m Coach Broekman is veel aan een goede totaalprestatie gelegen Aalbrecht gaat weer fluiten Tom Okker verslaat Newcombe RALLY-SUCCES VOOR RENAULT Zó lootten de dames VZC was op recordjacht Sa Lippe\ns gaat Rot Weiss verlaten Organisatie-adviseur wÊÈÊÊmi ZATERDAG 30 JANUARI 1971 NOG TWEE INTERESSANT OP EE1S HAAR COUP DES DAMES Vooraf: de afdeling organisatie is een snel groeiende sektor van ons accountantskantoor. De in deze advertentie aangeboden funktie zien wij dan ook als een fase in de carrière van de man in kwestie. De arbeids voorwaarden beantwoorden aan de inhoud van de positie. De taak: de gegadigde zal informatie systemen moeten analyseren en ontwerpen en de invoering daarvan moeten begeleiden. De hieraan verbonden aspecten van algemeen organisatorische aard zullen eveneens de nodige aandacht vergen. De opdrachten zullen steeds verschillende onderwerpen betreffen die ten dele zelfstandig, ten dele in teamverband worden uitgevoerd. Aan de begeleiding en verdere opleiding van de funktionaris zal alle aandacht worden besteed. Opleiding: gegadigden voor deze funktie dienen een academische opleiding te hebben genoten en zich verder hebben ontwikkeld op het terrein van de informatica. Hun leeftijd moet liggen tussen 25 en 35 jaar. Praktijk-ervaring: de voor de vervulling van deze funktie benodigde kennis dient te berusten op praktische ervaring met informatie-verwerkende processen. Deze ervaring moet worden geaccentueerd door een duidelijke organisatorisch-kreatieve aanleg. Zij die menen aan genoemde eisen te kunnen voldoen, gelieven hun brieven te richten aan ons kantoor te Amsterdam, Frederiksplein 1. Zij kunnen ook telefonisch een afspraak maken (020 - 6 46 06). '.V.'.Vi .v.v sport TWEEGEVECHT STIEN KAISER- STATKEWITSJ A Nationaal kampi~ oene Nina Statke- witsj in actie. C*MOX< DEN HAAG De moeilijkheden tus- gen de heer A. Stouthandel van de Aan stellingscommissie, de KNVB en scheidsrechter A. Aalbrecht (Hoek van Holland) zijn opgelost. In aanwezigheid van de heer L. van de Kroft, die de be langen groepering der scheidsrechters vertegenwoordigde, hebben Aalbrecht en Stouthandel gesproken over het al dan niet weer gaan fluiten van de NEW YORK Nederlands reizende tennisambassadeur Tom Okker heeft in Madison Spuare Garden van New York voor een zesduizend man sterk publiek gewonnen van de Australiër John New combe: 6-4, 5-2, 1-6, 6-3. Het betrof hier een wedstrijd van het programma van de „Clasic-serie" voor nationale kampioenen, welk toernooi in totaal is gedoteerd met 210.000 dollar. Door deze overwinning blijft Okker, hoewel hij zaterdag in Detroit werd ver slagen door Rod Laver, in de competitie van de „Clasic"-serie. De volgende te genstander voor Okker is nog niet be kend. Voor Newcombe is het toernooi ten einde, aangezien hij ook van Laver had verloren. scheidsrechter uit Hoek van Holland. Het resultaat van de bespreking was dat Aalbrecht zeer binnenkort weer wedstrijden zal gaan leiden in het be taalde voetbal. Aan het einde van het voetbalseizoen 1969-1970 werd Aalbrecht door de KNVB van dé scheidsrechterslijst van de FIFA afgevoerd. Voor de nationale wedstrij den zou