Veel kwaliteit bij Instuif-duivenshow We moeten extra ons best doen om niet uit te glijden Inbraak via ventilator Oranje Wit en Musketiers om de tafel Mutaties in directie van Hollandia Tricotage NV Burgemeester vergeleek zichzelf met ijsclub Kesterense borduurde fraai jachttafereel TERZAKE „Ori" op spreekuur bij de tandarts Bij Recticel Kerstloop bij Berghuis Pleidooi van „Grebbe" om meer geld Musketiers in bingo-dansant Kerstbal voor Candianen Adoptiegroep gevangenen opgericht Set Up-teams leiders in competitie Kerstzang in herv. kerk Kerstnachtzang in Amerongen Kerstzang en stemmenspel Gewijzigde uren >ii P.T.T. bij Nieuwe stomerij aan Nieuwstraat Veertig jaar bouwvak- organisatie Kerstfeest voor bejaarden CLUBHUIS OF KANTINE Belt 10550 "070 BURGERLIJKE STAND SCHERPENZEEL BURGERLIJKE STAND MAANDAG 21 DECEMBER 1970 VEE NE ND AAL Tijdens de vorige week vrijdag gehouden bijzondere ver gadering van aandeelhouders van de Hollandia Tricotagefabriek NV is de heer W van Leeuwen met ingang van 1 januari 1971 afgetreden als directeur en tegelijkertijd benoemd tot commis saris van de vennootschap. Met gingang van dezelfde datum is de heer H. van Joolen, thans directeur van Amatex te Maassluis, dochteron derneming van het Hatema Texoprint Concern benoemd tot directeur. Verder is mevrouw Th. A. Jansen-van Leeu wen op haar verzoek ontslag verleend als commissaris van de vennootschap. Met ingang van 1 januari 1971 bestaat de directie van Hollandia Tricotagefa briek NV uit de volgende personen: J. J. van Leeuwen, drs. A. van der Ree en H. van Joolen terwijl in de raad van commissarissen zitting hebben de heren W. Knoppers, H. Harinck en W. van Leeuwen. RHENEN In hotel-paviljoen „Grebbeberg" kwam vrijdagavond het Waterschap „Grebbe" in verenigde ver gadering bijeen onder voorzitterschap van watergraaf jhr. mr. L. Bosch ridder van Rosenthal. De heer H. van Dijk woonde voor de eerste maal als nieuwe hoofdingeland de vergadering bij. Hij volgde zijn vader de heer W. van Dijk op. De vergadering was bijzonder en thousiast over de brief die door een kleine honderd Achterbergers was ver zonden aan Gedeputeerde Staten van Utrecht, waarin wordt aangedrongen op bespoediging van de verbeteringsplan nen voor deze buurtschap met name voor wat betreft het aanleggen van een riolering. Evenals de gemeenteraad van Rhenen zal nu ook het Waterschap „Grebbe" adhesie gaan betuigen bij Gedeputeerde Staten. Aangezien het Waterschap niet op ei gen houtje de omslag voor huispercelen kan verhogen, maar daartoe de mede werking nodig is van het provinciaal bestuur, zal aan Gedeputeerde Staten toestemming worden gevraagd de mini mum-omslag van f 3,- te mogen verho gen tot f 5,-. Dit geldt voornamelijk voor de talrijke huispercelen die zich in de gemeente Veenendaal bevinden. Wanneer Gedeputeerde Staten mee wil len werken dan zal het voor het Water schap „Grebbe" een meeropbrengst gaan betekenen van plm. f 2000,-. De begroting voor 1971 werd onge wijzigd aangenomen. Er staan geen buitengewone uitgaven op. Uit het vooroverleg omtrent het bestemmings plan Achterberg kwam naar voren dat de nieuwe waterlozing langs de Frie- sesteeg een meter breder zal moeten worden en uitgediept zal moeten wor den. Een gedeelte van de Heutgraaf wordt straks gedempt. Aan het ge meentebestuur van Rhenen zal worden verzocht de sloot langs de Friesesteeg te verbreden en uit te diepen. ELST Musketiers hield zaterdag avond j.l. in hotel De Stuyvenberg een zeer geslaagde bingo-dansant. De be langstelling voor deze avond die geheel