Mr. A. RINNOOY KAN, ONZE NIEUWE BEWINDSMAN BIJ DE WERELDBANK: „Ik zie er met tegen op SLACHTOFFERS VAN KERST Willem de Mérode Sacha Distel ledereen moet eigenlijk als free-lancer werken" Tom Poes en de erf pachter „Koperen" acteur Will van Seist: programmaos MORGEN MET VREEMD BEOORDELEN POLITIEK BEZWAREN NADELEN TWEE BELANGEN UIT DE KERKEN MARTEN TOONDER STRIP MAANDAG 21 DECEMBER 1970 DEN HAAG „In financiële zaken moet je vaak „nee** zeggen, maar het is de kunst dat zo te zeggen dat je nog „dank u wel" te horen krijgt. Dat betekent dat men, het waardeert wanneer je met een goede motivering van je besluit komt." Mr. A. Rinnooy Kan, plaatsvervangend thesaurier-generaal van het ministerie van financiën, £al dat in zijn komende functie van bewindvoerder van de We reldbank in Washington misschien nog wel eens moeten zeggen. Hij, volgt in die taak oud-minister dr. Piet Lieftinck op, de man van het „tientje" na de oorlog, de man die in de dagen van zwarte handel een grandioze geldsanering op zijn naam heeft staan. „Het zal niet gemakkelijk zijn deze bakwame man op te volgen maar gezien mijn ervaring meen ik wel in staat te zijn de problemen die op mij af zul len komen te behappen. Het beoordelen van kredietwaardigheid is mij niet vreemd; met de problematiek van de ontwikkelingshulp heb ik ook wel wat te maken gehad en ook van de kapi taalmarkt weet ik wel wat af. Ik zie er dan ook niet tegenop, al zullen de pro blemen hier en daar wel een beetje de licaat kunnen zijn." Hoe moeten wij uw toekomstige posi tie zien? „De Wereldbank heeft als aandeel houders de landen die bij haar zijn aangesloten. Deze landen hebben in het bestuur van de bank zogenaamde gou verneurs, dat zijn vaak de ministers van financiën of presidenten van de centrale banken. Deze delegeren hun taak aan een college van twintig be windvoerders. Aangezien niet elk lid- land door het beperkte aantal een eigen bewindvoerder kan hebben, worden de stemmen van kleine landen gecombi neerd. Zo zal ik als bewindvoerder worden aangewezen door Nederland, Joegoslavië Israël en Cyprus." „De landen komen met kredietaan vragen bij de Wereldbank en de be windvoerders moeten die aanvragen beoordelen. Zij moeten bekijken of het geld dat gevraagd wordt bestemd is voor een project dat het aanvragende land in zijn economie helpt. Zij beoor delen de kredietwaardigheid, bekijken de politieke stabiliteit Komen er op politiek gebied niet vaak moeilijkheden om de hoek kijken? „Bij alle fundamentele verschillen die er tussen de landen onderling kunnen bestaan, is het op het financiële vlak mogelijk tot gemeenschappelijke con clusies te komen. Het uitgangspunt van de Wereldbank is neutrale hulp te ver lenen, die niet politiek gebonden is. Die hulp wordt dan onder bepaalde voor waarden gegeven." Er Is hier en daar wel bezwaar te gen de grote pot waaruit wordt ge leend. Men zegt dan: het geld dat de Wereldbank leent, zie je nooit meer te rug voor je eigen industrie. Hoe staat u daar tegenover? „Ik heb daar wel begrip voor. Bij elke zogenaamde bilaterale hulp hulp van het ene land direct aan het andere moet het geldontvangende land vaak het geld besteden in het geldgevende land en is dus afhankelijk van wat de export van dat land biedt. Maar als bewindvoerder van de We reldbank moet je beseffen data je werkt met de bespringen van anderen. Je moet dan beider belangen dienen .zoda nig dat je het vertrouwen van de spaarders houdt en tevens zorgt voor een geldstroom naar de ontwikkelings landen." Ontmoet u dan