VALT HET BESLUIT Tom Poes en de erf pachter Boogie-woogie! Waarom zon minister bevel herzien? ZUID AFRIKANEN VREZEN ZOVEELSTE UITWIJZING MORGEN Mieke Bos heeft geen spijt van „De Klop" -ofi DIRECTEUREN Antilies liep op onbekend rif programmaos VANAVOND MORGEN TV-serie vooral bij bejaarden in trek SHARP VILLE ONDERDUIKEN KENIA GELATEN MARTEN TOONDER STRIP MAANDAG II JANUARI 1971 WEE Zuidafrikaanse mannen die sinds oktober in ons land zijn, hebben maandag bevel gekregen Nederland te ver laten. Het Kamerlid Voogd heeft de minister van Justitie verzocht met de uitwijzing te wachten totdat hij met de bewindsman over hen heeft gepraat. Minister Polak is donderdagmiddag met dit voorstel akkoord gegaan. Morgen gaan minister en Kamerlid samen praten en tot zo lang heerst er grote spanning in De Bilt, waar de twee Zuid afrikanen in het opvangcentrum Berkenhove een tijdelijk onderdak hebben. TELEVISIE TELEVISIE RADIO DE BILT De 28-jarige Amos Sy- siso Somdaka, de zoon van een boer in de Kaapprovincie, heeft nog maar weinig hoop. Hij is duidelijk het zwerven moe en hij maakt een wat verslagen indruk. Zes jaar dwaalt hij al over de we reld en nergens is hij welkom. Hij werd ongewenst vreemdeling toen hij in '64 zijn geboorteland ontvluchtte nadat hij er geruime tijd als politieke gevange ne in de cel had gezeten. „Nee, ik ben niet meer optimistisch", zegt hij na een lange periode van zwij gen. „Waarom zou een zo belangrijk man als een Nederlandse minister zijn besluit herzien? Je kunt toch van zo'n man niet vergen dat hij zich kan in denken wat het is om jaar-in-jaar-uit van het ene land naar het andere te zwerven en nergens rust te vinden". Zijn 22-jarige vriend en lotgenoot France Tito Luthuli is veel opgewekter. Hij praat in rap Engels de uren vol en hij is vol goede moed: „Wij zijn toch niet gevaarlijk voor de veiligheid van Nederland? Waarom zou de minister ons in nieuwe ellende willen brengen? We willen alleen maar studeren hier om voldoende kennis en bekwaamheid te hebben als ons land ons eens nodig zou mogen hebben." France ziet de beslissing van morgen vol vertrouwen tegemoet en hij ver wacht dat hij nog wel even zal kunnen blijven wonen in het opvangcentrum Berkenhove waar hij sinds oktober Ne derlands leert en de Nederlandse le venswijze poogt te doorgronden. Op het centrum Berkenhove in De Bilt komen maandelijks zo'n vijftien buitenlanders aan die zich willen voor bereiden op een wat langduriger ver blijf in ons land. Soms zijn zij voorzien van alle benodigde papieren en een welgevulde portefeuille; meestal zijn het mensen die in hun eigen vaderland geen onderdak hebben. De beide Zuid- afrikanen staan onder de hoede van Generale diakonale raad van de Neder landse Hervormde kerk, die hun ver blijf en hun studie in Nederland wil verzorgen. De bron van de ellende ligt voor hen in het Zuidafrikaanse gehucht Sharpe- ville. waar op 21 maart 1960 tijdens een botsing tussen politie en niet-blanke betogers 67 demonstranten werden ge dood. De politieke organisatie voor met-blanke Zuidafrikaners, het Pan Afrikaanse Congres werd verboden en dat was het startsein voor vele illegale organisaties onder de niet-blanke be volking, vooral in de industriecentra en op scholen en universiteiten. Toen in 1964 op 21 maart overal op de niet-blanke scholen demonstraties werden gehouden om het bloedbad van Sharpeville te herdenken, hield de poli tie razzia's. De toen 22-jarige land- bouwstudent Amos werd als een van de leidens gearresteerd. Hij vertelt: „Toen ik na zes maanden uit de cel kwam, mocht ik niet meer terug naar school. Ook werd mij duidelijk