Technisch onderwijs voor gastarbeiders Q ouw SVP ontvangt Kulan Op nieuw orgel van familie Budding VALLEI-POP L VDC-er maakt naam in Australië Clubavond Valleivogels Tienkamp in Renswoude Drs. Scherks in nieuwjaarsrede voor Kamer van Koophandel VALLEI? Belt u dan even a.u.b. 10550 Lichtwedstrijd Dammen Schoolconcert voor Mavo leerlingen SUPERCENTRUM GEWESTEN Van 17.30- 11 fl7Q 19.30 uur 1 lülï' WOENSDAG 6 JANUARI 1971 Gunstig perspectief voor woningwetbouw in Veenendaal UTRECHT Ir. E. D. Cartje van Dissel, sprekend namens de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Utrecht en omstreken, hoopt dat het nieuwe systeem van subsidietoewijzing 'n spoedige verbetering brengt in de woning bouw. Bij 't tot dusver gehanteerde systeem kreeg de provincie ieder jaar vooral te weinig woningwetwoningen toegewezen. Dhr. Scherks vertelde dit gister morgen in zijn nieuwjaarsrede voor de Kamer. Meer woningen noemde hij de grote wens van het bedrijfsleven onder meer in Veenendaal, Mijdrecht en Loosdrecht. De perspectieven voor Veenendaal achtte de heer Scherks hoopvol, hoewel het totaal aantal in de provincie begonnen woningen sinds 1967 een teruggang vertoont. Dat werd met een aantal cijfers geïllustreerd. In de pro vincie Utrecht kwamen in 1967 meer dan achtduizend woningen gereed tegen vorig jaar ongeveer 6500. In 1967 werd de bouw van bijna negeneneenhalf- duizend woningen begonnen tegen zevenduizend in 1970. Door het woning tekort blijven de bedrijven kampen met een gebrek aan personeel. Ook blijven nieuwe industrievestigingen achterwege en bestaande bedrijven besluiten expansiemogelijkheden te temporiseren of elders te realiseren, aldus drs. Scherks. Een aanzienlijke toename van de be roepsbevolking in het gebied van de Kamer kwam tot stand door een sinds de oorlog bestaand geboorteoverschot, maar vooral door een belangrijk posi tief migratiesaldo. Wanneer de werkge legenheid in de provincie Utrecht ge noeg blijft groeien dan zal nog vele ja ren lang de beroepsbevolking kunnen worden uitgebreid. De heer Scherks raakte steeds meer overtuigd van de geschiktheid van Utrecht, door de cen trale ligging, voor uitbreiding van dienstverlenende activiteiten. Bij het stimuleren van de groei naar een opti male werkgelegenheid dient wel een behoorlijke controle op de welzijnsas pecten uitgeoefend te worden, zo meen de hij. Uitvoerig besteedde de voorzitter aandacht aan de buitenlandse arbei ders. Hij betuigde zijn instemming met de publieke aandacht die de huisves ting, scholing en communicatie met de gastarbeiders momenteel alom kregen. Aan de tewerkstelling van buitenlan ders kleven voor- en nadelen en drs. Scherks wilde die nadelen zoveel moge lijk verminderen. Gastarbeiders wensen over het alge meen eenvoudige woningen, kamers of pensions binnen de steden. De woning nood maakt het helaas mogelijk dat dikwijls gastarbeiders exorbitant hoge huren worden berekend. Over de opleiding zei de heer Scherks: „Op kleine schaal worden in de bedrijven buitenlandse werknemers geschoold, doch de meeste blijven een voudige ongeschoolde arbeid verrichten. De vraag is of er niet meer gelegenheid gegeven zou kunnen worden om buiten de bedrijven, bijvoorbeeld 's avonds aan hen die dit willen technisch onder wijs te geven". Het verschil in taal en levensgewoon ten zag de voorzitter van de Utrechtse Kamer van Koophandel als belangrijk ste oorzaak van een gebrekkig contact met alle gevolgen van misverstanden, tijdverlies en ongevallen. Betere voor lichting zou tot beter wederzijds begrip kunnen leiden. Uitvoerig werd in de nieuwjaarsrede aandacht besteed aan de ruimtelijke ordening. Utrecht is volgens de heer Scherks beklemd geraakt tussen de verboden open ruimte aan de west- en zuidkant en de waardevolle recreatie gebieden aan de Vecht- en Piassen- streek en de Heuvelrug, zodat er onvol doende mogelijkheden