Achttien miljoen Nederlanders en 7% miljoen auto's Op 4 januari nieuwe tientjes in omloop X dreigt met nieuwe moord Twee Italiaanse oplichters gepakt in Amsterdam Zuivelbond: „Boterberg is voorgoed verleden tijd" Akkoord over voortzetting pastoraal concilie Kwik tonijn ongevaarlijk" Blik in jaar 2000: Ter discussie TIENG Deze winter weinig griep verwacht Onderwijzers dreigen met werkonder breking Roolvink nog niet akkoord met hogere specialisten honoraria 'tlsuw garantie voor een fijne vakantie" Culturele prijs Arnhem voor Ida Gerhardt Rijdt veilig met meik m Extra uitkering voor werklozen en invaliden PTT'ers met handgranaat bedreigd PvdA STEMT TEGEN BEERNINKS' BEGROTING VERDACHTE ONTKENT POGING TOT VERGIFTIGING AANGEBEDENE Voor de veiligheid Neem nog een jonge Levert van me. Hallo. Bij verzilvere valse cheques Een glas melk onderweg maakt a minder moe, laat u sneller reageren en scherper zien. Help ook anderen daaraan te denken. Plak het Rijdt veilig met melk- embleem op uw achterruit U krijgt het gratis als u een brief (kaart) je stuurt aan NZB, postbus 4530, Rijswijk (ZH) EXPORT V> de nederte OP 15 DECEMBER BERAAMDE MISDAAD MISLUKTE: SLACHTOFFER NIET THUIS BRIEF Grote klassen GOEDE BELOISI1SF OPGEZOCHT GESCHROKKEN WOENSDAG 23 DECEMBER 1970 „Koelhuisboter" komt niet weer UTRECHT „Een boterberg zal nimmer meer behoeven op te treden". „De afzet van koelhuisboter tegen sterk verlaagde prijzen zal in de toekomst /eer waarschijnlijk niet nieer optreden, in elk geval zijn de Nederlandse acties in het verleden zonde van het geld geweest". Twee uitspraken van drs. H. Schelhaas, economisch medewerker van de Ko ninklijke Nederlandse Zuivelbond FNZ, gedaan in de dinsdag te Utrecht ge houden algemene vergadering. De voorlopige verwachting van de heer Schelhaas was. dat er in de komende jaren nog wel een zeker zuiveloverschot in de EEG zal blijven, hij achtte drie a vier procent van de totale produktie in de gemeenschap mogelijk. Maar dat zal gemakkelijk kunnen worden ondergebracht. Een geheel verdwijnen van het zui veloverschot zou trouwens, hoewel voor de veehouderij bijzonder gunstig, voor de samenleving als geheel nauwelijks aan te bevelen zijn. Gezien het feit, dat op de wereld nog 300.000.000 kinderen beneden de zes jaar onvoldoende ge voed zijn, zou het beschikbaar stellen van bijvoorbeeld 100.000 ton melkpoe der voor de EEG het wereldwelzijn in hoge mate ten goede komen. Extreme situaties zoals in 1968, 1969 •n begin 1970 zullen zich volgens de heer Schelhaas niet meer voordoen. De (Van een onzer redacteuren) UTRECHT Het pastoraal concilie ▼an de Nederlandse rooms-katholieke kerk („Noordwtfkerhout") krijgt nu de finitief een vervolg: dezer dagen is over eenstemming tussen de bisschoppen en andere betrokkenen bereikt over de in stelling van een landelijk pastoraal be raad van de Nederlandse kerkprovincie. Het wordt een permanent instituut dat mede het beleid in deze kerkprovincie aal bepalen. Zo krijgt de medeverantwoordelijk heid van alle gelovigen in de r.k. kerk nu ook landelijk gestalte; op „lager" niveau gebeurt dat al in de parochie raden en de dekenale en diocesane raden. In januari 1971 zal het model van het landelijk pastoraal beraad gepubliceerd worden; het werd voorbereid door een commissie onder voorzitterschap van het Eerste Kamerlid prof. dr. P. A. J. M. Steenkamp uit Eindhoven, die ook de laatste vier zittingen van het pasto raal concilie presideerde. Men is nog aan het studeren op het plan voor een service-instituut zoals dat door de commissie-Steenkamp werd ontworpen; het overleg hierover is in •en vergevorderd stadium. ARNHEM De jaarlijkse culturele prijs (1500 gulden) van de gemeente Arnhem is dinsdagmiddag tijdens een bijeenkomst in het stadhuis uitgereikt aan