ANTON HUISKES IN RHENEN Voornaamste onderdelen van „trim "-activiteiten zijn lopen en wandelen Gemeenten kregen in Arnhem „volks- tel-les" Nijmeegse plannen voor benedenstad volop in discussie EHBO -cursus tegelijk met Teleac-les Basketball vereniging een feit Voetbal- programma Utrecht gaat singels voor verkeer overkluizen Brandweer doet aan verjonging PANTERS VOOR HETE VUREN ELEKTROTECHNISCHE EERSTE MONTEUR aankomend gereedschap- planner Inspraak burgerij kreeg handen en voeten Volleybal Drietal verdacht van beroving caféhouder ZWEMSTRIJD IN VALLEIBAD Hoofdredacteur ontzegt adjunct de toegang Raad behandelt begroting 1971 EEN NET WINKELMEISJE Supermarkt B. v. d. Beek N.V. HOLLANDIA Wol- en Kousenfabrieken Van Stempvoort, Zoetwaren NETTE WERKSTER ROKEN 260 LEDEN LANGE HISTORIE ALTERNATIEVEN GEJAAGD N.V. NEDERLANDSCHE MAATSCHAPPIJ VAN KOGELLAGERS VEENENDAAL WAGENINGSELAAN 2 TEL. 08385 - 19010 Hij draagt zorg voor het tijdig aanwezig zijn van bewerki ngsgereedschapperu Verricht onder leiding plannïngs werkzaamheden t.b.v. gereedschapvoorziening van type gebonden bewerkings- en kontrole gereedschappen. Handelt met grote mate van zelfstandigheid en heeft veelvuldige kontakten. Vereist fs: M.T.S. of gelijkwaardige opleiding technische/administratieve aanleg inventiviteit en enig analyserend vermogen taktvol kunnen optreden. Heeft u interesse, neem dan kontakt op met onze afdeling Personeelszaken, waar men u gaarne nader zal inlichten. Laan der techniek 3, Postbus 51 Veenendaal, tel. 19040 RHENEN De afdeling Rhenen van de Nederlandse Hartstichting had gis teravond in de foyer van „Het Eigen Gebouw" helaas maar een beperkte be langstelling voor de georganiseerde „trimavond", waarvoor de bekende oud- schaatscoach van de Nederlandse kernploeg Anton Huiskes was uitgenodigd om een deskundige inleiding te houden. VRIJDAG 22 JANUARI 1971 ELST Tijdens de tweewekelijkse oefenavonden, die de Kon. Ned. EH- BO-afdeling Eist iedere winter voor haar gediplomeerde leden op donderdag in het Wijkgebouw aan de Veenendaal- seweg organiseert, werden gisteravond, ter afwijking van het gewone oefen schema een aantal leerzame dia's ver toond, die werden toegelicht door de heer C. Knegjens, voorzitter van de af deling. Gestart werd met dia's, 'die in de voorgaande jaren tijdens de regionale wedstrijden vervaardigd waren. Er wa ren verschillende geënsceneerde onge vallen, waarmede de Elster EHBO-ers in het verleden diverse prijzen in de wacht gesleept hebben. Voorts werden er vele opnamen ge toond van authentieke ongevallen, die vervaardigd waren in het Dijkzigt-zie- kenhuis te Rotterdam. Zo waren er bijv. opnamen van werknemers in een fabriek, wier vingers als gevolg van een ongeluk geamputeerd moesten wor den, alsook van een dompteur, die tij dens een nummer in een circus door een leeuw was aangevallen. Verder nog vele opnamen van botbreuken van uit eenlopende aard. De heer Knegjens zette op duidelijke wijze uiteen, hoe de verwondingen het best worden behandeld en welke wijze van eerste hulp de meest efficiënte was. De belangstelling voor deze avond was bijzonder groot en de heer Kneg jens is dan ook voornemens, gezien het onverwachte succes, in de toekomst meerdere dia-avonden te organiseren. Bij voldoende deelname start op 27 januari a.s. in het Wijkgebouw een nieuwe EHBO-cursus. Bij secretaris J. v.d. Berg, Vissersweg 36, kan men alle gewenste inlichtingen ontvangen. De nieuwe cursus die alleen prakti sche lessen omvat worden gegeven ge combineerd met de Teleac-cursus, die op 24 januari a.s. via Ned. I om 18.20 uur