Over de grenzen Kinderen alleen zien achter glas Gered uit Kanaal 1 Staatsgreep mislukt in Bolivia Olievondst op Noordzee 'n Onthulling over "De kleine waarheid" PROCES-LENINGRAD NIET HERVAT Drie miljoen Israeli's Bouwcarrière eindigde in oplichten bank Biljoenen VERKOCHT IS VERKOCHT 't Staat als vervolgverhaal in UITVAART COCO CHANEL Spaanse generaal afgezet Geen wapens meer uit Duitsland voor Griekenland en Portugal Synthetische sigaretten Honger bedreigt Noord-Kenia DUITSE METSELAAR VOOR GERECHT Uithoorn bereid schade (door maisonnettes) te vergoeden Britse prins met ontvoering bedreigd Arabische kritiek op Luns Minder belasting voor bedrijven in Amerika Ditishet recept: Kaasfonduevan Nededandsekaas. Geen plannen voor zevende baan op Schiphol Miljoenendiefstal opgehelderd BENDE BEKENT 35 INBRAKEN DINSDAG 12 JANUARI 1971 Strenge quarantaine voor astronauten LA PAZ President Generaal Juan José Torres van Bolivia heeft maandag met gemak een staatsgreep onderdrukt, die onder leiding stond van een aantal rechtse officieren die trachtten zijn drie maanden oude regering van linkse na tionalisten ten val te brengen. Linkse politieke groeperingen, arbei ders en studenten hebben zich snel achter de loyale militairen geschaard, die slechts zes uur nodig hadden om een einde te maken aan de staatsgreep. In een regeringsverklaring die om 5 uur 's ochtends plaatselijke tijd werd uitgegeven, werd gezegd dat de rebel len die zondagavond het hoofdkwartier van het leger hadden bezet en de op perbevelhebber van het leger gevangen hadden genomen, zich hadden overge geven aan de loyale eenheden. Volgens officiële berichten zijn verscheidene leiders van de mislukte staatsgreep gearresteerd, terwijl anderen asiel heb ben gezocht in ambassades van vreem- PARIJS Gabrielle „Coco" Chanel zal woensdag in Parijs een begrafenis plechtigheid krijgen in de kerk van de Parijse parochie waar zich haar atelier bevindt. Men' verwacht voor de uitvaartmis in de Madeleine een groot aantal vooraanstaande persoon lijkheden uit de modewereld. Mevrouw Chanel is zondagavond op 87-jarige leeftijd overleden in haar suite in Hotel Ritz, waarschijnlijk heeft zij een hartaanval gehad. Zaterdag had zij nog de hele dag ge werkt aan haar voorjaars- en zomer collectie, die op 26 januari wordt gfe- showd. Volgens medewerksters is het een van de mooiste collecties die zij ooit heeft gemaakt. Het huis Chanel, dat eigendom is van een Franse firma, zal voorlopig blij ven bestaan. Coco Chanel zal in Lausanne wordèn begraven. Zij heeft daar onlangs een landhuis gekocht. De begrafenis zal volgens haar wens in stilte plaatsvin den. Chanel laat twee nichten en een neef achter. ADVERTENTIE Caquelon inwrijven met knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn in de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Vervolgens 500 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena, op smaak afmaken met zout, peper, nootmuskaat en wat kirsch. ?en. Binden m 'gL de mogendheden in La Paz. Volgens de verklaring stonden aan het hoofd van de rebellen de kolonels Hubo Banzer Suarez en Edmundo Valencia Ibanez. Deze laatste was een voormalig minis ter. Onmiddellijk nadat het hoofdkwar tier van het leger door de rebellen werd bezet, hebben loyale eenheden, die schijnbaar waren gewaarschuwd dat een staatsgreep zou kunnen plaats vinden, de strijd aangebonden. De strijd tussen de rechtse en de linkse officieren begon, toen generaal Alfredo Ovando, die in september 1969 het bewind had overgenomen, zich po litiek in linkse richting ging bewegen. Een maand later kwam een rechtse groep aan de macht die een junta van drie man in het zadel zette. Deze zat daar maar een paar dagen en toen wa ren de linkse officieren met aan het hoofd de huidige president, weer aan de macht