de letterkundige mej. dr. Ida G, M. Gerhardt uit Eefde. De prfjs werd haar door de jury toegekend op grond van twee bundels gedichten, die in de afge lopen vijf jaar verschenen: De Slecht valk (1966) en De Ravenveer (1970). Daarbij w erd haar hele oeuvre in aan merking genomen. Volgens de jury, waarin ook zitting hebben de letter kundigen Johan van der Woude, Jan H. de Groot en Guillaume van der Graft, kenmerkt het werk van Ida Gerhardt zich door een klassieke beheersing van het dichterschap en vormgeving, zoals die in de Nederlandse poëzie sinds 1950 haast niet in ander werk te vinden is. Ida Gerhardt ontving reeds de C.W. van der Hoogt-prijs, de Marianne Phi- lips-prijs voor psalmvertalingen op de Hebreeuwse context, in 1967 de Nij- hoff-vertaalprijs. ADVERTENTIE melkproduktie in de EEG zal ten hoog ste toenemen met gemiddeld anderhalf procent per jaar en daar zal een onge veer even grQte toeneming van de vraag tegenover staan. Die produkties- tijging kan nog afgeremd worden door goede EEG-afvloeiingsregelingen, een goede uitschakelingsregeling voor melkkoeien, of een goede regeling voor het niet op de markt brengen van melk- en zuivelprodukten. Het afbreken van de boterberg is volgens de heer Schelhaas mede moge lijk geworden, doordat de diensten van de Europese Commissie beter ingescho ten zijn geraakt op het overschotten- probleem. Hij verwachtte, dat bij nieu we overschotten de extra afzet waar schijnlijk niet meer zal worden gezocht in de EEG zelf, maar bij de export van ondermeer ghee (in verschillende lan den gebruikt vetprodukt), botermengsel en boterolie. Deze produkten hebben een belang rijk aandeel gehad in de stijging van de boterexport van de EEG van 115.000 ton in 1969 tot waarschijnlijk 225.000 ton in 1970. Daarentegen heeft de extra boterafzet in de EEG zelf, die bijzonder veel geld heeft gekost, naar schatting maar 20.000 ton bedragen. Het EEG-overschot zal aan het eind van het lopende melkprijsjaar naar schatting 50 a 100.000 ton bedragen. In het eind 1968 gepubliceerde plan-Mans- holt stond een prognose van 790.000 ton. De melkproduktie in de hele wereld, zo verwachtte de heer Schelhaas, zal dit jaar anderhalf tot twee procent la ger zijn dan vorig jaar. In de EEG lig gen België, Duitsland en Italië vier tot zes procent lager dan een jaar geleden. Frankrijk zal ook beneden het niveau van vorig jaar blijven, alleen in Neder land ligt de produktie belangrijk boven die van vorig jaar. IJMUIDEN „Er is nooit aange toond dat het kwikgehalte in vis, die voor de consumptie bestemd is, gevaar oplevert voor de volksgezondheid". Dit zegt professor Korvinga van het Rijks instituut voor visserijonderzoek in IJmuiden ,naar aanleiding van alarme rende berichten uit Amerika. „Met de inbeslagneming van de partij tonijn in blik heeft Amerika zich belachelijk ge maakt. Tonijn bezit van nature een ze ker kwikgehalte". Het instituut heeft onlangs een on derzoek uitgevoerd naar het kwikge halte van de IJsselmeerpaling. Het ge halte is echter zeer laag, minder dan een halve milligram per kilo en onge vaarlijk. De resultaten van het onder zoek worden verwerkt in een rapport, waarin onder meer te lezen zal zijn dat overal in Nederland het kwikgehalte van vissen beslist ongevaarlijk is. Dinsdag presenteerden in Den Haag minister drs. J. A. Bakker en staats secretaris M. J. Keijzer van Verkeer en Waterstaat het studierapport „Op weg naar 2000". Hier kijken de bewindslieden in de „toekomst" DEN HAAG In het jaar 2000 telt Nederland achttien miljoen inwoners, met 7,5 miljoen auto's, 873.000 plezier vaartuigen en tweeduizend vliegtuigen voor de kleine luchtvaart. De dag rondrijdende luchtkussentrein heeft een snelheid van drie- tot vijf honderd kilometer per .uur. Deze cijfers zijn