van start gaat. VEENENDAAL De eerste officiële vergadering met het doel een basket balvereniging in Veenendaal op te rich ten, die op maandag 4 januari jl. is gehouden, heeft geleid tot de vorming van een werkgroep, die de mogelijkhe den, zowel uit financieel als sociaal oogpunt nader zal onderzoeken, alvo rens tot een definitieve samenstelling van het bestuur wordt overgegaan. Er bestaat reeds voldoende belangstelling voor deze sport in Veenendaal. De voorlopige ledenlijst telt ongeveer 50 namen, waaronder 20 dames- en 30 herenleden. Eén van de belangrijkste punten is de naam die de vereniging zal gqan voeren, vooral omdat basket bal voor reclame en daaraan mogelijk verbonden sponsorschap grote moge lijkheden biedt. De nu benoemde werkgroep zal dan ook de mogelijkheden hiervoor met be trekking tot het Veenendaalse bedrijfs leven gaan onderzoeken. De trainings avonden zullen in 1971 worden gehou den in de sporthal en wel: voor senior leden boven de 17 jaar 's maandags na 21.00 uur en voor junioren vrijdags van 18.00 uur tot 20.00 uur. Eventuele belangstellenden voor deze fascinerende snelle sport zijn op boven genoemde avonden van harte welkom. Voor verdere informaties kan men zich ook richten tot de heer D. C. Reede, Schrijverspark 69 I en de heer H. Kaasjager, de Grote Pekken 550. Bekerprogramma zaterdag: DOVO - SSS E; CJV'ers - GVVV; De Merino's - DKB. Competitie: District Oost 3e klasse A: Bennekom - Hatto Heim. 4e klasse Sparta'57 - BI. Geel'55. District West 1 4e klasse C: Terschuurse Boys - Bloemenkwartier. AFDELING UTRECHT le klasse: Montfoort - Lopik; VVOO - Lekvogels. 2e klasse A: Baarn - VVZ'49. Zondag AFDELING UTRECHT le klasse B: DSO(U) - KDS. 2e klasse B: Rivierwijkers - Or. Wit. 3e klasse A: Hoogl. veen Lelystad. De heer Huiskes gaf een bijzonder helder betoog weg over de noodzaak van de huidige mens om weer in bewe ging te komen. Dat zogenaamde „trim men" heeft twee belangrijke grondre gels ofwel bestaat uit twee kernonder delen, namelijk lopen en stevig wande len. Ook fietsen en zwemmen stelde de heer Huiskes op de voorgrond, maar de beste manier van dat „trimmen" vond hij toch wel die twee door hem ge noemde onderdelen. Een voornaam advies: wie gaat trim men moet eerst zijn arts raadplegen en gaan we trimmen, dan moeten we dat langzaam opbouwen, anders kan het precies een averechtse uitwerking op onze gezondheid hebben. postbestellers veel minder lijden aan hart- en vaatziekten dan de ambte naren van de post achter de loketten. Buschauffeurs bijvoorbeeld hebben ook veel meer last dan conducteurs. Uit dit onderzoek, in Engeland inge steld, is ook weer duidelijk naar voren gekomen dat beweging voor ons alle maal van uitermate groot belang is. Wie in zijn jonge jaren aan sport, aan beweging heeft gedaan en op latere leef tij c| toch een hartinfarct mocht krij gen, heeft véél grotere kans dat te overleven." De heer Huiskes noemde zelfs een voorbeeld van iemand die Vol ledig genezen was verklaard". Uiteraard roerde de spreker van deze avond ook het roken aan. „Zeer duide lijk is dat roken van invloed is op hart en vaartziekten. Iemand die 20 sigaret ten per dag rookt heeft 11/2 maal méér kans om een hartinfarct niet te overle ven," aldus de heer Huiskes. „Het drin ken van een borrel, mits men er uiter aard niet aan verslaafd raakt, is niet zo gevaarlijk als roken. De gevolgen van druggebruik kennen we nog niet." Nadat de heer Huiskes zijn inleiding had besloten met de opwekking vooral in beweging te komen en eventuele drempelvrees te overwinnen om zich bij bepaalde groepen