gemaakt dat ik maar niet naar een redelijk baantje moest solliciteren want dat ik toch geen kans zou maken." ..Het leven werd mij dus onmogelijk gemaakt en ik zag maar één oplossing: ik vluchtte het land uit". Ook de toen 14-jarige France had op de middelbare school meegedaan aan een demonstratie Toen er links en rechts werd gearresteerd, dook hfj on der: eerst bij zijn ouders, maar zijn va der is ziekenverpleger en zo'n baan kun je als niet-blanke in Zuid-Afrika licht kwijtraken als je een rumoerige zoon hebt: „Om mijn ouders niet in moei lijkheden te brengen, vluchtte ik eerst naar het platteland. Ook daar was ik na enkele weken niet veilig meer en zo ging ook ik de grens over". »Wij vormen echt geen uitzondering. Dagelijks vluchten tientallen jonge mensen weg uit Zuid-Afrika en dat duurt nu al jaren. Alleen of in kleine groepjes zwerven ze van land naar land, steeds meer naar het noorden en bijna altijd illegaal levend. In elk land vind je wel een organisatie, die je wil helpen, maar meestal duurt het niet lang of de politie zit weer achter je aan en dan moet je weer opbreken". Een wat langduriger rustpunt vonden de twee mannen in Kenia, waar ze el kaar in een groep van honderd Zuid afrikaanse vluchtelingen ontmoetten en waar ze een jaar konden blijven. France voltooide daar zijn middelba re opleiding en liet zich inschrijven als student in de economie; Amos ging er verder met zijn studie voor landbouw kundig ingenieur. In de zomer van het vorig jaar maakte de politie van Kenia een einde aan het verblijf van al de Zuidafri kaanse vluchtelingen. Amos en France besloten samen verder te trekken. „Via Ethiopië, de Soedan en Egypte bereikten we Griekenland", vertelt rance. „Overal waar we kwamen, wil de men ons liefst zo snel mogelijk over de volgende grens hebben, soms om economische redenen, soms om politie ke inzichten. Via Italië, Frankrijk en België kwamen we in september 1970 in Den Haag aan". In Kenia hadden zij door bemidde ling van een functionaris van de Ver enigde Naties een paspoort gekregen. In Den Haag wendden zij zich tot Amnes ty International, de internationale or ganisatie die zonder enige politieke voorkeur zich het lot aantrekt van mensen die om politieke inzichten in moeilijkheden komen. Amnesty Inter- national adviseerde hun zich te melden bij de vreemdelingenpolitie en een ver zoek in te dienen voor een verblijfsver gunning. „Ja, Nederland was min of meer een einddoel voor ons. De taal is verwant met het Zuidafrikaans en ook de leef wijze vertoont vele overeenkomsten. Bovendien staat Nederland internatio naal bekend als een land waar vluchte lingen onderdak kunnen krijgen". De Haagse politie nam tegen een ont vangstbewijs hun paspoort in. Enkele dagen later kregen zij bericht dat hun een verblijfsvergunning was geweigerd en dat zij Nederland moesten verlaten. Zij werden door de politie naar de Bel gische grens gebracht en daar overge dragen aan de Belgische politie. Hun paspoorten kregen zij echter niet terug. Volgens de Nederlandse politie wer den de paspoorten overgegeven aan de Belgische politie. Deze zou de jongens per trein naar Parijs begeleiden, maar even over de Franse grens verdween de Belgische politie zonder de mannen te waarschuwen en zonder de paspoorten te geven. Wat gelaten vervolgt Amos. „Zonder papieren heb je helemaal geen kans en daarom gingen we terug naar Neder land". Zo kwamen ze in oktober in Utrecht, meldden zich weer bij de vreemdelin genpolitie, dienden een nieuw verzoek om een verblijfsvergunning in en vroe gen naar hun paspoort. De politie zegde een onderzoek toe en