met behulp van gewapende troepen studenten, scholieren en arbei ders. MADRID Luitenant-generaal Fer nando Rodrigo Cifuentes is bij decreet van het ministerie van Defensie ontsla gen als opperbevelhebber van het ne gende militaire gebied, zo meldt de Spaanse staatscourant. Het negende mi litaire gebied heeft de stad Granada als centrum. Cifuentes heeft vorige week op een bijeenkomst van oud-strijders van het Franco-leger de regering aangevallen. Zijn kritiek richtte zich vooral tegen de katholieke „Opus Dei"-beweging, die door een aantal ministers in de rege ring vertegenwoordigd is. Hij kreeg veel bijval van dë oud-strijders. Opus' Dei wenst meer internationaal contact met het buitenland en een minder strikt regime binnenslands. KAAP KENNEDY De astronauten Alan Shephard Edgar Mitchell en Stuart Roosa zijn gisteren in quarantaine gegaan. Zij blijven drie weken in strenge afzondering. Daarna, op 31 januari, beginnen zij aan hun tocht met de Apoflo-14 naar de maan. Als leden van de bemanning van de Apollo-14 moeten zij het werk afmaken dat hun drie voorgangers het vorige aar door het dramatische falen van de Apollo- 13 niet konden voltooien. A Een van de overlevenden van de Panamese tanker Texaco Carribean" wordt aan land geholpen na zijn redding in het Kanaal. Tijdens dichte mist kwam zijn schip in aanvaring met de Peruaanse vrachtboot Paraca waardoor de tanker brak. Negen opvarenden van de tanker worden nog ver mist. t De quarantainemaatregelen zijn deze keer bijzonder streng omdat de medici die voor de gezondheid van de beman ning van de Apollo-14 verantwoordelijk zijn, geen herhaling wensen van wat Ken Mattingly het vorige jaar over kwam. Mattingly werd op het laatste nippertje uit de bemanning van de Apollo-13 gewipt omdat hij contact had gehad met iemand die rode hond had. John Swigert nam toen de plaats van Mattingly in. Samen met Shepard, Mitchell en Roosa zijn 112 mensen die op Cape Kennedy de komende drie weken in strenge afzondering geplaatst. In de quarantaineperiode mogen de drie astronauten wel dicht bij hun vrouw komen, maar onder geen voorwaarde bij hun kinderen. De echtgenotes van de astronauten moeten zich dan telkens aan een medische keuring onderwer pen. De kinderen worden op een veilige afstand van hun vader gehouden Tijdens bezoekuren blijven de kinde- BONN West-Duitsland zal zijn NAVO-bondgenoten Griekenland en Portugal geen wapens meer leveren. De Westduitse regeringswoordvoer der, Conrad Ahlers, heeft voor de pers verklaard, dat de militaire hulp van Bonn aan Athene reeds lang geleden geëindigd is. De verdragen met Lissa bon liepen thans af en zullen niet her nieuwd worden. Van diplomatieke zijde in Bonn is te kennen gegeven dat West-Duitsland in 1970 nagenoeg geen wapens meer aan Griekenland en Portugal heeft gele verd. Een uitzondering vormden drie korvetten voor Lissabon, die de Portu gese regering op grond van vroeger ge sloten verdragen overgedragen moeten zijn. De leveranties aan Griekenland in het kader van de. NAVO-defensie bij stand, waren reeds in 1968 afgelopen. LONDEN Binnen enkele dagen zal een groep deskundigen de Britse regering een (tijdelijk) rapport over handigen over synthetische sigaretten, die door vier Britse chemische maat schappijen en een tabaksbedrijf zijn ontwikkeld. De groep, die het' onderzoek heeft verricht, stond onder leiding van dr. William Paton, leider van de farmaco logische afdeling van de universiteit van Oxford. De synthetische sigaretten zijn ge maakt van cellulose, dat weer van houtpulp is gemaakt. Het produkt „voelt aan en rolt" als tabak. Door de chemische industrie wordt er de smaak aangebracht. Men experi menteert ook met het maken van een sigaret, die voor een derde uit echte tabak en de rest uit het synthetische produkt bestaat. Proefrokers