voor een harmo nische uitbreiding overblijven. De Kamer van Koophandel stemt in met een zoveel mogelijk sparen van de centrale open ruimte. Wel zal als ge volg van de snel afnemende rentabili teit van verschillende bezigheden op landbouwgebied en de toenemende be hoefte aan ontspanningsmogelijkheden de vraag moeten worden gesteld of niet een groter deel van het landbouw- en weidegebied omgezet zal moeten wor den in park en bos. Voorzitter Scherks keerde zich tegen het stichten van een zogenaamd super- centrum. Hij voelde veel meer voor het Beste lezers en lezeressen, zeer hoop ik dat het mij gegeven mag zijn ook in 1971 wekelijks dit hoekje te kunnen vullen met een praatje" over bloemen en planten, zowel voor kamer als tuin(tje), en alles wat hiermede in verband staat. Ook in het nieuwe jaar zullen wij het privé-groenin huis, aan huis, voor en achter het huis onze zorgen geven en willen wij genieten van zijn schoonheid, van zijn vormen en kleuren. Samen gaan we zaaien, planten en oogsten. Wij gaan door op de ingeslagen weg! Wij zullen onze lezers en lezeressen in dit hoekje richtlijnen en raadgevingen geven om hen voor mislukkingen en teleurstellingen te vrijwaren. Veel geluk met uw bloemen en planten! Om de aan u geoffreerde Kerstroos" zo lang mogelijk in bloei te hebben moet zij een plaats in het volle licht en daarbij ruim water hebben. U kunt dan een hele tijd genieten van haar fraaie smetteloos witte bloe men. Raakt de plant uitgebloeid dan moet zij heel wat minder water hebben, waardoor zij al haar blade ren verliest. De dan kaal geworden Kerstroos (Helleboris niger) zetten we dan in een koele kamer. Tegen april wordt de plant op een enigszins vochtige plaats uitge- plant. De grond moet flink wat hu mus bevatten, het is dus aan te ra den de grond met bladaarde en ver teerde mest te vermengen. De Ker stroos is om deze tijd een min of meer geforceerde plant en is dus uitgeput. Zij moet in de komende zomer weer nieuwe krachten verza melen. Meestal bloeit de plant 't volgend jaar niet, doch heeft zij een plaatsje naar haar zin dan zal zij het jaar daarop weer een bloe menweelde geven. Onder de vele Begoniasoorten is de Begonia Corallina, een struikbego nia, wel een van de mooiste. Prach tig zijn de grijze stippen op de gro te bladeren en dan nog die grote trossen roze bloemen. Het mag ge zegd worden: het is een pracht- plant. In de winter kan men haar voor het raam houden, doch in de zomer mag zij niet in de felle zon staan. Dit, om verbranding der bla deren te voorkomen. Een matig verwarmd vertrek is voor de Begonia Corallina voldoende. Zij moet iedere dag met lauw water besproeid worden, om te voorko men dat zij bladeren laat vallen. De Caladium die u met Kerstmis kreeg is een fraaie sierbladplant. Zij houdt van een verwarmde ka mer en daarbij een vochtige atmo sfeer. De plant moet dus regelma tig besproeid worden met lauw wa ter. Eenmaal per week geeft men bemesting, de potgrond steeds nor maal vochtig houden. Oppassen dat de plant niet te veel water wordt toegediend. Na haar bladval, dat een normaal verschijnsel is bij de Caladium, zal ik u wel vertellen hoe zij dan behandeld moet worden. Dat fraaie plantje, dat u geoffreerd werd, is de ,,Kalanchoe"De bloempjes staan in bundels bijeen en zijn oranjerood of granaat-rood gekleurd. Zij bloeit de hele winter door als men haar de behandeling geeft waar zij om vraagt. Zij vol doet het best in een matig ver warmde kamer. Geeft matig water. Bij een te grote watergift gaan de stengels spoedig rotten en de plant kwijnt weg. Zorgt voor een goed licht plekje. De Kalanchoe doet het heel goed in de droge kamerlucht. De plant is oorspronkelijk vanuit Madagascar naar hier gekomen en schuwt dus de zon niet. Heeft de Kerstman u een bloeiende Erica (Heideplant) ten geschenke gegeven? U kunt deze tot de fraaie winterbloeiers