hij eechter wel worden gehand haafd, maar Aalbrecht zelf was nogal kwaad en besloot ook met de nationale arbitrage te stoppen. ESSEN Willi Lippens de linksbui ten van de Bundesliga club Rot Weiss Essen heeft het bestuur van de vereni ging laten weten dat hij zijn contract, dat aan het eind van het seizoen af loopt, niet zal verlengen. Lippens, die de Nederlandse nationaliteit bezit maar altijd in Duitsland heeft gewoond, acht te het driejarig contract, dat Rot Weiss hem aanbood niet lucratief genoeg. De 25-jarige Lippens zóu een jaarsalaris krijgen van 100.000 mark. „Die Ente" (de eend) zoals Lippens in Duitsland wordt genoemd, kwam als 19-jarige van VFB Kleve naar Rot Weiss Essen. Volgens Lippens zou hij van Hertha BSC uit Berlijn een aantrekkelijker contract aangeboden hebben gekregen Men spreekt van een jaarsalaris 250.000 mark. LENINGRAD Leningrad lijkt op Heerenveen Tenmin ste voor de schaatsliefhebbers De vroegere winterresidentie van de tsaren aan de Newa heeft in stedebouwkundig op zicht natuurlijk weinig punten van overeenkomst het het Friese haagje, maar zodra 't op schaatsen aankomt kan men dezelfde terminologie horen verluiden voor de start van 't Europees kampioenschap dames, als voor de aan vang van de dramatische gebeurtenissen in Heerenveen Om er enkele te noemen: zal de hoogtetraining, die de meis jes van Kees Broekman in Davos nog langer volhielden dan Ard Schenk en de zijnen, in Leningrad het zelfde ef fect hebben als in Heerenveen? Met andere woorden: zul len de Nederlandse meisjes door de concurrentie worden gekenschetst als mooi-weer-rijdsters. Verkeert Stien Kai ser met de vier kersverse wereldrecords op haar naam niet ongeveer dezelfde positie als Ard Schenk voor Hee- in ren veen? En om de vergelijking door te trekken: zal Le ningrad straks de triomfantelijke come-back beleven van een oud-kampioen, net zoals Fornaess in Heerenveen te rugkwam? Wie anders dan Nina Statkewitsj, een jaar ge leden in hetzelfde Heerenveen uitbundig geprezen als zijn de van superieure klasse, maar een maand later bij het wereldkampioenschap in West Allis letterlijk door de knieën gaand. Kleine, bedremmelde Statkewitsj zal ste in Davos onbekommer dnaar vier hard moeten schaatsen, wil zij ooit het beeld van totale ontreddering, dat zij in West Allis in het geheugen van de toe schouwers grifte, kunnen uitwissen. In vijftien, twintig meter knikten de be nen steeds verder onder de romp van daan, zodat ze uiteindelijk als een kind in de boks met wijd uitgeslagen benen op het ijs zat. De superieure Europese kampioene van Heerenveen, kwam in het eindklassement van West Allis niet eens voor. Trainer Viktor Krasilnikov, in Neder land al niet spaarzaam met zijn kritiek, brieste. De maatregelen die hij toen be loofde, zijn nu grotendeels werkelijk heid geworden: van het Russische vijf tal van vorig seizoen, hebben zich er slechts twee gehandhaafd: Nina Statke witsj (opnieuw nationale kampioene) en de klassieke schoonheid Ljoedmila Ti- tova, die elke afstand kan rijden, als het de drieduizend meter maar niet is. Tot degenen die moesten wijken, be hoort Lasma Kauniste, de wereldkam pioene van