afkomstig uit het gisteren verschenen rapport „Op weg naar 2000", een blik vooruit van het ministerie van verkeer en waterstaat. In dit rapport zijn gedachten over noodzakelijke, wenselijke en mogelijke voorzieningen voor de komende dertig jaar verzameld. Het rapport verwacht in 2000 ruim zeven miljoen telefoonaansluitingen, 250.000 beeldtelefoonaansluitingen en een totaal budget van Rijkswaterstaat van vijftien miljard gulden per jaar. Thans geeft deze dienst 2,7 miljard uit. Het rapport constateert verder dat het openbaar vervoer snel moet worden verbeterd. Het autoverkeer moet uit de stadscentra geweerd worden. Bijna ver ticaal opstijgende vliegtuigen zullen het vervoer tussen de verschillende stands centra verzorgen. In 1985 heeft ons land 2700 kilometer autoweg, in 2000 4600 kilometer. Belangrijke weggedeelten worden verwarmd, aan automatische autogeleiding wordt gewerkt. De PTT verwacht dat de post in de toekomst wordt afgehaald of tegen ex tra betaling wordt bezorgd. De Spoorwegen gaan volgens de ver wachtingen van het ministerie een goe de toekomst tegemoet. Rotterdam zal een steeds belangrijker plaats in het goederenverkeer krijgen. Gigantische investeringen in de scheepvaart zullen dwingen tot nauwe samenwerking. Het luchtverkeer zal de komende tien jaar door Schiphol, Zestienhoven, Eel- de, Zuid-Limburg, Eindhoven en Twen te moeten worden verwerkt. Als in 1985 Schiphol vol zit, zou een hele grote of een middelsoort tweed nationale luchthaven het toenemende verkeer kunnen opvangen, DEN HAAG Voor het eerst in de geschiedenis krijgt de bevolking rechtstreeks inspraak op het beleid van een ministerie. Minister Bakker (verkeer en waterstaat) stelt zijn gis teren verschenen rapport „Op weg naar 2000" voor iedereen ter discus sie. In een bij het rapport gevoegde enve lop kunnen aan- en opmerkingen naar een speciale studiecommissie worden gestuurd. Deze stelt na twee jaar op grond van de binnengekomen reacties een nieuw rapport samen. Het rapport „Op weg naar 2000" bevat voorlopige hoofdlijnen voor de ko mende dertig jaar en schetst daar naast de ontwikkelingen die vervoer en verkeer zullen doormaken. AMSTERDAM Op 4 januari komen de nieuwe bankbiljetten van tien gul den in omloop. Het nieuwe biljet is ontworpen door R. D. E. Oxenaar en gedrukt bij Joh. Enschede en Zonen in Haarlem. Het tientje is gedateerd 25 april 1968 en draagt de handtekeningen van dr. J. Zijlstra en mr. C. T. de Bijll Nache- nius, directeur en secretaris van De Nederlandsche Bank. De biljetten zijn allen aan de achterzij de genummerd en het formaat is 76 bij 142 mm. In het watermerk staat de hoorn des overvloeds met de open zijde naar beneden* De voornaamste kleuren zijn donkerblauw, lichtblauw en violet. Op de voorzijde zijn een gestileerd beeld van Frans Hals en- linksonder drie cirkelvormige herkenningstekens voor blinden en slechtzienden. De hoofdafbeelding op de achterzijde is een lijnenstructuur in de vorm van een verfwrijver en een plooikraag. Links staan de strafbepalingen, boven het nummer, technische aanwijzin gen, waarbij al dan niet een dubbel concentrisch O-teken voorkomt. In de witte benedenrand staat het auteurs recht van de Bank vermeld. DELFT De onbekende „meneer X", die zegt de moordenaar van de 21-ja rige Ada Lansbergen-Hölscher te zijn, heeft gedreigd voor het eind van deze maand opnieuw toe te slaan. De politie zal voor 31 december twintigduizend gulden smartegeld aan de echt genoot van Ada Landsbergen moeten betalen, anders wordt in dezelfde wijk van Delft nog een vrouw vermoord. Maandagavond werd tussen de post aan de Delftsche Courant een kerst kaart gevonden, die de vermoedelijke moordenaar had verstuurd. De kaart, die in Delft was gepost, was opnieuw voorzien van het „vignet", dat de