in de sfeer van de naderende kerstda gen werd gehouden, was bijzonder groot. Als speciale verrassing had de direc tie van hotel De Stuyvenberg een op treden van buikspreker en goochelaar Brockino georganiseerd. Vooral zijn op treden met de zingende zaag werd ge waardeerd door de talrijke aanwezigen. Weer was een groot aantal prijzen be schikbaar gesteld, terwijl de band The River Trio uit Eist de muzikale omlij sting verzorgde. RHENEN Tweede Kerstdag orga niseert de sportvereniging Candia'66 voor haar leden in het clubgebouw een Kerstbal met medewerking van een Tiels dansorkest. Het bal begint om 8 uur 's avonds. ELST Vrijdagavond, zaterdagmiddag en -avond hield de postduivenvereniging „De Instuif" de jaarlijkse tentoonstelling in de zaal van café Sportlust aan de Veenendaalsestraat. Er waren 240 duiven ingezonden. De heer Muller uit Gorin- chem, die als keurmeester was aangezocht, constateerde een hoog gehalte aan kwaliteit bij de duiven. Hieronder een overzicht van de prijs winnaars, die in acht klassen werden onderverdeeld: Klasse I: R. v. Swetse- laar le prijs, B. E. v. Swetselaar, 2e prijs. Klasse II: K. van Viegen le pr., G. Hartman Jr. 2e pr. Klasse III: A. C. van Zetten le pr., G. Hartman Sr. 2e pr. A. C. van Zetten 3e pr. J. van Ber- gum 4e pr. H. van Burken 5e pr. G. Hartman Jr. 6e pr., T. van Mourik 7e pr., M. Brouwer 8e pr. Klasse IV: G. Brienesse le pr., T. van Mourik 2e pr., W. van Zetten 3e pr., G. Hartman Jr. 4e pr., J. van Bergum 5e pr., Gebr. Brie nesse 6e pr., R. van Swetselaar 7e pr., W. van Zetten 8e en 9e pr., W. E. van Zetten 10e pr., K. van Viegen 11e pr. Klasse V: W. Zetten le pr., G. Hartman Jr. 2e en 3e pr., J. van Bergum 4e pr., M. Brouwer 5e pr., G. Drost 6e pr., A. C. van Zetten 7e pr. Klasse VI: J. van Bergum le en 2e prijs, M. Brouwe 3e pr., H. van Burken 4e pr., K. Viegen 5e pr., W. van Zetten 6e pr., T. van Mou rik 7e pr., G. Brienesse 8e pr., K. van Viegen 9e pr. Klasse VII: G. Hartman Sr., le pr., H. van Doornspeek 2e pr., W; E. van Swetselaar 3e pr.. W. E. van Laar 4e pr. Klasse VIII: G. Hartman Sr. le pr., J. van Bergum 2e pr., T. van Mourik 3e pr., G. Brienesse 4e pr. Voor de duiven, die in een serie van vier werden onderverdeeld, werden prijzen toegekend aan: T. van Mourik le pr. J. van Bergum 2e pr., en W. van Zetten 3e pr. Deze serie hestond uit een jonge en oude doffer en een jonge en oude duivin. Voor de serie van vijf, waarvoor duiven naar keuze werden ingezet, werden de winnaars: G. Hart man Sr. le pr., T. van Mourik 2e pr., K. van Viegen 3e pr. en W. van Zetten 4e pr. De prijs voor de schoonste duif van AMERONGEN In het kader van dc zogenaamde Amnesty International is in Leersum een adoptiegroep opge richt ten behoeve van in het buitenland In gevangenissen verblijvende perso nen. De groep kreeg inmiddels een Rus, een Spanjaard en een Braziliaan toege wezen. Men gaat een regelmatige brief wisseling onderhouden met de autori teiten en met de gevangenen en hun familie. Daarbij wordt politiek als zo danig nadrukkelijk buiten beschouwing gelaten. „Als een gevangene weet dat hij niet vergeten wordt geeft dit contact van mens tot mens moed om vol te houden in moeilijke omstandigheden", is het parool van de adoptiegroep. Sympatisanten kunnen zich melden bij Mevr. C. Hogenboom-van Deute- kom, K. Julianalaan 95, Leersum tel. 1432. Mevr. A. M. Schapenk-Landweer, K. Julianalaan 87, Leersum tel. 2436. Ds. A. Burger, Boslaan 34, Amerongen. Tel. 2420. de gehele tentoonstelling werd toege kend aan de heer G. Brienesse. Ter bestrijding