Grenoble en de wereldre cordhoudster op de sprint Sidorova. Ze zijn vervangen door Kapitolina Seregi- na, die met 4.52.4 een nieuw Russisch record op de 3000 meter vestigde, Vera Soerowikina en Tajana Averina. En hoe staat het met de aspiraties? Denkt men dat de Broekmanformatie in Leningrad net zo'n superioriteit aan de dag zal leggen, als men verwachtte van de Pfrommerexpresse? Heerenveen heeft aan heel wat geëxalteerde dag dromerijen een eind gemaakt. Dat is in het voordeel van Broekman. Een ander pluspunt is dat zijn pupillen het er nooit zo dik hebben opgelegd. Met uit zondering natuurlijk van Stien Kaiser. De Delftse ex-wereldkampioene en nieuwe nationale titelhoudster schaat- wereldrecords: 1.29.0 op de duizend me ter, 2.15.8 op de 1500, 4.46.5 op de drie duizend meter en een puntentotaal van 182.817. Zelfs in 1967 en 1968, toen zij onbedreigd wereldkampioene was, heeft Stien niet zoveel wereldrecords in haar bezit gehad. Ze deed het volledig op eigen kracht. Niet opgejaagd zoals Ard Schenk door Kees Verkerk en Jan Bols. Dat is een niet gering voordeel voor Broekman. Krachten als wereldkam pioene Atje Keulen-Deelstra, lange af standrijdster Ans Schut en het sprint talent Trijntje Rep kan hij ongemerkt in stelling brengen. De aandacht van de concurrentie zal in eerste instantie uitgaan naar het te verwachten tweegevecht Stien Kai- ser-Nina Statkewitsj. De laatste berich ten hebben echter duidelijk gemaakt dat Ans, Atje, Trijntje en zelfs Akke Falkena een goed deel van de aanvan kelijk opgelopen trainingsachterstand hebben weggewerkt. Voor Akke een des te opmerkelijker prestatie omdat alles in Davos haar herinnert aan de niet aflatende serie selectiewedstrijden van het vorig seizoen die ten slotte uit mondden in de „Friese" opstand bij het Europees kampioenschap in Heeren veen. Kees Broekma nis aan een derge lijke goede totaalprestatie veel gelegen. De kritiek van oudgedienden als Piet Zwanenburg en Henk Lamberts, die hij met het succes van West Allis meende te hebben ontzenuwd, heeft bij het na tionale kampioenschap in Amsterdam luider geklonken dan ooit. Broekman heeft niet kunnen verhoeden dat twee Zwanenburgpupillen, Elly van den Brom en Carry Geysen, naast de ploeg kwamen te staan. Daarvoor kan de da- mescoach alleen maar rehabilitatie vin den als de „indringsters" Trijnie Rep en Akke Falkena metterdaad van we reldklasse blijken te zijn. Maar dat op zichzelf zou weer een compliment zijn aan het adres van Klaas Visser, de am bitieuze Friese trainer, die de jeugd- ploeg onder zijn hoede heeft genomen. Men ziet, zo ingewikkeld grijpen de za ken bij het damesschaatsen in elkaar De top van het damesschaatsen is al even smal als die van de heren. Naast de grootmachten Rusland en Nederland levert alleen Noorwegen iets meer dan louter figurantie. Lisbeth Berg is daar als nationaal kampioene de nummer drie van West Allis Sigrid Sundby voorbijgegaan. West-Duitsland laat zich ook wat serieuzer vertegenwoordigen: niet meer de jolige met elke windvlaag omvallende Paula Dufter, maar de ze ventienjarige Monika Pflug, die in In zeil slechts een seconde boven het we reldrecord op de