Ringtaxi slaat (nog) niet aan in Utrecht Trimstations langs Duitse Autobahn al wat ingeburgerd giro 34 36 OO Vanavond De zeven dood zonden op tv Heer Bommel en de waarde ring Iggllltv) Nederlands Songfestival: 115 liedjes ingezonden „HET IS NET OF DE MENSEN BANG ZIJN OM BINNEN TE STAPPEN' VANAVOND MORGEN '^i Zeskamp kan zaterdag toch doorgaan lepra bestaat nog steeds giro 34 36 OO giro 34 36 OO programmaos VPRO-vrijdag vanuit Oost- Groningen Mengelberg en Beethoven Sr WÊ Chauffeuse Tilly Post Tien minuten Weer betalen Geld erbij - i> 1 -Is yr fer Simpel Haast Zelf doen Resten onbekende plantjes ontdekt - ondanks brand - Moeilijkheden giro 34 36 OO ff ff TELEVISIE MAARTEN TOONDER STRIP UIT DE KERKEN TELEVISIE RADIO DONDERDAG 28 JANUARI 1971 Een welvarende Utrechtse, die in de folder voor een vermageringskuur een redelijk uitgangspunt zou zijn, laat zich lawaaierig in het kunstleer zakken: ,,'t Zou doodzonde zijn als ze deze dingen wegdeden. Voor drie kwartjes tot bijna aan de deur." Deze dingen: de drie Utrechtse ringtaxi's van het bedrijf Ratax NV, die sedert december vorig jaar on danks alle comfort een zorgelijk be staan leiden. ..Anders moet je met al je bood schappen dwars door de stad om bij een bus te komen en nou stap je maar in", aldus de Utrechtse vanachter een stapel kruidenierswaren. „Gek, maar het loopt gewoon niet. Het is net alsof de mensen bang zijn om binnen te stappen", zegt de 27-jarige taxichauffeuse Tilli Post. Evenals haar beide collega's geünifor meerd in een gele coltrui spencer en donkerbruine midirok: „Het is nu kwart voor twee. Sinds vanmorgen negen uur heb ik precies negen men sen in de auto gehad". Om de tien minuten stoppen de lichtgroene mini-bussen aan de haltes op de taxi-ringlijn door Utrecht, maar er staat bijna nooit iemand. Behalve vorige week, toen Ratax aangekon digd had helemaal gratis te rijden. Tilly Post („Voordat ik dit ging doen was ik kantinejuffrouw"): „Ik heb toen dagen gehad, dat ik 250 passa giers vervoerd heb. Vreselijk druk, maar wel gezellig". ze bussen nu eenmaal te groot voor zijn. Misschien zouden er per jaar een paar duizend mensen zijn, die ook met ons hadden kunnen reizen, maar op 30 miljoen passagiers is dat na tuurlijk niks". aw - Georg Leber, de Westduitse minister van vervoer, had er kennelijk moeite mee, maar het lukte hem toch een keertje rond te komen aan de rekstok bij de opening van een van de trim-stations langs de Westduitse Autobahn. Deze week moest er weer betaald worden en prompt bleven de haltes leeg. Oorzaak? Directielid L. Bode van Ratax N.V.: „Moeilijk te zeggen, maar misschien is toch de route wel verkeerd. We ge loven stellig dat er behoefte bestaat aan de ringtaxi, maar je moet nu een maal een route kiezen waarop je een bepaald aantal mensen bereikt". Hoofddirecteur van het gemeente lijk vervoerbedrijf Gevu, ir. T. Mi- chielse: „Het is mogelijk, dat die drie kwartjes toch te veel zijn. Maar zeker kun je dat niet zeggen". De ringtaxi's doen het gemeentelijk vervoerbedrijf geen concurrentie aan. ir. Michielse: „Integendeel, we hebben de ringtaxi's altijd gezien als een wel kome aanvulling van het openbaar vervoer. Het idee van Ratax hebben wij dan ook steeds gestimuleerd. De kleine busies busjes vooral in de bin nenstad op plaatsen komen, waar on- BONN De „trimstations", waarvan nu ook in ons land de auto mobilisten gaan profiteren, zijn in West-Duitsland al enigszins ingebur gerd. Vorig jaar gaf de Automobielclub van Duitsland, in samenwerking met een Zwitserse levensverzekerings maatschappij, de stoot tot de eerste van deze trimstations, die de automo bilisten fit en daardoor