aan te sluiten, gaf hij met enkele leden van de atletiek- afdeling van „Arena" een demonstratie. Voordat de trimbijeenkomst begon hield de afdeling Hartstichting onder voorzitterschap van de heer mr. J. D. Koster nog een korte huishoudelijke vergadering. „Achteraf is mij pas ge bleken," aldus de voorzitter, „dat niet alleen „Arena" trimt, maar dat je dat ook al bij „Excelsior", „Wilskracht", „Candia" en misschien bij nog andere verenigingen kunt doen in Rhenen. Ik ben er te laat achter gekomen, anders had men wellicht ook uit die kringen hier vertegenwoordigers kunnen heb ben." Uit het jaaroverzicht van de secreta resse, mevrouw De Bruin, bleek dat de afdeling Rhenen ongeveer 260 leden telt, Eist en Achterberg inbegrepen. Zij noemde het overlijden van bestuurslid G. B. Runge een harde slag voor de vereniging. Penningmeester R. van Voorthuisen werd decharge verleend voor het door hem gevoerde financiële beleid. Voorzitter Koster dankte de heer G. v. Veenendaal, die spontaan het „Eigen Gebouw" voor deze avond beschikbaar had gesteld. De afdeling besteedt alle inkomende gelden aan het doel waartoe ze is opgericht. „Vandaar", aldus mr. Koster, „dat wij U mogen verzoeken hier vanavond uw eigen kpje kffie te betalen." UTRECHTOm doorgaand ver keer uit de binnenstad te weren wil Utrecht het verkeer voor een deel via de oude binnenstad gelegen singels gaan leiden. Nog dit jaar hoopt men te kunnen beginnen met de vereiste werk zaamheden, die een tot twee jaar zullen gaan duren en 12 miljoen gaan kos ten. Omdat het gemeentebestuur van de regering geen toestemming heeft gekre gen de singels om de binnenstad geheel te dempen, wordt nog gezocht naar een definitieve oplossing voor een rondweg om de binnenstad. De regering heeft medewerking toe gezegd bij de nu aangekondigde tijde lijke oplossing langs de singels, waarbij een deel van het water tijdelijk mag worden overkluisd. De gemeente Utrecht verwacht dat deze „semi-per- manente" oplossing langs de singels een lange reeks van jaren zal moeten wor den gebruikt. SINT-WILLEBRORD De Rijks politie te St. Willebrord heeft in sa menwerking met de districtsrecherche drie mannen uit de gemeente aange houden. De 30-jarige J. H., de 28-jarige A. H. en de 25-jarige W. W. worden ervan verdacht maandag de 76-jarige café houder C. Horrevorst in zijn zaak te Hilvarenbeek van ongeveer 2000 gulden te hebben beroofd. DOETINCHEM Op vier na waren donderdagmiddag alle Gelderse ge meenten in het stadhuis van Arnhem door een ambtenaar vertegenwoordigd om de laatste instructies te ontvangen voor de komende volkstelling. Het was hier de heer M. Postumus van het Cen traal Bureau voor de Statistiek die van de aan de gemeenten gezonden formu lieren en boekjes een nadere uitleg gaf om elk misverstand bij de telling te voorkomen. Vooraf deed hij nog enkele medede lingen, waarvan die van de dertig gul den netto per dag voor de tellers wel de belangrijkste was. Van dit bedrag zullen wel AOW en andere sociale las ten worden berekend, maar de teller zal er niets van merken. Het is een zuiver administratief gevalletje gewor den waardoor aan alle wettelijke voor schriften zal worden gedaan. Een soort afrekening met gesloten beurs. Alleen zij, die een aangifteformulier voor de inkomstenbelasting moeten invullen, zullen er waarschijnlijk wat van mer ken want door hen moet het bedrag worden opgegeven. Hij was nogal verbolgen over het feit, dat ook van ambtenaarszijde de geheimhouding van de tellinggegevens was aangevochten. Hij bestreed dit en zeide, dat de bevolking voldoende ver trouwen kan