hebben dóen weten, dat de de synthetische sigaret behoorlijk smaakt „en lijkt op die in het buiten land". Aan het ontwikkelen van het nieuwe produkt wordt veel geld besteed. Een van de vier firma's, de lei, heeft er tot nu toe al een miljoen pond (2,4 mil joen dollar) aan uitgegeven. NAIROBI Een half miljoen mensen in Noord-Kenia wordt als gevolg van een uitzonderlijke droogte door hon gersnood bedreigd, zo is in Nairobi ver nomen. Het afgelopen jaar was het droogste in tien jaar. Tien jaar geleden stierven duizenden mensen in Noord- Kenia tijdens 'n hongersnood, die even eens volgde op een zeer droge periode. Hoewel er nog geen officiële gegevens bekend zijn, bereidt het Rode Kruis en het leger zich voor op het verlenen van voedselhulp. Ook in het aangrenzende deel van Somaliland zou voor hongers nood worden gevreesd. ren door een dikke glaswand van hun vader gescheiden. Voor zijn vertrek uit Houston naar Cape Kennedy liet Mitchell gisteren blijken dat hij de strenge afzonderings maatregelen wel wat overdreven vond. Maar hij zei hij dat hij en de twee anderen zich toch precies aan de voor schriften zouden houden. Wanneer de drie astronauten in het quarantainegebied in de buitenlucht komen zullen zij gezichtsmaskers dra gen. Ieder die in hun buurt werkt heeft opdracht zodra hij zich niet lekker voelt, dat meteen aan de medische staf te melden. Zelfs onbelangrijk geachte ziektegevallen zullen grondig worden onderzocht. ABERDEEN, (Schotland) De olie maatschappijen Shell en Esso hebben bekendgemaakt, dat zij voor de Schotse kust olie hebben gevonden. De maatschappijen verklaarden ech ter nadrukkelijk, dat de olievondst, op 250 km ten oosten van Aberdeen, nog niet betekende dat men een olieveld had ontdekt. De waarde van de ontdek king kan slechts worden vastgesteld door verdere proefboringen. ADVERTENTIE libëlïe MOSKOU Het feit dat maandag in Leningrad het proces tegen 9 Joden die worden beschuldigd van •„uitermate ernstige misdaden tegen de staat" niet is heropend, heeft in Moskou de hoop versterkt, dat de Russische regering heeft besloten niet langer Joden die willen emigreren naar Israël voor het gerecht te brengen. Verleden week woensdag werd het proces in Leningrad geschorst, omdat een van de verdachten ziek zou zijn geworden. Volgens betrouwbare corresponden ten heeft het Kremlin besloten, geen processen tegen Russische Joden meer aan te spannen. Officieel is hierover niets bekend ge maakt en de Joden die zouden terecht staan zijn nog niet vrijgelaten. In totaal zouden in de Sovjet-Unie 23 Joden gevangen zitten. De Amerikaanse regering heeft maandag in Moskou een officieel pro test ingediend, tegen het molesteren van Amerikaanse diplomaten en jour nalisten in de Russische hoofdstad. De Amerikaanse regering overweegt intussen maatregelen tegen de militante Joodse defensieliga, die gedreigd heeft Russische diplomaten en andere func tionarissen in New York het leven zuur te maken. Het State Department ver klaarde dat zulk gedrag onverantwoor delijk zou zijn, en heeft contact over de kwestie opgenomen met het ministerie van Justitie. Het hoofd van de Joodse Defensieliga, Rabbijn Mier Kahane, heeft gezegd, dat men de Russen zal „ondervragen, aanvallen, bestoken". De liga telt naar eigen zeggen 15.000 leden. TEL AVIV Met de aankomst van drie Joodse immigranten uit Lenin grad op het vliegveld Lydda bij Tel Aviv, is het inwonertal van Israël tot boven de drie miljoen gestegen. Een ingenieurs-echtpaar en hun dochter werden op het vliegveld ontvangen door de minister van Immigrantenop- vang, Nathan Peled. Hun zoon had geen emigratievergunning gekregen. Minister Peled heette hen welkom en sprak de verwachting uit dat Israël's vierde miljoen voor een groot deel uit Russische Joden zal bestaan. Het ministerie van Immigratie heeft bekendgemaakt dat in 1970 ongeveer 42.000 immigranten naar Israël zijn gekomen: 15.000 uit Europa, 11.000 uit Azië en Afrika. 