het verkeer veiliger moeten maken. Op 25 juli 1970 opende minister Le ber (Verkeer) met een ferme borst- waarts-om aan de rekstok, de eerste trimplaats bij de Autobahn pleis terplaats Camberg benoorden Wiesba den. Nu moet men zich van deze fit heidscentra geen tè overdreven voor stelling maken. Tot nu toe gaat het om niet veel meer dan een stel van drie rekstokken in de openlucht, be stemd voor man, vrouw en kind. Dat is echter genoeg voor het doel: het ontspannen en activeren van de spieren en de geest, zodat men zich opgefrist weer in het snelverkeer kan wagen. Een bord bij de rekstokken schetst een paar lichte oefeningen, die daar voor het meest geschikt zijn. Ook wie zijn turnprestaties al ver achter zich heeft liggen, kan zonder schaamte wat bungelen of zwaaien: dat is juist de bedoeling. De reacties van de automobilisten zijn tot nu toe uiteenlopend. Zaken mensen, huisvrouwen, vakantiegan gers ze hebben allemaal haast op de Autobahn gebruiken de rust op de pleisterplaats meestal alleen voor eten en drinken. Grijpt echter een dappere toch de rekstok dan krijgt men plotseling de smaak te pakken en wil iedereen be slist zijn nummertje zwaaien wegge ven nadat men over de knulligheid van andermans prestaties is uitgela chen... Regelmatige en zeer serieuze ge bruikers van het trimmaterieel daar entegen zijn de beroepsrijders, de vrachtwagenchauffeurs op de lange afstand, die het nut van de stations terdege inzien. Tot nu toe zijn er trimstations inge richt bij de pleisterplaatsen Camberg, Rüsselsheim en Hanau (beide bij Frankfurt) en Steigerwald (bij Würzburg). De automobielclub van Duitsland wil dit jaar nog twintig nieuwe trimplaatsen inrichten, en daarna plannen voor de verdere toe komst maken. Daarnaast zetten veel Autobahn- pleisterplaatsen zelf trim-inrichtingen neer, op initiatief van de maatschap pij voor nevenbedrijven, die zorgt voor de restaurants en pompstations. Van deze stations zijn er op het ogenblik ongeveer twaalf. Sommige trimplaatsen hebben be halve het turngerei ook een kinder speelplaats of een wandelpad, dat ge legenheid geeft tot een verkwikkend ommetje. Bij Hamburg wordt zelfs gewerkt aan op-peppende medicinale baden voor vermoeide autobenen... Een Westduitse arts stelde onlangs voor om de trimstations overal uit te breiden tot kleine gezondheidscentra, waar douches. Kneipp-baden, eerste hulp en nog veel meer beschikbaar zijn. Zover is het nog lang niet. maar de ontwikkeling gaat wel in deze rich ting. FRUNZE In de uitlopers van het Tien-Sjan-gebergte op de Chinees- Russische grens, zijn resten van tot dusver onbekende kleine plantjes ont dekt die daar anderhalf miljard jaar geleden moeten hebben gegroeid. De plantjes zijn rond, hebben omhulsels met een korrelige structuur en zijn zeer klein, een duizendste tot een 25e millimeter doorsnee. Het soortelijk gewicht is 1. Kirgiezische geleerden hebben de plantjes „Mennerija" ge noemd, ter ere van het lid van de Sovjetrussische academie van weten schappen Wladimir Menner. De plantjes behoren tot de eencelli ge fytoplanktonalgen. die een grote rol gespeeld hebben bij het ontstaan van de aardse atmosfeer en de vor ming van sterke concentraties van zeldzame elementen zoals vanadium en uranium. Dat is vastgesteld door Alexander Lopoechin, hoofd van het laboratorium voor palynologie (pol- lenkunde) van de Kirgiezische acade mie van wetenschappen. Tilly Post tenslotte: „Er moet dik geld bij. Als het goed is, moeten we per dag minstens 125 passagiers ver voeren. Gisteren had ik er 24". Bij het eindpunt van de ringlijn veronderstelt een jongetje: „Welke idioot stapt nou in zo'n gek