duizend meter bleef en naar Heerenveen kwam om zich daar op Leningrad voor te bereiden. Andersson waste auto met champagne Vijflandenwedstrijd toch in Bislet-stadion OSLO Op het laatste ogenblik zijn de weergoden „Bislet" gunstig ge zind geworden. Terwijl op de slecht geoutilleerde kunstijsbaan van Valle Hovin, even buiten Oslo, al voorberei dingen werden getroffen om daar de vijf-landenwedstrijd schaatsen te hou den, werd het in de Noorse hoofdstad kouder. Vrijdag daalde de temperatuur tot ongeveer vijf graden onder nul en daarmee was „Bislet". „de schaats- tempel van het noorden", gered. De baan ligt er redelijk goed bij en alleen het oefengedeelte is slecht. Men hoopt dit euvel echter nog door sproeien te verbeteren. In de Noorse pers is al de suggestie gedaan om mineraalwater te gebruiken om zo zuiver mogelijk ijs te maken... De Nederlandse ploeg, bestaande uit Jan Bazen, Marten Hoekstra, Ard Schenk, Jan Bols. Eddy Verheijen en Kees Verkerk, heeft 's middags, enkele uren na de vliegtocht vanaf Schiphol, een korte training gehouden in het Forgnerstadion, waar in december de landenwedstrijd Noorwegen-Nederland is geweest. Peter Nottet en Ronnie Nooitgedagt zijn inmiddels naar Davos vertrokken. De, diskwalificatie van Jan Bols vormt nog steeds een niet weg te cijfe ren onderwerp van gesprek. Verkerk: „Ik blijf erbij, dat het beter was ge weest, als Jan zondag op de 1500 meter was gestart. Dan was hij een steun ge weest voor de hele ploeg. Nu kwam het de sfeer niet ten goede". Olaf Paulsen, de goedlachse president van de Noorse schaatsbond, zegt: „Ik geloof, dat het beter zal zijn, om voortaan bij een in ternationaal toernooi een buitenlandse scheidsrechter te hebben. Daarmee be doel ik niets ten nadele van Henny Roos. In Noorwegen hebben we bij voorbeeld zes internationale scheids rechters en vier starters. Poulsen is op timistisch over de Noorse kansen in de vijflandenwedstrijd. „Gezien het succes bij het Europese kampioenschap moe ten we kunnen winnen". Hoewel de loting voor de vijflanden wedstrijd (tussen de herenploegen van Nederland, Rusland en Finland) geen sensaties heeft opgeleverd een duel Fornaess-Bols bijvoorbeeld zijn er toch een aantal interessante ritten uit de bus gekomen. Zo komen op de 500 meter de Russische ISU-sprintkam- pioen Valerie Moeratov en de Zweedse wereldrecordhouder op deze afstand, Hasse BÖrjes, tegen elkaar uit. Jan Ba zen treft de eveneens snelle Rus Koma- rov. Kees Verkerk trok op beide af standen van de eerste dag uitstekende partners: hij rijdt de sprint tegen Dag Fornaess en de 5000 meter tegen de Zweed Göran Claesson. De loting had het volgende resultaat: 500 meter (zes deelnemers per land): eerste rit: Valerie Troitski (Rus)Göran Johansson (Zwe); tweede rit: Per Willy Guttormsen (Noor)8Raimo Hietala (Fin); derde rit: Jan Bols (Ned)Valerie Lavroesjkin LENINGRAD De loting voor de 500 meter ziet er als volgt uit: le rit: Cornelia Ihasz (Hon.) - Trijnie Rep (Ned.); 2e rit: Lisbeth Berg (Noor.) - Arja Kantola (Fin.); 3e rit: Romana Troieka (Pol.) - Silvia Filipson (Zwe.); 4e rit: Iva Novodna (Tsj.) - Sigrid Sundby (Noor.); 5e rit: Nina Statkevitsj (Rus.) - Ruth Schleiermacher (Did.); 6e rit: Atje Keulen-Deelstra (Ned.) Loedmilla Titova (Rus.); 7e rit: Tuula Vilkas (Fin.) - Rosemary Taupadel (Odl.); 8e rit: Ans Schut (Ned.) - Maria Tasnadi (Roem.); 9e rit: Monika Pflug (Wdl.) - Kirstie Biermann (Noorw.); 10e rit: Ilena Prodhazokova (Tsj.) - Helena Pilejczyk (Pol.); 11e rit: Vera Hedlund (Zwe.) - Maria Szabo (Hon.); l2e rit: Kapitolina Seregina (Rus.) - Stien Kai ser (Ned.): 13e rit: Vera Soerovikina (Rus.) - Inger Karset (Noor.); 14e rit: Tatjana Averina (Rus.) - Sylvie Che- vauchet (Fr.); 15e rit: Akke Falkena (Ned.) alleen. Loting 1500 meter: le rit: Statkevitsj - Sundby; 2e rit: Vilkas - Ihasz; 3e rit: Taupadel - Berg; 4e rit: Keulen-Deelstra - Titova; 5e rit: Filipson - Novodna; 6e rit: Kaiser - Troieka; 7e rit: Biermann - Pilejczyk; 8e rit: Tasnadi - Rep.; 9e rit: Hedlund - Schleiermacher; 10e rit: Prodhazkova - Soerovikina; 11e rit: Kantola - Szabo; 12e rit: Seregina - Pflug; 13e rit: Schut - Chevauchet; 14e rit: Averina - Falke na; 15e rit: Karset alleen. (Rus); vierde rit: Oerjan, Sandler (Zwe)Sten Stensen (Noor); vijfde rit: Kimmo Koskinen (Fin)Eddy Ver- heyen (Ned); zesde rit: Aleksander Tsjekoeljajev (Rus)Magne Thomassen (Noor); zevende rit: Göran Claesson (Zwe)Timo Luostarinen (Fin); achtste rit: Kees Verkerk (Ned)—Dag Fornaess (Noor); negende rit: Vladislav Matvelev (Rus)Jouko Salakka (Fin); tiende rit: Matts Wallberg (Zwe)Ard Schenk (Ned); elfde rit: Valerie Moeratov (Rus)—Hasse Bgrjes (Zwe); twaalfde rit: Ivar Eriksen (Noor)Leo Linkovesi (Fin); dertiende rit: Jan Bazen (Ned) Vladimir Komarov (Rus); veertiende rit: Ove König (Zwe)—Roar Grönvold (Noor); vijftiende rit: Olavi Hjellman (Fin)Marten Hoekstra (Ned). De loting voor de 5000 meter (vier deelnemers per land) is: Eerste rit: Schenk—Salakka; tweede rit: JohanssonStensen; derde rit: La vroesjkinBols; vierde rit: Luostari nenSandler; vijfde rit: Thomas senTsjekoeljajev; zesde rit: Ver kerkClaesson; zevende rit: Hietala Guttormsen; achtste rit: Troitski Wallberg; negende rit: Verheyen—-For naess; tiende rit: KoskinenMatvejev. VLAARDINGEN Drie damesploe- gen van de Vlaardingse Zwemclub (VZC) hebben vrijdagavond in het Col- pabad in hun woonplaats geslaagde po gingen gedaan Nederlandse records scherper te stellen. De volgende natio nale toptijden werden verbeterd (alle records voor 25 meter-banen): 4 x 100 meter vrije slag: Frieke Buys, Cora van der Veer, Leny de Jong en Cora Schouten 4.13.0 (oud record, even eens VZC, 4.16.7 daterend van 26 april 1970). 10 x 100 meter vrije slag: Frieke Buys, Cora van der Veer, Leny de Jong, Cora Schouten, Tineke Maat, Hanny van Boerum, Conny Buys, Yvonne de Ligt, Marjan Vermaat en Wilma Pors 10.51.2 (oud record, even eens van VZC; 11.01,04; daterend van 26-4-'70.) 