hebben in de geheimhou ding van persoonlijke gegevens. Bij het ophalen van de ingevulde formulieren zal de ondervraagde in de gelegenheid worden gesteld de verstrekte gegevens in een enveloppe te doen om haar dan dicht te kunnen plakken. De teller zal zich echter vooraf ervan overtuigd moeteft hebben, dat alle vragen zijn beantwoord. De juistheid van de beant woording heeft hij niet te controleren. De teller is voorts verplicht zich zowel bij de overhandiging der papieren als bij het ophalen ervan te legitimeren. Voorts is hij verplicht nog dezelfde dag de opgehaalde formulieren in het "ge meentehuis af te leveren. Hij mag ze niet mee naar huis nemen. Op 19 februari zal van 10.15 tot 18.45 over Nederland I en op 20 februari van 15.30 tot 16.00 uur over dezelfde zender op de televisie een instructie voor de tellers worden gegeven. Beide uitzen dingen zijn hetzelfde. Ook de bevolking zal nog via de televisie worden voorge licht en wel op Nederland II op 24 fe bruari van 10.10 tot 10.40 en via Neder land I op 27 februari van 17.30 tot 18.00 uur. Voorts zullen telkens via tv en ra dio spots van een minuut met betrek king tot de volkstelling worden uitge zonden. Ten slotte zal door het CBS nog een voorlichtingsfolder huis aan huis worden verspreid. VEENENDAAL De herenploeg van VZC treedt morgenavond in Rotterdam aan tegen SVH uit Hilligersberg. Verle den jaar kon VZC daar maar met slechts één doelpunt verschil winnen, maar ditmaal gaat het voor de eerste maal dit seizoen met een complete ploeg aan et werk, hetgeen de belofte inhoudt, dat de beide punten mee naar Veenendaal kunnen worden genomen. SVH is nog ongeslagen, het speelde eenmaal gelijk en won eenmaal. Vanaf kwart over zes morgenavond wordt er in het Valleibad het derde deel van de KNZB-zwemcompetltie afgewerkt. SVH mag geenszins worden onder schat. Het won thuis van het sterke ZCG uit Groningen met 32 en speelde verleden week verdienstelijk met 88 gelijk tegen PSV. slag beginnen met een complete ploeg, VZ Cgaat voor de eerste maal aan de want zowel Bert Koetsier als Carel van Velsen zal weer van de partij zijn. VZC lijkt favoriet, maar SVH is en blijft in „eigen water" een gevreesde tegenstan der. In het Valleibad wordt vanaf kwart over zes 's avonds het derde deel van de KNZB-competitie afgewerkt. In deze B-competitie komen aan de start: VZC uit Veenendaal, Polar Bears uit Ede, Esca uit Arnhem en de Bevers uit Die ren. Het belooft een vol huis te worden met veel fraaie races en goede tijden. Men gaat zich langzaam maar zeker voorbereiden op de komende belangrij ke zwemontmoetingen waarop aan de limieten zal moeten worden volcfoan, om uitverkoren te worden deel te mo gen nemen aan de nationale titelwed- strijden, die in de maand juli a.s. zullen worden georganiseerd. Voor VZC komen er weer sterke kandidaten op de startblokken en de hoop is gevestigd op scherpe tijden. (Van een onzer redacteuren) NIJMEGEN Het ziet ernaar uit dat de komende jaren beslissend zul len zijn voor de toekomst van de „be nedenstad" van Nijmegen; wethouder nir. H. W. M. Bergamin van ruimte lijke ordening, verkeer en openbare werken zal er in ieder geval alles aan doen de plannen voor dit tot vér bui ten de grenzen van Nijmegen bekende stadsdeel in een definitief stadium te brengen. Donderdagmiddag introdu ceerde hij in de Schepenzaal van het stadhuis aan de hand van maquettes en tekeningen twee uitgewerkte alter natieve conceptplannen voor de recon structie van de benedenstad. In de Schepenzaal kan men trouwens niet alleen deze twee alternatieven aantreffen maar