vervolgens gebeurde er twee maanden niets. De jongens gingen op Berkenhove Nederlands leren en met hulp van ker kelijke en andere instanties maakten zij toekomstplannen voor hun studie. Maandag 4 januari moesten zij bij de politie komen om te horen dat hun ver zoek om een verblijfsvergunning was afgewezen. Dankzij het Kamerlid Voogd is de uitwijzingstermijn in elk geval tot morgen verlangd. France: „De minister schrijft ons dat AMSTERDAM Mr. W. H. Fockema Andreae, directeur van Bank Mees en Hope NV, zal eind april 1971 aftreden. De heer Fockema Andreae heeft dit be sluit genomen wegens zijn toenemende maatschappelijke taken. AMSTERDAM/ROERMON D— Dr. J. M. van Susante, oud-directeur en com missaris van Pes-Van der Grinten is toegetreden tot de raad van commissa rissen van Nimox Holding NV in Roer mond, aldus een mededeling van het bedrijf. ROTTERDAM Naar de raad van bestuur van Furness NV mededeelt, is de heer P. van Vliet, thans hoofd mar keting dezer vennootschap, met ingang van 1 januari 1971 benoemd tot direc teur VAN Furness Scheepvaart- en Agentuur Maatschappij NV te Rotter dam. Rechts Amos Sysiso Somdaka en links France Tito Luthuli, de twee Zuidafrikaanse vluchtelin gen over wier toekomst morgen tij dens een gesprek tussen minister Polak en het Kamerlid Voogd wordt beslist. het niet vaststaat dat we nergens in Afrika kunnen leven, maar we zwerven nu al zes jaar zonder dat we ons ergens kunnen vestigen. Wat er gebeurt als we naar Zuid-Afrika teruggaan? Dan verdwijnen we voor onbepaalde tijd in de gevangenis, vooral nu er zo veel publiciteit rondom ons is ont staan". PARIJS De oorzaak van de brand die is uitgebroken aan boord van het Franse passagiersschip „Antilles" is een lekkend reservoir voor stookolie, dat stukgeslagen is toen het schip op een rif liep. De stookolie is de machi nekamer binnengestroomd en heeft onmiddellijk vlam gevat. Dit heeft de „Compagnie Générale transatlanti- que", de eigenaar van het schip, in Parijs bekendgemaakt. In tegenstel ling tot de aanvankelijk erg verwar de berichten blijkt nu dat zich aan boord van de „Antilies" 350 passa giers en 325 bemanningsleden bevon den. Allen werden gezond en wel aan boord van de Queen Elizabeth II" naar het eiland Barbados gebracht. Volgens de „Compagnie Générale Tran- satlantique" komt het rif waarop de „Antilles" is vastgelopen niet op de Franse of Britse scheepskaarten voor. Daaruit schijnt te kunnen worden ge concludeerd, dat de kapitein van het schip geen navigatie-fout kan worden verweten. De mede-eigenaar van h et Caraïbische eilandje Mustique, Colin Tennant, heeft meegedeeld, dat hij in een tele foongesprek van zijn partner in een vakantieontwikkelingsproject, Hubert Money-Coutts, had vernomen, dat de ze wanhopige pogingen had gedaan om het Franse schip te waarschuwen, toen dit een gevaarlijk niet in kaart gebracht rif in het Caraïbische gebied naderde. Money-Coutts zei, dat hij in zijn particuliere vliegtuigje was op gestegen en gepoogd had radiogra fisch de „Antilies" mee te delen uit de buurt te blijven van het gebied, waar normaal geen grote schepen ko men. FJe laatste klop op de deur is gevallen. En on danks alle kritiek die er in de loop van de maanden op „De Klop" is geweest, heeft het spel toch erg veel mensen aangetrokken. Gemiddeld keken per aflevering 2.25 miljoen mensen. Dat is wel niet zoveel als vorig jaar naar „De Kleine Zielen" van de NCRV werd gekeken toen verlustigden gemiddeld per aflevering 3,35 miljoen kijkers zich aan het tv-schouwspel maar het is een respectabel aantal. Onder de regelmatige toeschouwers bevonden zich vooral veel