 21 december. Telefoon 070—558355. Op de afdeling Onderwijs en Culturele Zaken wordt gevraagd een voor het verrichten van verschillende werkzaamheden, zoals het bijhouden van de leerplichtadministratie, plaatsing leerlingen enz. Betrokkene zal tevens belast worden met het toezicht op de naleving van de Leerplichtwet 1969. vereist Mulodiploma of daarmee gelijk te stellen opleiding. goede contactuele eigenschappen leeftijd niet beneden 35 jaar. Bruto-salaris, afhankelijk van opleiding, ervaring en bekwaamheid tot maximaal 875,- per maand. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen binnen 8 dagen aan de. directeur van de gemeentelijke personeelsdienst, Grote Kerkhof 22, Deventer. Op sollicitatiebrief en enveloppe te vermelden no. 70—102. Gaarne ontvang ik geheel vrijblijvend - nadere inlichtingen tijdens een huisbezoek. naam-„ adres:...^..^.^..^. plaata:^.^ schoolopl.:. Als brief zond er postzegel zenden aan Technisch Specialisten. Antwoordnr. 35. Den Haag. JJ Coupon voor een jonge kerel die snapt hoe belangrijk een vakdiploma is. Als je verder kijkt dan je neus lang is, wéét je. dat je diploma's nodig hebt om vooruit te komen. Om straks goed te verdienen in een vak waar je plezier in hebt. Maar jaje wilt liefst ook nu al een goed salaris hebben. Dan doe je er goed aan eens inlichtingen te vragen over een verbintenis als Technisch Specialist bij de Landmacht. Zo'n verbintenis duurt minimaal vier jaar. Je studeert voor een erkend vakdiploma. Je krijgt direct aardig wat „schoon in het handje". En als je diensttijd erop zit, krijg je nog een premie van vele duizenden guldens mee naar huis Kortom: als je tussen de 16 en 26 jaar bent en van je diensttijd een goede springplank voor later wilt maken, vul dan nu de coupon in. Afhankelijk van genoten onderwijs wordt de TS in dienst opgeleid voor een burger-vakdiploma, b.v.: in een technisch beroepautomonteur (VAM), monteur wegenbouwmach. (SBW), radio-, sterkstroom- of bedrijfselektronikamonteur (VEV), lasser (SMECOMA); voor een bedieningsfunctiechauffeur (CCV), rij-instructeur (VAMOR), machinist grond-, water- en wegenb. bedr.; in de landbouwsectorvakman gemechaniseerde landbouw; in een handelsrichting dipl. magazijnmeester, kantoorassistent, handels correspondentie, boekhouden. In ons algemeen, neutraal, middelgroot ziekenhuis, zoeken wij voor de een die het hoofd van de afdeling kan ver vangen. Leeftijd omstreeks 25 jaar. Vijfdaagse werkweek, toeslag voor on regelmatige diensten. Schriftelijke sollicitaties aan de ge neesheer-directeur of persoonlijk bij het hoofd van de huishoudelijke dienst, Linnaeusstraat 89, Amsterdam-O., tel. (020) 94.26.74. -V- wat d°|J|volgend jaar? Gewoon, helemaal op nieuw beginnen, maar er niet op achteruit gaan! Een pittige baan. Afwisse lenden boeiend teamwork, dat veel voldoening geeft omdat je hebt te maken met mensen die niet meekunnen in de maatschap pij. In de psychiatrische verpleging ligt de nadruk op begeleiding van de patient en op rapportering over de patient aan artsen en specia listen op velerlei terrein. Vaak al na enkele maanden kan de patient geresocialiseerd terugkeren in de normale woon- en werkomgeving. Viel het tegen 7 Bleek die leuke baan, waar je zo vol entoesiasme aan begon, één grote sleur van negen tot vijf 7 Of begon je direkt alTnet e«n gevoel van ik-moet- toch-iets-beginnen Stage lopen in twee centra. De twee psychiatrische