onbe kende briefschrijver als waarmerk ge bruikt. Gistermiddag arriveerde bij de Delft sche Courant een getypte brief, die door dezelfde onbekende in Leiden was verstuurd. Daarin stond, dat „mijnheer X" en zijn compagnon op 15 december al een tweede moord hadden beraamd LEIDEN Na twee barre griep- winters ziet het er naar uit dat de winter 1970/71 zich in dit opzicht rustig zal gedragen. Deze verwach ting is gebaseere op het feit dat tot nu toe nergens ter wereld en zeker niet in Europa verontrustende be richten over griep zijn verspreid. De voorgaande jaren heerste in oktober, november al olop riep in landen als Frankrijk, Spanje en Ita lië. In Nederlane overleden twee jaar geleden 938 mensen als direct geovlg avn de zoegnaamde Hong- kongriegp. Als ineirect gevolg (over- sterfte) overleden nog eens onleveer evenveel mensen. De vorige winter waren dat er samen ongeveer 2400. Dr. N. Masurel, hoofd van het In- fluenzacentrum Nederland, komt uiteraard met het nodige voorbe houd tot de conclusie dat de griep na die twee Hongkong-explosies nu een beetje lijkt uitgewoed. AMSTERDAM Na de eindfase van de verlaging van de leerlingenschaal bij het basisonderwijs zullen naar schatting van de Algemene bond van onderwijzend personeel ongeveer 250.000 kinderen nog in klassen van 35 of meer leerlingen moeten zitten. Dit wordt geconstateerd in een motie die de ABOP tijdens haar driedaagse congres in Amsterdam dinsdagmiddag heeft aangenomen. Deze 250.000 leerlingen, ca. 15 a 20 procent van het totale leer lingenbestand komen volgens de ABOP in zulke grote klassen omdat het beleid van de regering niet heeft geleid tot een zodanig aanbod van onderwijsper soneel dat schaalverlaging bij kleuter en basisonderwijs tot een verantwoord peil mogelijk is. De ABOP besloot de Nederlandse po litieke partijen op de hoogte te stellen van deze motie. In een andere motie werd besloten desnoods met acties als werkonderbreking kracht bij te zetten aan de verschillende eisen van de ABOP. DEN HAAG De Tweede Kamer is gistermiddag* akkoord gegaan met een extra uitkering van 210 gulden voor hen die een uitkering krijgen krachtens de wet op de arbeidsongeschiktheids verzekering (WAO), de werkloosheids wet (de WW) en de ziektewet. ADVERTENTIE Publlkatto nummer 1 ter bevordering van het gebruik van Jonge jenever van het merk Levert AMSTERDAM Tientallen banken in Brussel, Parijs en Luxemburg zijn vorige week door drie Italianen voor in totaal tweehonderdduizene gulden op gelicht. Twee van hen zijn zatereag- avond bij het Grenswisselkantoor op het Centraal Station in Amsterdam aangehouden. De derde, het brein van dë groep, is ontkomen. De twee gearresteerde Italianen, P. F. (31) en L. B. (32), beide uit Rome, boden zaterdagavond op het grenswisselkan toor voor de tweede keer valse cheques van de Zweedse bank Bankerna I Sve- rige aan. De cheques wilden zij in baar geld omzetten. Bij hun aanhouding hielde* de twee oplichters de politie op, waardoor hun vriend Carlo, de man op de achter grond, kon ontkomen. Gebleken is dat hij zijn handlangers zeer goed vervalste cheques, paspoorten en legitimatie bewijzen gaf. F. en B. hadden 's ochtends al voor zevenduizend gulden aan cheques inge wisseld, zonder dat het personeel arg waan kreeg. Dat wantrouwen kwam pas, nadat een juwelier bij wie de Ita lianen voor vierduizend gulden horlo ges wilden kopen, kwam informeren of met de cheques alles in orde was. De recherche werd in de zaak gemengd en 's avonds konden de oplichters bij hun tweede poging worden gearresteerd. Zij hadden nog voor veertigduizend kronen (28.000 gulden) aan cheques bij zich. Tegen de politie zeiden de beide Ita lianen, dat zij Carlo pas enige tijd gele den in Rome hadden ontmoet. Tegen- een goede beloning hadden