junior merchandiser randstad I 4 josephstichting Allebei,zegt de PTT en vertelt u hoe. Het lokale tarief verdwijnt, het basistarief verschijnt. Wat is üw basisgebied? Wat wèi omhoog gaat. Tijdtarief. w Vrijetijdtarief. Wanneer gaat het in? r GELDLENINGEN BON leerling verplegenden aanvangssalaris f 800,- per maand leiding van een jeugdherberg rayon-leider UITZENDBUREAU J Nederlandse Jeugdherberg Centrale I I I I i i Mars Chocoladefabriek N. V., een internationale orga nisatie op het gebied van produktie en verkoop van chocolade- en suikerwaren Bent U een actieve jongeman van ca. 20 jaar die de capaciteiten denkt te bezitten en de wil heeft om een uitstekend verkoper te worden? Mars biedt U in haar verkoopdienst de kans om dat waar te maken. Uw taak zal aanvankelijk, na een training in de modernste verkoop methoden, bestaan uit het bezoeken van diverse detaillisten. Uw opdracht-op-langere-termijn is erop gericht de distributie van onze produkten in Uw gebied te verhogen. U zult zich bezig houden met het plaatsen en controleren van display-materiaal en voorts met de presentatie van onze acties en promoties. Wij bieden U een goed aanvangssalaris. Daar bij Mars het principe van beloning naar prestatie geldt, heeft U Uw toekomstmogelijkheden in eigen handen. U krijgt een Opel Kadett Caravan tot Uw beschikking, die ook privé gebruikt kan worden. Over de sociale voorzieningen behoeft U zich geen zorgen te maken: deze zijn werkelijk uitstekend. Wilt U werken voor een van de snelst groeiende bedrijven in de zoetwarenbranche in West-Europa, schrijft U dan per omgaande, onder bijvoeging van een recente pasfoto, aan Mars Chocolade fabriek N.V., Taylor weg 5, Veghel (N.Br.)9 afdeling Personeels zaken onder code JMnac Sollicitaties - Van der Vleuten Van der Werff Als telefoonabonnee ontvangt u binnenkort bij uw nota een kaartje waarop het gebied staat aangegeven dat u vanuit uw woonplaats voor een dubbeltje kunt bestrijken. De abonnementsprijs gaat omhoog. Deze stijgt van f 15,- tot f 16,- per maand (m kleine sectoren van f 13,50 tot f 14,50 per Wij Nederlanders gaan steeds verder van ons werk wonen. Dat is geen bezwaar, want wij maken makkelijk gebruik van auto, trein of bus voor het overbruggen van korte afstanden. Wij hebben meer contacten, relaties buiten onze woonplaats en daardoor veranderen onze behoeften 1 op het gebied van de communicatie. De PTT sluit zich hierbij aan. Vandaar dat het lokale telefoontarief wordt vervangen door een basistarief. Het basistarief bedraagt 10 ct. per gesprek, ongeacht de tijdsduur. Het geldt in een basisgebied dat veel groter is dan de lokale tariefzone. Weliswaar wordt een gesprek nu 3 ct. duurder, maar u kunt daarvoor véél vérder telefoneren. Tegen het basistarief kunt u bijvoorbeeld vanuit Amsterdam bellen met Haarlem, Weesp, Zandvoort. Vanuit Den Haag met Leiden, Delft, Zoetermeer. Vanuit Maastricht met Sittard, Heerlen, Kerkrade, Gulpen, Vaals. Dat zijn gesprekken die volgens het oude tarief tot 14 ct. per minuut kosten. Nu wordt de uniforme prijs één dubbeltje. 10 ct. voor een gesprek van onbeperkte duur. Telefoneren met abonnees buiten uw basisgebied wordt in bijna alle gevallen goedkoper. Er komt namelijk één tijdtarief van 10 ct. per 33 sec. voor bet hele land. Meestal betekent dit een niet Ouaanzien- lijke tariefverlaging. Alleen als u nét over de grens van uw basisgebied belt, zult u iets duurder uit zijn dan vroeger. Maar er is meer Telefoneren voor de helft van de prijs. Ook dat kan! Al lang was telefoneren 's avonds en in het weekend goedkoper. Het wordt nü nog goedkoper. Buiten uw basisgebied kunt u vanaf 6 uur 's avonds tot 8 uur 's morgens en ook op zaterdag en zondag telefoneren voor de helft van het tijdtarief. Dat komt neer op 30 cL voor een gesprek van 3 minuten. De PTT hoopt hiermede een betere spreiding van het telefoon verkeer te bereiken. Vraag u dus iedere keer af: kan ik misschien beter gebruik maken van het vrijetijdtarief? Het scheelt n de helft De verhoging van het abonnement op 1 januari 1971, De invoering van de nieuwe gesprektarieven vindt gespreid plaats in de eerste twee maanden van 1971. Elke abonnee ontvangt hierover, tegelijkertijd met de eerstvolgende telefoonnota, bericht. ZATERDAG 30 JANUARI 1971 Voorde periode