geen bezwaren dat een ontwikkelingsland de financiële hulp besteedt voor een zogenaamd prestigeobject? En beseft u daarbij dat wanneer een ontwikkelingsland bij voorbeeld een eigen textielfabriek gaat beginnen, de textielindustrie van de geldgevende landen daarvan de nadelen zal ondervinden? „De Wereldbank stelt bij haar kre dietverlening voorwaarden, die een ga rantie geven dat het geld goed wordt besteed. Een van de voorwaarden is •ook dat het ontwikkelingsland voor zijn projecten open aanbestedingen doet, zo dat men op de voordeligste wijze het geld kan besteden. En wat de schade betreft die door de ontwikkeling van de industrie elders wordt toegebracht: men moet er oog voor hebben dat er een zekere verschuiving kan optreden. Ik vind het bijvoorbeeld logisch dat in een land dat grondstoffen produceert en aan zijn industriële ontwikkeling begint, ook een industrie komt die deze grondstoffen verwerkt. Op die manier wordt het belang van dat bewuste land gediend." Dit betekent dus toch dat u een delicate positie gaat bekleden. „Je moet ervan uitgaan dat je twee belangen dient, maar daat is toch geen probleem. Ik zit voor de Staat als com missaris in veel instelllingen, In die Op 1 april vestigt mr. A. Rinnooy Kan (57) zich in Washington als lid van het college van bewindvoerders van de Wereldbank. Hij verlaat zijn post als plaatsvervangend thesaurier-generaal schatkistbewaarderbij het ministerie van financiën in Den Haag. „Dat is nog een oude naam uit de republiek. Zij duidt aan dat je te ma ken hebt met alle financiële zaken van de overheid, thans met uitzondering van begrotingszaken" Mr. Rinnooy Kan studeerde in Amsterdam rechten en begon in 1935 zijn carrière als ambtenaar, slechts onderbroken door een onderduikperio de in de oorlog en een heel kort kijkje bij de stoottroepen vlak daarna. Van zijn drie zoons gaat alleen de jongste (12) mee naar Washington. De andere twee zetten hun studie in Nederland voort. „Voor mijn ouders (vader 90 en moeder 86) is het natuurlijk niet leuk dat wij weggaan. Het is een van de redenen waarom ik heel erg geaarzeld heb toen mij de nieu we functie werd aangeboden. Mijn vrouw, een Engelse, heeft het ook niet zonder gemengde gevoelens opgevat". functie dien je dan de belangen van de vennootschap, maar je vertegenwoor digt ook het staatsbelang. Als ambte naar heb je een zekere mate van af hankelijkheid maar je moet ook afhan kelijkheid kunnen opbrengen. Ik laat mij dan ook leiden door een uitspraak van de Britse koningin Elizabeth uit de zestiende eeuw, toen zij in een brief aan William Cecil, Lord Burghley, ter 4 In een onafzienbare rij wach- 4 ten de kalkoenen op een Hon- t gaarse fokkerij op het moment, dat 4 zij naar het slachthok gaan om daarna te prijken op de kerstdis 4 van velen. Voor deze kalkoenen is kerstmis in ieder geval geen feest. gelegenheid van zijn benoeming als haar secretaris schreef: „Deze beoordeling heb ik van u, dat u zich niet laat beïnvloeden door enige gift, dat u trouw bent aan de staat en dat u zonder ite letten op mijn eigen wil, de adviezen geeft die volgens u de beste zijn." Het NCRV-programma „Voorrang" is vanavond om 22.40 uur geheel ge wijd aan leven en werk van Willem de Mérode. Dan wordt een radiodo cumentaire uitgezonden van veertig minuten onder de titel „Bewaar mij voor den waanzin van het recht". Dit is de eerste regel van een kwatrijn dat voorkomt in de bundel „De rozenhof". Dit kwatrijn is een reactie op de veroordeling die De Mérode moest ondergaan omdat hij contact