zij de opge dragen „werkzaamheden" verricht. Bij DEN HAAG Minister Roolvink kan nog geen oordeel geven over de vraag, of de voorgenomen verhoging van de specialisten-honoraria al dan niet in strijd is met het algemeen be lang. Hij zei gisteren in de Eerste Ka mer terzake „te aarzelen" en merkte op, nog geen beslissing te hebben geno men of deze verhoging (met 2,85 pro cent) al dan niet ter vernietiging aan de Kroon moet worden voorgedragen. Er zal een onderzoek worden inge steld naar de hoogte en de structuur elementen van de specialisten-inkomens. Minister Roolvink liet uitkomen, dat de voordracht tot vernietiging niet zal uit blijven, als blijkt dat dit besluit slechts steun vindt in de verhoging van de loongrens voor de ziekenfondsverzeke ring. Het voorstel, waardoor de loongrens voor de ziekenfondsverzekering wordt gebracht op ƒ17.050.- (een verhoging met 1250,-) werd dinsdag door de Eer ste Kamer zonder hoofdelijke stemming aangenomen. VENLO De veertigjarige (dronken) fabrieksarbeider F. P. uit Venlo heeft gisteren het personeel van het postex- peditiekantoor in Venlo met een gede monteerde handgranaat de stuipen op het lijf gejaagd. De man die het niet eens was met de gevoerde stiptheidsactie van de PTT strompelde gistermorgen om vier uur het kantoor binnen en dreigde na opmerking over de actie „de zaak op te zullen blazen". Het zekere voor het onzekere nemend liet het twaalf man tellend personeel het werk in de steek en zocht dekking toen P. het projectiel tussen enkele postzakken gooide. alle operaties ging het steeds om kleine aantallen cheques die bij banken in Luxemburg, België en Frankrijk wer den ingewisseld. De cheques kregen zij van Carlo vlak voor een opdracht. De baas zelf wachtte buiten op het resul taat. Vrijdagavond kwam het drietal in de hoofdstad aan. DEN HAAG De Tweede Kamer heeft gistermiddag de begroting van Binnenlandse Zaken aangenomen. Te gen stemden de fracties van de PvdA en de Boerenpartij. De PvdA stemde tegen omdat minis ter Beernink naar de mening van die partij tal van beloften niet is nageko men. Hij zou de gemeenten financieel in de steek hebben gelaten, hij zou de gemeenten niet hebben beschermd te gen bedenkelijke ingrepen van andere departementen en hij zou niet zijn ge komen met wezenlijke verbeteringen van het staatsbestel. De Kamer verwierp de bij de behan deling van de begroting ingediende mo- tie-Franssen over de onderscheidingen. In deze motie werd gevraagd bij het toekennen van onderscheidingen geen verschil te maken op grond van maat schappelijke verantwoordelijkheid. Voor de motie stemden PvdA, D'66, de groepen Goedhart en Aarden, de CPN en de PSP (zonder het Kamerlid Van der Spek). ADVERTENTIE Vliegvakanties, voorzien van het KLM-tourlabel, zijn samenge steld door de vertrouwde reisorga nisaties. En worden daarom gega randeerd door de KLM. Let daar om goed op het KLM-tourlabel in reisgidsen en bij uw reisbureau. Die helemaal niet duur hoeft te zijn. In de buurt waar Ada Lansbergen woonde waren zij een flat bin nenge- gaan op het moment dat er niemand thuis was. In de woning hadden zij de bewoonster, van wie naam en adres vermeld worden, opgewacht. Omdat de vrouw te lang weg bleef, waren mijn heer X en zijn compagnon weggegaan. „Mevrouw heeft geboft om dinsdag de hele dag niet thuis te zijn. Alles stond gereed om haar te ontvangen", aldus de anonieme briefschrijver, die precies aangeeft dat de vrouw tussen kwart voor acht 's morgens en negen uur 's avonds niet in dé flat was ge weest. Voor de politie staat het nagenoeg vast, dat de kerstkaart en de brief door dezelfde zijn verstuurd en dat hij bo vendien degene is, die al eerder naar de Delftsche Courant heeft geschreven. Het adres van de vrouw, dat in de brief wordt genoemd en