rekenen. Geeft haar volop water en u kunt van een lang durige bloei verzekerd zijn. Over wat u te doen staat, wanneer de Erica uitgebloeid raakt, daat kom ik t.z.t. wel op terug. We zijn nog lang niet uitgepraat over bloemen en planten. Beste lezers(essen), de Nieuwjaars nacht heeft ons de poort geopend van'een nieuw jaar, dat ons weer een nieuwe Lente zal schenken. Wij, liefhebbers van flora's kinde ren, zien vooruit. Daarvan getuigen de vragen die ons bereiken. Een le zer uit Tiel, de heer J. G. v. d. W. schreef een hartelijke brief en stelt de vraag: „Is het mogelijk om „hang-begonia's" voor mijn bloembak in de tuin" zelf te kwe ken? Welk soort raadt u aan? Hoe te handelen? Geachte abonné, hier het antwoord: Ongetwijfeld zullen er meer weg wijs door worden. De „begonia Pendula" is de zogenaamde hang- begonia. In deze maand komen de prijscouranten door de brievenbus vallen en bestel dan uit een der prijscouranten van een solide firma de knolbegonia pendula. Deze heeft dubbele bloemen, waarvan de bloemblaadjes zijn toegespitst. De bloemstengels van deze begonia gaan onder het gewicht van de tros sen bloemen neerhangen. Door de bloempot op te hangen kan men van de pendula's prachtige hang- planten kweken en deze zijn ook zeer geschikt in uw bloembak. Ga als volgt te werk: begin maart legt u de knollen in een kistje met vochtig turfmolm en zet dat geval in een warm vertrek. Matig vochtig houden! De knollen zullen uitlopen en bladeren vormen. Ze kunnen dan half mei in de bloemenbak langs de rand worden geplant. Neem de voorgekweekte knollen met wortel kluit uit het kistje en plant ze in humusrijke grond. Meng dus door de bovengrond in de bak een hoe- opschroeven van het voorzieningenpeil in de bestaande steden. Bundeling van verkeersverbindingen zouden moeten voorkomen dat de centrale open ruimte doorsneden wordt. Inzake de gewestvorming merkte de heer Scherks op dat de provincie het beste in grote verbanden kan denken. „Twee gewesten dus: Utrecht en Amersfoort. Beide liggen binnen de provinciegrenzen en dat is planologisch misschien erg zinvol, niet vergeten moet worden dat vele nauwe sociaal- economische relaties over de provincie grenzen heengaan". Als voorbeeld noemde drs. Scherks de Veluwerand en de Betuwe. De nieuwjaarsrede werd afgerond met een blik in de toekomst. In verge lijking met voorgaande jaren was de heer Scherks minder optimistisch. Grond voor deze toekomstverwachting ontleende hij aan berichten uit het Ne derlandse bedrijfsleven, aanwijzingen uit buurlanden, vooral uit Duitsland, en aan de twijfel over de ontwikkelingen in de Verenigde Staten. De taak van de Kamer van Koophan del zal in de toekomst steeds omvang rijker worden. Op administratief ter rein, maar ook door het toenemen van het beroep dat de overheid en het be drijfsleven op de Kamer doen. Een goe de inbreng door haar vertegenwoordi gers van het bedrijfsleven zelf, bepaal de in grote mate dé kwaliteit van de bezigheden van de Kamer. Dit jaar verwachtte de heer Scherks een kristallisatie van de denkbeelden die in de kring van de Kamer leven over haar toekomstige structuur in ver band met de ontwikkeling der taken. voor Veenendaal Tot 17.30 uur 's Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenen 3328 Nwe Veenendaalseweg 159 VEENENDAAL Aanstaande don derdagavond speelt SVP een lichtwed strijd tegen plaatsgenoot Kulan op het terrein van SVP. De derby vangt om zeven uur aan. Het elftal van SVP is uit de volgende spelers samengesteld: H. Stuivenberg, J. Stuivenberg,J. Pol, A. Pol, Zeegers, Van Wijk, Van Praag, Van Hemmerden, Silfhout, Robertsen, Rebergen, J. Bol derman, G. Bolderman, Bijl en Van de Bovenkamp. Zaterdagmiddag 9 januari om half drie gaat SVP weer klaverjassen in de Panterkantine. Er zal ook een grote verloting plaatsvinden om mooie prij zen, en men kan er weer gratis biljar ten en