had gehad met een zestienja- re jongen. De Mérode viel de opper vlaktemens aan, de medemens zon der begrip voor zijn situatie; dezelf de die hij met poëzie zo vaak ge sterkt had in zijn geloof. Deze twee onderwerpen (verach ting en bewondering) staan centraal in deze documentaire. Presentatie en voordracht worden verzorgd door Bela Berger en Rein Edzard. In het Parijse Theater Olympia bracht de zanger Sacha Distel on langs een programma dat door de VARA vanavond wordt uitgezonden. Sascha Distel zingt o.a. „Toute la pluie tombe sur moi" (de bekende hit „Raindrops keep fallin" on my head"). Als gasten ontvangt Sacha Distel de viool-virtuoos Stéphane Grapelly, Hair-vertolkster Jeannie Bennet, de Clara Ward Singers en het ballet van Arthur Plasschaert. (20.20 - 21.10 uur Nederland 1). AMSTEREAM „Ik ben ontzet tend fel en idealistisch. Ik heb ook erg weinig echte vrienden. Dat komt omdat ik niet met de grote hoop mee zeul. Ik wil altijd het beste." Will van Seist (32) blote voeten in pantoffels, witte trui en beige broek, vouwt zijn een-meter-vijfen negentig op, op de bank. Hij heeft koffie gezet, zijn vogeltjes water ge geven, de papegaai uitvoerig laten bewonderen en het braaksel van de katten opgeruimd. Hij is deze maand taalf-en-een- yalf jaar acteur. Een een groot deel van Nederland kent zijn forse blon de gestalte van de televisie. Hij is de Baron van Münchhausen uit de gelijknamige televisieserie van de KRO. Hij is gastspeler in tal van andere tv-produkties en hij is iedere avond ergens in het land op het toneel te zien. TJij zegt: „Ik zit nu bij de Neder- landse Comedie, maar volgend jaar ga ik weer free-lance werken. Dat doe ik de laatste jaren al zo één jaar bij een gezelschap, één jaar free-lance. Dat bevalt me goed. Ik kan psychisch niet tegen die gezel- schapsdruk. Ik vind het eigenlijk vreselijk dat je bij een gezelschap ontzettend afhankelijk bent van dat gene wat anderen je toebedelen. Je krijgt daar vaak rollen die je hele maal niet liggen. Die moet je toch spelen. Dat doe ik dan ook. Maar wel met tegenzin." Het voordeel van free-lamcen is voor Will van Seist dat hij „vriende lijk" bepaalde rollen kan weigeren. Hij is namelijk ook gek op filmen en op musicalwerk. „En wanneer je vast bij een gezelschap zit, komt dat nagenoeg niet aan bod." Will van Seist heeft tijdens de twaalf-en-een-half jaar dat hij nu" over de vaderlandse podia en voor de televisiecamera's meeloopt, zijn ogen goed de kost gegeven. Hij heeft gezien wat er allemaal niet deugt en Wat er goed is. En wie hem eenmaal op zijn praatstoel krijgt, vindt een fel en realistisch acteur tegenover zich. Hij vertelt: „Veel acteurs zien het werken voor de televisie nog steeds als een schnabbel. Gauw even er tusseneoor. Maar ze zouden maar eens moeten gaan free-lancen. Dan ztu het direct stukken beter worden. Want dan ging het om hun brood! Dan zouden ze wel goed him best moeten doen, anders worden ze niet meer gevraagd." „Daar komt bovendien bij dat er veel te weinig tijd en veel te weinig geld is voor televisieprodukties. Voor zo'n rol in de Baron van M nchhausen zou ik in Duitsland TELEVISIE NEDERLAND I 18.45 NOS: (K) De Woefs en de La- maars. 18.55 (K) Journaal. 19.04 VARA: (K) Coronation Street, TV-feuilleton. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 VARA: (K) Muzikale show met Sacha Distel. 21.10 Achter het nieuws. 21.35 De Gouddieven - Eind slecht, al goed, TV-film. 22.25 (K) Hiroshima Nu, documentai re. 23.05-23.10 NOS: (K) Journaal. NEDERLAND II 18.45 NOS: (K) De Woefs en de La- maars. 