ook een aanzienlijk aantal door de burgerij ingediende plannen en suggesties, compleet met te keningen, maquettes en toelichtingen. Met ingang van vandaag is de zaal opengesteld voor het in de beneden stadplannen geïnteresseerde publiek dat naar verwacht wordt, in groten getale zal komen. Men kan ook volgende week HEERLEN De hoofdredacteur van het Limburgs Dagblad heeft gisteren de toegang tot het kantoorgebouw ontzegd aan adjunct-hoofdredacteur drs. Van den Berg en de kunstredacteur Noote- hoom. Of de twee journalisten ontslagen worden is nog onduidelijk. De. hoofdre dacteur had drs. Van den Berg 's mor gens gevraagd studieverlof te nemen tot de zomer, anders zou hij om drin gende reden worden ontslagen. De heer Van den Berg heeft geweigerd met ver lof te gaan. De heer Nooteb^fin moest met studieverlof gaan tofcï maart (met ingang van die datum heeft de heer Nooteboom zijn ontslag genomen), wat deze eveneens weigerde. Aanleiding tot de stappen van drs. Van Neerven was een stuk, opgesteld door de heer Nooteboom, dat woensdag werd behandeld op een vergadering Van de heer Van Neerven met redactie raad en Redactiecommissie. In het stuk stonden voorwaarden, waaraan de hoofdredacteur volgens de heer Noote boom moest voldoen, voordat een ge sprek met de redactie op gang kon ko men. Een van die voorwaarden was dat de heer Van Neerven zijn brief van 16 no vember 1970 moet intrekken, waarin hij o.m. van alle redacteuren had geëist „een stipte plichtsbetrachting en aan vaarding van het gezag op de redactie". De moeilijkheden waren begonnen in november vorig jaar. De redactieraad verwierp toen de kandidatuur van drs. Van den Berg als hoofdredacteur, die voor deze functie was voorgedragen door drs. Van Neerven. in de zaal terecht: van maandag tot en met vrijdag van 10 tot 12 en van 2 tot 5 uur; bovendien woensdagavond van 7 tot 9 uur en morgen en volgende week zaterdagmorgen van 10 tot 13 uur. Dinsdagavond 2 februari om acht uur belegt het gemeentebestuur in „De Ver- eeniging" een inspraakavond die uit sluitend aan de benedenstadplannen zal gewijd zijn. Met grote belangstelling wacht het gemeentebestuur af wat de verdere resultaten van de inspraak zul len zijn. Voor de Nijmeegse benedenstad het gebied tussen de twee Waalbrug gen, de rivier de Waal en de Joris- straat-Burchtstraat-Hezelstraten- zijn in de loop der jaren al heel wat plan nen en concepten opgesteld. Het gebied bestaat uit een geaccidenteerd gedeelte (van de weg Nijmegen-Arnhem tot de St. Stevenskerk) en een nagenoeg vlak stuk (van de St. Stevenskerk tot de spoorbrug). Het gebied is ca. 33 ha. groot en de hoogten variëren van 10 m. NAP tot 34 m.NAP. Het eerste plan vaq de heren Granpé Molière, Kok en Verhagen, da teert uit de dertiger jaren. Nog juist voor het begin van de tweede wereld oorlog was dit plan klaar voor aanbe steding. Door de oorlog kon het niet tot uit voering komen en na de oorlog had Nijmegen het te druk met de opbouw van de verwoeste delen van de stad. Ook het in 1963 aanvaarde plan De Vijf Heuvelen, op grond waarvan heel wat grond aangekocht kon worden, werd niet uitgevoerd; het had overigens slechts betrekking op een deel van de benedenstad. In 1968 kwam een eveneens door de Dienst Publieke Werken ontwikkeld in tern discussieplan tot stand, nu voor het hele gebied tussen de bruggen. Dit plan was voor het gemeentebestuur aanleiding om een tweetal externe ad viseurs, prof. C. van Eesteren en prof. dr. G. A. Wissink, aan te trekken. Tel kens wisselden de inzichten weer en daar kwam in 1970 de kwestie van de Oovpolder waar