april t/m sep tember zoeken wij enkele jonge vrouwen die kunnen optreden als in de periode dat de vaste leiding voor een korte vakan tie afwezig is. Voor deze zeer afwisselende en ambulante job dient U prettig te kunnen omgaan met onze (voor het meren deel jeugdige) gasten leiding te kunnen geven aan de aanwezige mede werksters; met deze medewerk (st)ers een goede maaltijd (.soms grote aantallen) te kunnen bereiden. Hebt U hiervoor belangstelling, dan graag Uw reactie voor 1 februari a.s. schriftelijk of telefo nisch aan de Prof. Tulpstraat 2-6 te Amsterdam-C., tel. (020) 22 60 45, toestel 04. In Nederland verlenen reeds meer dan 250 mensen Randstad-service aan bedrijven en uitzendkrachten,\ waarbij „service" een eenvoudig woord is voor alles wat er gebeurt om een internationale dienst verlenende organisatie met een 50-tal vestigingen in binnen- en buitenland goed te laten functioneren. Ter versterking van deze organisatie hebben wij dringende behoefte aan een bekwame Een rayon-leider voor nieuw te stichten rayons, zowel in Oost- als in Zuid-Nederland. Een rayon omvat drie tot vijf vestigingen. De werkzaamheden van een vestiging bestaan uit het tot elkaar brengen van de vraag naar en het aanbod van tijdelijk kantoorpersoneel. De rayon-leider coördineert alle daaraan verbonden activiteiten door het instandhouden van een optimale communicatie tussen zijn vestigingen. Hij houdt zich intensief bezig met marktverkenningen in zijn rayon en zal aan de hand daarvan zijn vestigingsteams activeren. Voor het vervullen van deze belangrijke, stimulerende taak in onze onderneming denken wij aan een teamleider, niet ouder dan 30 jaar, die middelbaar onderwijs heeft genoten. De huidige salarisgrenzen voor deze positie zijn 1500,- en 2500,- per maand. Naast opname in ons pensioenfonds en verdere emolumenten zal een representatieve auto ter beschikking worden gesteld. Sollicitaties schriftelijk aan: N.V. Randstad Uitzendbureau A. J. Ernststraat 585 Amsterdam-Buitenveldert, t.a.v. afd. personeelszaken. Voor nadere inlichtingen kunt u zich telefonisch in verbinding stellen met Mr. F. C. M. Drost, tel. 020-443833, toestel 34. voor iedereen en elk doel. Geen informatie bi) uw werkgever. Kwiftechelding bi) overlijden. Geen rente aftrek vooraf. Eventuele sanering van lopende le ningen. Enige voorbeelden: 12 mnd 24 mnd 36 mnd 48 mnd f 1.000 f 94 f 51 f - f - 99 2.500 229 *124 99 5.000 450 „240 *174 *150 99 7.500 675 360 260 *224 99 10.000 899 *480 347 *290 99 15.000 1.348 *720 521 435 99 20.000 1.798 959 694 *580 Schrijf of bel 040-22132 of 65387. U kunt ook. onderstaande bon invullen, uitknippen en opsturen. Mecklenburgstraat 21, Eindhoven. Ook 's zaterdags geopend van 12.00 tot 14.00 mir. Stuur mij a.u.b. dokumentatie over geldlenen. Naam Straat: Plaats: wenst te lenen: Aantal maanden: GOED VERDIENEN MET EEN BAAN VAN Want ASB betaalt hoge uurtarieven, met volledige sociale voorzieningen. En, keuze uit vele aantrek kelijke banen. Bel eens op en informeer naar een van de volgende functies die wij voor u hebben in Apeldoorn, Zutphen, Deventer en omstreken. TYPISTES (NED.) ERVAREN PONSTYPISTES Inschrijving en inlichtingen: UITZENDBUREAU ASB, LOOLAAN 51, APELDOORN TELEFOON 05760—17323 Indien U Belangstelling voor de verpleging hebt en een baan zoekt waarin een beroep op U gedaan wordt oriënteert U zich dan eens over de verpleging van psychiatrische patiënten oftewel de B-verpleging. De St. Josephstichting is een psychiatrisch ziekenhuis waar, mede door een opleiding die zoveel mogelijk voldoet aan de eisen die de huidige verpleging stelt, alle kansen worden geboden om uit te groeien tot een all-round B-verpleegkundige. Voor de opleiding komen in aanmerking: Jonge mensen met een opleiding op mavo-niveau, die een beroep zoeken dat een volledige inzet vraagt maar dat daardoor juist veel voldoening geeft. De opleiding start in begin april en in begin september. Neemt U eens, hetzij schriftelijk hetzij telefonisch kontakt op met de afdeling personeelszaken van bovengenoemd ziekenhuis, Deventerstraat 459, Apeldoorn, tel. (05760) 18011, toestel 21, PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS STJOSEPH STICHTING APELDOORN Wordt telefoneren nu duurder of goedkoper? V '3 70-16

De Vallei | 1971 | | pagina 14