9.000 uit Noord-Ame rika en meer dan 4.000 uit Zuid- Amerika. Regeringsfunctionarissen wilden niet meedein, hoeveel immigranten- uit Rusland en de andere Oosteuropese landen naar Israël waren gekomen. BONN Een van de grootste West duitse schandalen komt vandaag in Frankfort voor de rechtbank: de zaak tegen de aannemer Werner Freitag (48), aan wie bedrieglijke bankbreuk ten laste wordt gelegd. Freitag eindigde zijn fabelachtige carrière plotseling met een faillisse ment en tientallen miljoenen aan schul den. Zijn val werd versneld door het bedrog van een Nederlandse zakenpart ner: de Amsterdamse bankier mr. L. B. Werner Freitag, aanvankelijk metse laar, later exploitant van een luierwas- serij, werd in weinige jaren een van de grootste Westduitse bouwondernemers. In en om Frankfort zette hij voor meer dan honderd miljoen mark aan huizen neer. Hij zelf voerde een opvallende le vensstijl. Hij reed rond in steeds ande re Mercedes-auto's met Panamese nummerborden; aan zijn vrouw gaf hij een kasteel in Ierland cadeau. Op den duur groeiden de zaken hem boven het hoofd. Toen zijn firma over de kop dreigde te gaan, verkocht hij als laatste noodsprong een project van 1158 woningen in aanbouw voor 52 miljoen aan de Amsterdamse bankier. Mr. B. evenwel betaald* pas na lang aandringen elf miljoen, in de vorm van obligaties van zijn Defabank en wissels. A. die papier bleek echter waardeloos. De onderneming van Freitag stortte definitief ineen; de aanspraken van de schuldeisers, die de rechtbank nu moet schiften, beliepen tegen de zestig mil joen. De Russische ambassadeur in Wa shington, Dobrynin, is zondag naar Moskou gevlogen voor overleg, vermoe delijk over de huidige moeilijkheden in de Amerikaans-Russische betrekkingen als gevolg van de recente incidenten. Drie Russen hebben een functionaris van de Amerikaanse luchtvaarmaat schappij Pan American World Airways, Joseph Markaroff, gewaarschuwd, dat als geen eind komt aan de anti-Russi sche acties in de VS zijn auto wel eens beschadigd zou kunnen worden. Arkaroff, een Amerikaan van Poolse afkomst, werd aangesproken toen hij voor het Metropole Hotel in het cen trum van Moskou benzine tankte. HOOFDDORP Mr. J. C. H. A. van Stapele, directeur van Schiphol, heeft maandagavond op een hoorzitting in Hoofddorp over het rapport-Falkenha- gen ontkend, dat er reeds plannen zou den zijn voor de aanleg van een zeven de baan op de luchthaven. Tijdens de hoorzitting onder voorzit terschap van burgemeester mr. F. Th. Dijckmeester bleek, dat unaniem de aanleg van de vijfde baan op Schiphol veroordeeld wordt. Er zal, zo werd be toogd, direct moeten worden begonnen met de tweede luchthaven. Mr. Van Stapele keerde zich tegen aanleg van een tweede luchthaven. AMSTERDAM De gemeente Uit hoorn wil alle schade vergoeden, die is ontstaan door de bouw van maisonnet tes in het bestemmingsplan Zijdel- waard. De bewoners van koophuizen in Zij- delwaard werd hierdoor alle uitzicht en privésfeer ontnomen. De raadsman van de gemeente, mr. J. P. Wijn bood dit gisteren de gedupeer de bewoners aan tijdens de behandeling in hoger beroep van het kort geding, dat zij tegen de gemeente hadden aan gespannen. Mr. D. Schut, een broer van de mi nister van volkshuisvesting en advocaat van de bewoners, bleef bij zijn eis tot afbraak van de gewraakte woningen. LONDEN De oudste zoon van de hertog van Kent, de acht jaar oude graaf van St. Andrews, is telefonisch met ontvoering bedreigd. De familiewoning te Buchinghamshire is onder verscherpte politiebewaking gesteld. De graaf van St. Andrews is 12-de in de lijn voor opvolging van koningin Elizabeth II. Volgens een woordvoerder van de