van de kosten werd door de leden een aantal prijzen als kippen en konijnen geschonken, die voor een verloting werden ingezet. Ook de winkeliers in Eist en de omliggende plaatsen hebben zich fiiet onbetuigd ge laten. Zij schonken gezamenlijk een groot aantal planten, taarten en huis houdelijke artikelen. De bonnenverkoop, die 27 december a.s. door de houders van kweekstation „La Paloma" in de zaal van café Sport lust wordt georganiseerd, ten bate van de Instuif, vangt aan om 10.00 uur des morgens. Superkampioenen hebben hun medewerking aan deze verkoop gege ven. Bonnen van verenigingskampioe nen komen a.s. zondagochtend niet aan bod. Er is een 25-tal bonnen van natio nale en internationale kampioenen als Gebr. De Bare en De Smet Mathijs uit Nokere (België), Heerikhuizen uit Ede, De Zeeuw Eindhoven, Gebr. De Wit enz. SCHERPENZEEL De bedrijfscom- petitie georganiseerd door de Scherpen- zeelse Volleybal vereniging. Set-Up in de gemeentelijke spelhal is nog steeds een succes. In poule A verloor leider Set Up 2 met 30 van Controlasco 2. De setstan den waren 15-3, 15-7, 15-13. Doordat in deze poule het basisonder wijs met 30 van Set Up 4 won nader de deze nu de leider tot op een punt. De setstanden waren hier 2-15, 2-15, 5-15. Set-Up 3-Set Up 5 had als uitslag 3-0, met de setstanden van 15-5, 15-3, 15-13. De stand is nu in poule A: Set Up 2 48; Controlasco 1-3-7; Basisonderwijs 37; Contolasco 2 46; Sep Up 3 35; Set Up 4 4—2; Set Up 5 3—1 In poule B. Hier ging 'de strijd tussen de koplopers Set Up 5 en de gemeente. De gemeente startte zeer sterk en het werd een spannende strijd die ten slot te door Set Up met 21 werd gewon nen. De setstanden waren 1315, 158, 159. De andere koploper EBM kreeg het tegen Set Up 4 ook hard te verdu ren maar na een spannende strijd was het EGM dat als overwinnaar met 21 uit de bus kv>am met de volgende set standen: (14—16, 15—11, en 15—11). Controlasco 3 wist door een 21 overwinning op C. H. van de Broek de rode lantaarn over te doen aan zijn te genstander. De setstanden waren: 155, 15-4, 5—15. De stand is nu na 4 ronden als volgt: Set Up 5 38; EBM 48; Gemeente 3—6; WSB 3—6; Set Up 4 4—5; Contro lasco 3 42C. H. v. d. Broek 31 De volgende ronde is 6 januari 1971. RHENEN Ter gelegenheid van het vijfentwintigjarig bestaan van de ijsclub „Rhenen" werd zaterdag in hotel „De Stichtse Oever" aan de Rijn in Rhenen een feestavond gegeven, die niet alleen werd bijgewoond door leden van de vereniging maar ook door verschillende genodigden, onder wie burgemeester jhr. mr. L. H. N. F. M. Bosch ridder van Rosenthal, die vergezeld was van zijn echtgenote. Voorzitter D. W. de Jong, stak niet onder stoelen of banken dat hij en zijn bestuur het bijzonder op prijs stelden, dat de burgemeester en zijn vrouw op deze sympathieke manier blijken van belangstelling tonden. De heer De Jong maakte van de gelegenheid gebruik ook de burgemeester nog te bedanken voor de financiële medewerking door het ge meentebestuur verleend bij de aanbie ding van de mechanische ijsveegmachi- ne. Over de geschenken, aangeboden door mevrouw Welvaart uit Kesteren, raakte de ijsclubvoorzitter niet uitge praat. Ook nu weer schonk hij veel aandacht aan het prachtige jachttafe reel, dat mevrouw Welvaart had ge borduurd en waarin niet minder dan 19.800 kruissteken waren gezet. Ook de een meter lange Friese doorloper die mevrouw Welvaart schonk en die bij de heer De Jong in de showroom ter bezichtiging staat werd nog eens onder de aandacht gebracht, evenals de talrijke andere kleinere