bejaarden. Bovendien keken meisjes meer dan jongens en vrouwen meer dan mannen, en was de belangstelling in de drie grote steden (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag) en in het westen van het land het grootst. Al deze mensen zagen iedere aflevering Anne- tje Craets en de ontwikkelingen in haar gezin en leven. Mieke Bos, die aan de figuur van Annetje ge stalte heeft gegeven kijkt met plezier op de serie terug. Zij zegt: „Ik heb het een heel fijne periode gevonden. Ook het zelf ernaar kijken. Ik voelde me er erg bij betrokken. Tijdens het kijken heb ik alles weer een keer opnieuw beleefd. Het is een stuk van mijn leven geweest. Een belangrijk stuk. Ik vind het jammer dat het allemaal voorbij is en dat het nooit meer terugkomt." Zoudt U het nog eens willen doen? Mieke Bos: „O, ik zou het dolgraag nog eens willen. Al was het alleen maar voor de sfeer. Het was enorm gezellig en we hebben erg fijn ge- werk." Was het erg moeilijk? Mieke Bos: „Achteraf bezien is het me eigenlijk wel meegevallen. Ik heb er een erg moeilijke pe riode in gehad. Dat was om een vrouw van middelbare leeftijd te spelen. Daar heb ik wel eens even mee omhoog gezeten." Er is nogal wat kritiek geweest. Hebt U enig idee hoe Uw spel is gewaardeerd? Mieke Bos: „De kritieken zijn, ge loof ik, voor zo'n zestig procent ne gatief geweest. Dat is natuurlijk niet zo leuk. Die critici hebben meestal het totaalbeeld genomen. Zelden heb ben ze op individuele prestaties gelet. Maar als ze dat deden, dan sprong ik er nogal gunstig uit. Het klinkt poe- haerig om dat van jezelf te zeggen, maar het is nu eenmaal zo." Hebt U veel reacties gehad? Mieke Bos: „Ja, vooral op straat en in de winkels. Mensen die tegen je zeggen: We genieten zo van het spel. Vooral veel vrouwen hebben gereageerd. Post heb ik niet zoveel gehad. Tenminste niet zoveel dat ik het niet aankon." Hebt U nog plannen voor de toe komst? Mieke Bos: „Momenteel doe ik niet veel. Een beetje radio en soms als gast in een televisieprogramma. Maar ik wil wel weer. Ik zou dolgraag in het theater staan. Maar ja, die din gen liggen niet zo voor het opschep- De rubriek „Jazz het historisch archief", die de NOS-rdio dinsdag Van 14.00 tot 14.25 uur via Hilver sum 2 uitzendt, is gewijd aan de boogie-woogie, een pianostijl, die aan het einde van de vorige eeuw waarschijnlijk in de Amerikaanse staat Texas tot ontwikkeling is ge komen. pen: Pas in 1927 werd echter de eerste plaat gemaakt: „Homky-Tonk Train Blues" vaii pianist Meade Lux Le wis. Het was met een paar andere platen voorlopig ook de laatste, want de boogie-woogie sloeg niet aan bij het publiek. In 1936 werd deze speelwijze met zijn sterke Afri kaanse invloeden herontdekt door Jazzcriticus John Hammond. Met hulp van pianist Albert Ammons spoorde hij Meade Lux Lewis op, die autowasser bleek te zijn in een garage. En als we dan Pete Johnson noemen, hebben we het beroemdste trio boogie-woogie vertolkers bij el kaar. Maar er zijn minder bekende meesters, zoals Clarence Lofton en vooral Jimmy Yancey, die misschien nog meer kwaliteiten hadden. Boogie-woogie is uitsluitend geba seerd op het 12-matige bluesschema, maar Lofton heeft bijvoorbeeld de eigenaardigheid om er maten in te lassen, als dat in zijn melodische lijn te pas komt. Yancey's specialiteit is de zogenaamde Spaanse bas als ge regeld terugkomende figuur in de linkerhand. Zo'n basso ostinato is ook kenmerkend voor de boogie en het hoeven lang niet altijd acht no ten in een maat te zijn (eight-to- the-bar), zoals oppervlakkige imita toren gebruiken. Maar beter dan ze in woorden weer te geven, kunnen de boogie- woogie-pianisten hun variaties op het onuitputtelijke bluesschema zelf laten horen. „Jazz uit het historisch archief" wordt samengesteld en gepresen teerd door Pim Gras. NEDERLAND I 18.45 NOS: (K) De Woefs en de La- maars. 