hertog van Kent is zondag een dagblad opgebeld' met de mededeling dat de graaf door vier mannen ontvoerd zou worden, en dat hij in ruil voor de vrij lating van twee Ieren, die in Engeland gevangen zitten, weer vrij zou komen. BRUSSEL De diefstal van de ef fecten in Antwerpen, die samen een waarde van rond drie miljoen gulden vertegenwoordigen, is voor een deel opgehelderd. Na een uitgebreid onder zoek is gebleken, dat een van de twee broers,' die bij deze ontvreemding wa ren betrokken, namelijk de 32-jarige Louis, de hoofddader is. Hij werkte bij de betrokken financieringsmaatschappij, ontvreemdde daar de effecten en maak te ze, zo is nu komen vast te staan, te gelde. Naar alle waarschijnlijkheid heeft hij de benen genomen naar Zuid- Amerika. Zijn 23-jarige broer Georges was niet onmiddellijk bij de diefstal betrokken. Georges heeft alleen zijn broer weer bestolen, toen hij er achter was geko men. dat Louis over heel wat geld beschikte. Met dat van zijn broer ge stolen geld, is Georges in Antwerpen de bloemetjes buiten gaan zetten. Hij strooide er met geld. Georges is inmid dels gearresteerd en de politie heeft niet meer dan rond 28.000 gulden bij hem terug kunnen vinden. BEIROET „Nederland is de nieuwe kaart, die de NAVO en het Amerikaanse kolonialisme willen spelen, om de ta nende Britse invloed te vervangen, het voortbestaan van Israël te verzekeren en zich te kunnen blijven meester ma ken van de Arabische olie", aldus het kleine, in Beiroet verschijnende dag blad „Al Kifah". „Al Kifah", dat commentaar levert op de bezoeken van minister Luns aan Iran, Saoedi-Arabië en Koeweit, meent dat Nederland in de Arabische wereld „een bijzonder belangrijke en gevaar lijke rol speelt, ten behoeve van het imperialistisch-zionistisch bondgenoot schap". WORMERVEER In totaal 35 in braken zijn bekend door een voorna melijk uit Zuidmolukkers bestaande groep, die vrijdag door de Wormerveer- se politie is aangehouden. 22 daarvan zijn gepleegd in Wormerveer, de overi ge in Zaandam, Zaandijk, Krommenie, Assendelft, Heemskerk en Tilburg. Er zijn achttien verdachten van wie er twee nog voortvluchtig zijn. De Wor- merveerse politie verwacht, dat het aantal bekentenissen van inbraken nog zal stijgen, evenals het aantal aanhou dingen. TAe NAVO is 22 jaar oud en haar 15 leden hebben sinds 1949 tezamen een bedrag van 1.5 biloen dollar aan defensie uitgegeven. Dit is meer dan de totale waarde van alle goederen en diensten welke dit jaar in de Ver. Staten zijn geprodu ceerd (een biljoen is één 1 met 12 nul len). Officieel noemt de NAVO als de totale defensie-uitgaven van haar leden over de periode van 21 jaar een be drag van 1.469.396.000.000 dollar. Het groeide van 18.7 miljard in 1949 tot 106.4 miljard in 1969. Het totaal voor het afgelopen jaar zal dalen tot 102.8 miljard.* omdat de Ver. Staten zwaar op de verdedigingsuitgaven besnoeien. Maar waarschijnlijk gaat het weer stij gen in 1971. De Amerikaanse regering heeft reeds aangekondigd dat zij ho gere defensie-uitgaven zal voorstel len. Op de grote jaarvergadering vorige maand zijn tien Europese bondgeno ten overeengekomen om een beschei den begin te maken met het aanvaar den van een grotere last. Zij zullen over de eerstkomende vijf jaar hun defensie-uitgaven met een miljard verhogen. De Amerikaanse autoriteiten en het Congres hebben zich er reeds sinds lang over beklaagd, dat de last van de uitgaven ongelijk verdeeld is ge weest. Van de totale uitgaven in 21 jaar hebben de Ver. Staten bijna drie kwart voor hun rekening genomen: 1.096.226.000.000 dollar. Een groot deel van dit geld is natuurlijk niet besteed aan de Atlantische verdediging, maar aan Azië. De ,12 Europese bondgenoten die over strijdkrachten beschikken IJsland heeft die niet namen 373.170.000.000 voor hun rekening. Canada