krul- "schaatsen, opgemaakt als kandelaar of als bloemversiering. Mevrouw Welvaart, die de feestavond bijwoon de en maanden lang aan de geschen ken voor de zilveren ijsclub had ge werkt, mocht ook nu weer de harte lijke dank in ontvangst nemen. Burgemeester Bosch, die vorige week verhinderd was ter receptie aanwezig te zijn en toen zijn gelukwensen per brief had aangeboden, stelde het op prijs nu persoonlijk te kunnen felicite ren. Hij wilde niet in herhaling treden in hetgeen door wethouder Glasbergen vorige week naar voren was gebracht, maar hij legde er nog wel de nadruk op, dat de ijsclub altijd een prettige vereniging is geweest, die nimmer een beroep heeft gedaan op gemeenschaps gelden en dat het gemeentebestuur daarom met veel vrijmoedigheid nu een bijdrage had kunnen leveren in de aan koop van de ijsvee&machine. „Het is met een ijsclub net als een burgemees ter", aldus de heer Bosch, „we werken beiden op bijzonder moeilijk terrein, waarop je gauw kunt uitglijden, daar om moeten we extra ons best doen niet te vallen". De feestavond werd verder doorge bracht met het draaien van zelf opge nomen films door bestuurslid W. Schui- lenburg en een bingospel o.l.v. de heer Hulshof. EDERVEEN Woensdagavond 23 december houdt de Hervormde jeugd raad In de Ned. Herv. Kerk de jaar lijkse Kerstzangdienst. Ds. Bouw uit Ede zal de leiding hebben van deze avond. Verder zal medewerking worden ver leend door de plaatselijke zangvereni gingen, het ohr. gem. koor „De Lof- stem" onder leiding van H. Pomp, het meisjes- en kinderkoor „Van knop tot bloem" onder leiding van mevr. Boeve en de plaatselijke organist de heer E. van Ginkel. De kerstbijeenkomst voor de bejaar den zal dinsdagmiddag worden gehou den in het bijgebouw van de Neder landse Hervormde Kerk. AMERONGEN Evenals voorgaan de jaren zal het bestuur van het Chr. Gem. Koor „Asaf" ook dit jaar weer een Kerstnachtzang organiseren. Het is de boedeling om in de Kerst nacht na het klokgelui te beginnen met de rondgang door het dorp. Ieder die hieraan wenst mede te werken wordt om middernacht op het Hofplein ver wacht. AMERONGEN Op dinsdagavond, 22 december zal in de Andrieskerk op de Hof te Amerongen een volkskerst zang en stemmenspel worden gehouden. De samenzang zal worden begeleid met orgel- en trompetmuziek. Tevens zal worden uitgevoerd het speciaal voor de gemeente geschreven stemmenspel „Wie zal zich daarover verwonderen?" De kerk zal open zijn om half acht terwijl de aanvang is gesteld op acht uur. VEENENDAAL Op de donderda gen 24 en 31 december vervalt de avon dopenstelling van de postkantoren. Op beide dagen sluit het postkantoor in Veenendaal-centrum om 17.00 uur. In Veenendaal-zuid gaat het kantoor om 16.00 uur dicht. Dat tijdstip geldt ook voor de hulppostkantoren in Scherpen- zeel en Renswoude. In Ederveen gaat het postkantoor op beide donderdagen om 15.30 uur dicht. Ook de tijden waarop de bussen wor den gelicht ondergaan op beide dagen een wijziging. Op 24 december is de laatste buslichting van de bij bussen om 14.30 uur. De brievenbussen in het postkantoor-centrum worden dan voor de laatste keer die dag om 17.15 uur gelicht. Op donderdag 31 december gel den wat betreft de laatste lichtingen de volgende tijden: bijbussen om 12.40 uur en aan het postkantoor centrum 15.30 uur. SCHERPENZEEL Burgemeester Heij heeft zaterdag in het pand Nieuw straat 33 de nieuwe stomerij van de heer Van Kuilenburg officieel in be drijf gesteld. Onder het toeziende oog van talrijke genodigden stelde hij een machine in werking. De burgemeester