5 x 50 meter vrije slag: Leny de Jong, Frieke en Conny Buys. Cora van der Veer en Cora Schouten 2.25.6 (oud record, eveneens van VZC, 1.27.1; date rend van 4-1-'68.) MONTE CARLO Met een bre de glimlach op zijn gezicht stond de 32-jarige Zweed Ove Andersson na afloop van de veertigste Rallye Monte Carlo zijn geschonden blauwe Alpine Renault te wassen met champagne. „Het is een pracht van een wagen. De beste wagen in de Rallye en de bes te, waarmee ik ooit heb gereden", be nadrukte Andersson. De Zweed had overigens alle reden om trots en blij te zijn. Vanaf het allereerste begin van de 3500 kilometer lange Rallye heeft hij aan de kop gelegen en wist ten slotte met veertig sec. verschil te win nen van zijn teamgenoot Jean Luc Therier (Fra.), die Andersson op een gegeven moment tot op acht seconden heeft benaderd. De (gedeelde) derde plaats van Renault Alpinerijder Jean- Claude Andruet (Fra.) maakte het succes van dit Franse merk, dat kosten noch moeite had gespaard voor deze Rallye, compleet. De andere „derde" was de Zweedse Porscherijder Björn Waldegaard, die tijdens de tweede klassementsproef van een lekke band van Andruet gebruik maakte om zich op de derde plaats te nestelen. Björn Waldegaard, winnaar in 1969 en 1970, had tijdens het laatste stuk van het finaletraject (630 km) last met zijn koppeling, maar zei zelf dat hij dit geen excuus vond voor zijn nederlaag. „Die Franse wagens zijn zo ontzettend snel dat ik de motor van mijn Porsche telkens een toerental moest laten ma ken, dat tegen de „rode streep" aanzat Andruet mocht zich overigens geluk kig prijzen dat hij, toen toen zijn wa gen plotseling in een slip geraakte, op een haar na een andere deelnemer mis te. Achter de kopgroep bewees de Fin Rauno Aaltonen d at ook een Datsun geschikt is voorh et „scheurwerk" in de bergen. Daardoor had hij weinig moeite om op de vijfde plaats in het klasse ment, waar hij terecht was gekomen door het uitvallen van de Italiaan San dro Munari (Lancia) te blijven. Aalto nens landgenoot Simo Lampinen deed het beter dan zijn Italiaanse teamge noot. Perfect sturend wist hij zijn ze vende plaats geen moment bedreigd. De tweede Datsun, gestuurd door de Brit Tony Fall, eindigde als tiende. „De Dat suns bleken op sneeuw veel sneller te zijn dan we hadden gedacht", zei hij stralend na afloop. Een man was er nog vrolijker dan alle op eervolle plaatsen geëindigde rallyrijders bij elkaar: de jonge Frans man Jean Redele, de ontwerper van de Alpine Renault en de stichting van de fabriek. „Dit is de bekroning van twin tig jaar hard werken. Deze overwinning betekent nog meer voor mij dan de ze ge in de 24 uur van Le Mans". Van de 248 wagens, die een week ge leden aan de Rallye begonnen, zijn er slechts 22 overgeblevn di vrijdagmid dag de ereplaatsen mochten innemen langs de kade van de haven van Monte Carlo. Vijf ervan waren Alpine Re- naults, die alle bij de eerste tien ein digden. De zevende plaats was voor Fiat, die briljant was gereden door de Zweed Hakan Lindberg. De Coupes des Dames ging naar de Westduitse Hannelore Werner (BMW), die Franse bekerhoudster Marie Claude Beaumont geen schijn van kans gaf. Het Franse meisje moest overigens nog kort voor het einde van de Rallye op geven doordat haar wagen plotseling een voorwiel verloor. Door haar opgave kwam de Ierse Rosemary Smith (Lan cia) op de tweede plaats. De officiële uitslag is als volgt: 1. Ove/Andersson/David Stone (Zwe/Gbr), Alpine Renault 6 uur 30 min 54 sec; 2. Jean - Luc Therier/Marcel Callewaert (Fra), Alpine