waarover geen bijzonderheden zijn vrijgegeven, staat echter onder strenge politiebewaking. AMSTERDAM Wie anders dan Egbert W. zou volgens officier mr. A. F, J. C. Habermehl thallium in de koffie van Marja Offringa hebben kunnen doen? Wie anders dan deze afgewezen minnaar zou het onopvallende kantoor meisje iets hebben willen aandoen? Egbert W. (29) ontkende. Dat deed hij tijdens de eerste behandeling van de zaak op 17 november, die toen werd aangehouden. Dat deed hij nu nog. Toch waren ook gisterochtend voor de Amsterdamse rechtbank alle feiten tegen hem. Juli 1969 werd Marja ernstig ziek tij dens haar vakantie, die ze samen met haar verloofde inmiddels echtgenoot Dirk Vissers op Ibiza doorbracht. Was het eerst nog alleen spierpijn in de benen, een week later bespeurde zij een sterke haaruitval. Terug in Nederland stelde zij zich direct onder doktersbe handeling. De oorzaak van haar pijnen kon ech ter niet worden vastgesteld. Zij vertel de haar ervaringen op haar kantoor in Zeist, waar ook Egbert W. werkte. Eg- bert was een stille, teruggetrokken che micus, die Marja in stilte aanbad. Haar oude schoolvriend Dirk viel echter meer in de smaak en Egbert kwam niet verder dan de „reserve bank". Alleen tijdens Dirks diensttijd mocht hij een paar keer met haar uit. „Heeft hij u wel eens verteld, dat hij van u hield", wilde president mr. B. van der Waerden, gisterochtend weten. Marja: „Ja, op een gegeven moment wel, maar hij zei dat het een platoni sche liefde was". Later had hij haar wel eens een poeder aangeboden met de mededeling dat die goed voor haar zou zijn. Het meisje weigerde echter, omdat ze W. niet helemaal vertrouwde. Toch had ze niet aan een poging tot vergiftiging gedacht, toen die merk waardige „ziekte" haar tijdens de va kantie overviel. De mogelijkheid van thalliumvergi li gging werd geopperd door Egbert. Hij kwam dat zelf op een avond zeggen. Verdachte: „Dat heb ik in een medische encyclopedie opgezocht". Zijn zuster Geziena (37) kon dat getuigen, want dat was bij haar thuis gebeurd. „Hij was erg bezorgd over Marja en maakte zich vooral ongerust over de haaruitval. Eg- bert was erg aan haar gehecht". Op de zitting bleek dat Egbert had gezegd bang te zijn, dat de vergiftiging door de artsen niet zou worden onderkend. Een reden voor hem om Marj a's huisarts op te bellen. De kans om iets in Marja's drinken te doen had W. wel gehad. Vlak voor de vakantie van het slachtoffer was ook de kantinejuffrouw weg. De perso neelsleden zorgden bij toerbeurt voor koffie. De laatste dag voor haar vertrek was het Egberts beurt. Die bleef er echter bij, niets te hebben gedaan. President: „Hebt u het soms verdron gen?" Verdachte „Nee zo schizofreen ben ik niet". Wel bekende hij in april 1970 tot twee keer toe aan de remmen van Marja's verloofde's auto te hebben geknoeid. De officier betoogde bij het leveren van zijn wettig bewijs, dat W. na de terugkomst van het meisje was ge schrokken van het resultaat van zijn actie en daarom de oplossing aan de hand deed. „In gesprekken met ver dachte is mij gebleken dat hij de kwes tie van de remmen en de thallium als een zaak ziet. Eigenlijk geeft hij zich dan zelf aan. Zijn eis voor beide feiten: achttien maanden met aftrek van voorarrest. Raadsman, mr. R. L. Heukels kon zich niet voorstellen, dat zijn cliënt, ui termate kundig in de chemie, iets met thallium zou hebben gedaan. Dat is ge woon een belediging van zijn vakken nis. Er zijn wel middelen die geen spo ren nalaten aldus de verdediger, die het erop hield, dat Marja op Ibiza iets ver keerds had gegeten. „Hij houdt nog steeds van deze vrouw en heeft juist ontdekt dat het thallium was". De ma nipulaties van de remmen verklaard# hij uit haatgevoelens tegenover Dirk,

De Vallei | 1970 | | pagina 7