prees het initiatief van het jonge gezin Van Kuilenburg maar waarschuwde er voor slaaf van het bedrijf te worden. Na het officiële gedeelte kregen de eigenaar en zijn echtgenote veel felicitaties in ontvangst te nemen. RHENEN Enkele weken gele den kwam de Orang Oetan „Truus" van Ouwehands Dieren park in het nieuws, toen zij het presteerde met de nagel van haar duim een schroef los te draaien, die de monteurs even te voren muurvast hadden gezet met een schroevedraaierHaar man ,,Ori" heeft deze week van zich doen spreken, toen hij na enkele dagen geen voedsel tot zich te hebben ge nomen en na alsmaar aan zijn wang te hebben zitten voelen, een lastige kis bleek te hebben. De wisselkies wilde geen plaats maken voor de definitieve, die er onder zat. De heer Ouwehand raadpleegde tandarts De Bruin uit Rhenen, die bevestigde dat ,,Ori" tobde met het wisselen. Parkarts dr. Gouda Quint werd eveneens te hulp geroe pen. Ook hij zag als enige oplos sing, dat de onwillige kies moest worden getrokken. ,,Ori" liet zich intussen rustig onderzoeken. Het was net alsof hij begreep dat de mens hem te hulp kwam om hem van de pijn te ver lossen. Zelfs toen tandarts De Bruin de vervaarlijke mensaap uit Borneo een verdoving toediende in zijn kaak, bleef ,,Ori" rustig met zijn grote mond open zitten. Maar.... toch reageerde de aap anders dan men aanvankelijk had verwacht. Na de prik in de kaak met de injectienaald moest de tnd- arts even wachten totdat de ver doving zou gaan werken om daar na de kies pijnloos te kunnen trek ken. Toen dat moment was aange broken liet liet ,,Ori" het echter plotseling afweten. Met geen mo gelijkheid was hij meer te bewe gen zijn mond te openen. Hij hield de kaken stijf op elkaar en zat ei genwijs in het rond te kijken. Goede raad was duur. Dan moest hij de volgende dag maar een klein roesje hebben zo besloot de medische staf bij de apekooi. De heer Ouwehand schrok van deze opmerking, omdat hij maar al te goed weet welke risico's hier aan verbonden zijn. En zou ,,Ori" niet meer bijkomen, dan was ,,Truus" weduwe en kon hij geen andere man meer voor haar ko pen. Want de weinige orangs die nog op Borneo en Noord-Sumatra rondstappen, zijn beschermd en mogen langs legale weg niet meer verhandeld worden. Na rijp beraad met de dierenart sen en ook tandarts De Bruin werd de volgende dag toch de roes inge diend, nadat ,,Orieerst op de weegschaal was gezet om het ge wicht te kunnen vaststellen en aan de hand daarvan de dosis van de verdoving te kunnen bepalen. ,,Ori" biel in een lichte slaap, zijn kies werd getrokken en drie kwar tier later zat hij weer springlevend in zijn speelkamer. Een paar da gen later ivas alles weer vergeten en begon hij weer te eten. Kennelijk is de mensaap erg blij dat hij van de kiespijn is verlost, want hij is aanhankelijker dan ooit tevoren. KESTEREN In de nacht van vrijdag up zaterdag is ingebroken in het kan toorgebouw van de Recticel in Kesteren. De daders hebben zich toegang weten te verschaffen tot de kantoren door een ventilator uit een raam te verwijderen. De grootste chaos werd aangetroffen in het kantoor waar de loonadministra tie is ondergebracht. Stalen kasten en bureaus waren opengebroken en de inhoud was overal uitgerukt en lag over de vloer ver spreid. Men heeft de indruk dat de in brekers méér zijn uitgeweest op het be drijven van vandalisme, dan om te ste len. De politie heeft tal van vingerafdruk ken gevonden. Ook dit wijst er op, dat het in elk geval amateur-inbrekers ge weest moeten zijn die hier hebben geo- SCHERPENZEEL