18.55 (K) Journaal. 19.04 Internationaal Agrarisch Nieuws. 19.30 NCRV: (K) Zo Vader, zo zoon, spelprogramma. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 NCRV: Memorandum van een dokter, TV-feuilleton. 21.10 (K) Station Kilo stand by: filmreportage over de laatste uitvaart van het oude Neder landse Weerschip Cirrus. 22.05 Hier en Nu: actualiteitenru briek. 22.30 Avondsluiting. 22.40-22.45 (K) Journaal. NED. HERV. KERK Beroepen te Assen: J. A. Rietberg te Vaassen; te Bodegraven: dr. B. W. Steenbeek te Nunspeet. Aangenomen naar Ambon (voor op leiding van predikanten aan het Instituut Thëologica B.P.M. te Ambon): drs. G. Boer te Oegst- geest. Bedankt voor Hillegersberg: J. Koo ien te Werkendag. Toegelaten tot de evangeliebedie ning: E. R. Jonker, Mauritsstraat 19A te Groningen: J. J. Ruiten berg, Lingestraat 64 tè Groningen; Mej. M. Spijker, Floralaan 61 te Oegstgeest. GEREFORMEERDE KERKEN Beroepen te Winterswijk: D. Krijger te Baarn. Beroepbaar: kand. H. van Tilburg, Kubbeweg 17 te Biddinghuizen en kand. J. Pruim, Dr, Schutlaan 8 te Nunspeet. mmsmmmmmmmmmmmm 7061 Tom Poes sprong uit de auto en liep naar het gat toe om er in te kij ken. „Dat is aardig diep", zei hij. „De bo dem is niet te zien". „Bodemloos", mompelde de chauffeur, die hem gevolgd was. Hij huiverde en deed een stapje terug. „Dit is een ander soort gat, dan dat in de weg naar Rommeldam", vervolgde hij. „Daar ben ik laatst op een nacht met de oude wagen in gestort .Maar daar zat gelukkig wèl een bodem in, zodat ik het nu kan navertellen. Het was na een feestje op Bommelstein..." „Ja, ja", zei Tom Poes. „Ik weet er ales van. Maar dit is niet in de omgeving van Bommelstein, en het kan dus niets meer met Bommel's erfpacht te ma ken hebben. Aan de andere kant; er is toch wel een kans dat het op dezelfde manier veroorzaakt is. We zijn hier dicht bij de Gorrelgrot!" „Je zoekt het maar uit, jonge heer", sprak chauffeur Prikgaren. „Ik ga terug. want ik voel als ze iets op me tegen heb ben. En één verspeelde wagen in een maand is genoeg". Met deze woorden besteeg hij zijn dienstauto, en nadat hij die behoedzaam gekeerd had reed hij geruisloos weg. Tom Poes lette er niet op. Hij bestudeerde de kaart, die hij van de burgemeester ge kregen had, totdat hij de ligging van di- grot goed in het hoofd had, en begon toen de berg af te dalen zodat hij in de Waaigat-kloof belandde. zeker het dubbele hebben gekregen. Daar zou je dan een tijdje van heb ben kunnen rondkomen. Maar hier gaat dat niet." „Hier moet je als acteur zorgen dat je ook het theater er bij blijft doen. Van free-lancen alleen kun je onmogelijk leven. Je hebt het thea ter gewoon nodig om alleen al je vaste lasten te kunnen betalen. En voor echt vakwerk is dat moor dend." W/ ill van Seist is niet helemaal te- vreden. Niet over het televisie toneel en niet over het theaterto neel. Over de televisie zegt hij onder meer: „Ik zou terug willen naar de tijd dat er nog direct werd uitgezon den. De tijd, dat je om tien voor half negen met het zweet in je han den in de studio stond te wachten: de rode cameralampjes gingen aan en je moest!!" „In die tijd was het televisietoneel nog echt toneel. Nu met die ampex, dat van te voren opnemen; dat is dodelijk voor de „go" in een stuk. Gaat er iest niet goed, dan zetten ze de ampex even stil, het wordt even opnieuw gedaan en het komt alle maal even clean op het scherm. De spanning is er helemaal uit." Ook in de theaterwereld zit het niet helemaal kits. Will van Seist gelooft dat het systeem waar 'hier in Nederland mee gewerkt wordt, niet deugt. Hij heeft er uitvoerig over gedacht en hij is tot de slotsom ge komen dat er iets moet veranderen. „Iedereen moet eigenlijk als free-lancer gaan werken" zegt hij. „Iedereen moet vrij zijn. En ieder een moet een agent achter zijn DUITSLAND I (Regionaal programma: NDR: 18.00 Polizeifunk ruft, TV-serie. 