de minister bebouwing verbood) bij. Verkeersonderzoeken hadden inmid dels uitgewezen dat de bestaande sin gels het doorgaande verkeer niet meer zouden kunnen verwerken in de toe komst en daarom was een 'afleidings route nodig, uiteraard met consequen ties voor de aard van de bebouwing en de totale reconstructie van de beneden stad. Volgens het gemeentebestuur wa ren verschillende oplossingen mogelijk en daarom werden van gemeentewegen twee alternatieve plannen ontwikkeld, waarvan het ene gekenmerkt wordt door relatief zeer weinig bebouwing en een royale parkaanleg en het tweede het accent legt op een speelse voortzetting van de binnenstadsbebou wing. Na de publikatie van de „hoofdlijnen van het gemeentelijke beleid" kreeg ook de inspraakgedachte handen en voeten en daarna stroomden de sugge sties en plannen van de burgerij binnen Het is de bedoeling dat de burgerij over beide visies van het gemeentebe stuur meespreekt en ook over de van particuliere zijde ingediende plannen haar gedachten laat gaan. „Alle moge lijkheden staan nog open",verzekerde lijkheden staan nog open", verzekerde wethouder Bergamin. IB De vroegere leider van de kern ploeg van de KNSB begon met erop te wijzen dat de oermens vanuit de vecht-vlucht-reacties leefde. Dat was een noodgedwongen situatie, omdat hij zich alleen daardoor in leven wist te houden. Maar daardoor was die mens ook constant in beweging. „Wij zijn ook gejaagd", aldus de heer Huiskes, de vlucht-reacties, de lichamelijke bewe ging, missen wij. In de middeleeuwen ging men die noodzakelijke beweging al weer opzoe ken. Ik denk aan de riddertoemooien. In latere eeuwen kwam de sport, afge leid van het woord „esportare", het aan wal gaan van schepelingen. Er zijn drie soorten sport, topsport, verenigings- sport en recreatiesport. Die laatste soort sport moet het in hoofdzaak gaan doen, omdat de hart- en vaatziekten de laatste jaren schrikbarend zijn toegeno men. Gebleken is- uit onderzoeken, dat 4 SCHERPENZEEL - De Scherpen- zeelse vrijwillige brandweer hield don derdagavond haar jaarvergadering in hotel Boszicht onder leiding van voor zitter de heer B. v. d. Brink. Burge meester J. Hey was ook aanwezig in ®ijö functie als hoofd van de brandweer en vertegenwoordigers van het ge meentebestuur. In zijn openingswoord herdacht men eerst het pas overleden lid wijlen de heer H. Methorst. De voorzitter sprak een herdenkingswoord en er werd een ogenblik stilte in acht genomen. Volgens het jaarverslag is de brand weer het afgelopen jaar 8 maal uitge rukt en daarvan was men nog verschil lende malen de naburige gemeenten te hulp moeten komen. In Scherpenzeel was het afgelopen jaar geen ernstige brand geweest. Ook was men paraat geweest bij verschillende gebeurtenis sen zoals de winkelbeurs. Men heeft nog 23 leden. De penningmeester kon ook een goed geluid laen horen want zijn saldo was verdubbeld hetgeen in jaren niet was voorgekomen. In de kas- commissie werden voor het jaar 1971 gekozen A. Vonk en J. v. Schaik. De jeugd brandweer die op de vorige jaar vergadering was besproken is nog niet van de grond gekomen. De aftredende bestuursleden B. van de Brink en H. Vlaanderen werden bij acclamatie herkozen. Voor het uitstapje van 1971 werd een commissie benoemd bestaande uit de gebroeders Osnabrug- ge, D. van Ekris en H. Vlaanderen en de heer Geefshuizen. Men gaat een actie beginnen voor het aanwerven van nieuwe leden en dan in de leeftijd van 20 tot 30 jaar. Ook wilde men dit jaar weer aan een paar edstrij- den meedoen en wel in de 4e klas en verder aan de kringwedstrijd. De