wagen tje?" Misschien is het dat. Het populaire televisiespel „Zes kamp", dat de NCRV iedere maand uit zendt, zal zaterdag gewoon doorgaan. De brand die woensdag het bedrijf van de heer Cees Snoey in Laren, waar een groot deel van het voor Zeskamp benodigde decor en montagemateriaal stond, verwoestte, heeft de NCRV niet ontmoedigd. Ongeveer dertig procent van de spul len die voor Zeskamp nodig waren zijn verloren gegaan. De rest is behouden gebleven, omdat het op verschillende andere plaatsen was opgeborgen. Zeskamp zal zaterdag worden uitge zonden vanuit het Rotterdamse Sport paleis Ahoy. Daar zullen vandaag de eerste voorbereidingen beginnen. De zaken die nu weg zijn zouden ge bruikt worden voor de in iedere uitzen ding voorkomende surprise-proef. De NCRV hoop ondanks alle tegen slag toch alle op het programma staan de spelletjes te kunnen uitvoeren. Om alles nog op tjfcf klaar te krijgen heeft men extra krachten ingeschakeld die waarschijnlijk een paar nachten zullen moeten doorwerken. Wel worden moeilijkheden verwacht voor de volgende uitzendingen van Zes kamp. Een NCRV-woordvoerder zei gisteren: „Op langere termijn kan deze brand wel nare consequenties hebben. Heel het bedrijf van Cees Snoey is ver woest. De vraag is of we een ander bedrijf of op korte termijn een op lossing voor de heer Snoey kunnen vinden, zodat we toch onze spullen krijgen." ADVERTENTIE brandmerkt 20 miljoen mensen elk jaar komen er een half miljoen melaatsen bij lepra bedreigt onnodig het leven van ontelbare kinderen dit voorkomt u met f. 2,50 per kind voor f. 11," geneest u een slachtoffer steun daarom wereldlepradag doe het nu direct als nou 'ns iedere nederlander... wereldlepradag den haag „De zeven doodzonden van de kleine burgerman" was het laatste werk dat Bertolt Brecht en Kurt Weill samen schreven. Het is het verhaal van twee zusters: Anna 1 en Anna 2. Anna 1 is de manager van Anna 2, een danseres. Zij maken samen een reis van ze ven jaren door zeven Amerikaanse staten om het geld te verdienen voor een nieuw huis voor hun familie in Louisiana. Het stuk bestaat uit zeven delen die elk genoemd zijn naar een van de zeven doodzonden: Luiheid, Trots. Toom, Vraatzucht, Ontucht, Hebzucht en Afgunst. Nadat ze alle verleidingen om toe te geven aan deze doodzonden hebben weerstaan, keren ze weer terug naar Louisiana, waar het huis inmiddels van het door hun gestuurde geld is afge bouwd. De regisseuse van „De zeven doodzonden", Anne Marie Prins, heeft voor deze productie een nogal van 'het gebruikelijke' afwijkende werkwijze toegepast. Alle medewer kers namelijk (van schakeltechnicus tot acteur) waren van meet af aan betrokken en aanwezig bij alle voorbesprekingen. Dit had tot gevolg (aldus het evaluatie-rapport dat een aantal betrokkenen na afloop opstel den) dat, doordat iedereen eikaars specifieke problemen leerde kennen, de eigenlijke opnametijd aanzienlijk bekort kon worden en men zich bo vendien veel meer betrokken voelde bij de productie en elkaar. De uitzending, die oorspronkelijk gepland was op 22 oktober, kon toen niet doorgaan, omdat een paar da gen voor de uitzending het bericht binnenkwam dat mevr. Wiegel (de weduwe van Brecht) haar toestem ming weigerde omdat (zoals later bleek) zij in de mening verkeerde hier met een „geactualiseerde en aan televisie aangepaste bewerking" te doen te hebben. Pas nadat Wilbert Bank en Anne Marie Prins half december in Oost-Berlijn de productie hadden getoond, werd de toestemming ver leend. Vanavond kunt U het stuk dan eindelijk zien, op Nederland I (VPRO), om 21.40 uur. NEDERLAND I 18.45 NOS: (K) De Fabeltjeskrant. 18.55 (K) Journaal. 