Renault 6.31.34; 3./4. Björn Waldegaard/Hans Thorszelius (Zwe), Porsche; Jean Clau de Andruet/Guy Vial (Fra), Alpine Re nault 6.32.45; 5. Rauno Aaltonen/Paul Easter (Fin/Gbr.), Datsun 6.38.21; 6. Si mo Lampinen - John Davenport (Fin/Gbr), Lancia 6.39.47; 7. Hakan Lindberg/Solve Andreasson (Zwe), Fiat 6.41.13; 8. Bernard Darniche/Robertet (Fra), Alpine Renault 6.41.15; 9. Jean Vinatier/Maurice Gelin (Fra), Alpine Renault 6.45.06; 10. Tony Fall/Mike Wood (Gbr.), Datsun 6.52.27; 11. Jean Ragnotti/Pierre Thimonier (Fra), Opel 7.17.26; 12. Henri Greder/Pierre Pagani (Fra), Opel 7.35.58; 13. Klaus Fritzin ger/Gernot Zapf (Wdld), Ford 7.52.29; 14. Rudi Eberhardt/Klaus Haase (WD1), Porsche 7.57.17; 15. Claude Ballot - Le- na/Morenas (Fra) 8.15.37. Monika Pflug heeft ook al enkele „ge- samtdeutsche" records van de Oostduit- se Ruth Schleiermacher afgenomen. Het zelfde gezelschap treft zich een week later bij het wereldkampioen schap in Helsinki, zij het dat daar de eveneens in Nederland getraind heb bende Amerikaanse Diana Holum in staat moet worden geacht een plaatsje te veroveren in de gevestigde orde. Ondanks alle overeenkomsten tussen Heerenveen en Leningrad zou het bijna ongepast zijn op enigerlei wijze te spe culeren op een mogelijke Russische herhaling van het drama Bols. Een der gelijke fout zou het kampioenschap sportief kapot kunnen maken, temeer daar de uitwerking bij de dames een meer epidemisch karakter heeft dan bij de heren. Dat hebben de valpartijen in het verleden wel bewezen. Grenoble 1969 werd voor Nederland een flop op het zelfde moment toen Elly van de Brom was gevallen. Rusland kreeg in West Allis de tik toen Nina Statkewitsj door de knieën knikte. Het vervelende is: de dames vallen zoveel. Men denke aan Ans Schut bij het Nederlands- en wereldkampioenschap van het vorig jaar, of aan Loedmilla Titova in West Allis. Misschien zal een Russische maatregel helpen om ze in balans te houden, of juist niet. De directeur van het Leninstadion Leopold Kanevski heeft namelijk be kendgemaakt dat de nieuwe Europese kampioene door vier atleten van de vereniging „Atlant" op de schouders het stadion zal worden uitgedragen. Men mag voor zichzelf uitmaken of een dergelijke ereceremonie erg aanlokke lijk is voor een stevig verloofd meisje als Stien Kaiser, een getrouwde vrouw als Atje Keulen-Deelstra of een bijster eenkennig rijdstertje als Nina Statke witsj. AMSTERDAM De Amsterdamse eredivisieclub DWS heeft met ingang van het einde van het lopende voetbal seizoen de huurovereenkomst met het Olympisch Stadion, waar de Amster dammers hun competitiewedstrijden spelen, opgezegd. Het bestuur van DWS heeft voor het seizoen 1971/1972 nog geen nieuw ter rein, wel heeft men een aantal moge lijkheden in studie. Midden 1972 kan DWS het nieuwe sportpark Spiering- horn in Amsterdam betrekken. (ADVERTENTIE) AMSTERDAM ARNHEM BOLSWARD BREDA ENSCHEDE •s-GRAVENHAGE GRONINGEN HENGELO •s-HERTOGENBOSCH HOOGEVEEN LEEUWARDEN LOCHEM MEPPEL ROTTERDAM UTRECHT WAALWIJK ANTWERPEN ZAANDAM WILLEMSTAD (CURACAO) ZWOLLE ORANJESTAD (ARUBA) PHILIPSBURG (ST MAARTEN) CARACAS (VENEZUELA)

De Vallei | 1971 | | pagina 7