tafeltennissen. Iedereen is daar zoals gewoonlijk van harte welkom. VEENENDAAL Het muurtje, dat voor het waterpolo-team van VZC is aangelegd in het Valleibad om het waterpeil te kunnen verho gen voor de wedstrijden van het eerste herenteam (een vereiste voor een team dat zo hoog in de lande lijke water polo-top meedraait) is gereed. Het waterpeil kan nu tot het door de KNZB gestelde minimum worden verhoogd. De verbouwing, kosten circa 7000 gulden, heeft het aanzien van het bad niet aangetast, door het ge bruik van dezelfde kleur tegels. Vanaf vanmorgen zeven uur is het bad weer voor publiek open gesteld en ook de schoolzwemmer- tjes en watertrimmerskunnen hun hart weer ophalen. Onzichtbare organist speelt van 5 tot 6 uur fraaiste melodieën VEENENDAAL Aanstaande zater dag komt de Nederlandse topgroep Cu by the Blizzards naar Veenendaal voor een optreden in „de Pomp". Toe valligerwijze is ook net de nieuwe L.P. van deze groep uit, zodat er voor lief hebbers van Cuby genoeg te genieten valt. Harry Muskee, Eelco Gelling, Herman Brood, Jaap vam Beek en Dick Beekman maakten samen de langspeelplaat ge titeld „King of the world", ook de ti tel van het eerste nummer (van John Lee Hooker) op kant een. Harry en Eelco, die vanaf de oprich ting deel van de groep uitmaken, laten duidelijk horen, hoezeer ze op elkaar zijn ingspeeld. De sologitaar volgt of onderbreekt de zang op de juiste momenten en de ti ming is perfect. Herman Brood, die er toch ook alweer een tijdje bijzit, beroert de toetsen van VEENENDAAL De familie Budding van de Jan van Nassau- laan houdt van orgelmuziek. Van daar dat men na lang sparen enkele weken geleden tot aankoop over ging van een electronisch huisorgel, waarop vader Teus Budding en twee van z'n vijf zonen fijn dachten veelheid bladaarde, wat verteerde mest gemengd met scherp zand of fijne turfmolm. Geef tijdens de groei af en toe bemesting. Giet nimmer over de bladeren, dus gieten tussen de planten. Wanneer men begonia's nonchalant over de bladeren giet, dan ontstaat vaak bladschimmel. Opgelet! De planten moeten, alvorens u deze in de bloembakplant, afgehard worden. Onder afharden verstaan we het ge leidelijk wennen aan de buitenlucht. Vader Budding en een van zijn zoons bij het „w onder org el" Bij mooi weer zetten we tegen eind april het kistje overdag buiten, tot ze na enige dagen ook des nachts buiten blijven. Dus na het afharden in de bloembdkplanten, niet zo uit de kamer naar buiten. U weet dus nu al vroegtijdig hoe of u genoemd soort begonia's kunt voorkweken. E. J. GRIJZEN-RHENEN te kunnen spelen. Maar toen de le verancier het kostbare apparaat bracht werd niét onmiddellijk de schakelaar omgezet voor een test concert De heer Budding was juist terug gekeerd uit het ziekenhuis en dus kon men beter even wachten. Maar enkele dagen later moest 't er van komen. Rustig en bedachtzaam als hij is schakelde vader Budding het fraaie en gloednieuwe orgel in en nog voor hij de toetsen aanraakte begon het orgel reeds te spelen. Stomverbaasd keek de heer Budding z'n vrouw aan: was me dat een fijn orgel! ORGELLES Zacht maar helder was de klank van de orgelmuziek. Voorzichtig drukte Budding sr. de toets voor vi bratie in en prachtig reageerde het orgel, evenals de daarna ingescha kelde nagalm. Nog altijd had hij het klavier niet aangeraakt en toch speelde een onzichtbare organist de fraaiste muziek die men maar den ken kon. No vreemder werd het toen een beschaafde stem klonk die in keurig Engels vertelde welke muziek ten gehore was gebracht. Waarop de mededeling volgde: „It's now seven teen hours, here is the BBC-news". Korte tijd later zakte het geluid weg en toen de heer Budding begon te spelen werkte het instrument per fect. Het Thomas-orgel bleek een prachtige klank te hebben en vol doende mogelijkheden voor de hob by van vader en zoons. Maar wonderlijke genoeg