18.30 (K) Actualiteiten. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 (K) Sport. 19.26 (K) Julia, TV-serie. 19.59 Program maoverzicht. WDR: 8.20-8.45 (K) en 12.10-12.35 Schooltelevisie. 18.00 (K) Programmaoverzicht. Aansluitend: (K) Der schwarze Graf, TV-serie. 18.30 (K) Voor de kleuters. 18.40 (K) Actualiteiten en nieuws. 19.25 (K) Der Weihnachtssegen, TV-film.) 20.00 (K) Journaal en weerbericht. 20.15 (K) Actueel programma. 21.00 (K) Kerstliederen. 21.45 (K) Filmre portage. 22.30 (K) Nieuws, commen taar en weerbericht. 22.50 Der kleine Yankee, Zweedse speelfilm. 0.25 Nieuws. DUITSLAND II 18.05 (K) Actualiteiten en muziek. 18.40 (K) Sind Sie frei, Mademoisel le?, TV-serie. 19.10 (K) Der Kurier der Kaiserin, feuilleton. 19.45 (K) Journaal, actualiteiten en weerbe richt. 20.15 (K) Medische rubriek Aansluitend: Kort Nieuws. 21.00 Drie dochters, Tsjechoslowaakse speelfilm. 22.30 (K) Journaal en weerbericht. TELEVISIE NEDERLAND I 14.30-16.30 NOS: (ged. K.): Vakan tieprogramma. DUITSLAND I 10.00 Nieuws. 10.05 Journaal van gisteravond. 10.30 Programma over dieren. 11.15 TV-wensconcert. 12.00 Actueel programma. 12.50 Interna tionaal persoverzicht. 13.00-13.30 Journaal. 15.15 (K) Nieuws. 15.20 (K) Filmportret. 16.35 (K) Nieuws. 16.40 Voor de kinderen. 16.45 (K) Idem. 17.00 Idem. 17.25 (K) Blues en go spelsongs. 17.55-18.00 (K) Nieüws. DUITSLAND II 15.40 (K) Sissi, Oostenrijkse speel film. 17.25 (K) Wintersportberichten. 17.30 (K> Journaal en weerbericht. 17.35 Lassie, jeugdserie. RADIO HILVERSUM I NCRV: 7.00 Nieuws. 7.11 Het le vende woord. 7.16 (S) Op het eerste gehoor: klassieke muziek (gr.). (7.25 Horen en zien; 7.30 Nieuws; 7.32-7.50 Hier en Nu: actualiteiten). 8.00 Nieuws. 8.11 Te Deum Laudamus: gewijde muziek (gr.). 8.30 Nieuws. 8.32 (S) Voor de huisvrouw. (9.00-9.10 Gymnastiek voor de huisvrouw). 9.40 Kerstviering Molukse Jongeren Fe deratie. 10.00 Israëls Ja-Broer profe ten, lezing. 10.15 Gouden stemmen uit een voorbije tijd: opera-aria's (gr.). 11.00 Nieuws. 11.03 Het was sende water, vervolghoorspel. 11.29 Voor de zieken. 11.55 Mededelingen. KRO: 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevarieerd programma. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mededelingen broek hebben, die hem opport en die hem verkoopt voor de verschillende produkties. Zo'n man moet alles voor je regelen. Nu moet je alles zelf doen. Ik heb helemaal geen kapsones, maar het systeem met agenten is het enige goede. Ze doen het in het buitenland allemaal en het is ideaal." „Ook zou er een nationaal theater moeten komen, waar iedereen de mogelijkheden krijgt om zich te ont plooien. En als je dat allemaal hebt free-lance en een nationaal thea ter dan weten de mensen tenmin ste dat ze ervoor moeten knokken. Dat het afgelopen is met iedere maand het handje ophouden waarin, ongeacht of je .wat gedaan hebt of niet, toch wel een salaris komt. En dat zou het hele toneel een enorme kick geven." fkndanks al deze kritiek vindt Wil van Seist toch, dat er in Nederland goede prestaties worden geleverd. „Het is zo ontzettend goed wat hier gedaan wordt", zegt