Vrijdagavond hield de afdeling Scherpenzeel van de Nederlandse Chr. Bouw Arbeidersbond en arbeiders in de houtbewerkende in dustrieën een receptie in het vereni gingsgebouw aan de Molenweg ter ere van het 40-jarig bestaan. Vooral de zusterverenigingen uit eigen kring en uit de kring van het NVV waren sterk vertegenwoordigd. Wegens de grote moeilijkheden die zijn ontstaan door het aannemen van de loonmaatregel in de Tweede Kamer kon de bondssecretaris niet van de par tij zijn. Nu vertegenwoordigde de di strictsbestuurder de heer Bons het dis- strict en het hoofdbestuur. Burgemeester J. Heij die was verge zeld van zijn wethouder A. v. Bruggen toonde zeer veel respect voor het werk van de vakbeweging in de laatste jaren. Men weet in samenwerking met de an dere vakcentrales zich bijzonder posi tief op te stellen en men zegt duidelijk waaraan men de voorkeur geeft, aldus de burgemeester, die het een hele pres tatie noemde dat men 40 jaar lang de belangen van de leden had weten te dienen. Als tweede spreker voerde de dis trictsbestuurder Bons het woord. Deze deelde mede dat hij met ingang van 1 januari niet meer districtsbestuurder zal zijn wegens een reorganisatie in de bond. Hij vond het prettig dat hij op deze feestelijke bijeenkomst afscheid kon nemen. Hij overhandigde de bekende enve loppe met Inhoud die nog doo-/ meer exemplaren uit andere handen werd gevolgd. RENSWOUDE Woensdagmiddag 23 december wordt in Renswoude een kerstmiddag voor de bejaarden georga niseerd. De beide plaatselijke predikan ten Ds. Van de Peut en ds. Jonkers zullen hierbij de leiding hebben. ELST Maandagavond 21 december vindt op uitnodiging van het bestuur van de vv Musketiers een bespreking plaats met het bestuur van de vv Oran je Wit in hotel De Stuyvenberg. Het zal een oriënterend gesprek worden, waar in de mogelijkheden worden onderzocht of er in de nabije toekomst een club huis, dan wel een kantine gebouwd zal kunnen worden op het sportpark in Eist. De suggestie tot het bouwen van een kantine, dan wel clubhuis is onlangs ontstaan bij de financiële commissie van Musketiers. Bij deze vereniging is inmiddels een werkcommissie gevormd, waarvan de heer G. H. van Geffen (2e voorzitter Musketiers) als voorzitter op treedt. De heer Van Geffen zal van avond eveneens als gespreksleider fun geren. AMERONGEN De actieve Amerongse trim-club ..De Buik" organiseert op Tweede Kerstdag 's morgens om negen uur een spe ciale „kerstloop" langs de mooiste kerstbomen van het Amerongse bos. De groep die iedere zaterdagmor gen z.eer enthousiast trimt in de schitterende natuur op „De Ame rongse Berg" doet een beroep op alle sportieve mensen mee te doen aan deze manifestatie waaraan een speciale attractie is verbonden. De tocht van een uur staat onder des kundige leiding en toezicht en is voor ieder gezond mens te vol brengen. Na afloop van de tocht kan men uitrusten onder het genot van een kopje koffie in het Berghuis. pereerd. De nogal vette ventilator heeft ervoor gezorgd dat de vingerafdrukken duidelijk waren achtergelaten. In elk geval betekent het weer een schadepost voor de Recticel van min stens enkele duizenden guldens. Geld was er in het kantoor niet aanwezig. Er wordt niets vermist. Geboren: Rob, z.v. J. Leerink en H. J. E. Jongbloed; Hendrik, z.v. H. van Dee- len en H. van den Brink; Mark, z.v. P. E. Den Hartog en W. C. J. Duiverman. Ondertrouwd: N. J. J. Tol en C. Da- velaar; J. C. van Bruggen en G. W. van Galen; W. F. Wesselink en J. den Har tog. Getrouwd: T. Boonzaaijer en M. E. Osnabrugge; R. Methorst