18.55 (K) Journaal. 19.04 NCRV: Dier en vriend: Het witte Torkay, filmreportage. 19.25 Zo Vader, zo zoon, spelpro- gramma. 20.00 NOS: (K) 'Journaal. 20.21 Hier en Nu: actualiteitenru briek. 20.45 (K) De kleine waarheid, TV- feuilleton (dl. 3). 21.40 (K) De Gilbert Bécaud-show. 22.25 Avondsluiting. 22.35-22.40 NOS: (K) Journaal. NEDERLAND II 18.45 NOS: (K) De Woefs en de La- maars. 18.55 (K) Journaal. 19.05 Kijken naar kinderen, weten schappelijke TV-serie. 19.30 VARA: (K) Coronation Street, TV-feuilleton. 20.00 NOS: (K) Journaal. Journaal (K) Uit puin en as: Narvik Nu, documentaire. 21.00 Ninotchka, speelfilm uit 1940. 22.40 Achter het Nieuws. 23.05-23.10 NOS: (K) Journaal. DUITSLAND I (Regionaal programma: NDR (K) Polizeifunk fuft, TV-serie. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 (K) Sport. 19.26 (K) Lieber Onkel Bill, TV-serie. 19.59 Programmaoverzicht. WDR: 18.00 (K) Programmaoverzicht. Aan sluitend: (K) Der Schwarze Graf, TV-serie. 18.30 (K) Voor de kleuters. 18.40 (K) Hier und Heute, met Nieuws. 19.25 (K) Die seltsamen Me thoden des Franz Josef Waninger, TV-serie). 20.00 (K) Journaal en weerbericht. 20.15 (K) Filmreporta ges. 21.00 (K) Licht muziekprogram ma. 21.45 (K) Culturele kroniek. 22.30 (K) Nieuws, commentaar en weer bericht. 22.50 Filmreportage. 0.50 (K) Journaal. DUITSLAND II 18.05 (K) Actualiteiten en muziek. 18.40 (K) Sind Sie Frei, Mademoisel le?, TV-serie. 19.10 (K) Der Kurier der Kaiserin, TV-serie. 19.45 (K) Nieuws, actualiteiten en weerbe richt. 20.15 (K) Gezondheidskroniek. Aansluitend: Nieuws. 21.15 Ein Traum von Freiheit, Zweedse speel film. 22.45 (K) Nieuws en weerbe richt. 22.55 plm. 23.30 Internationale korte films. 7076 Commissaris Bas schrok vre selijk, dat zullen zelfs flinke lezertjes kun nen begrijpen. Hij stortte ruggelings in de sneeuw en staarde met uitpuilende ogen naar de geweldige gedaante, die langzaam uit de grond omhoog rees. „W-wat..." stamelde hij met droge lip pen. „W-wie..." „Mij!" sprak de reus met een stem die over de vlakte rommelde. „Zoon van Grrrit van Gorrrrrelgrrrrot!" Daarop wees hij grijnzend op de volle maan, die diepe schaduwen over de vlakte wierp en vervolgde: „Nog kwarrrtiertje; dan is land van mij!" Hij barstte in een vreselijk gelach uit, zodat de politiechef temidden van sneeuwflarden en aardkluiten werd weg geblazen en pas een heel eind verder neerkwam. Het gejoel en gebrul bereikte natuur lijk ook Bommelstein en omdat heer Bommel net de markies had uitgelaten sloeg het door de open deur naar binnen. „Wat eh... w-wat w-was dat?' heer Ollie, beek wegtrekkend. „Ik weet het niet," zei de bediende Joost, die met jas, hoed en koffertje na derde. „Het herinnert mij aan de aard bevingen, die ik hier nu genoeg heb mee gemaakt, met uw goedvinden. Het doet mij leed, heer Olivier. Maar mijn zenu wen zijn geheel aan flarden als U mij toe staat, en ik hoop, dat U mijn ontslag zult willen aanvaarden." NEDERLAND I 10.45-12.00 en 14.00-14.25 NOS/ NOT: Schooltelevisie. DUITSLAND I 10.00 (K) Nieuws. 10.05 (K) Jour naal, van gisteravond. 10.30 Erinne- rung an zwei Montage, TV-spel. 12.00 (K) Actuele reportages. 12.50 (K) Internationaal persoverzicht. 13.00-13.30 (K) Journaal. 15.45 (K) Nieuws. 15.50 Voor de kinderen. 16.00 (K) Idem. 16.10 (K) Idem. 16.40 Eurovisie: Internationale Ski-wed strijden. 17.10 (K) Filmreportage. 