bleef het orgel elke middag tussen 5 en 6 uur uitzendingen van de Engelse en later ook Duitse zenders ten gehore bren gen. Nieuwsgierig geworden kwa men de leveranciers Van Beek van Firma Technical maandagavond meeluisteren. Al op het balcon van de flat was het geluid van het won- derorgel te horen. Een der heren Van Beek vertelde later dat het wel eens vaker voor komt dat een radio-signaal zich laat horen via een electronische orgel. In een dergelijk instrument bevindt zich namelijk veel apparatuur die ook in een radio- of tv-toestel dienst doet. Toch blijft het een vrij zeld zaam geval. Vader Budding maakt zich er niet druk om. „Er komt binnenkort nog een monteur langs maar daar zit ik niet op te wachten. Want als je speelt, dan hoor je er vrijwel niets van. Het schijnt ook vrij gemakke lijk te verhelpen te zijn". Z'n twee zoons blijven op les. Niet in de radio-techniek maar gewoon orgelles. VEENENDAAL Dat „uit het oog" niet altijd „uit het hart" betekent, be wijst wel het bericht over het oud-lid van de Veenendaalse Dam Club, de heer G. Valkenburg, die twee jaar gele den Australië als zijn nieuwe vader land koos. Hij werd vrijwel onbedreigd kampioen van Nieuw Zuid Wales met 25 punten uit 16 partijen. De heer Val kenburg mag nu meedingen om het Damkampioenschap van Australië, dat gehouden wordt in Box Hill in Victo ria. Het eerste tiental van VDC dat ge zamenlijk met Odi-Excelsior en Culem- borg op de 2e plaats eindigde in de competitie, zal met deze twee ploegen een halve competitie spelen om een eventuele promotie naar de hoofdklasse. Programma: 11 jan.: Odi-ExcelsiorVDC; 18 jan.: VDCCulemborg; 26 jan.: Culemborg Odi-Excelsior. De eindstand in de eerste klasse werd: 1. Ons genoegen 8 6 1 1 13 2. Odi-Excelsior 8 4-2 2 10 3. VDC 8 4 2 2 10 4. Culemborg 8 4 2 2 10 5. Amerongen 8 4 13 9 6. Vriendenkring 8 2 4 2 8 7. UDG 8 2 15 5 8. Driebergen 8 2 15 5 9. Woudenberg 8 0 2 6 2 Uitslagen onderlinge competitie: A. Keyman - E. de Kleuver 20; N. Val kenburg - D. Bouman 11; W. v.d. Hor - M. J. Stempvoort 11; A. Kalter - D. van Leeuwen 11; G. Rotterdam - B. Valkenburg afgebroken. SCHERPENZEEL De voetbalver eniging Valleivogels houdt vrijdagavond een clubavond in „Markzicht". Er zal Bingo worden gespeeld, er kan worden gedanst en er is een quiz. Met deze spelletjes zijn mooie prijzen te win nen voor alle leden en donateurs. RENSWOUDE Vrijdagavond is de DSA gastheer van VVOP uit Voorthui zen in gebouw „Rehoboth". Tussen de beide ploegen zal een tienkamp worden gespeeld, die om half acht begint. Ver deeld in vier groepen van vijf jongens zullen twintig spelers van DSA en VVOP elkaar bestrijden op het gebied van behendigheidsspelen en een quiz, waarin onder andere vragen zullen worden gesteld over de voetbalsport. De leiding van DSA is in de handen van de heer Th. Dirksen, terwijl de heer E. van Sandvoort VVOP onder zijn hoede heeft. De laatste ontmoeting tussen beide clubs eindigde in een klei ne zege voor DSA maar WOP zal on getwijfeld op revanche belust zijn. De ploeg uit Voorthuizen is nog niet be kend, maar voor DSA komen de vol gende spelers uit: Groep I: G. v.d. Broek, K. Eskes, W. Wolswinkel, J. Huigenbos, H. Vlastuin. Groep II: E. v. Garderen, H. v.d. Broek, W. v. Mourik, W. v.d. Veer, D. Ham. Groep III: B. v.d. Vliert, H. v. 