heer R. Westen eng wees er op dat het dan wel gewenst was dat men trouw op de oefenavonden verschijnt. Ook de alarmering zal worden veran derd en wel in die zin dat bij een tele fonische melding vier brandweerlieden tegelijk in actie zullen komen. VEENENDAAL Er staan voor de hoofdploegen van Panters weer moeilij ke uitwedstrijden op het programma. De dames reizen morgen naar Hengelo om aan te treden tegen Achilles, welke ploeg een flinke plaats inneemt in de hoofdklasse. De dames van Panters zul len alles in het werk moeten stellen om een redelijk resultaat uit het vuur te slepen. De heren gaan naar Culemborg om Shot-2 te bestrijden. Ook voor deze equipe geldt alle hens aan dek, want het ontmoet één der moeilijkste tegen standers, terwijl het falen van verleden week goed gemaakt moet worden. De dames gaan langzaam maar zeker beter spelen. Er komt meer vaart in de aanval omdat er meer variaties worden toegepast. Verleden week tegen EAVV had men sueces met deze werkwijze, maar of het in Hengelo bij Achilles twee punten op zal gaan leveren valt nog te betwijfelen. De heren moeten bij Shot goed uit kijken. Deze ploeg pleegt over het alge meen thuis zeer fanatiek te spelen. Ook de heren van Panters experimenteren momenteel met een andere speelwijze. Verleden week kwam dit tegen USS nog niet helemaal uit de verf, omdat enkele aanvallers nog te voorzichtig speelden, maar ditmaal zal men zonder meer door moeten gaan, wil men de beide punten mee naar Veenendaal ne men. Dames 2 gaat naar Culemborg om de strijd aan te binden met Shot 2 en krijgt het eveneens zwaar. De meis jes-junioren gaan naar Utrecht om Lynx te bestrijden en de ad spiranten om Tovo te ontmoeten. Heren 2 zal aan SVV 3 ook een hele kluif hebben al ligt het wel voor de hand dat de volle winst bemachtigd kan worden. SCHERPENZEEL - De gemeenteraad van Scherpenzeel gaat donderdagmid dag 28 januari de gemeentebegroting voor 1971 behandelen. Andere agendapunten waarover de raad zich moet uitspreken zijn: instel ling en benoeming leden commissie ruimtelijke ordening; voorstel tot het geven van namen aan enkele wegge deelten; benoeming van een kleuter schoolleidster voor de school aan de Beukenlaan; garantieverlening aan re gionaal werkplaatsschap „Amersfoort en omgeving"; aankoop randperceeltjes in verband met doorbraak Vijverlaan; vaststell ing exploitatievergoedingen voor Scholen met de Bijbel en school Wittenberg; vaststelling bedrag per leerling voor het openbaar basisonder wijs 1971vaststelling voorschot exploi tatievergoeding 1971 School met den Bijbel en Wittenbergschool; garantie verlening hypotheken; beschikbaarstel ling krediet bouw lokaal kleuterschool Beukenlaan; verdaging besluit tot vast stelling bestemmingsplan buitengebied. In verband met de grote agenda is besloten 's middags om twee uur te be ginnen. Verlaat 18 - VEENENDAAL - Tel. 08385-19044 Wij zoeken op korte termijn die in staat moet zijn de chef elektricien indien nodig te vervangen. Diploma VEV-installateur strekt tot aanbeveling maar is niet noodzakelijk. De man met initiatief en grote zelfstandigheid wordt goed beloond. Wanneer hij een cursus elektronica wil volgen wordt dit door ons gesubsidieerd. Sollicitaties kunt U schriftelijk erf telefonisch richten aan onze afdeling Personeelszaken. Wij hebben plaats voor leeftijd ongeveer 17 jaar. 5-daagse werkweek Vrije bedrijfskleding Valleiweg 4 - Rhenen Telefoon 2425 Voor het schoonhouden van onze kan toren vragen wij een Sollicitaties dagelijks aan de zaak of na telefonische afspraak.

De Vallei | 1971 | | pagina 5