en J. Hazele- ger; J. J. Bos en A. Bakker. u dan «van a.u.b. voor Veenandaal 's Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenen 3328 Nwe Veenendaalseweg 159 EDE Geboren: Gerritje, d.v. G. van Lagen en M. H. Morren; Yvonne W., d.v. H. Oussoren en W. Vonk; Stefan, z.v. W, Horseman en G. M. M. H. Joosten; Gijsbertus M., z.v. H. van den Top en J. Top; Gerrike J., d.v. E. J. Beumer en T. van Donkelaar; Geurtje J. M„ d.v. S. Tollenaar en R. G. J. van Amerongen; Corine, d.v. J. Hovestad en J. Lieftink; Mechelina, d.v. M. Drost en A. van de Krol; Irene, d.v. A. van der Lugt en E. van den Enden; Gerritje, d.v. J. H. Nap en G. Voskuil; Maria, d.v. A. van leu- ven en M. van Rijswijk; Hilde, d.v. G. W. de Lange en J. A. Kleijnjan; Jacco, z.v. K. J. Strookman en G. van Veld huizen; Frans B. A., z.v. A. van Dee en F. W. Matser; Romeo J„ z.v. P. A. Papi- laja en I. Laurens; Angélique, d.v. D. J. Arendsen en E. H. de Vries; Elbertine E., d.v. G. J. van Eek en J. A. H. Meij- ers Saskia B. H. M., d.v. A. P. M. Dob- be en B. M. Schoenaker; Hendrika G. A., d.v. G. van de Lagemaat en G. H. Beijer; Heinie D., d.v. G. van Koesveld en H. Vlastuin; Theodoras W.. z.v. T. van Eekelen en G. van Veldhuizen; Adriaan B., z.v. A. F. G. Thielemans en C. M. M. LuttikhuizenMarian J. M.t d.v. H. G. Thüss en J. M. W. de Vroom- en; Woutera J., d.v. J. D. van Heerdt en W. van Ee; Alfred G. J., z.v. A. J. Mak en L. T. Meurs; Maarten, z.v. G. van Holland en J. Maassen; Henk J., z.v. H. van de Loenhorst en J. Baatje; Dewl R„ d.v. S. Wardojo en S. H. N. Liem; Henriëtte C., d.v. H. J. Gaasbeek en J. Zandsteeg. Ondertrouwd: Jacobus J. Schouten en Arisje H. Soetendaal; Gerrit J. van Kempen en Adriana Barink; Albertus van de Pol en Geurtje van Brammeien; Hendrik J. Ter Maaten en Aartje van Ginkel; Roelof J. H. van de Sluis en Albartha J. van den Brand; Wiebo D. Lublink en Anne-Marie Hos; Anthonie H. J. Bolthof en Frederik ten Seldam; Willem van der Lee en Alfrida E. Sterk. Getrouwd: A. C. van Voorst en J. van Eeuwen; C. Koudijs en J. van Hunen; C. A. M. Verburg en G. D. Strijder; B. E. Dingeman en E. Jonkers; C. Num merdor en J. Rijnaard; L. Akihary en A. C. A. Prenger; T. G. Lentjes en A. H. M. de Lange; J. van Groeningen en C. W. U Rinkel; W. Schuur en A. M. van Oostram; J. Zoet en J. van den Born; D. van Voorst en G. Joosten; G. van Voorst en J. E. Wolven; H. J. K. van Roest en A. J. Vermeer; F. A. Roe lof s en M. P. Beerdsen: D. Methorst en P. Jansen; J. Oosterbeek en H. van Eg- dom; H. B. J. ten Have en K. C. Cruys; J. Broekhuis en H. D. M. Craanen; W. F. Threels en A. C. M. Hendriksen; A. E. Berkhout en M. F. H. A. Welling; H. de Koning en E. Evers; J. W. van de Haar en A. van Omme; J. ten Ham en M. van Velthuizen; J. van Beek en G. G. Hardeman; J. C. ten Ham en G. Vermeer; G. van den Born en A. C. J. Romijn: W. de Bond en B. Kerseboom; R. Cancela Chans en M. Cornes Neiro. Overleden: Francisna Rietveld, e.v. P. T. Jochems, geb. 4 sep. '98; Sander Waaijenberg, geb. 9 mrt. '14; Godfried J. van Deventer, geb. 8 maart '02 Maria J. van Kreijl. geh. gew. met A. C. J. Oudsen, geb. 8 dec. '84; Geeske T. Gortier, geh. gew. met W. van Bon, geb. 15 okt. '96; Gerard T. Harlof f, geb. 31 juli '85; Martha van Beek, e/v C. va Beek, geb. 13 apr. '06; Gijsbert Veld huizen, geb. 22 sept '21; Antje de Geit, geh.gew. met T. Dekker, geb. 28 nov. '84; Johannes Slieker, geb. 1 aug. '92; Dina Willegers, geh. gew. Met M. Louw, geb. 26 aug. '88; Hendrik Gerrit sen, geb. 16 feb. '04.

De Vallei | 1970 | | pagina 3