gaf 35.379.000.000 dollar uit. TTet aandeel van de Europeanen in de bestedingen is ongeveer hetzelfde gebleven als het 21 jaar geleden was. Van de 18.7 miljard in 1949. bedroeg het Amerikaanse aandeel 13.5 miljard, ongeveer 73 procent. Toen was West-Europa als gevolg van de tweede wereldoorlog economisch nog kreupel. De Marshall-hulp begon toen juist te vloeien. West-Duitsland gaf niets uit aan defensie. Het mocht toen geen strijdkrachten hebben en behoorde niet tot de NAVO. In 1970 besteedde Amerika 76,5 miljard dollar van het totaal van 102.8 mil jard. Zijn aandeel is 74 procent ge worden en meer dan een procent ge stegen. Intussen hebben de Europese leden bij na al hun militaire uitgaven voor bui ten Europa stopgezet. Ook werden &iJ welvarender. De militaire uitgaven hebben de inter- Het Pentagon heeft de benoeming bekendgemaakt van generaal Frank Mildren tot bevelhebber van de geal lieerde grondstrijdkrachten in Zuid- Oost-Europa. Hij volgt generaal Ben Harrell op, die met pensioen gaat. De Franse oud-premier Pierre Mendes-France, die vandaag 64 jaar is geworden, is te Marrakech (Marokko) hertrouwd. Mendes-France, een we duwnaar^ trad in het huwelijk met me vrouw Marie-Claire de Fleurieu, die éen dochter is van Suzarine Cremieux, lid van de senaat. LUNS en MANLIO BROSIO historische foto van komende en gaande man nationale betalingsbalans van de Ver. Staten zwaar getroffen, waardoor zij meer in het buitenland uitgaven, dan zjj uit het buitenland ontvingen. W7est-Duitsland heeft jarenlang voor compensatie gezorgd door de aankoop van militaire uitrusting, diensten en schatkistpromessen in de Ver. Staten. Rechts een klein deel van de enorme defensiebedragen is daadwerkelijk door de NAVO gebruikt als organisa tie. Het leeuwendeel is door de nationale regeringen besteed aan de nationale defensies, welke door het bondgenoot schap losjes zijn gecoördineerd. Een van de belangrijkste nationale doel einden was het verlenen van steun aan de nationale industrie en er is weinig bespaard door internationale aankopen op grote schaal. De NAVO-strjjdkrachten gebruiken nog steeds van elkaar verschillende gewe ren en geweermunitie. In de verklaring van verleden maand hebben de 15 regeringen gezegd dat zjj meer steun dienen te geven aan de gezamenlijke produkte en ontwikke ling van uitrusting. De NAVO weigert haar eigen budget bekend te maken. Alleen zegt ze, dat ze tijdens haar be staan ongeveer 4.2 miljard dollar heeft uitgegeven aan infrastructuur de aanleg van vliegvelden, com municatie-netwerken, pijpleidingen en andere uitrustingen voor gezamenlijk gebruik. SAN CLEMENTE Door wijzigingen in de afschrijvingsbepalingen, zal het bedrijfsleven in de Verenigde Staten dit jaar en de komende jaren minder be lasting behoeven te betalen. President Nixon heeft maandag nl. zijn goedkeuring gehecht aan drie ver anderingen in de afschrijvingsbepalin gen in belastingwetten, waardoor hei- bedrijfsleven dit jaar 2,6 miljard dollar minder zal behoeven te betalen. De ver mindering van de belastingdruk loopt op tot ongeveer vier miljard dollar in 1976. MAINZ Met een pennestreek had een inwoner van Worms in de Westduitse deelstaat Rijnland-Pfalz de overeenkomst getekend, waarmee hjj om zijn schul den te kunnen betalen zijn 26-jarige echtgenote voor 2000 D-mark verkocht aan een Italiaanse gastarbeider. De andere belanghebbende tekende ook, waarmee de koop een feit was geworden. De verkoper kreeg echter spijt en drong enige maanden later de woning van d« koper binnen, waar hij traehtte onder bedreiging van een gaspistool de „koop waar" terug te vorderen. Zijn opzet slaagde niet, want het vrouwtje had het best naar haar zin en zij verklaarde maandag voor de politie liever bij haar nieuwe „eigenaar" te blijven.

De Vallei | 1971 | | pagina 11