't Foort, G, Overeem, A. v.d. Velde, A. Diepeveen. Groep IV: J. Veldhuizen, J. Stutvoet, Joh. v. Ingen, H. Valkenburg, J. v.d. Mijn. zijn piano op de manier zoals dat hoort en zorgt voor een fraai afgewerkt ach tergrondgeluid, zonder vervelend te worden. Beste nummers van deze plaat vind ik de eigen composities, „Big blue- eyed girl" en „Going home" van Eelco en Harry. „Trippin' throu the midnight blues" van Herman, en „Another day, another road", toch wel een commer ciële uitsmijter, van Herman en Harry. De rauwe „zang" van „Cuby", het grandioze gitaarspel van Eelco en het pingel-pianootje van Hercan, bijge staan door Jaap van Eik en Dick Beek man, bas en drums, wordt opgeluisterd door een uitgebreide blazerssectie. Op „Feel so good" zijn dat Roel Hem mes, Jenne Meinema en Eduard Ninck- Blok, op de andere nummers zijn dat Amerikaanse jongens van „The Free dom Express". Negatieve punten zijn er natuurlijk ook wel in aan te wijzen: eigenlijk kan Cuby helemaal niet zingen en loopt hij wat te veel te koop met zijn spraakge brek, maar dat is nu eenmaal zijn „stijl" en die schijnt het goed te doen. En in die jaren is er bij deze Drentse groep bitter weinig veranderd, want de stijl, keuze van nummers (nog steeds veel Hooker) en de bewerking van het ma teriaal is nog steeds hetzelfde. Toch is deze plaat wel de moeite waard om naar te gaan luisteren, ook met het oog op de komst van de groep naar Veenendaal op 9 januari. The Guess Who, een groep die de laat ste tijd niet veel meer op de hitlijsten voorkomt, maakte de langspeelplaat „Share the land". Het RCA-label, waar op de muziek is opgenomen, staat ook in dit geval weer garant voor een opti male geluidskwaliteit. Wat de groep zelf presenteert is echter ook niet een zaak om achteloos aan voorbij te gaan. Zanger Burton Cummings kan in ie der geval zingen en heeft een groot aandeel in het bepalen van de „sound" van de formatie. Gitarist Kurt Winter (niet nog een broertje van Johnnie) en Burton Cummings componeerden bijna alle nummers van de plaat, uitgezon derd „Coming down off the money bag", dat van de hand is van lead-gita- rist Greg Leskiw. Het is zeker geen re volutionair werk, dat de jongens laten horen, het wekt zelfs associaties op met „Rubber Soul" van de aloude Bea tles, maar het is wel het aanhoren waard. Gelukkige bezitters van stereo-instal laties kunnen hun hart ophalen aan een ietwat vreemd werkstuk van de heren Emerson, Lake Palmer. Het is, na een paar maal draaien, een ener verende plaat, waarop de drie heren zich in een niet te omschrijven rand gebied begeven, zonder dat je er meteen de naam klassiek-pop, klassiek-jazz of jazz-pop aan kunt geven. Het geluid wordt voornamelijk ge vormd door een piano/orgel, dTums en hier en daar een basgitaar, opgesierd met tal van elektronische foefjes en geluidjes („Lucky Man"). Op het mo ment dat je denkt: „aha, toch klassieke invloeden", gaat het statige orgelspel over in swingend pianospel, zodat de pas verkregen basis onder je voeten (stoel) wordt weggevaagd. Het is allemaal opgenomen in de be roemde zestiensporen studio van Is land, zodat iedere wanklank die je hoort, echt wel aan de eigen pick-up te wijten is. LANDELIJKE TOPTIEN: 1. MY SWEET LORD, George Harri son; 2. SHE LIKES WEEDS, Tee-Set; 3. LONELY DAYS, Bee Gees; 4. VOO- DO CHILE, The Jimmy Hendrix Expe rience; 5. SEE ME, FEEL ME, The Who; 6. WHERE HAVE I BEEN WRONG, Cats; 7. TEARS IN THE MORNING. Beach Boys; 8. YESTERDAY WHEN I WAS YOUNG, Ch. Aznavour; 9. LOVE IS ALL AROUND, Sandra Andress; 10. OVER AND OVER, George Baker Selection. VEENENDAALSE TOPTIEN: 1. She like weeds, Tee-set; 2. Lonely days, Beegees; 3. My sweet Lord, Geor ge Harrison; 4. See me feel me, The Who; 5. Over and over, George Baker Selection; 6. Where have I been wrong, Cats; 7. Tears in the morning. Beach Boys; 8. Voodoo Chile, Jimmy Hendrix Experience; 9. Love is all around, San dra Andress; 10. Yesterday when I was young, Charles Aznavour. Best verkochte L.P.'s in Veenendaal: 1. Corrie en de Rekels, 2e L.P.; 2. John Woodhouse Festival; 3. Ekseption 3. R. FELDER. RHENEN Op woensdag 13 januari wordt in gebouw „Irene" een schoolcon cert gegeven voor leerlingen van de bei de Mavo-scholen in Rhenen en voor leerlingen van de streekhuishoudschool. De heer Hielkema speelt op een vleu gel werken van grote componisten zoals Mozart, Schubert, Chopin, Rachmaninoff en de Falla.

De Vallei | 1971 | | pagina 3