hij. „Als ja dat vergelijkt met het buitenland, dan is het geweldig wat hier de laatste jaren is gepresteerd. In het buitenland is het toneel vaak nog zo dogmatisch. Daar zijn we hier allang overheen." „Het enige wat er nog aan schort Is gewoon het feit dat Nederland geen theaterland is. Daar moeten we echter mee leven. Maar één ding is zeker: we zitten nu- in een overgang speriode. En het zal allemaal nog goed komen. Als'de malaise waar we nu in zitten voorbij is, gaat het allemaal gebeuren. Gegarandeerd!!" t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nieuws; 12.41 Actualiteiten; 13.00-13.05 Raden maar....). 14.05 Schoolradio. 14.30 (S) Pizzicato: mu zikaal middag-magazine. (16.00-16.02 Nieuws). Overheidsvoorlichting: 17.00 Kerstfeest in de Nederlandse Antillen. Raymundo Debrot in ge sprek met de Arubaanse componist Hubert Booi. KRO: 17.10 Voor de kinderen. 17.15 Hai!: jeugdprogram ma. Politieke Partijen: 18.19 Uitzen ding van de Politieke Partij Radika- len. KRO: 18.30 Nieuws. 18.41 Actua liteiten. 19.00 (S) Licht ensemble en solisten. 19.45 Evangelie zonder mas ker, lezing. NOS: 20.00 Jubileum Concert ROZ: Radio Filharmonisch Orkest. Groot Omroepkoor, Tivo- li-Koor en solisten: moderne muziek. (In de pauze: KRO: plm. 21.05 Ons kind - onze school, pedagogisch pro gramma; NOS: 21.20-21.40 25 jaar ROZ, een mini-portret van 25 jaar). 22.38 Den Haag vandaag. KRO: 22.50 Kon tekst, magazine waarin op de dingen wordt doorgepraat. 3.15 (S) Sticker: licht platenprogramma. 23.55-24.00 Nieuw - HILVERSUM II gymnastiek. 7.20 (S) Dag met een avro; aa nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 (S) Dag met een plaatje: lichte grammof oonmuziek. 8.00 Nieuws. 8.11 Radiojournaal. 8.20 (S) Dag met een plaatje (vervolg). (8.30-8.33 De Groenteman.) 8.50 Mor genwijding. NOS: 9.00 Uitgebreide reportage of herhaling NOS-pro- grarama. 9.35 Waterstanden. 9.40 Muziek uit de Middeleeuwen en Re naissance. AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen: populair verzoekplatenprogramma. 11.00 Nieuws. RVU: 11.03 Joris Ivens: De camera als wapen. Spre ker: H. Wielek. AVRO: 11.33 Rond om 12: programma voor de vrouw. (Om 11.55 Beursberichten.) 12.30 Overheidsvoorlichting: Uitzending voor de landbouw. 12.40 Knipper licht: radioverkeersmagazine. 13.00 Nieuws. 13.11 Radiojournaal. NOS: 13.30 Spiegel van België: muziek en nieuws van onze Zuiderburei. 14.00 Bobthema's en Swingfcessions: oude jazz. 14.30 (S) Rostrum of composers 1970: internationaal forum. 15.00 Van ta-ta tot totale taal: een rubriek over het leven in de taal. AVRO: 15.10 Muziekmiddag met om 16.00 Nieuws. 17.30 Trefpunt: een discuS- sie-rubriek voor actuele zaken. Plm. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal 18.25 (S) Licht ensemble met zangsoliste. 18.55 (S) Big Band 'Beat: moderne muziek. 19.25 Paris vous parle. 19.30 Nieuws. 19.35 Vanavond: gevarieerd pro gramma. 22.30 Nieuws. 22.38 Mede delingen. 22.43 Radiojournaal. NOS: 22.55 (S) Signaal, muziek van eigen tijd. 23.35 Horizon: muziek uit India, (herhaling van 23 juni 1970) 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III VARA: 9.00 Nieuws. 9.02 Plaatjes voor de pep. (10.00 Nieuws.) 11.00 Nieuws. 11.03 Een opvallend vrolijke gevarieerde visite: lichte platen. (12.00 Nieuws.) 13.00 Nieuws. 13.03 Eddy Becker Sjow. 14.00 Nieuws. 14.03 De Eddy Becker Sjow. 15.00 Nieuws. 15.03 Drie-draai. 16.00 Nieuws. 16.03-18.00 Mix: 120 minu ten rijp en groen op alle toeren. (17.00 Nieuws.)

De Vallei | 1970 | | pagina 7