17.55-18.00 (K) Nieuws. DUITSLAND II 17.30 (K) Nieuws en weerbericht. 17.35 Lassie, TV-serie. HILVERSUM I NCRV: 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 (S) Op het eerste gehoor: klassieke muziek (gr). (7.25 Horen en zien; 7.30 Nws.; 7.32-7.50 Hier en Nu: actualiteiten). 8.00 Nws. 8.11 Te Deum laudamus: gewijde muziek (gr.). 8.30 Nws. 8.32 (S) Voor de huis vrouw. (9.00-9.10 Gymnastiek voor de huisvrouw). 9.40 Schoolradio. 10.00 Een Samaritaan op reis, lezing. 10.15 (S) Opera- en operettemuziek (gr.). 11.00 Nws. 11.03 Het wassende water, vervolg hoorspel. (Did. (dl. 14). 11.32 Voor de zieken. 11.55 Me dedelingen. KRO: 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevarieerd pro gramma. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws.; 12.41 Actuali teiten; 13.00-13.05 Raden maar...). 14.05 Schoolradio. 14.30 (S) Pizzicato: muzikaal middag-magazine. (16.00-16.02 Nieuws). Overheidsvoor lichting: 17.00 Het investerings- en leefklimaat op Bonaire. Vraagge sprek van Raymundo Debrot met de heer N. Sorée. KRO: 17.10 Voor de kinderen. 17.15 Hai!: jeugdprogram ma. Politieke Partijen: 18.19 Uitzen ding van de Partij van de Arbeid. 18.30 Nws. KRO: 18.41 Actualiteiten. 19.00 (S) Licht ensemble met solis ten. 19.45 Evangelie zonder masker, lezing. 20.00 Moderne- en klassieke operamuziek. 21.40 Okee ma, lawe dur nou maar nie meer over ouw'oe- re (There is no point in arguing the toss), hoorspel. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.40 Den Haag vandaag. 22.50 Komfekst: magazine waarin op de dingen wordt doorgepraat. 23.15 (S) Sticker: licht platen programma. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 (S) Dag met een plaatje (gr.) 8.00 Nws. 8.11 Radio journaal. 8.20 (S) Dag met een plaat je (vervolg). (8.30-8.33 De groente man). 8.50 Morgenwijding. NOS: 9.00 Uitgebreide reportage of herhaling NOS-programma. 9.35 Waterstanden. 9.40 Muziek uit de Middeleeuwen en Renaissance (opn). AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvita minen populair verzoekplatenpro- gramma. 11.00 Nws.ll .03 RVU: Die ren onder elkaar. Spreker: H. P. Rensenbrink. 11.33 Rondom 12: pro gramma voor de vrouw. (Om 11.55 Beursberichten). 12.30 Overheids voorlichting: Uitzending voor de landbouw. 12.40 Knipperlicht: radio- verkeersmagazine. 13.00 Nws. 13.11 Radiojournaal. NOS: 13.30 Spiegel van België: muziek en nieuws van onze zuiderburen. 14.00 Jazz uit het historisch archief. 14.25 (S) Radio Kamerorkest: oude en moderne mu ziek (opn.) 15.00 Van ta-ta tot totale taal: een rubriek over het leven in taal. AVRO: 15.10 Muziekmiddag, waarin om 15.10 (S) De wereld van de opera: beschouwingen over ope ra's; om 16.00 Nws.; om 16.03 Toon aangevende figuren uit onze muzie kwereld, gesprek: om 16.40 Orgel concert; om 17.05 (S) Voorburgs Jon gerenkoor. 17.30 Toppers van toen (gr.). 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws 18.11 Radiojournaal. 18.25 De Johan Willem Friso kapel> 18.55 Jeugd en ritme. 19.25 Paris vous Parle. 19.30 Nws. 19.35 Vanavond: gevarieerd programma. 22.30 Nws. 22.38 Mededelingen. 22.43 Radiojour- 2.55 (S) Zin-tuig nr. 32: kunstuitingen buiten het Nederland se taalgebied. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III VARA: 9.00 Nws. 9.02 Plaatjes voor de pep. 10.00 Nws. 10.03 Ek- spres: licht platenprogramma. 11.00 Nws. 11.03 Een opvallend vrolijke gevarieerde visite: lichte platen. (12.00 Nws). 13.00Nws. 13.03 De Ed dy Becker Show. (14.00 Nws). 15.00 Nws. 15.03 Drie-Draai. 16.00 Nws. 16.3-018.00 Mix: 120 minuten rijp en groen op alle toeren. (17.00 Nws.j.

De Vallei | 1971 | | pagina 4