ziekenhuizen St. Bavo en Sancta Maria liggen naast elkaar in Noordwijkerhout. Wat lag meer voor de hand dan de opleiding te kombineren. Daardoor is de z.g. B- opleiding plezieriger en veelzijdiger geworden: onze leerling-verpleegkun digen-momenteel ruim 100 jongens en 100 meisjes - maken kennis met de ver schillende werksituaties in de verpleging van mannelijke en vrouwelijke patiënten. De volgende kursus start begin maart 1971 Voorwaarden enz.: Opleiding MULO/MAVO, MMS, HBS/HAVO of gelijkwaardig, diploma Ziekenverpleging A en/of Z. Leeftijd 17 jaar; 16-jarigen worden adspirant. Aanvangssalaris f 553.07 (ekskl. nieuwe loonronde '71) voor 1e jaars-leerlingen; 6% vakantietoeslag; toeslag és voor onregelmatige diensten, variërend van 20- 45%. 5-daagse werkweek van 42%uur; 19 werk dagen vakantie; 2 x per maand vergoeding reis kosten naar huis.Goede verbindingen met alle de len van het land. Volop natuurschoon van bollen velden, duinen en strand in de direkte omgeving. De grote steden Haarlem, Leiden, Den Haag en Amsterdam zijn lekker dichtbij. Goede huisvesting; ook extern wonen is soms mogelijk. Voor twee dubbeltjes weet je alles. Schrijf een briefkaart met naam, adres, leeftijd, opleiding en eventuele werkkring. Adresseer: Hoofd opleidingen Sancta Maria St. Bavo, postbus 2, Noordwijkerhout. Je krijgt dan spoedig alle inlichtingen en een formulier voor vrijblijvende sollicitatie. Voor telefonische informaties02523 - 30 41 of 31 41 afd. personeelszaken. NV Uitgeverij Spaamestad Het landelijk verkoop apparaat voor onze tijdschriften en boeken bestaat uit een uitgebreid korps wederverkopers, propagandisten en een goed georganiseerde buitendienst. Ter versterking van deze buitendienst zoeken wij in het district Apeldoorn gegadigden voor de functie van die als taak heeft de aanstelling, begeleiding en activering van de wederverkopers en het oplossen van allerlei problemen die zich in de dagelijkse gang van zaken voordoen. Deze ambulante functie is een. uitdaging voor de man met commerciële en organisatorische talenten die graag zelfstandig en inventief wil werken. Voor deze boeiende taak stellen wij als eis een opleiding op Ulo-niveau, enige jaren buitendienst ervaring en vooral enthousiasme om zich volledig in te zetten. Leeftijd tot ca. 35 jaar. Een rijbewijs BE is noodzakelijk. Schriftelijke sollicitaties plus pasfoto, te richten aan: hoofd Personeelszaken, NV Uitgeverij Spaarnestad, Nassauplein 3, Haarlem. Voor onze uit te breiden verkoopafdeling SANITAIR en CENTRALE VERWARMING zoeken wij voor ons hoofdkantoor te Zutphen een Betrokkene zal worden belast met de dagelijkse leiding van de verkoop-binnendienst en zal leiding moeten geven aan een aantal medewerkers. Hij zal ressorteren onder een coördinerend verkoopchef. Vereist zijn: een middelbare schoolopleiding, althans een vor ming op dit niveau commerciële en leidinggevende capaciteiten verkoopervaring en kennis van sanitair en/of c.v. een leeftijd van tenminste 30 jaar Sollicitaties te richten aan REESINK, Havenstraat 7, Zutphen, t.a.v. afdeling personeelszaken. Desgewenst kunt u volstaan met een zeer korte sollicitatiebrief of een telefonisch contact (telef. 05750-5551toestel 353/358 U ontvangt dan van ons een formulier waarin u ons uw verdere gegevens kunt verschaffen. ZUTPHEN - Amsterdam - Rotterdam Groningen - 's-Hertogenbosch - Hoensbroek.

De Vallei | 1970 | | pagina 14