19.04 VPRO: Betty Boop, tekenfilm. 19.10 Namens..., film over het plan Mansholt. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 VPRO: Was er nog wat: reac ties op het nieuws. 20.30 Helpmates, film met Laurel en Hardy. 21.00 De jaren 20-30. programma over de politieke en sociale ontwikkelingen in Nederland. 21.40 (K) De zeven doodzonden van de kleine burgerman, toneel stuk met muziek. 22.10 Interview met een belangrijk Nederlander. 22.30-22.35 NOS: (K) Journaal. NEDERLAND II 18.45 NOS: (K) De Fabeltjeskrant. 18.55 (K) Journaal. 19.05 Den Haag vandaag. 19.10 Van gewest tot gewest. 19.50 Tips van het Nationaal bureau voor Toerisme. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 TROS: Blaad'ren in de wind: muziekprogramma. 20.40 Gemengd Dubbel: 8 eenakters. 22.10 (K) Pianorecital: klassieke mu- 'mbi 7091 Heer Bommel remde geschrok ken en staarde naar de bergen voor hem. Boven de brokkelige pieken steeg een van de monstervogels op. en in zijn snavel voerde hij een spartelende gedaante mee De doodse stilte, die over het landschap hing werd verscheurd door het ijle ge schreeuw van het slachtoffer, dat het voer tuig onder hem in de gaten gekregen had. „Help!" riep hij met dunne stem. „Is daar soms iemand, die een arme oude man helpt? Jullie kunnen krijgen wat je hebben wilt! Help me dan toch!" „Dit is heel vreselijk!" mompelde heer Ollie verblekend. „Een vogelwaarnemer in moeilijkheden; net als ik daarnet! We moeten iets doen, jonge vriend! Maar wat?" „Hm", zei Tom Poes. „Ik heb nog een zakje zaad meegenomen, voor alle zeker heid. Misschien houdt dit dier er evenveel van als de vorige." Zo sprekend mikte hij zo nauwkeurig mogelijk, en gooide het pakje omhoog naar de snavel van de snel naderende vo gel. Nu zijn banjers bekend om hun gulzig heid en niet ten onrechte. Hoewel het beest reeds een prooi te pakken had, wilde het de aantrekkelijke zonnebloempitten toch niet laten glippen en het hapte er begerig naar. Daardoor verloor het zijn greep op zijn vorige maaltijd, die met een akelige kreet ter aarde stortte. „Een mooie worp", zei heer Bommel. „Ik had het zelf niet beter kunnen doen. Maar het is wel te hopen, dat die heer goed terecht komt. Het is een bejaard iemand, als je begrijpt wat ik bedoel". Minister-president De Jong, vanavond „live" op de beeld buis in een interview met Joop van Tijn (VPRO, Nederland 1, 22.10 uur). Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt: Beroepen: te Blija en Holwerd (in combinatie) en te Emmen: H. J. Be- gemann te Drogeham; te Hoogkerk: M. Brandes te Hengelo. Bedankt: voor Zevenbergen/Bergen op Zoom: P. Deddens te Rozenburg. Vanaf half januari zijn enkele verslaggevers van VPRO-Vrijdag permanent in Oost-Groningen ge weest. In verband hiermee zal de uitzending van vrijdag a.s. helemaal vanuit Oost-Groningen worden uit gezonden. Dit zal gebeuren vanuit hotel „Het Gemeentewapen" te Oude-Pekela. In deze „Oostgroningse VPRO- Vrijdag" zullen aan de orde komen: de voorgenomen aanleg van „de smeerpijp", het militaire oefenter rein bij Stadskanaal (het zogeheten plan Kikkert) en andere Groningse problemen die met deze zaken ver band houden. Bovengenoemde onderwerpen zul len voornamelijk in het begin van de uitzending behandeld worden en later in „live"-discussies verder worden uitgewerkt. Voorts zal aandacht worden be steed aan onderwerpen die buiten deze specifieke Oost-Groningen-pro- blematiek vallen. VPRO-Vrijdag wordt elke vrijdag uitgezonden van 18.00 tot 21.00 uur op Hilversum II. Voor het Nederlandse Songfestival zijn in totaal 115 liedjes ingezonden. Uit dit aanbod kiest nu een jury zes liedjes, die op 24 februari door het duo Saskia en Serge in een door de NOS uit te zenden televisieprogram ma ten gehore worden gebracht. Daarna kunnen de kijkers aan de NOS het liedje van hun keuze ken baar maken. Het liedje waarop de meeste stemmen worden uitgebracht wordt door het duo gezongen tijdens het Europese Songfestival, dat op 3 april in Dublin wordt gehouden. De jury bestaat uit deskundigen op het gebied van de lichte muziek, te weten: Dolf van der Linden (voorzitter), mej. R. Geveke, John Vis, Lex Karsemeyer, Pim Jacobs, Nico Knapper en tenslotte Saskia en Serge zelf, alsmede hun manager Benny Vreden. De uitzending van het Nederland se Songfestival wordt geregisseerd door Rob Touber. De produktie heeft Warry van Kampen. Voor de muzikale begeleiding zorgt het Me- tropole Orkest onder leiding van Dolf van der Linden. Tot presentatrice van het Eurovi sie Songfestival in Dublin is aange- Zij zal het programma niet alleen in het Iers presenteren, maar ook in het Engels en het Frans, de twee officiële talen van de Europese Ra dio Unie. wezen Bemadette Ni Challchoir, omroepster van de Ierse televisie. ziek. 22.25 CVK/IKOR: (K) De naam van Allah (dl.2), documentaire. 23.00 NOS: (K) Journaal. 23.05-23.35 TELEAC: Onze landbouw nu en straks les 12 (herh.). DUITSLAND I Regionaal programma: NDR: 18.00 (K) Filmreportage. 18.30 (K) Actuali teiten. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 (K) Nordschau-Magazin. 19.28 (K) Hamburg Transit. TV-serie. 19.59 Programmaoverzicht. WDR: 8.20-8.45, 10.20-10.45 en 12.10-12.35 Schooltelevisie. 18.00 (K) Voor de kleuters. 18.40 (K) Hier und Heute, met nieuws. 19.25 (K) Filmreporta ge). 20.00 (K) Journaal en weerbe richt. 20.15 Deutschstunde, TV-serie. 22.15 Journaal 1870/71, documentaire serie. 23.00 (K) Journaal, commen taar en weerbericht. DUITSLAND II 18.05 (K) Actualiteiten en muziek. 18.40 (K) Tamy Das Madchen von Hausboot, TV-serie. 19.10 (K) Viet nam entlasst seine Kinder, TV-spel. 19.45 (K) Nieuws, actualiteiten en weerbericht. 20.15 (K) Show-spelpro- gramma. 21.45 (K) Aktie Zorgen kind: resultaten. Aansluitend: Nieuws. 22.00 Informatief program ma. 23.00 (K) Journaal, weerbericht en wintersportweerbericht. NEDERLAND I 10.45-11.35 NOS NOT: Schooltelevi sie. DUITSLAND I 10.00 (K) Nieuws. 10.05 (K) Jour naal van gisteravond. 10.30 Zeugin der Anklage, Amerikaanse speelfilm. 12.20 (K) Filmreportage. 12.50 (K) Internationaal persoverzicht. 13.00-13.30 (K) Journaal. 16.00 (K) Nieuws. 16.05 Voor de kinderen. 16.30 Gevarieerd programma. 17.55-18.00 (K) Nieuws. DUITSLAND II 16.30 Alles unter einem Dach, TV-serie. 16.55 (K) Ein Schiff kam von Troja, film-serie. 17.25 (K) Win tersportweerbericht. 17.30 (K) Nieuws en weerbericht. 17.35 (K) Sportjournaal. HILVERSUM I KRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Het leven de woord. 7.16 (S) Badinerie: oude en semi-klassieke muziek (gr.) (7.30 Nieuws; 7.32-7.40 Actualiteiten; 8.00-8.10 Nieuws). 8.25 Overweging. 8.30 Nieuws. 8.32 Voor de huisvrouw. (9.00-9.10 Gymnastiek voor de huis vrouw). 9.40 Schoolradio. 10.00 (S) Aubade: klassieke muziek (gr). 11.00 Nieuws. 11.03 Voor de zieken. 11.55 Mededelingen. 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevarieerd programma, (12.22 Wij van het land; 12.26 Mede delingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nieuws; 12.41 Actualiteiten; 13.00-13.05 Raden maar..) 14.05 Op diverse manieren is vorig jaar Ludwig van Beethoven door de me dia radio en televisie herdacht. Ter gelegenheid van het feit dat ruim tweehonderd jaar geleden Ludwig van Beethoven werd gebo ren en de herdenking op 28 maart a.s. van de geboortedag honderd jaar geleden van de Nederlandse dirigent Willem Mengelberg, zal de AVRO in haar radioprogramma's een serie historische opnamen uitzenden. Daarom werd besloten nagenoeg alle Beetbovensymfonieën door het Concertgebouworkest onder leiding van Willem Mengelberg tussen de jaren 1930 en 1940 nog eens ten ge hore te brengen. Vanavond van 20.05 tot 21.20 uur wordt deze serie geopend met de eerste twee symfonieën. Op donder dag 11 februari, eveneens van 20.05 tot 11.10 uur, dus over veertien da gen, kan men de vierde en vijfde symfonie beluisteren. Op donderdag 25 februari volgen de zesde en acht ste symfonie, op donderdag 11 maart de derde symfonie en de ouverture „Egmont" en op donderdag 25 maart ten slotte de negende symfonie. Schoolradio. 14.30 (S) Musiësta: licht muziekprogramma (opn.) TROS: 14.55 (S) Concert a la carte: verzoek programma van Zuid-Amerikaanse volksmuziek. 16.00 Nieuws. 16.03 (S) Disco-Drive-In: De showbusiness op de korrel genomen. 17.00 Uit de pers: uitingen en meningen rond de pers-stamtafel. 17.15 Aktua/Sport- kompas: (sport)nieuws, reportages, commentaren en muziek. NCRV: 18.00 NCRV en Bloc: actueel pro gramma met muzikale illustratie. (18.30-18.41 Nieuws). 19.30 Veelge vraagde gewijde muziek (gr). 20.00 (S) Omroeporkest, klein Omroepkoor en solisten: amusementsmuziek. 21.00 Kunst- en vliegwerk: informa tie over actuele tentoonstellingen. 21.05 The quick brown fox jumps over the lazy dog, hoorspel. 21.38 (S) Zang, piano en gitaar: Negro-spiri tuals (opn). 21.45 (S) Omroep Ka merkoor: moderne liederen (opn). TROS: 22.00 Aktua-Magazinere portages, commentaren en muziek. 22.30 Nieuws. 22.40 Huilen op de trap: muzikaal geïllustreerd radio feuilleton. 23.05 Apollo XXI: fantas tisch ruimtevaart mysterie (dl. 16). 23.30 (S) Toontje later: licht muziek programma. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 Dag met een gaat je: lichte grammofoonmuziek. (8.00 Nieuws; 8.11 Radiojournaal; 8.30 De groenteman). NOS: 9.00 Internatio naal Spectrum: moderne en klassie ke muziek. (9.35 Waterstanden). AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen: populair verzoek- platenprogramma. (11.00 Nieuws.) 11.30 (S) Pianorecital: moderne mu ziek. 11.55 Beursberichten. NOS: 12.00 Blik op de wereld: populair programma over ontwikkelingshulp. 12.30 Overheidsvoorlichting: Uitzen ding voor de landbouw. 12.40 (S) Licht orkest. 12.50 Recht en slecht, praatje. 13.00 Nieuws. VARA: 13.11 Actualiteiten. 13.25 (S) Tenor en pia no: moderne liederen. EO: 14.00 Ruimte: radiomagazine met gewijde muziek, lezingen en een korte over denking. NOS: 15.00 (S) Aspekten van de kamermuziek: klassieke ka mermuziek. 15.40 Toerismo: toeristi sche informatie uit binnen- en bui tenland. VPRO: 16.00 VPRO-Vrij dag: muziek, commentaren, reporta ges, interviews, berichten en telefo nische reakties. (16.00 Nieuws; 17.55 Mededelingen; 18.00 Nieuws; 18.20 Uitzending van de Communistische Partij van Nederland; 19.30 Nieuws.). VARA: 21.00 (S) Radio- philharmonisch orkest, groot om roepkoor en soliste: moderne en klassieke muziek. 22.30 Nieuws. 22.40 Mededelingen. 22.45 Actualiteiten. 22.55 (S) Prettig Weekend: licht pla- tenprogramma. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III VARA: 9.00 Nieuws. 9.02 De Eddy Becker Show. NCRV: 10.00 Nieuws. 10.03 Muziek bij de koffie. (11.00 Nieuws). 12.00 Nieuws. 12.03 Pers vers: nieuwe platen. NOS: 13.00 Nieuws. 13.03 De Jan Corduwener Show, met o.a. Europees popparle- ment. 14.00 Nieuws. 14.03 De Felix Meurders Show. (15.00 Nieuws). 16.00 Nieuws. 16.03-18.00 Top-30. (17...00 Nieuws.).

De Vallei | 1971 | | pagina 9